راهنمای CPU Monitor – 10+ ابزارهای نظارت بر پردازنده بررسی شده است

بهترین نرم افزار و ابزارهای نظارت بر پردازنده

آ مانیتور پردازنده می تواند اطلاعات زیادی را در مورد عملکرد یک دستگاه به شما بگوید و می تواند در مورد دستگاههایی که تلاش می کنند تا از خواسته های شبکه آگاه باشند ، نور خود را روشن کند..

کوتاه است برای خواندن همه بررسی ها؟ اینجا ماست لیست بهترین ابزارهای نظارت بر پردازنده:

 1. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds (آزمایشی رایگان) مجموعه ای از بیش از 60 ابزار برای نظارت بر زیرساخت ها که شامل نظارت پردازنده برای کلیه تجهیزات متصل است.
 2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان) شبکه ، سرور و سیستم نظارت بر برنامه همه در یک. بررسی های شبکه و سرور شامل مانیتور CPU است.
 3. Atera (دادگاه رایگان) یک پلت فرم نظارت از راه دور برای MSP ها طراحی شده است که شامل توابع مانیتورینگ سرور است.
 4. تراکم سرور StackPath یک پلت فرم مانیتورینگ مبتنی بر ابر که شامل سرور و تجهیزات پردازش شبکه تجهیزات پردازنده است.
 5. ManageEngine OpManager مانیتور عملکرد شبکه که عملکرد CPU همه دستگاه های شبکه را بررسی می کند. در ویندوز سرور و لینوکس اجرا می شود.
 6. مونیت این ابزار بر حفظ وب سایت ها تمرکز دارد. عملکردهای آن شامل نظارت بر CPU سرور است.
 7. SysGauge مجموعه ابزار نظارت که شامل نظارت بر پردازنده سرور و دستگاه است. در نسخه های رایگان و پولی موجود است.
 8. AppDynamics مانیتور برنامه ها که وضعیت سرور از جمله عملکرد CPU را ردیابی می کند.
 9. Nagios XI مانیتور شبکه ای که شامل توابع مانیتورینگ سرور ، مانند استفاده از پردازنده زنده و بررسی ظرفیت است.
 10. آویک بسته نظارت بر زیرساخت شبکه که شامل بررسی وضعیت CPU ها در دستگاه های شبکه است.
 11. اتصال به صورت خودکار پکیج نظارت بر زیرساخت های بسیار قابل تنظیم که شامل اسکریپت هایی برای اتوماسیون وظیفه است. این ابزار شامل بررسی های CPU برای دستگاه های شبکه و سرورها است.

حفظ مناسب دستگاههای شما به توانایی شما در نظارت بر سیستمهای شما و اطمینان از استفاده بیش از حد CPU ، باعث کاهش تولید شما به سمت خزیدن نیست..

بهترین ابزارهای نظارت بر پردازنده

پردازنده یا واحدهای پردازش مرکزی برای کارکردن به کار خود باید به همان روش مانند هر دستگاه فیزیکی مدیریت شوند. در این مقاله می خواهیم به برخی از بهترین ابزارهای نرم افزاری مانیتورینگ CPU بپردازیم تا ببینیم کدام یک برای نظارت بر پردازنده ها بهترین است.

1. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds (آزمایشی رایگان)

مجموعه ابزار مهندسین SolarWindsبرای اولین بار در این لیست که داریم قرار دهید مجموعه ابزار مهندس SolarWinds که خاص خود را دارد مانیتور پردازنده و می تواند نظارت داشته باشد حداکثر بار پردازنده دستگاههای متصل. بار CPU به صورت نمایش داده می شود نمودارها به طوری که می توانید ببینید که CPU با گذشت زمان در حال کاهش است یا خیر. نمودارها به ویژه برای دیدن ویروس یا سایر مواردی که می توانند برای دستگاه ایجاد مشکل کنند ، بسیار مفید هستند.

تا مانع از این شود که خودتان همه چیز را رصد کنید, مجموعه ابزار مهندس SolarWinds ویژگی هشدار خاص خود را دارد. هشدارها هر زمان که به آستانه تعریف شده رسیده باشند ، هشدارها را افزایش می دهند. تو می توانی آستانه های متریک را برای بار CPU تنظیم کنید, بنابراین به محض اینکه بار بیش از این رقم شود هشدار از طریق ایمیل یا پیامک برای شما ارسال می شود. این باعث می شود تا همه چیز در جریان باشد و اطمینان حاصل می کند که هیچ چیزی را از دست نخواهید داد.

مجموعه ابزار مهندس SolarWinds خاص خود را دارد autodiscovery ویژگی ای که به طور خودکار دستگاه های متصل به شبکه شما را کشف می کند. هنگامی که دستگاهی کشف شد ، می توانید عملکرد آن را از طریق معیارهایی مانند بار پردازنده و استفاده از حافظه. استفاده از autodiscovery مقدار زمان پیکربندی لازم برای صرف پیکربندی و به روزرسانی نرم افزار را به حداقل می رساند.

مهم نیست سازمان شما چه اندازه باشد, مجموعه ابزار مهندس SolarWinds ابزاری است که یکی از بهترین محصولات مانیتور CPU موجود در بازار را ارائه می دهد. مجموعه ابزار مهندس SolarWinds در دسترس است پنجره ها از قیمت 1495 دلار (1،146 پوند). همچنین می توانید یک بارگیری کنید محاکمه رایگان 14 روزه.

مجموعه آزمایشی SolarWinds EngineerDownload 14 روز آزمایشی رایگان

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (امتحان رایگان)

تصویر مانیتور شبکه PRTG

هر کس با آن آشنا باشد مانیتور شبکه Paessler PRTG می دانید که این ابزار یکی از کامل ترین تجربه های نظارت بر پردازنده را در بازار ارائه می دهد. با مانیتور شبکه PRTG شما می توانید نظارت کنید پنجره ها, مک, و لینوکس دستگاه هایی برای مشکلات عملکرد CPU. می توانید از این ابزار استفاده کنید معیارهای کلیدی مانند استفاده از CPU را به عنوان درصد اندازه گیری کنید و استفاده از پردازنده در طول زمان.

مانیتور شبکه PRTG قابلیت نظارت توسط حسگرهای آن هدایت می شود. سنسورهای مختلف زیادی برای CPU وجود دارد که در داخل وجود دارد مانیتور شبکه PRTG. این موارد شامل موارد زیر است سنسور بار CPU SNMP, سنسور بار CPU ویندوز, حسگر پردازش ویندوز, سنسور متوسط ​​بار SNMP Linux, و سنسور متوسط ​​بار SSH. سنسور بار CPU SNMP بار چندین CPU را به عنوان درصد در طی یک بازه زمانی زمانی مورد نظر خود (زنده ، دو روز ، 30 روز و 365 روز) نشان می دهد..

شما محدود نیستید که همه چیز را به صورت دستی ردیابی کنید. مانیتور شبکه PRTG استفاده می کند هشدارها برای آگاه ساختن شما از طریق ایمیل و پیام کوتاه یکبار آستانه فراتر رفته است بنابراین اگر استفاده از CPU از آستانه های مشخص شده فراتر رود ، به شما هشدار داده می شود تا اقدام کنید.

قیمت مانیتور شبکه PRTG بستگی به تعداد سنسورهای مورد استفاده شما دارد. این کار با نسخه رایگان شروع می شود که حداکثر 100 سنسور را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. نسخه های پرداخت شده از مانیتور شبکه PRTG از 1600 دلار (1،227 پوند) برای 500 سنسور شروع کنید. تو می توانی محاکمه رایگان 30 روزه از مانیتور شبکه PRTG.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

3. Atera (دادگاه رایگان)

راهنمای CPU Monitor - 10+ ابزارهای نظارت بر پردازنده بررسی شده است

آترا یک بسته نرم افزاری است که پشتیبانی می کند ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP ها) این پلتفرم یک سرویس ابری است بنابراین MSP نیازی به نصب نرم افزار مانیتورینگ در سایت خود ندارد. با این حال ، سیستم های از راه دور که نظارت می شوند ، نیاز به داشتن نرم افزار عامل بر روی آنها دارند.

سیستم Atera یک RMM است. این مخفف "نظارت و مدیریت از راه دور."بخش نظارت بر آن مجموعه از ابزارها شامل نظارت بر فعالیت ها و وضعیت شبکه ها ، سرورها و برنامه ها است. توابع مانیتورینگ سرور Atera را شامل می شود نظارت بر پردازنده. این سرویس می تواند از CPU استفاده کند و همچنین حداکثر قدرت پردازش CPU را که سرور دارد ، ثبت می کند.

کارکردهای مدیریت Atera شامل توانایی است فرایندهای متروکه را بکشید که در حال جویدن زمان CPU هستند. سایر خدمات تعمیر و نگهداری سرور در Atera شامل امکان دسترسی است دیسک های تمیز, حذف پرونده های موقتی همچنین قادر است دیافراگم دیسکs این سرویس می تواند نقاط بازیابی سیستم ، ایجاد نسخه پشتیبان از سرورها و بازیابی فایلهای ذخیره شده را ایجاد کند.

به عنوان سرویس نرم افزاری ، Atera شامل کلیه امکانات نرم افزاری ، پردازشی و ذخیره سازی مورد نیاز برای اجرای این سیستم عامل می شود. خدمات توسط هر تکنسین در هر ماه با هزینه دریافت می شود. همچنین امکان انتخاب اشتراک سالانه وجود دارد که نرخ کمتری را ارائه می دهد.

پلتفرم Atera به صورت سه نسخه به بازار عرضه می شود: حرفه ای, رشد, و قدرت. میتونی به دستش بیاری یک محاکمه رایگان 30 روزه از هر یک از این نسخه ها برای آزمایش آن استفاده کنید.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

4- تراکم سرور StackPath

تصویر تراکم سرور

تراکم سرور StackPath هست یک راه حل نظارت SaaS که توانایی نظارت بر معیارهای CPU مانند را دارد بار پردازنده و میزان استفاده از پردازنده. تراکم سرور اطلاعات اساسی لازم را برای شما فراهم می کند تا بدانید زمان استفاده از CPU از یک دستگاه در پارامترهای قابل قبولی قرار دارد. به راحتی می توان از منظر داشبورد به دلیل سادگی طراحی ، آن را کنترل کرد.

شما همچنین می توانید تعریف کنید پارامترهای هشدار سفارشیتراکم سرور هشدارها را از طریق ارسال می کند پست الکترونیک, پیامک, وب سایت, لاغر, و صفحه کاری. این تضمین می کند که مهم نیست که کجا باشید ، شما چیزی را که می تواند دستگاه را به طور کامل خراب کند از دست نمی دهید.

به طور کلی, تراکم سرور محصولی است که برای شبکه های با ابعاد مختلف مناسب است. قیمت تراکم سرور بستگی به تعداد سرورهایی دارد که می خواهید نظارت کنید. اگر فقط نیاز به نظارت بر یک سرور دارید ، می توانید مبلغی معادل 10 دلار (7.67 پوند) در ماه بپردازید. نکته بعدی قیمت دو سرور با قیمت 20 دلار (15.34 پوند) در ماه است. بیشترین قیمت عمومی 250 دلار (191.73 پوند) در ماه برای 25 سرور است. شما می توانید مستقیماً با شركت در مورد قیمت 25 سرور به علاوه تماس بگیرید. شما می توانید یک آزمایش 14 روزه رایگان از سرور تراکم را بارگیری کنید.

5. ManageEngine OpManager

تصویر موجودی ManageEngine OpManager

لیست ابزار نظارت بر CPU "بهترین" بدون آن کامل نخواهد بود ManageEngine OpManager. ManageEngine OpManager یک سیستم عامل نظارت بر شبکه است که به دستگاه های نظارت پردازنده به خوبی قرض می دهد. می توانید از این برنامه برای نظارت بر معیارهای کلیدی مانند استفاده کنید پردازنده, حافظه, و استفاده از دیسک. اگر یک رایانه شخصی یا سرور از دیسک بسیار زیاد استفاده کند ، می توانید خیلی سریع از آن مطلع شوید.

طیفی از معیارهای CPU وجود دارد که با مدیریت EnEminine OpManager قابل دسترسی است. این شامل استفاده از پردازنده, سوکت CPU, سرعت پردازنده, زمان بیکار, افزونگی PSU, زمان کاربر, صف پردازنده, و زمان ممتاز. این یک تجربه نظارت عمیق با CPU را فراهم می کند که فراتر از تجربه اولیه نظارت بر CPU است که توسط سایر رقبا ارائه می شود.

برای اینکه مطمئن شوید که با تمام نگرانی های مربوط به عملکرد CPU به سرعت در جریان هستید ، یک ویژگی اعلان وجود دارد. تو می توانی آستانه های پیکربندی برای استفاده از CPU معیارها را تنظیم کنید به این ترتیب که وقتی یک متریک از پارامتر پیکربندی شده مطلع شود ، مطلع می شوید. اگر می خواهید اعلان های غیر ضروری را کاهش دهید ، می توانید قبل از شروع هشدار ، تعداد دفعاتی که متریک باید نقض شود را مشخص کنید..

ManageEngine OpManager می تواند به عنوان خریداری شده است ضروری نسخه یا شرکت، پروژه نسخه در پنجره ها و لینوکس. نسخه Essential 715 دلار (548 پوند) قیمت دارد و تا 25 دستگاه قابل استفاده است. نسخه Enterprise با قیمت 19.975 دلار (15317 پوند) در دسترس است و تا 500 دستگاه قابل استفاده است. همچنین وجود دارد محاکمه رایگان 30 روزه.

6. مونیت

عکس مونیت

مونیت در درجه اول به عنوان یک شناخته شده است بستر نظارت بر عملکرد وب که همچنین می تواند CPU را رصد کند. مونیت مانیتور می شود استفاده از پردازنده برای ارزیابی سلامت دستگاههای منفرد در شبکه شما. همچنین می توانید عناصر دیگری مانند آنها را نیز رصد کنید حافظه, راندن, بار, و دیسک I / O برای جزئیات بیشتر.

بر مونیت تو می توانی هشدارهای خود را بر اساس استفاده از CPU پیکربندی کنید. شما می توانید این کار را با رفتن به کنترل کننده عامل هوشمند (که می توانید برای آن بارگیری کنید پنجره ها و لینوکس) در اینجا می توانید سرور یا دستگاهی را که می خواهید نظارت کنید اضافه کنید. بعد می توانید مقادیر ماشه مورد نظر خود را در جعبه های کاربر و هسته وارد کنید. پس از فراتر رفتن این محدودیت ها ، هشدار افزایش می یابد.

شایان ذکر است که مونیت طراحی شده است تا به سرعت راه اندازی شود. مونیت ادعا می کند که شما می توانید این برنامه را داشته باشید در کمتر از 3 دقیقه بدون هیچگونه نصب و راه اندازی. دسترسی به مونیت آنلاین بدان معنی است که شما هنگام نظارت بر شبکه خود محدود به یک دستگاه نمی شوید.

ساختار قیمت گذاری مونیت با توجه به نیازهای شما سفارشی ساخته شده است. مبلغی که پرداخت می کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد نظارت به موقع, نظارت بر کاربر واقعی, مانیتور بار کامل صفحه, سرورها, مانیتور برنامه, حسابهای فرعی, و مانیتورهای امنیتی. می توانید یک بارگیری کنید محاکمه رایگان 15 روزه مونیت.

7. SysGauge

تصویر Sysgauge

SysGauge برنامه ای است که یک روش باریک تر را برای نظارت بر پردازنده ارائه می دهد. با استفاده از این محصول می توانید نظارت کنید پردازنده و استفاده از حافظه دستگاه های متصل. در حقیقت, SysGauge خاص خود را دارد ماژول GUI به عنوان مانیتور CPU گفته می شود. مانیتور CPU می تواند نظارت کند میزان استفاده از پردازنده, زمان قطع CPU, نرخ قطع CPU, و فرکانس پردازنده. این یک درجه از عمق قابل توجهی برای یک محصول نظارت کوچکتر است.

علاوه بر این, SysGauge همچنین سیستم هشدار دهنده خود را اضافه کرده است. کاربران می توانند پارامترهای هشدار خود را تنظیم کنند دریافت اعلان های ایمیل یکبار آستانه عبور کرد در صورت تمایل ، کاربر همچنین می تواند دستورات سفارشی را برای پاسخگویی به حوادث هنگام وقوع اجرا کند. این باعث می شود SysGauge مناسب برای پاسخگویی به مسائل عملکرد CPU در یک محیط شبکه زنده.

سه نسخه وجود دارد SysGauge در دسترس؛ رایگان, حرفه ای, و نهایی. نسخه رایگان SysGauge ارائه می دهد تا 10 پیشخوان, مانیتور و پروفایل رایگان. نسخه Pro 50 پیشخوان ، مانیتور و پروفایل را با قیمت 50 دلار (38 پوند) ارائه می دهد. نسخه Ultimate 100 پیشخوان ، مانیتور و پروفایل را با قیمت 125 دلار (95 پوند) ارائه می دهد. نسخه رایگان این محصول یک انتخاب عالی برای SMB است.

SysGauge در دسترس است ویندوز XP, ویندوز ویستا, ویندوز 7, ویندوز 8, ویندوز 10, ویندوز سرور 2003, ویندوز سرور 2008, ویندوز سرور 2012, ویندوز سرور 2012 R2, و ویندوز سرور 2016. تو می توانی SysGauge را بارگیری کنید.

8. AppDynamics

تصویر AppDynamics

هر کسی که با نظارت بر عملکرد برنامه آشنا باشد ، تقریباً حتماً از این موضوع اطلاع دارد AppDynamics. AppDynamics همچنین یک ابزار نظارت بر پردازنده قدرتمند در نوع خود است. درست خفاش, AppDynamics به دلیل وجود خود ، خود را از جمع جدا می کند autodiscovery ویژگی. AppDynamics می توان دستگاه ها و برنامه های شناسایی خودکار به طور خودکار در شبکه شما.

پس از پیکربندی ، می توانید استفاده کنید AppDynamics برای نظارت بر استفاده از پردازنده از تمام دستگاه های کشف شده در سطح زیرساخت ها در سطح برنامه نیز می توانید مشاهده معیارهای مربوط به CPU های خاص فرآیند. این عمق مورد نیاز برای مشاهده عملکرد CPU همه دستگاه های موجود در شبکه را به شما می دهد.

تمام استفاده های شما از طریق استفاده از برگه ها نگه داشته می شوند آستانه های هشدار. AppDynamicsسیستم هشدار از هوش مصنوعی استفاده می کند. از هوش مصنوعی برای تعیین اینکه مصرف CPU با رفتارهای غیر عادی سازگار است استفاده می شود. قرار دادن هشدارهای مبتنی بر آستانه در دست سیستم هوش مصنوعی مفید است زیرا باعث کاهش هشدارهای غیرضروری می شود که غالباً در صورت قله پردازنده یک دستگاه در معرض آن قرار می گیرید.

سه نسخه وجود دارد AppDynamics که می توانید خریداری کنید؛ APM Pro, پیشرفته APM و قله APM. هرکدام از این موارد نظارت CPU را ارائه می دهند ، اما برای مشاهده قیمت ها باید با تیم فروش تماس بگیرید. می توانید ارزیابی کنید AppDynamics به عنوان یک نسخه آزمایشی رایگان است.

9. ناجیوس XI

تصویر Nagios XI

Nagios XI اگر به دنبال مانیتور شبکه ای با قابلیت نظارت بر CPU هستید ، گزینه جامد دیگری است. Nagios XI است موجود در لینوکس و مایکروسافت (از طريق پخش کننده ایستگاه کاری VMware یا Hyper-V) رابط کاربری گرافیکی کاملاً قابل تنظیم است بنابراین می توانید تجربه نظارت خود را با توجه به نیاز خود بسازید.

Nagios XI تا کنون بیش از 30 افزونه مختلف مربوط به نظارت بر CPU. پلاگین ها شامل SNMP CPU Load را بررسی کنید, استفاده از CPU برای Solaris, لینوکس و پنجره ها, و بار CPU را بررسی کنید. همه این افزونه ها عناصر مانیتورینگ پردازنده مخصوص به خود را دارند که می توانند برای گسترش محیط نظارت شما اضافه شوند.

برای پیگیری پیشرفت های استفاده از CPU, Nagios XI یک ویژگی اعلان دارد. تو می توانی اعلان های ایمیل و متن را پیکربندی کنید به شما هشدار می دهد هنگامی که استفاده از CPU شما به سطح مشکل ساز می رسد. تنظیمات برگزیده هشدار را می توان در حساب های کاربری جداگانه مدیریت کرد ، به طوری که فقط کاربران مربوطه اطلاعات به روزرسانی در مورد نظارت CPU را دریافت می کنند.

به عنوان یک ابزار نظارت بر پردازنده, Nagios XI تجربه نظارت بر پردازنده قابل قبول را ارائه می دهد. Nagios XI با قیمت 1،995 دلار (1،529 پوند) برای نسخه استاندارد در دسترس است. این شامل جادوگران هشدار ، گزارش و پیکربندی است. نسخه Enterprise برای گزارش های SLA و گزارش های برنامه ریزی شده 3،495 دلار (2679 پوند) هزینه دارد. تو می توانی Nagios XI را در یک آزمایش رایگان بارگیری کنید.

10. Auvik

تصویر Auvik

آویک محصولی برای نظارت بر شبکه است که توسط شرکت هایی در هر اندازه برای نظارت بر سلامت زیرساخت های متصل استفاده می شود. آویک از یک ویژگی موجودی خودکار برای یافتن دستگاه های متصل و افزودن آنها به محیط نرم افزار استفاده می کند. این به شما امکان می دهد تا نظارت کنید استفاده از پردازنده زیرساخت شبکه شما.

هنگامی که استفاده از CPU یک دستگاه خیلی زیاد می شود ، می توانید Auvik را پیکربندی کنید تا هشدار برای شما ارسال شود. هشدارهای Auvik قابل تنظیم است بنابراین شما می توانید چه چیزی را انتخاب کنید آستانه هشدارها را برای ارسال ارسال کنید به صورت پیش فرض, Auvik با بیش از 50 هشدار تنظیم شده است. انواع هشدارهای مربوط به CPU را شامل می شود ماژول CPU Hypervisor ناموفق بود و ماژول CPU Hypervisor تخریب شده است.

آویک ارائه می دهد طرح قیمت گذاری مقیاس پذیر که بر اساس تعداد دستگاههایی که می خواهید مدیریت کنید تغییر می کند. با این حال ، باید تماس بگیرید آویک به طور مستقیم برای درخواست نقل قول. گفته می شود مبلغ 500 دلار (383 پوند) برای ورود به هواپیما وجود دارد آویک و آموزش کارمندان. تو می توانی Auvik را در یک آزمایش رایگان بارگیری کنید.

11. ConnectWise Automate

اتصال خودکار به صورت خودکار

سرانجام ، ما داریم ConnectWise Automate. با ConnectWise Automate می توانید استفاده از CPU را برای هر فرآیند بر روی رایانه مشاهده کنید. تو می توانی از طریق صفحه پردازشها ، دید کاملی نسبت به اندازه گیری CPU یک دستگاه به دست آورید. برنامه های فعال بر اساس فعالیت آنها طبقه بندی می شوند. برنامه هایی که بدون عملکرد ضعیف در حال اجرا هستند به عنوان A مشخص می شوند برنامه خوب. کسانی که دارای نرم افزار نامطلوب هستند به عنوان علامت گذاری می شوند خاکستری و آنهایی که از فرآیندهای مطابق با برنامه های مخرب استفاده می کنند ، در نظر گرفته می شوند ویروس یا جاسوسی.

مراحل نصب ConnectWise Automate سه ضلعی است ابتدا باید نصب کنید ConnectWise Automate سرور روی سرور ویندوز سرور پایگاه داده IIS و Oracle MySQL را اجرا می کند. دوم ، شما باید مرکز کنترل خودکار ConnectWise را در ایستگاه های کاری خود نصب کنید. آخرین کاری که باید انجام دهید نصب ابزار نرم افزاری در ویندوز ، لینوکس یا مک است.

ConnectWise Automate یک ساختار قیمت گذاری قابل تنظیم را اجرا می کند. در نتیجه برای دریافت نقل قول باید مستقیماً با شرکت تماس بگیرید. با این حال ، اگر مایل هستید ConnectWise Automate را برای یک تست آزمایشی در نظر بگیرید ، می توانید با بارگیری آن ، این کار را انجام دهید امتحان رایگان.

انتخاب یک محصول نرم افزاری نظارت بر CPU

در حالی که تمام ابزارهای فوق تجربه مانیتورینگ CPU خوبی را ارائه می دهند, راهنمای ابزار SolarWinds Engineer و مانیتور شبکه Paessler PRTG ارائه ساده ترین بسته های موجود در بازار. جعبه ابزار SolarWinds Engineer می تواند دستگاههای خود را شناسایی کند تا شما بتوانید نحوه استفاده CPU را با گذشت زمان تغییر دهید. نظارت بر استفاده شما در طول زمان از طریق نمودارها ، توانایی شما در تشخیص تخریب عملکرد را بهبود می بخشد.

به همین ترتیب ، انواع حسگرهای مانیتورینگ CPU ارائه شده توسط مانیتور شبکه PRTG آن را به یکی از گزینه های برتر برای نظارت بر دستگاه های ویندوز و لینوکس تبدیل می کند. مانیتور شبکه PRTG مخصوصاً برای سازمانهای کوچکتر مناسب است زیرا نسخه مجانی را برای افرادی که دارای بودجه کفاش هستند ارائه می دهد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 85 =

Adblock
detector