نمایشگر زمان پاسخ SolarWinds برای Wireshark: یک بررسی

زمان پاسخ SolarWinds

با استفاده از یک ابزار تجزیه و تحلیل بسته

تجزیه و تحلیل بسته ها به عنوان بخش مهمی از مدیریت شبکه حتی با تجربه ترین مجریان شبکه مشخص می شود. هنگامی که زمان بهینه سازی عملکرد شبکه و برنامه های شما فرا رسیده است ، باید به سادگی یک ابزار تحلیل بسته عمیق داشته باشید.

در سال 2014, نمایشگر زمان پاسخ SolarWinds برای Wireshark اولین بار به عنوان یکی از متنوع ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل بسته های عمیق در بازار پیشگام شد.

از طریق مشاهده زمان پاسخ ، کاربران می توانند پرونده های ضبط بسته Wireshark را بخوانند و زمان پاسخگویی برنامه ، زمان پاسخگویی به شبکه ، شناسه برنامه و حجم ترافیک را تجزیه کنند. همه این نقاط داده به کاربر اجازه می دهد ببیند که عملکرد یک برنامه چگونه تحت تأثیر قرار می گیرد. قدرت این پلتفرم باعث شده است SolarWinds به عنوان رهبر بازار در دنیای تجزیه و تحلیل بسته های عمیق و مدیریت شبکه تبدیل شود.

SolarWinds امواج ایجاد کرده است زیرا یک ابزار تجزیه و تحلیل بسته های منسجم را به متخصصان فناوری اطلاعات ارائه می دهد که درست از آنچه اتفاق می افتد در شبکه آنها است به قلب آنها می رسد. سرپرستان مجبور نیستند ساعتها به صورت دستی عیب یابی را برای یک برنامه کند صرف کنند.

به طور خلاصه ، SolarWinds Response Time Viewer for Wireshark برنامه ای است که می تواند:

 • پرونده های ضبط Wireshark را تجزیه و تحلیل کنید
 • زمان پاسخ برنامه و شبکه را خراب کنید
 • داده نمایشگر و حجم معاملات را تجزیه کنید

نمایشگر زمان پاسخ SolarWinds برای Wireshark داده ها را از Wireshark می گیرد و به طور خودکار آن را تجزیه و تحلیل می کند. تمام کاربری که باید انجام دهد صادر کردن یک پرونده .PCAP از Wireshark به پاسخ زمان مشاهده برای شروع تجزیه و تحلیل بسته ها است. کاربر می تواند زمان پاسخگویی را برای شبکه و برنامه خود مشاهده کند. این کمک می کند تا ارزیابی کنیم که آیا عملکرد ضعیف ریشه در یک برنامه یا خود شبکه دارد.

SolarWinds چیست؟?

SolarWinds شرکتی است که نرم افزار مدیریت IT را برای شرکت ها و کاربران شخصی فراهم می کند. SolarWinds زمان مشاهده پاسخ و مانیتور عملکرد شبکه در میان متخصصان فناوری اطلاعات در سراسر جهان بسیار محبوب شده اند. این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده راه حل مدیریت شبکه ظاهر شده است که سازمان ها را قادر می سازد زیرساخت های فناوری اطلاعات خود را از طریق رابط کاربری ساده نظارت کنند.

Wireshark چیست؟?

تصویر wireshark

Wireshark ابزاری رایگان و منبع باز برای تحلیل ترافیک شبکه و انتقال بسته ها است. بسیاری از آن به عنوان "خرچنگ بسته" یاد می کنند. این در ویندوز ، یونیکس و لینوکس موجود است. Wireshark انتقال بسته را در معاملات مشتری-سرور که برای نظارت بر پروتکل های شبکه استفاده می شود ، تجزیه و تحلیل می کند. در هسته خود ، Wireshark است عیب یابی یک تجربه کاربری ضعیف.

به عبارت دیگر ، Wireshark یک مؤلفه اصلی ابزار ابزار مدیریت حرفه ای است. این برنامه به عنوان یکی از محبوب ترین ابزارها برای انجام تجزیه و تحلیل بسته های دستی به شهرت رسیده است. مشکل Wireshark این است که ، اگر از فیلترهای کافی استفاده نکنید ، می توانید به سرعت با داده های نامربوط غرق شوید. اینجاست که SolarWinds وارد می شود.

Response Time Viewer داده های به دست آمده از Wireshark را می گیرد و قبل از صادر کردن داده ها به Wireshark ، فیلترها را اضافه می کند. داده های حاصل از ضبط بسته Wireshark با تجزیه و تحلیل بسته های عمیق حتی بیشتر تجزیه می شوند. برای کاربر ، این نه تنها شفافیت شبکه را افزایش می دهد بلکه می تواند ناکارآمدی شبکه را آسان تر کند.

تجزیه و تحلیل بسته های عمیق چیست؟?

قبل از اینکه به خود SolarWinds Response Time Viewer مراجعه کنیم ، مهم است که تجزیه و تحلیل بسته های عمیق را توضیح دهیم. تجزیه و تحلیل بسته های عمیق و بازرسی بسته های عمیق نام هایی است که به آنها داده می شود نوعی از پردازش داده ها که محتویات داده های تبادل شده از طریق رایانه شما را بررسی می کند.

رایانه شما اطلاعاتی را در بسته هایی ارسال می کند ، که دارای یک برچسب است که نام آنها را مشخص می کند ، از کجا می آیند و کجا می روند. یک ابزار تجزیه و تحلیل بسته های عمیق مانند Response Time Viewer به شما امکان می دهد محتویات این بسته ها را برای بازرسی بیشتر باز کنید. سرپرستان IT می توانند از این اطلاعات برای عیب یابی زیرساخت های شبکه خود استفاده کنند.

تجزیه و تحلیل بسته های عمیق در درجه اول است استفاده می شود برای نظارت بر کیفیت تجربه. محبوب ترین ابزار بازرسی بسته های عمیق در بازار Wireshark است. Wireshark برای تجزیه و تحلیل داده ها ، فیلمبرداری ضبط و نمایش در کنار صفحه نمایش داده های پیچیده را ارائه می دهد. می توانید زمان پاسخگویی به شبکه و برنامه را اندازه گیری کنید. زمان پاسخگویی شبکه مدت زمان لازم است که یک بسته از انتقال دهنده به گیرنده انتقال یابد. تأخیر شبکه به عوامل مختلفی مانند مسیریابی شبکه ، تأخیر در سریالی شدن و سرعت تاخیر در انتشار نور وابسته است.

SolarWinds Response Time Viewer for Wireshark به کاربر اجازه می دهد تا این فاکتورها را اندازه گیری کرده و نحوه بهینه سازی شبکه خود را برای بهبود عملکرد تشخیص دهد. با استفاده از یک ابزار تحلیل بسته عمیق برای نظارت بر کیفیت تجربه ، یک مدیر می تواند تجربه کاربر نهایی را بهبود بخشد. به طور خلاصه ، این ابزارها می توانند عملکرد زیرساختهای شبکه مقیاس سازمانی را بهینه کنند.

نمایشگر زمان پاسخگویی SolarWinds برای Wireshark (ابزار رایگان)

نمایشگر زمان پاسخگویی به خورشیدی

نمایشگر زمان پاسخ SolarWinds برای Wireshark Wireshark را تکمیل می کند زیرا به کاربر امکان می دهد تجزیه و تحلیل بسته های عمیق را با فیلترهای بسیار بهتری نسبت به آنچه Wireshark بطور پیش فرض استفاده می کند انجام دهد. تجزیه و تحلیل بسته های عمیق ، همچنین به عنوان بازرسی عمیق بسته بندی یا تجزیه و تحلیل بسته ها نیز گفته می شود ، بسته های منتقل شده را تجزیه می کند و مشکلات عملکرد را ارزیابی می کند. زمان مشاهده پاسخ به عنوان یک ابزار تشخیص شبکه عمل می کند.

شما ترافیک شبکه را در Wireshark ضبط می کنید و آن را در یک پرونده .PCAP به نمایشگر زمان پاسخ ارسال می کنید. این می تواند توسط کاربر تجزیه و تحلیل شود. نرم افزار SolarWinds در چگونگی ضبط بسته ها و تجزیه و تحلیل انتقال بسته ها بسیار متنوع است. عمق سکو نیز غافلگیرکننده است. نمایشگر زمان پاسخگویی SolarWinds می تواند حدود 1200 برنامه را تشخیص دهد.

تجزیه و تحلیل بسته های عمیق به شما امکان می دهد تغییرات یا مواردی را که بر عملکرد برنامه تأثیر می گذارد ، شناسایی کنید. از طریق سکوی SolarWind ، می توانید قضاوت کنید که آیا یک برنامه به دلیل ناکارآمدی شبکه معیوب یا کند است. این فوق العاده برای حفظ زیرساخت های متنوع IT در سطح سازمانی بسیار مفید است.

بدون شک یکی از بزرگترین امتیازهای فروش SolarWinds قیمت آن است. تجزیه و تحلیل بسته های عمیق در سطح سازمانی بسیار گران است ، اما زمان مشاهده پاسخ می تواند به صورت رایگان بارگیری شود. عملکرد گسترده Viewer Time Viewer حتی گرانترین راه حل تجزیه و تحلیل بسته های قابل استفاده است.

شرکت هایی که به دنبال ویژگی های گسترده تری هستند می توانند از مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds نیز برای استفاده از فناوری DPI اضافی و انجام تحلیل بسته جامع استفاده کنند. گرچه این رایگان نیست ، قیمت رقابتی آن 3000 دلار است و رقابت زیادی را به دنبال دارد. این باعث می شود که برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​و شرکتهایی که به دنبال به حداکثر رساندن بهره وری در هزینه هستند ، گزینه ای ایده آل باشد.

نمایشگر زمان پاسخ SolarWinds 100٪ ابزار رایگان را بارگیری کنید

با استفاده از نمایشگر زمان پاسخ SolarWinds برای Wireshark

به منظور استفاده زمان مشاهده پاسخ برای Wireshark, شما باید Wireshark را نصب کنید. Wireshark را می توان به صورت رایگان از طریق وب سایت جامعه خود بارگیری کرد. به همین ترتیب ، پاسخ زمان مشاهده گر را می توانید از سایت SolarWinds بارگیری کنید. سهولت دسترسی به این دو ابزار آنها را برای کاربران جدید و پیشرفته بسیار راحت می کند.

اگر به دنبال بارگیری Response Time Viewer هستید ، یکی از اصلی ترین کاربردهای این نرم افزار تعیین دلیل زمان پاسخگویی کند برنامه است. SolarWinds واردات داده Wireshark را به یک مشاهدهگر زمان پاسخ از طریق یک فایل .PCAP آسان می کند.

هنگامی که داده ها در زمان مشاهده پاسخ مشاهده می شوند ، می توانید آن را در انواع معیارها قرار دهید: زمان پاسخ برنامه ، زمان پاسخ شبکه ، حجم داده و حجم معاملات برای نظارت بر نوسانات عملکرد. این معیارها برای اجرای تشخیص در شبکه محلی و برنامه های مجازی مبتنی بر ابر بسیار عالی هستند.

برای کاربران جدیدتر ، استفاده از SolarWinds Response Time Viewer نمی تواند ساده تر باشد. به سادگی می توانید ضبط بسته های شبکه را شروع کرده و آنها را به SolarWinds صادر کنید. سپس فقط پرونده ضبط شده را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تجزیه و تحلیل دکمه. این زمان تحلیل کلی را کم نگه می دارد ، بنابراین لازم نیست قبل از دستیابی به مسئله ، سن هایی را صرف کنید که از طریق منوها سیرک کنند..

پس از بارگیری پرونده صادر شده ، می توانید تجزیه و تحلیل بسته ها را از طریق داشبورد پاسخ زمان شروع کنید. اگر مکان نما خود را بر روی یک برنامه حرکت دهید ، یک جعبه نارنجی کوچک را ارائه می کنید که زمان خرابی شبکه و زمان پاسخ برنامه را نشان می دهد. این به شما می گوید همه چیزهایی را که باید در مورد آنچه کندتر عملکرد یک برنامه است ، بدانید.

SolarWinds همچنین پرونده های صادراتی را به عنوان یک خیابان دو طرفه پذیرفته است. توجه خواهید کرد که می توانید با سهولت استفاده از یک فیلتر ، پرونده ها را به Wireshark برگردانید. شما به سادگی برنامه ای را که می خواهید فیلتر کنید برجسته کرده و سپس کلیک می کنید صادرات. این مقدار زمان لازم برای جستجوی داده های بسته را کاهش می دهد. در بسیاری از ابزارهای دیگر تجزیه و تحلیل بسته ها ، این فرایند می تواند بسیار زمان بر باشد.

از بسیاری جهات ، Response Time Viewer به عنوان یک فیلتر عمل می کند. یکی از رایج ترین مشکلات ابزارهای تجزیه و تحلیل بسته ها این است که آنها اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. این مسئله مشکل ساز است زیرا اگر نتوانید سروصدا را کنار بگذارید ، تجزیه و تحلیل بسته های شبکه غیرممکن است. SolarWinds Response Time Viewer کار بزرگی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند با استفاده از معیارها و عملکرد جستجوی ساده خود ، مسائل مربوط به بسته شبکه را به راحتی شناسایی کند..

آدرس دهی به زمان پاسخ برنامه آهسته

همانطور که در بالا به آن اشاره شد ، هدف اصلی SolarWinds اجرای تشخیص در برنامه هایی با زمان پاسخ آهسته است. در سرورهای مبتنی بر Cloud ، Response Time Viewer از نظر عیب یابی یک کارگروه سنج است ، زیرا برای اجرای تجزیه و تحلیل بسته ها نیازی به کنترل برنامه یا سرور ندارید..

هنگامی که اثری از Wireshark بکشید و آن را به SolarWinds صادر کنید ، می توانید تفاوت بین تأخیر شبکه و تأخیر برنامه را تجزیه کنید. پنجره زمان پاسخ شبکه و زمان پاسخ برنامه در تصویر زیر نشان داده شده است:

پاسخگویی به خورشیدی

همانطور که مشاهده می کنید ، SolarWinds Response Time Viewer به شما امکان می دهد تفاوت بین تأخیر شبکه و تأخیر برنامه موجود در محیط IT خود را با یکدیگر مقایسه کنید. می توانید با انتخاب مجموعه داده و کلیک بر روی آن ، این صادرات را انجام دهید صادرات انتخاب شده است دکمه در سمت راست پایین صفحه.

طرفداران

 • توابع بومی Wireshark را ایجاد کرده و روند فیلتر را بهبود می بخشد.
 • تجزیه و تحلیل ضبط بسته های وارد شده از Wireshark آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دکمه "تجزیه و تحلیل" را فشار دهید تا شروع به بررسی یک برنامه کنید.
 • معیارهای مشاهده گر زمان پاسخ SolarWinds مشاهده اطلاعات زمان پاسخ را آسان می کند. پس از کلیک کردن روی تجزیه و تحلیل ، زمان پاسخ شبکه ، زمان پاسخ برنامه ، حجم داده و حجم معاملات موجود در شبکه خود را نشان می دهید.
 • رابط کاربری بسیار ساده برای استفاده است. می توانید از میان برگه ها ، که همه چیز را از MySQL گرفته تا HTTP و Skype پوشش می دهد ، بین ابزارهای مختلف حرکت کنید. همچنین می توانید نوار جستجو را تایپ کنید تا یک قطعه داده خاص را پیدا کنید.
 • چندین فرمت فایل از قبیل PCAP ، PCAPNG ، CAP ، 5VW BFT ، TR1 و SNOOP را پشتیبانی می کند. این پوشش متنوع فایل را فراهم می کند که با نیاز متخصصان فناوری اطلاعات مطابقت دارد.
 • SolarWinds همچنین از یک انجمن پشتیبانی عالی برخوردار است. انجمن پشتیبانی آنها در Thwack دارای بیش از 150،000 کاربر است که می توانند در رابطه با هرگونه نگرانی فنی شما ممکن است کمک کند. این فوق العاده است برای کاربران جدید یادگیری و عیب یابی این سیستم عامل.

منفی

 • SolarWinds Response Time Viewer فقط با ضبط بسته Wireshark کار می کند. به هر حال اکثر کاربران از Wireshark استفاده می کنند ، اما شایان ذکر است که با هر پلتفرم موجود در بازار سازگار نیست.
 • اگر به دنبال یک راه حل گسترده برای مدیریت شبکه هستید ، SolarWinds Response Time Viewer آنچه شما به دنبال آن هستید نیست. این یک ابزار عالی برای تجزیه و تحلیل بسته های عمیق است ، اما اگر به دنبال عملکردهای مدیریت شبکه اضافی هستید ، بهتر است برای برنامه ای مانند مانیتور عملکرد شبکه SolarWinds بپردازید.

انتخاب خوبی برای نظارت بر شبکه?

اگرچه SolarWinds Response Time Viewer ابزاری برای تحلیل بسته های عالی است ، اما از یک راه حل کامل نظارت بر شبکه کم نیست. اگر به دنبال یک سکوی با پتانسیل مدیریت کل زیرساخت های شبکه هستید ، SolarWinds مانیتور عملکرد شبکه (NPM) احتمالاً تناسب بهتری است.

SolarWinds Monitor Network MonitorDownload آزمایشی 30 روزه رایگان

در حالی که می توانید تجزیه و تحلیل زمان پاسخ دقیق را با مشاهده کننده زمان پاسخ انجام دهید ، ابزاری مانند NPM به شما امکان می دهد داده های مربوط به کلیه تجهیزات فعال در شبکه خود را تجزیه و تحلیل کنید. بنابراین اگر به دنبال استفاده از SolarWinds Response Time Viewer به عنوان استراحت یک ابزار کامل نظارت بر شبکه هستید ، ممکن است بخواهید به جای آن یک برنامه جایگزین مانند NPM را امتحان کنید. با این حال ، اگر شما فقط می خواهید یک ابزار تجزیه و تحلیل بسته ای ، پاسخگویی زمان مشاهده باید انتخاب شماره یک شما باشد.

تجزیه و تحلیل بسته های عمیق با سادگی

بسیاری از کاربران جدید انتظار دارند که Response Time Viewer پیچیده باشد ، اما تنها چند دقیقه طول می کشد تا کاربر به طراحی بصری خود برسد. یکی از دلایلی که Wireshark کاربران جدیدتر را منصرف کرده است به این دلیل است که داده های آنها را تحت الشعاع قرار می دهد. با استفاده از یک رویکرد barebones از نظر UI و معیارهای آن ، Response Time Viewer تجزیه و تحلیل بسته ها را ساده می کند.

لازم نیست ساعت ها برای عیب یابی دستی بگذرانید. به سادگی کلیک کنید تجزیه و تحلیل و بهینه سازی شبکه خود را شروع کنید. پختن کیک به این دلیل است که مجبور نیستید ساعتها وقت خود را صرف کار کنید که شبکه یا برنامه به دلیل عملکرد ضعیف مقصر باشد. برای کاربران انفرادی ، این تفاوت بزرگی ایجاد می کند ، اما برای یک سازمان در مقیاس سازمانی ، یک تفاوت اساسی را ایجاد می کند.

در دنیای مدیریت شبکه ، زمان پول است. Response Time Viewer یک کار عالی در کاهش میزان زمان صرف تجزیه و تحلیل می کند. در حالی که Viewer Time Viewer بدون مشکلات خود - عمدتاً عدم پشتیبانی آنالیز بسته غیر Wireshark - این یک ابزار عالی است. اگر به دنبال برنامه ای برای پشتیبانی از استفاده از Wireshark خود هستید ، مطمئناً باید بارگیری این برنامه را به عنوان گزینه دیگری در نظر بگیرید. برای تجزیه و تحلیل بسته های عمیق ، انتخاب بهتری وجود ندارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − = 68

Adblock
detector