تخفیف تلفن و اینترنت برای افراد مسن

پیرمردی که به تلفن همراه نگاه می کند.

ما اخیراً پستی را منتشر کردیم که نشان می دهد ارائه دهندگان تلفن ، اینترنت و تلویزیون برای جانبازان تخفیف ارائه می دهند. به نظر می رسد برخی از همان ارائه دهندگان به همراه چند نفر دیگر بسته های ویژه ای دارند که تخفیف های تلفنی و اینترنتی برای افراد مسن نیز ارائه می دهند.

در حالی که این نوع تخفیفها به اندازه آنچه که ما می خواهیم ببینند گسترده نیستند ، آنها برخی از ارائه دهندگان هستند که می دانند بسیاری از افراد مسن تر جمعیت ، به ویژه کسانی که بازنشسته هستند ، به اندازه افراد جوان تر درآمد ندارند. بنابراین ، آنها بسته های متناسب ، برنامه های قیمت گذاری یا تخفیف هایی را برای آنها ایجاد کرده اند تا استراحت کنند.

در این پست ، ما نشان خواهیم داد که ارائه دهندگان تلفن و اینترنت ایالات متحده تخفیف های ارشد را ارائه می دهند ، قبل از جزئیات برخی از پیشنهادات که ساکنان انگلستان می توانند از آنها استفاده کنند. بیایید وارد بشویم!

تخفیف های ایالات متحده

در ایالات متحده ، چندین ارائه دهنده تخفیف ها را فقط بر اساس سن ارائه می دهند و صلاحیت آنها در هر سنی از 55 تا 65 سالگی شروع می شود. با این حال ، برخی تخفیف ها مخصوص کسانی است که عضویت در AARP دارند. هر کسی بالای 50 سال می تواند 16 دلار در سال به AARP بپیوندد و به معاملات مربوط به مواردی مانند مسافرت ، ناهار خوری ، سرگرمی و پوشاک دسترسی پیدا کند. ارائه دهندگان تخفیف ویژه AARP شامل AT هستند&T ، Cricket Wireless و Consumer Cellular. ما جزئیات آن پیشنهادات را در بخش های ذیل مربوط به آنها بررسی خواهیم کرد.

تی موبایل

T-Mobile یک قرارداد ویژه به نام نامحدود 55+ را برای هر کس بالای 55 سال ارائه می دهد. برای 60 دلار در ماه می توانید دو خط با گفتگوی نامحدود ، متن و داده های هوشمند 4G LTE دریافت کنید. با این وجود ، فقط باید از دارنده حساب اصلی بالای 55 استفاده کند تا از این پیشنهاد استفاده کند. قیمت شامل مالیات و عوارض و همچنین تخفیف AutoPay (سیستم پرداخت خودکار T-Mobile) 5 دلار می باشد. مشتریان موجود می توانند از طریق تلفن ثبت نام کنند ، اما مشتریان جدید برای اثبات سن خود مجبورند برای اثبات سن خود به یک فروشگاه مراجعه کرده و شناسنامه ای از دولت ارائه دهند..

AT&تی

AT&برنامه T Senior Nation برای کاربران اصلی تلفن بالای 65 سال هدف قرار گرفته است. برای 29.99 دلار ، شما می توانید 200 دقیقه در هر زمان ، تلفن همراه نامحدود به دقیقه تلفن همراه (به AT&مشتریان T تحرک) و دقیقه 500 شب و آخر هفته. این امر در مورد تماس های سراسری صدق می کند و هیچ هزینه رومینگ یا مسافت طولانی استفاده نمی شود. توجه داشته باشید که این فقط برای کاربران اصلی تلفن باز است و برای تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی در دسترس نیست. از طریق تلفن یا فروشگاه می توانید به این پیشنهاد دسترسی پیدا کنید ، اما نه آنلاین.

یک AT اختصاصی نیز وجود دارد&تخفیف T به اعضای AARP ارائه می شود. این 10٪ تخفیف در هزینه های تکرار ماهانه در برنامه های بی سیم صوتی و داده واجد شرایط است.

Verizon Wireless

Verizon Wireless همچنین تخفیفی را برای افراد بالای 65 سال ارائه می دهد. با این حال ، این فقط در دسترس مشتریان فعلی است. قیمت برنامه های Nationwide 65 Plus بسیار متفاوت است زیرا کاربران در مورد تعداد خطوط ، تعداد پیام ها و میزان داده ها گزینه های مختلفی دارند. یک طرح صوتی تک خط اصلی برای 200 دقیقه در هر زمان 29.99 دلار است.

Verizon همچنین در برنامه Lifeline شرکت می کند که به مشتریان کم درآمد پس انداز می دهد. برای خدمات تلفنی و اینترنتی تخفیف در نظر گرفته شده است.

CenturyLink

اگر در آریزونا هستید ، ارائه دهنده دیگری که خدمات Lifeline را ارائه می دهد CenturyLink است. واجد شرایط برای زندگی که 65 سال به بالا هستند می توانند تخفیف Lifeline را 9.25 دلار در ماه دریافت کنند ، و همچنین یک تخفیف متغیر اضافی.

بی سیم کریکت

Cricket Wireless برنامه سالمندان خاصی ندارد ، اما تخفیف ویژه ای را برای اعضای AARP ارائه می دهد. هنگام خرید تلفن بی سیم از کریکت ، می توانید یک کارت تبلیغاتی ویزا کارت ویزا با 20 دلار از طریق پست الکترونیکی دریافت کنید. این کارت برای پرداخت خدمات بی سیم حداکثر 150 روز پس از صدور قابل استفاده است. هر عضو AARP می تواند تخفیف تخفیف تا پنج خط در هر خانوار دریافت کند. تخفیف ها همچنین در هر روز 24 ماه در دسترس بودن به مشتریان موجود است.

تلفن همراه مصرف کننده

یکی دیگر از ارائه دهندگان تخفیف ویژه برای اعضای AARP ، Consumer Cellular است. اعضا 5٪ تخفیف ماهانه و هزینه استفاده ، 30٪ لوازم جانبی انتخابی و ضمانت بازگشت پول را دریافت می کنند. در مورد بسته ها گزینه های مختلفی وجود دارد ، اما این شرکت اعلام کرده است که با تخفیف ، می توانید "مبلغ متوسط ​​25 دلار در هر ماه برای تمام مکالمات ، متن و داده های مورد نیاز مشتریان دریافت کنید."

طیف منشور

Charter Spectrum یکی از معدود ارائه دهندگان اینترنت است که تخفیفی را برای سالمندان ارائه می دهد. برنامه Spectrum Assist Internet در دسترس هر خانواده ای است که حداقل یک نفر در آن برنامه عضویت در امنیت اضافی (SSI) عضو باشد و بالای 65 سال باشد. برنامه ناهار مدرسه ملی (NSLP). قیمت پایین 14.99 دلار در هر ماه اینترنت پر سرعت و بدون درپوش داده ، مودم را در بر می گیرد. فای را می توان با 5 دلار در هر ماه اضافه کرد. به خاطر داشته باشید که طرح و قیمت آن به شدت ارتقاء نمی یابد ، بنابراین حتما سؤال کنید.

مطمئن نیستید که چه گزینه های اینترنتی در آدرس شما موجود است؟ جستجو را در اینجا برای ارائه دهندگان اینترنت در نزدیکی خود انجام دهید.

نکته اضافی: تلفن های جدید بسیار گران هستند ، خریدن یک تلفن استفاده شده می تواند 50٪ یا بیشتر برای شما ذخیره کند.

تخفیف در انگلستان

در انگلیس ، ارائه دهندگان کمی مایل به ارائه استراحت برای سالمندان هستند. با این حال ، هنوز چند روش برای کاهش آن صورتحسابها و پس انداز کمی وجود دارد.

ویرجین مدیا

اگر یک مشتری ویرجین مدیا هستید ، ممکن است در مورد برنامه محافظت شده در مورد Talk آنها اطلاع داشته باشید. این هزینه های اجاره خط تلفن منزل را برای مشتریان مسن و معلول یخ می زند. از ژانویه سال 2017 آنها در هر ماه 17/17 پوند تعیین شده بودند و هیچ برنامه ریزی برای افزایش آتی در نظر گرفته نشده است. مشتریان همچنین می توانند 5 پوند از سایر برنامه های واجد شرایط ویرجین تلفن دریافت کنند.

BT

BT طرح BT Basic را به طیف وسیعی از مشتریان ، از جمله کسانی که دریافت مزایای اعتبار بازنشستگی را ارائه می دهند ، ارائه می دهد. خدمات بودجه هزینه اجاره ماهانه کم به همراه هزینه مکالمه را ارائه می دهد. ادعا می شود ساده است ، اما به نظر می رسد در ابتدا کمی گیج کننده است. BT پایه ماهانه 5.10 پوند هزینه دارد ، از جمله 1.50 پوند برای تماس در هزینه. همچنین شامل تماس های آخر هفته رایگان (حداکثر 60 دقیقه) به شماره 0845 و 0870 (که اغلب در بین دیگران توسط بانک ها و شرکت های خدمات استفاده می شود) است. علاوه بر این ، برای برقراری تماس با موبایل انگلیس می توانید 10 پوند اضافی در ماه پرداخت کنید. درپوش قیمت 10 پوند به این معنی است که می توانید تماس های نامحدود برقرار کنید. با این حال ، "سیاست استفاده منصفانه" در اینجا بازی می شود ، بنابراین اگر BT فکر می کند مشتری از پیشنهاد "بیش از حد" استفاده می کند ، ممکن است در تماس باشد.

اگر می خواهید به تلفن و اینترنت دسترسی داشته باشید ، پس از آن BT Basic + Broadband بسیار زیاد به نظر می رسد. برای 9.95 پوند در هر ماه ، اجاره خط تلفن را که در بالا ذکر شد به همراه 17 مگابایت در ثانیه اینترنت و 12 گیگابایت داده در هر ماه دریافت می کنید. روند درخواست این بسته ها کمی پیچیده است. شما باید برای دریافت فرم تماس بگیرید و پس از برگرداندن آن ، ممکن است سی روز صبر کنید تا دریابید که پذیرفته شده اید یا خیر..

مجوز تلویزیون رایگان

منطقه دیگری که سالمندان انگلستان می توانند در آن ذخیره کنند مجوز تلویزیون آنها است. به هر یک از ساکنین انگلستان که دارای یک تلویزیون و اداره آن می باشد ، باید سالانه 147 پوند برای مجوز تلویزیون بپردازد. اما اگر بالای 75 سال هستید ، می توانید مجوز خود را به صورت رایگان دریافت کنید. برای مجوز رایگان اولیه باید واقعاً اقدام کنید ، اما متعاقباً هر دو سال یکبار به طور خودکار تمدید می شود. اگر مجوز خود را در سن 74 سالگی تمدید می کنید ، می توانید برای یک مجوز کوتاه مدت اقدام کنید تا دیگر از تاریخ 75 سالگی خود نپردازید.

نکاتی درباره انتخاب ارائه دهنده

مهم نیست که کجا هستید ، انتخاب ارائه دهنده و برنامه مناسب می تواند یک کار دلهره آور باشد. با این حال ، برخی از نکات اساسی وجود دارد که می توانید دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما معامله صحیحی را کسب می کنید.

مقایسه پیشنهادات

فقط به این دلیل که یک ارائه دهنده معامله خاصی را برای سالمندان ارائه می دهد ، لزوماً به معنای معامله مناسب برای شما نیست. اگر قصد پرداخت ویژگی های اضافی را ندارید که در بسته پیشنهاد گنجانده نشده اند ، ممکن است بهتر باشد که با یک طرح متفاوت همراه باشید. قیمت های ارائه شده توسط ارائه دهندگان مختلف و همچنین برنامه های متفاوتی را که هرکدام دارد مقایسه کنید.

چاپ کوچک را بخوانید

یكی از مشكلات هنگام مقایسه ارائه دهندگان مختلف این است كه همه قیمت های متفاوت خود را تعیین می كنند. به عنوان مثال ، برخی از آنها مالیات و هزینه را در قیمت های خود شامل می شوند ، در حالی که برخی دیگر همچنین ، برخی از ارائه دهندگان در صورت تجاوز بیش از محدوده برنامه ، مانند تعداد دقایقی یا داده ، مبلغ گزاف را شارژ می کنند. علاوه بر این ، ممکن است هزینه های یک باره یا اضافی ، مانند تجهیزات یا نصب وجود داشته باشد. چاپ دقیق را بررسی کنید تا دقیقاً آنچه را که در جلو و هر ماه پرداخت خواهید کرد را ببینید.

قیمت ها را مذاکره کنید

از آنجایی که قیمت ها و ویژگی های بسته بندی به صورت آنلاین یا بروشورها ذکر شده اند ، به نظر می رسد که آنها سنگی هستند. با این حال ، اغلب یک اتاق wiggle وجود دارد ، بنابراین همیشه ارزش پرسیدن دارد. نماینده ای که با شما صحبت می کنید ممکن است بتواند نرخ ماهانه را پایین بیاورد ، نرخ مقدماتی را افزایش دهد یا مقداری قدرت به بسته اضافه کند.

ارائه دهندگان را تغییر دهید

بسیاری از افراد در پایان برای جلوگیری از دردسر تعویض ، با همان ارائه دهنده چسبیده اند. با این حال ، اگر مایل به تغییر و تحولات در حال حاضر و دوباره هستید ، می توانید در درازمدت مقدار زیادی پول پس انداز کنید. مشتریان جدید معمولاً نرخهای مقدماتی خارق العاده ای را دریافت می کنند ، دوره هایی از چند ماه تا یک سال متغیر است. اگر این موارد با افزایش شدید همراه باشد ، می توانید با انقضاء پیشنهاد و استفاده از معاملات جدید ارائه دهنده دیگر ، به سادگی تغییر دهید. با این حال ، در نظر داشته باشید که برخی از ارائه دهندگان هزینه های سنگین لغو زودهنگام را پرداخت می کنند. این دلیل دیگری است برای خواندن چاپ کوچک برای دانستن اینکه به چه چیزی وارد می شوید!

آیا از پیشنهادهای موجود برای سالمندان اطلاع دارید؟ در جعبه نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

"ارشد فناوری" توسط Jérôme Choain تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

همچنین شما ممکن است ارائه دهندگان اینترنت را دوست داشته باشید چگونه می توانید حافظه نهان خود را در Chrome ، Firefox ، Edge ، Safari ، Opera ، Android و iOSInternet ارائه دهیم حقایق و آمارهای مربوط به سال 2016-2019 ارائه دهندگان اینترنت اینترنت و شرایط و باند پهن باند و سرعت توضیح داده شده در ارائه دهندگان اینترنت چگونه برای سرعت بخشیدن به اینترنت شما - 15 نکته و ترفند

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =

Adblock
detector