راهنمای HWMonitor – محدودیت های آن ، و 10 بهترین گزینه

راهنمای HWMonitor - محدودیت های آن ، و 10 بهترین گزینه

سخت افزار عملیاتی حداقل مورد نیاز شما برای تولید محصول در طول روز کاری است. با این حال بسیاری از شرکت ها قادر به نظارت کافی بر سخت افزار خود نیستند. در میان شرکتهای وجدانی ، ابزار نظارت سخت افزاری HWMonitor یک نام خانوادگی است ، اما با این وجود ، در مقیاس محدودیت هایی دارد.

ما در مورد هر یک از ابزارهایی که در زیر ارائه می دهیم به جزئیات زیادی می پردازیم ، اما در صورت کوتاه بودن زمان ، در اینجا خلاصه ما است لیست 10 گزینه برتر برای HWMonitor:

  1. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه (آزمایش رایگان) سیستم مانیتورینگ که کلیه وضعیت های موجود در سرورهای ویندوز و لینوکس را در بر می گیرد.
  2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایش رایگان) این ابزار شبکه ها ، سرورها و برنامه ها را کنترل می کند. در سرورها ، تمام وضعیتهای سخت افزاری را در بر می گیرد و شامل هشدارهایی برای شرایط خارج از مرزها می شود.
  3. Atera (دادگاه رایگان) بسته نظارت و مدیریت سیستم با هدف ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده.
  4. HWiNFO ابزاری برای نظارت بر زیرساخت ها که وضعیت سخت افزار را در بر می گیرد. بر روی ویندوز اجرا می شود.
  5. ManageEngine OpManager مانیتور شبکه ای که از SNMP برای نگه داشتن زبانه ها در وضعیت دستگاه های شبکه استفاده می کند. در نسخه های Windows Server و Linux موجود است.
  6. AIDA64 مانیتور سخت افزاری برای ویندوز که در چهار نسخه موجود است.
  7. SysGauge مانیتور عملکرد سخت افزار سبک که روی ویندوز اجرا می شود. در نسخه های رایگان و پولی موجود است.
  8. مانیتور PA سرور یک ابزار مانیتورینگ برای ویندوز سرور و سیستم عامل های لینوکس. قیمت هر دستگاه نظارت شده.
  9. مانیتور سخت افزار را باز کنید مانیتور سرور سبک وزن و رایگان که برای ویندوز و لینوکس در دسترس است.
  10. Ipswitch WhatsUp Gold مانیتور شبکه ای که شامل نظارت بر وضعیت دستگاه است. می تواند گسترش یابد تا شامل نظارت سرور باشد.

HWMonitor چیست؟?

HWMonitor یک برنامه نظارت بر سخت افزار رایگان است که نظارت بر آن را انجام می دهد سرعت, ولتاژ, درجه حرارت, هواداران رایانه های شخصی متصل به شبکه شما. این ابزار می تواند بگوید که آیا دستگاه بیش از حد گرم می شود یا عملکرد ضعیفی دارد. HWMonitor برای همکاری با فرآیندهای ARM از ارائه دهندگان محبوب مانند AMD ، Intel و VIA طراحی شده است.

داده های عملکرد در قالب جدول لیست نمایش داده می شوند که حسگرهای سلامت را با داده های ضبط شده از دستگاه های متصل نشان می دهد. تمام آنچه شما باید انجام دهید برای یافتن داده های عملکردی که به دنبال آن هستید یا این است که به قسمت مربوطه بروید.

برای تجسم ، یک مورد وجود دارد ژنراتور نمودار که بطور خودکار نمودارهایی از داده های استفاده ایجاد می کند که در یک پوشه log ذخیره می شوند. با کلیک بر روی می توانید با اندازه نمودارها ارتباط برقرار کنید گزینه. در حالی که این به اندازه سایر محصولات اختصاصی پیچیده نیست ، اما به شما کمک می کند تا یک دیدگاه از بالا به پایین به شما ارائه دهد.

چرا از HWMonitor استفاده می کنیم?

دلیل اصلی استفاده از HWMonitor این است که سبک وزن است. چیدمان اصلی طراحی جدول ، حرکت و یافتن داده های مورد نیاز را آسان می کند. شما با ویژگی های دیگر گم نمی شوید و مورد محاصره قرار نمی گیرید. دیدن همه سخت افزارهای مورد نیاز در صفحه بدون جستجو بیش از حد برای شما بسیار ساده است.

دلیل خوب دیگر برای استفاده از HWMonitor این است که مرتباً به روز می شود. در حالی که بسیاری از ابزارهای نظارت بر پردازنده به طور متناقض به روز می شوند HWMonitor هر چند ماه یکبار بروزرسانی جدید می کند. تکه های منظم به سخت تر کردن تجربه نظارت و از بین بردن اشکالات موجود در کاربران کمک می کنند.

فراتر از توانایی های فنی HWMonitor ، قیمت پایین دلیل دیگر دلیل در نظر گرفتن این ابزار است. نسخه استاندارد HWMonitor به صورت رایگان در دسترس است و آن را در دسترس سازمان های SME و سازمانهای بزرگ قرار می دهد. با این حال ، وجود دارد نسخه حرفه ای که شامل قابلیت های ورود به سیستم اضافی ، بهره برداری از راه دور و نمودار. قیمت HWMonitor Pro برای 10 اتصال از راه دور 22.40 دلار (17.69 پوند) و 39/33 دلار (31.05 £) تا 20 ارتباط از راه دور است.

بهترین گزینه های HWMonitor

تنها مسئله HWMonitor این است که فقط نقاط داده ای مانند دما ، ولتاژ و فرکانس را به شما نشان می دهد. این عمق ویژگی های نظارت که سایر ابزارهای رقیب دارند را ندارد. به همین ترتیب ، ارزش تولید یا ویژگی های تجسم را که برخی دیگر از ارائه دهندگان نظارت سخت افزاری محبوب دارند ، ندارد.

بنابراین ما به بهترین گزینه ها نگاه کرده ایم و با توجه به ویژگی ها و مزایای آنها ، سهولت استفاده و عملکرد کلی ، آنها را رتبه بندی کرده ایم.

1. سرور SolarWinds & مانیتور برنامه (آزمایش رایگان)

سرور و مانیتور برنامه SolarWinds

سرور SolarWinds & مانیتور برنامه یک سرور و سیستم عامل نظارت بر سخت افزار است که یکی از ساده ترین تجربیات نظارت در این لیست را ارائه می دهد. این ابزار می تواند سلامت ضبط سخت افزار را بر روی آن نظارت کند پردازنده, حافظه, فضای دیسک, درجه حرارت, سرعت فن, و منبع تغذیه. رابط کاربری این اطلاعات را با فرمت لیست نشان می دهد که می توانید در صورت لزوم آنها را پایین بیاورید یا به حداقل برسانید.

با این حال ، عناصر بصری همراه با سرور SolarWinds & مانیتور برنامه پیشرفته تر از نمونه های HWMonitor هستند. به عنوان مثال ، سلامتی سخت افزار فعلی در کنار دکمه های سبز نشان داده شده است تا دستگاه هایی را نشان دهند بالا. دستگاه های موجود در بین علامت گذاری شده اند هشدار و هنگامی که آنها برسند بحرانی سطح آنها با رنگ قرمز مشخص شده است. شما همچنین نمودارهای مفصلی دارید تا تغییر کارایی سخت افزاری در اضافه کاری شما را نشان دهد.

برای همکاری بهتر با فروشندگان شخص ثالث, سرور SolarWinds & مانیتور برنامه با ..... می آید قالب هایی برای نظارت بر بیش از 200 برنامه مختلف. قالب ها برای Windows ، Microsoft IIS ، Exchange ، SQL Server ، Active Directory ، Linux ، Apache و موارد دیگر در دسترس هستند. بنابراین اگر به دنبال ابزاری برای نظارت بر سخت افزار از فروشندگان مختلف هستید ، این ابزار گزینه ایده آل است.

قیمت سرور SolarWinds & مانیتور برنامه همچنین برای یک محصول نظارت بر سخت افزار برتر ، رقابتی است. قیمت از 2،995 دلار (2،364 پوند) شروع می شود. وجود دارد نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان.

سرور SolarWinds & برنامه MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

2. مانیتور شبکه Paessler PRTG (آزمایشی رایگان)

مانیتور شبکه Paessler PRTG

مانیتور شبکه Paessler PRTG ابزاری برای نظارت بر شبکه است که می تواند سخت افزار را نیز کنترل کند. با مانیتور شبکه PRTG شما می توانید نظارت کنید پردازنده, رم, و دیسکهای سخت دستگاه های شبکه دستگاه هایی که مانیتور ابزار شامل رایانه ها ، سوئیچ ها ، روترها و چاپگر ها هستند. ابزار برای ارزیابی ، دستگاه های موجود در شبکه شما را پینگ می کند زمان پاسخ و دسترسی. بنابراین اگر می خواهید عملکرد یک دستگاه عریض متراکم دستگاه های متصل به شبکه خود را کنترل کنید ، این ابزار انتخاب خوبی است.

سیستم هشدار روشن است مانیتور شبکه PRTG استثنایی است سنسورها می توانند سفارشی شوند تا در صورت بروز مشکلات مربوط به عملکرد یا عدم موفقیت در دستگاه ، به شما اطلاع دهند. اعلان ها به عنوان ایمیل ارسال می شوند, پیام های متنی و اعلانهای فشار. اعلانات فشار برای دستگاههای Android و iOS در دسترس هستند به طوری که شما همیشه از پیشرفت های فعلی آگاه باشید.

PRTG "خدمات اصلی" در مایکروسافت ویندوز 2012 R2 ، 2016 ، 10 ، 8 ، 2008 R2 و 2008 در دسترس است. برای SME با پول نقد مانیتور شبکه PRTG انتخاب خوبی است زیرا از یک مدل قیمت گذاری مقیاس پذیر استفاده می کند. محصول است رایگان برای نظارت با سنسورهای کمتر از 100.

نسخه های پرداخت شده از مانیتور شبکه PRTG برای 500 سنسور از 1600 دلار (1،263 £) شروع کنید و برای سنسورهای نامحدود با 5 نصب سرور تا 60،000 دلار (4636 پوند) بروید. تو می توانی نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

Paessler PRTG Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

3. Atera (دادگاه رایگان)

راهنمای HWMonitor - محدودیت های آن ، و 10 بهترین گزینه

نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) توابع آترا تمام سخت افزارهای موجود در سایت مشتری را پوشش دهید ، نه فقط نقاط انتهایی. این ابزار از کار ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) پشتیبانی می کند و بنابراین شامل توابع مدیریت و همچنین نظارت بر ابزارهای کاربردی است.

سیستم Atera است سرویس مبتنی بر ابر که شامل زمان و مکان سرور برای پردازش و ذخیره سازی است ، بنابراین MSP که برای این بسته ثبت نام می کند دیگر نیازی به ایجاد زیرساخت های اصلی در سایت خود ندارد. با این حال ، سیستم های از راه دور تحت نظارت نیاز به نصب نرم افزار عامل دارند. مدیران و تکنسین های MSP ها از طریق داشبورد Atera به آن دسترسی پیدا می کنند هر مرورگر وب استاندارد. Atera نیز تولید می کند برنامه های رایگان برای دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به سیستم.

بخش نظارت سخت افزاری Atera نظارت دارد CPU ، حافظه و فضای دیسک, با توجه به ظرفیت بالقوه هر و نظارت بر استفاده. وظایف سرپرست موجود در ابزار به وظایف نگهداری مانند پشتیبان گیری از سیستم و بازیابی و تمیز کردن دیسک و جداشدن دیسک گسترش می یابد. سایر کنترل های موجود در سیستم یک تکنسین را قادر می سازد که تمامی نرم افزارها را بر روی یک دستگاه ممیزی کند ، سرویس و برنامه جدید را نصب و سرورهای خاموش و راه اندازی و نقاط پایانی.

تکنسین ها می شوند دسترسی دسک تاپ از راه دور به عنوان بخشی از مجموعه پشتیبانی میز کار در Atera. این بخش از بسته Atera همچنین شامل دسترسی از راه دور برای اکتشاف سیستم ، مدیریت پچ و اجرای اسکریپت برای مدیریت خودکار و کارهای مربوط به پردازنده می باشد..

سیستم Atera است هزینه اشتراک با هزینه با هزینه های اعمال شده برای هر تکنسین MSP می تواند تصمیم بگیرد که آیا هزینه خدمات را به صورت ماهیانه یا سالانه بپردازد - برنامه سالانه ارزانتر است. مدل اشتراک Atera باعث می شود این سرویس بسیار مقیاس پذیر و مناسب برای MSP ها با هر اندازه باشد. می توانید از ویژگی های Atera با a استفاده کنید محاکمه رایگان 30 روزه.

آزمایشی 30 روزه AteraStart رایگان

4. HWiNFO

تصویر داشبورد hwinfo

HWiNFO ابزاری برای نظارت بر سخت افزار با قابلیت نظارت بر سیستم در زمان واقعی است. اجزای سخت افزاری که می توانید با این ابزار مشاهده کنید ، عبارتند از: CPU ها, GPU, درایو, صفحه اصلی, و لوازم جانبی. از نظر داده ، می توانید نظارت کنید رم, شماره CPU منطقی, درجه حرارت, سرعت حافظه, و شارژ باتری دستگاه های متصل.

مشابه سایر ابزارهای نظارت بر شبکه, HWiNFO ویژگی هایی مانند هشدارها و گزارش ها برای به روزرسانی کاربر. هشدارها قابل تنظیم هستند به طوری که شما می توانید پارامترهای مورد نظر خود را نظارت کنید. به همین ترتیب ، می توانید گزارشاتی را در داخل ایجاد کنید XML, CSV و HTML برای به اشتراک گذاشتن یافته ها با تیم خود.

همچنین وجود دارد مواد افزودنی به منظور افزایش تجربه نظارت هسته ای از HWiNFO. افزودنیهای موجود برای HWiNFO عبارتند از RivaTuner / MSI Afterburner / EVGA Precision On-ScreenDisplay, افزونه Rainmeter, HWiNFOMonitor, افزونه LCDHost و بیشتر. هر افزونه ویژگی جدیدی را به برنامه اضافه می کند. به عنوان مثال ، پسوند HWiNFOMonitor یک نوار کناری قابل تنظیم را اضافه می کند که نمودارهای اضافی را برای نظارت شما اضافه می کند..

HWiNFO جانشین طبیعی HWMonitor است و تجربه سخت افزاری و نظارت دقیق سیستم برش ، اما دقیق را ارائه می دهد. این برنامه در ویندوز به صورت 32 بیتی و 64 بیتی موجود است. شما میتوانید دانلود کنید HWiNFO رایگان.

5. ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager مانیتور سخت افزاری و شبکه ای برای ویندوز و لینوکس است. ابزار استفاده می کند SNMP به دستگاه های پینگ و کشیدن داده های عملکرد. چیزهایی که می توانید با آنها نظارت کنید ManageEngine OpManager عبارتند از درجه حرارت, سرعت فن, ولتاژ, و وضعیت پردازنده. این نرم افزار با VMware, دل, سیسکو HP, و بیشتر بنابراین شما شفافیت کامل را حفظ می کنید.

به عنوان یک ابزار برتر نظارت بر شبکه, ManageEngine OpManager همچنین دارای سیستم هشدار است. هشدارها از طریق ایمیل و پیامک ارسال می شوند تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز مهمی را از دست نخواهید داد. هنگامی که دستگاه ها پایین می آیند یا با پارامترهای خاصی مطابقت دارند ، آلارم افزایش می یابد. هشدارها به 4 دسته تقسیم می شوند. سرویس پایین, توجه, مشکل, و بحرانی. اینها به صورت شماره گیری در سمت چپ نشان داده شده اند هشدارها صفحه.

سه نسخه وجود دارد ManageEngine OpManager در دسترس برای خرید؛ نسخه استاندارد, نسخه حرفه ای و نسخه تجاری. نسخه استاندارد برای 1000 دستگاه 245 دلار (193.42 پوند) هزینه دارد. نسخه Professional Edition برای 1000 دستگاه دارای ویژگی های اضافی مانند نظارت بر VMware و نظارت بیش از حد v 345 دلار (272.37 پوند) هزینه دارد. نسخه Enterprise Edition برای 10،000 دستگاه با ویژگی های اضافی 11،545 دلار (9114.56 پوند) هزینه دارد.

6. AIDA64

تصویر صفحه داشبورد AIDA64

AIDA64 بخشی از نرم افزار نظارت بر سخت افزار است که ارائه می دهد درجه حرارت, پردازنده, پنکه, سرعت و نظارت بر دیسک. ابزار با استفاده از a کار می کند موتور تشخیص سخت افزار برای یافتن اطلاعات در مورد نرم افزار مورد استفاده دستگاههای متصل. قادر به دیدن دستگاه های نرم افزاری که از راه دور استفاده می کنند شفافیت را افزایش می دهد. به عنوان یک جایزه اضافه شده, AIDA64 همچنین فراهم می کند تست استرس برای شما کامپیوتر, هارد دیسک, SSD, و GPU OpenCL.

یکی از دلایل AIDA64 به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار گرفته است معیار توانایی ها. از معیارها برای اندازه گیری سرعت سریع یک فرآیند و وظایف استفاده می شود. به عبارت دیگر ، معیارها به شما امکان می دهند علائم عملکرد ضعیف و مشکلات سخت افزاری مانند تخریب سخت افزار را آزمایش کنید.

AIDA64 در دسترس است ویندوز 95, 98, 2000, XP, پلی اتیلن, 2003, ویستا, 2008, 7, 2008 R2, 8, 2012, 8.1, 2012 R2, 10 و 2016. چهار نسخه وجود دارد AIDA64 که می توانید خریداری کنید؛ مفرط, مهندس, حسابرسی شبکه و کسب و کار. نسخه Extreme برای کاربران خانگی طراحی شده است و از 39.95 دلار (31.54 پوند) شروع می شود. نسخه Engineer اتوماسیون خط فرمان را اضافه می کند و از 199.90 دلار شروع می شود (157.80 پوند).

نسخه شبکه Audit دارای موجودی شبکه ، اتوماسیون خط فرمان و مدیریت تغییر برای 100 دلار (78.94 پوند) است. سرانجام ، نسخه تجاری شامل موارد فوق با مدیریت از راه دور برای 199.90 دلار (157.83 پوند) است. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

7. SysGauge

تصویر Sysgauge

SysGauge یک راه حل نظارت بر سیستم با طیف وسیعی از توابع نظارت بر پردازنده است. ماژول مانیتور CPU اطلاعاتی از قبیل میزان استفاده از پردازنده, استفاده از CPU کاربر, استفاده از پردازنده هسته, نرخ قطع CPU, فرکانس پردازنده, و بیشتر. نمایشگر به نمودارها و داده های متن تقسیم می شود. نمایش بصری نسبتاً اساسی است اما خواندن آن بسیار آسان است.

این برنامه همچنین بسیار قابل تنظیم است. به عنوان مثال ، می توانید از ماژول مانیتور سیستم برای پیکربندی پروفایل های نظارت بر پردازنده برای کاربران خود سپس می توانید رایانه های محلی و راه دور را که می خواهید کاربر بتواند نظارت کند را انتخاب کنید. در نسخه های پرداخت شده از SysGauge همچنین وجود دارد رابط خط فرمان, جایی که می توانید به طور مستقیم استفاده از CPU را کنترل کنید.

SysGauge برای ویندوز به عنوان یک برنامه 32 بیتی و 64 بیتی در دسترس است ویندوز XP, ویستا, 7, 8, 10, 2003, 2008, 2012, 2012 R2, و 2016. SysGauge سیستم عامل برای 10 مانیتور یا کمتر است.

سه نسخه پرداخت شده از SysGauge وجود دارد: SysGauge Pro, SysGauge Ultimate, و سرور SysGauge. SysGauge Pro با 50 مانیتور با قیمت 50 دلار (39.48 پوند) همراه است. SysGauge Ultimate حداکثر 100 مانیتور را با 125 دلار (98.70 پوند) پشتیبانی می کند. سرور SysGauge همچنین 125 دلار (98.70 پوند) است و از حداکثر 200 مانیتور با قابلیت کنترل از راه دور اضافی پشتیبانی می کند. می توانید SysGauge را به صورت رایگان بارگیری کنید.

8. مانیتور PA سرور

مانیتور PA سرور
مانیتور PA سرور ابزاری برای نظارت بر سخت افزار و سرور است که می تواند دستگاه های ویندوز و لینوکس را کنترل کند. مانیتور PA سرور به شما نشان می دهد پینگ, پردازنده, حافظه, و دیسک اطلاعات مربوط به محیط محلی شما نیز وجود دارد نظارت از راه دور برای نظارت بر رایانه های از راه دور و سایر دستگاه ها. رابط کاربری کمی منسوخ شده است اما هنوز تجربه پایش با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد نظارت بر بیش از 1000 سرور یا دستگاه.

این نرم افزار همچنین از ویژگی های پیشرفته تری مانند هشدار برخوردار است. هشدارها بطور خودکار از طریق ایمیل ارسال می شوند یا پیامک هنگامی که یک شرایط ماشه خاص برآورده شده است. این برنامه را می توان پیکربندی کرد به طور خودکار یک سرویس را مجدداً راه اندازی کنید یا یک اسکریپت سفارشی را اجرا کنید برای پاسخ به مسائل اتوماسیون ارائه شده توسط سیستم هشدارها هنگام پاسخگویی به مشکلات عملکرد ، زمان پاسخگویی شما را کاهش می دهد.

برای جزئیات بیشتر ، می توانید داده های استفاده از شبکه را به ترجمه کنید گزارش ها. گزارش ها به صورت گزارش وضعیت برای دستگاه های کامل با داده های uptime ارائه می شوند. گزارش ها در HTTP در دسترس هستند و می تواند توسط ارسال شود پست الکترونیک به بقیه تیم خود همچنین می توانید برای غیرفعال کردن نظارت در خارج از ساعات کاری ، برنامه هایی برای تعمیر و نگهداری تهیه کنید.

چهار نسخه وجود دارد مانیتور PA سرور در دسترس برای خرید؛ مجوز مطلب, پروانه پروانه, مجوز فوق العاده, و شرکت فوق العاده. برای هر سرور یا دستگاه نظارت شده باید مجوز خریداری کنید. دامنه مجوز Lite از 49 دلار (38.68 پوند) هرکدام برای دستگاههای 1-9 تا 4 دلار (3.16 پوند) برای دستگاههای 1000+ شروع می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های قیمت گذاری ، باید جدول مقایسه را در سایت بررسی کنید. می توانید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

9. مانیتور سخت افزار را باز کنید

open_hardware_monitor

مانیتور سخت افزار را باز کنید یک ابزار نظارت بر سخت افزار سبک وزن است که در میان آنها محبوب است پنجره ها کاربران برنامه است منبع باز و می تواند نظارت کند درجه حرارت, بار پردازنده, سرعت فن, ولتاژ, و سرعت ساعت. تمام این اطلاعات را می توان در قالب یک جدول اساسی مشاهده کرد. اگرچه چیز زیادی در زمینه ویژگی های فانتزی یا ارائه وجود ندارد ، Open Hardware عملکرد خوبی در نمایش عملکرد رایانه شما در یک پنجره دارد.

اگر به دنبال یک تجربه اولیه نظارت بر سخت افزار هستید مانیتور سخت افزار را باز کنید پوشانده ای این برنامه به سادگی معیارهای موردنیاز و چیزهای دیگر را به شما نشان می دهد. مانیتور سخت افزار را باز کنید در دسترس است لینوکس, پنجره هاXP, ویستا, 7, 8, 8.1, و 10. دانلود رایگان را بررسی کنید.

10. Ipswitch WhatsUp Gold

عکس داشبورد WhatsUp Gold

WhatsUp Gold مانیتور سخت افزاری است که بطور گسترده توسط سازمانهای کوچک و متوسط ​​و سازمانهای بزرگ استفاده می شود. WhatsUp Gold می تواند نظارت داشته باشد درجه حرارت, وضعیت فن, و منبع تغذیه دستگاههای شما مانیتور عملکرد APC با استفاده از دستگاههای متصل به طور خودکار ، یکبار کشف شده ، ردیابی می شود. این برنامه همچنین قادر به نظارت بر چاپگری است که از IETF Printer، MIB، RFC 3805 پشتیبانی می کند.

یکی از مفیدترین ویژگی های همراه با WhatsUp Gold توانایی است به طور خودکار کل شبکه خود را کشف کنید. همه دستگاه های متصل بر روی نقشه توپولوژیکی قرار گرفته و ترسیم می شوند. از اینجا می توانید وضعیت آنها را با مشاهده کنید بالا دستگاه های نشان داده شده با رنگ سبز و ناموفق دستگاه های قرمز رنگ نشان داده شده است.

سیستم هشدار نیز بسیار مفید است. تو می توانی هشدارهای سفارشی ایجاد کنید برای اطلاع شما در صورت برآورده شدن پارامتر خاص. هشدارها توسط ارسال می شوند پست الکترونیک, پیامک, لاغر, هشدارهای وب و پست های IFTTT تا اطمینان حاصل کنید که هر چیزی را از دست نخواهید داد.

سه نسخه وجود دارد WhatsUp Gold که می توانید خریداری کنید: اشتراک سالانه حق بیمه, مجوز حق بیمه, و مجوز Total Plus. تفاوت بین پروانه حق بیمه و توتال پلاس در این است که دومی دارای تحلیل ترافیک شبکه است, نظارت بر برنامه, نظارت مجازی سازی, مدیریت پیکربندی, و بیشتر. با این حال ، اگر می خواهید اطلاعات قیمت را مشاهده کنید ، باید مستقیماً با فروشنده تماس بگیرید. Ipswitch یک آزمایش رایگان ارائه می دهد.

HWMonitor Alternatives: SolarWinds Server & مانیتور برنامه ، مانیتور شبکه PRTG و HWiNFO

HWMonitor یک ابزار همه کاره به خودی خود است اما اگر به دنبال چیزهای متفاوت یا مدرن تری هستید, سرور SolarWinds & مانیتور برنامه, مانیتور شبکه Paessler PRTG و HWiNFO به عنوان گزینه های عالی بایستید. اگر بودجه دارید پس سرور SolarWInds & مانیتور برنامه یک تجربه نظارت کامل سخت افزاری با مشخصات کامل ارائه می دهد که پیکربندی آن آسان است.

با این حال ، اگر یک نکته کم قیمت ضروری است ، پس از آن پایشلر PRTG شبکه مانیتور نسخه رایگان ایده آل است. سپس از نمایشگرهای با کیفیت بالاتر و تجسم بیشتر برخوردار است HWMonitor برای همان قیمت گفته می شود اگر شما چیزی ساده تر را ترجیح می دهید HWiNFO ایستاده در جانشین طبیعی است HWMonitor با هشدار و پلاگین هایی برای این قابلیت نظارت اضافی.

مرتبط: بهترین ابزارهای مانیتورینگ سخت افزار

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector