تخفیف تلفنی ، اینترنت و تلویزیون برای جانبازان

دستگاه های چندگانه برای تخفیف برای جانبازان.

بسیاری از شرکتها در سراسر ایالات متحده برای حمایت و قدردانی از کاری که انجام می دهند و انجام داده اند ، برای جانبازان و سایر نظامیان تخفیف ارائه می دهند. بسیاری از این برنامه های تخفیف به کارکنان وظیفه فعال و جانبازان و همچنین همسران ارائه می شود.

هزینه عمده ماهانه در بیشتر خانوارها مربوط به تلفن ، اینترنت و تلویزیون است. این که آیا همه این سرویس ها همراه هستند یا خیر ، می تواند تعداد قابل توجهی از صورتحساب های ماهانه را به خود اختصاص دهد. خوشبختانه ، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات در این صنعت تخفیف های نظامی مناسبی را ارائه می دهند. برخی از ارائه دهندگان تخفیف مستقیم ارائه می دهند ، همانطور که می توانید از طریق وب سایت خود به صورت آنلاین اقدام کنید یا از فروشگاه های آنها بازدید کنید. سایر افراد تخفیف ویژه ای را به اعضای برنامه مزیت جانباز ارائه می دهند.

در این پست ، شما را برای شما ارائه خواهیم داد که ارائه دهندگان تخفیف ارائه می دهند و چقدر می توانید انتظار دارید که صورت حساب خود را خاتمه دهید. ما همچنین نکاتی را برای اجرای صحیح روند درخواست ارائه خواهیم داد. بیایید شروع کنیم!

شرکت هایی که برای جانبازان تخفیف تلفن ، اینترنت و تلویزیون ارائه می دهند

ابتدا نگاهی خواهیم انداخت که کدام شرکت ها تخفیف هایی را از طریق وب سایت های خود ارائه می دهند. توجه داشته باشید که تخفیف های ذکر شده در اینجا لزوماً برای همه بسته ها اعمال نمی شود. بنابراین قبل از تصمیم نهایی خود ، حتماً چاپ وب سایت کوچک را چاپ کرده و / یا با نماینده شرکت صحبت کنید.

AT&تی: AT&برنامه T Signature 15٪ هزینه خدمات ماهانه خود را برای تلفن ، اینترنت و تلویزیون به شما می دهد. این برای سربازان وظیفه فعال و جانبازان باز است. وظیفه فعال می تواند به صورت آنلاین ثبت نام کند ، اما جانبازان باید با داشتن شناسه و کد تخفیف مناسب ، به فروشگاهی مراجعه کنند. این برنامه همچنین برای آتش نشانان با عضویت IAFF باز است.

Verizon Wireless: اعضای سرویس فعال و جانبازان می توانند تا 40 دلار در ماه از برنامه های نامحدود ، حداکثر 15٪ تخفیف هزینه خدمات ماهانه خود را برای سایر برنامه ها و 25٪ تخفیف برخی لوازم جانبی دریافت کنند. شما می توانید با استفاده از فرم های مختلف شناسنامه از جمله کارت DD Form 214 یا کارت شناسایی Veterans بصورت آنلاین اقدام کنید. آتش نشانان نیز با اثبات اشتغال واجد شرایط تخفیف هستند.

اسپرینت: این ارائه دهنده همچنین 15٪ تخفیف ماهانه برای پرسنل فعال و ایثارگران از جمله برنامه های خانواده ارائه می دهد. برای پر کردن فرم و دریافت کد پیشنهاد به صورت آنلاین می توانید از یک ایمیل نظامی استفاده کنید. در غیر این صورت ، می توانید به یک فروشگاه مراجعه کرده و یک مدرک ارائه دهنده خدمات مانند کارت شناسایی جانبازان ارائه دهید. Sprint همچنین 22٪ تخفیف برای اعضای GPO FireRescue و اعضای GPO اجرای قانون دارد.

توجه داشته باشید که ممکن است در بعضی از جستجوها تخفیف nTos ایجاد شود اما این ارائه دهنده اکنون جزئی از Sprint شده است. اگر با nTelos بودید و به Sprint حرکت می کردید ، باید بتوانید نرخ موجود خود را به سادگی حفظ کنید. اگر قبلاً درخواست تخفیف نکرده اید ، می توانید بررسی کنید که واجد شرایط تخفیف Sprint هستید یا خیر. با این حال ، این ممکن است به معنای تغییر در نرخ اسپرینت باشد ، که ممکن است ارزش آن را داشته باشد یا نباشد.

تی موبایل: T-Mobile با تخفیف های نظامی کمی از تخفیف برخوردار بوده است و قبلاً تخفیف غیرقابل تغییر ارائه می داد که به دست آوردن آن دشوار بود. با این حال ، در حال حاضر 20٪ تخفیف از خط اول (55 دلار در ماه) و 50٪ از خط دوم و سوم تخفیف ویژه نظامی را تبلیغ می کنید. این شامل بحث ، متن و داده های نامحدود در ایالات متحده ، گفتگو و متن نامحدود و 5 گیگابایت داده در مکزیک و کانادا ، Netflix رایگان و موارد دیگر است. برای درخواست ، ابتدا باید وضعیت نظامی خود را تأیید کنید و یک برنامه نظامی T-Mobile ONE را فعال کنید.

تلفن همراه ایالات متحده: شرکت دیگری که 15٪ تخفیف ارائه می دهد ، Cellular US است. این برای سربازان وظیفه فعال و ایثارگران باز است و خطوط و برنامه های خانوادگی را پوشش می دهد. برای به دست آوردن تخفیف می توانید با شماره ارائه شده تماس گرفته و وضعیت خود را تأیید کنید.

DISHForMyRV: پرسنل وظیفه فعال و جانبازان می توانند 40 دلار از بسته آنتن ماهواره ای را از DISHForMyRV دریافت کنند. این شرکت تلویزیون Pay-As-You-Go را برای مسافران آمریکایی ارائه می دهد. برای دریافت کد تخفیف خود ، کافیست یک فرم آنلاین را پر کنید.

سیب: تخفیف بسته به محصولات متفاوت است ، اما اپل قیمت بسیاری را برای اعضای فعال و جانبازان در بسیاری از موارد ارائه می دهد. قیمت پیشنهادی برای کارمندان دولت گسترش می یابد ، بنابراین پرسنل خدماتی مانند آتش نشانی و اولین پاسخ دهندگان نیز واجد شرایط هستند. موارد تخفیف شامل تلفن ، رایانه لوحی ، رایانه ، لوازم جانبی و برنامه محافظت از AppleCare است.

عضویت در جانبازان

تخفیف تلفنی ، اینترنت و تلویزیون برای جانبازان

Veterans Advantage (VA) با سازمانهای مختلفی در سراسر صنایع همکاری می کند تا پسران خود را از هرگونه مسافرت تا خدمات مالی پس انداز خود را به جانبازان ارائه دهد. وقتی صحبت از ارائه دهندگان تلفن ، اینترنت و تلویزیون می شود ، آنها با بسیاری از شرکتهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم ، بلکه با چند نفر دیگر شریک هستند. از این گذشته ، آنها یک سرویس تلفنی از راه دور با قیمت های بسیار مناسب را ارائه می دهند.

هزینه های ماهانه VA از 4.99 دلار در هر ماه برای یک سال تا 9.99 دلار در هر ماه به صورت ماهانه و ماه متغیر است. این به شما امکان می دهد کارت عضویت برای تخفیف و همچنین OurCAREPackage استفاده کنید ، یک برنامه سود که شامل بیمه ، مسافرت ، کمک های مالی و پزشکی است.

در حالی که بسیاری از شرکای خود در هنگام نشان دادن کارت شناسایی جانبازان ، همان معاملات را به شما پیشنهاد می دهند ، یکی از مزایای دیگر عضویت افزایش حریم شخصی و محافظت از سرقت هویت است. در واقع ، این یک مسئله بزرگ برای هر دو سرباز وظیفه فعال و جانبازان است و VA ادعا می کند که استفاده از کارت آنها امن تر است.

آنچه در مورد تخفیف های تلفن ، اینترنت و تلویزیون می توان انتظار داشت.

Verizon Wireless: این همان تخفیف ذکر شده در بالا است و با نشان دادن کارت فروشگاه VetRewards در فروشگاه شما می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

Verizon Fios: برخلاف پیشنهاد Verizon Wireless ، این یکی منحصر به اعضای VA است. بسته های دو نفره (اینترنت و تلفن یا اینترنت و تلویزیون) با تخفیف سالانه 60 دلار تخفیف می یابد. بسته های Triple Play (اینترنت ، تلفن و تلویزیون) می توانند سالانه 120 دلار تخفیف کسب کنند. مشتریان جدید برای واجد شرایط بودن باید فقط از طریق لینک اعضا عضو شوند.

تی موبایل: این پیشنهاد برای پس انداز نظامی T-Mobile است که 50٪ تخفیف از حساب های جدید و موجود را به شما می دهد. می توانید بصورت آنلاین یا تلفنی اقدام کنید.

DIRECTV: این ارائه دهنده تخفیف های شدید تا 87٪ ارائه می دهد. بسته انتخابی مزایای جانبازان مقدماتی (برای خدمات جدید) برای 12 ماه اول (هنگام ثبت نام در قرارداد 24 ماهه) 150+ کانال با 35 دلار در ماه (به علاوه مالیات) در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید Genie HD DVR رایگان ، برخی از کانال های پرداخت شده به صورت رایگان (از جمله HBO) و کارت هدیه ویزا 100 دلاری را دریافت کنید. شما همچنین می توانید یک سال اضافه به برنامه عضو VA خود اضافه کنید. از طریق درگاه فقط اعضای عضو شوید.

ارتباطات مرزی: هنگام ثبت نام در یک حساب کاربری جدید از طریق برنامه تخفیف Frontier Communications VA ، می توانید سالانه 120 دلار پس انداز کنید. این ترجمه به 5 دلار در هر ماه از برنامه های Double Play و 10 دلار در ماه از برنامه های Triple Play کمک می کند.

سیب: تخفیف های ارائه شده برای اپل به طور کامل توضیح داده نشده است ، اما به نظر می رسد آنها مشابه موارد فوق هستند.

کامپیوترهای دل: Dell یک برنامه EPP دولت فدرال را اجرا می کند ، که VA بخشی از آن است. اعضا می توانند از طریق فروشگاه خصوصی Dell خود اقدام به خرید انواع تخفیف کنند. این موارد شامل 30٪ تخفیف رایانه ، به علاوه 10٪ تخفیف از خریدهای واجد شرایط است.

همانطور که گفته شد ، بسیاری از پیشنهادات در خارج از عضویت موجود است ، اما این یک راه مناسب برای خرید است ، به ویژه اگر شما قصد استفاده از پیشنهادات دیگر را نیز دارید. به علاوه ما طرفدار هر چیزی هستیم که حریم شخصی بیشتری را ارائه دهد.

نکاتی برای دریافت تخفیف خود

همانطور که در معاملات فوق اشاره کردیم ، غالباً دستورالعمل خاصی برای دسترسی به هر پیشنهاد وجود دارد. به همین ترتیب ، ما چند نکته را برای اطمینان از بازخرید تخفیف شما با قایقرانی ساده ارائه می کنیم.

اگر ادعای فروشگاه دارید ، قبل از صرفه جویی در سفر خود را از قبل به آنچه نیاز دارید بررسی کنید. معمولاً کارت شناسایی جانبازان کافی خواهد بود اما ممکن است به یک ایمیل یا سایر مدارک پشتیبانی مانند فرم DD 214 احتیاج دارید.

  • اگر در ابتدا تخفیف را رد کردید ، از پرسیدن سؤال نکنید. همانطور که ذکر شد برخی از این معاملات به خوبی تبلیغ نشده اند. در برخی از شرکت ها ، حتی کارکنان ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشند. اگر فکر می کنید واجد شرایط بودن هستید ، همیشه ارزش این را دارد که با یک مدیر صحبت کنید تا بررسی را دو برابر کنید.
  • در همین راستا ، اگر در حال حاضر با ارائه دهنده هستید یا می خواهید با شخصی که تخفیف نمی کند ثبت نام کنید ، هنوز ایده خوبی است که بپرسید. به منظور حفظ شغل شما ، با تخفیف رقبا مطابقت دارند.
  • اگر مشکلی پیش آمد ، در مورد تالارهای اخیر مشورت کنید. بعضی اوقات شخصی ترفندی برای سرعت بخشیدن به کارها خواهد داشت.
  • به یاد داشته باشید که تخفیف های زیادی با احتیاط های فراوان همراه است ، از جمله اینکه برای مدت طولانی ثبت نام کنید. بنابراین ، حتماً تکالیف خود را انجام دهید و تصمیم بگیرید که کدام ارائه دهنده و بسته مناسب برای شما است ، نه تنها یک ارائه دهنده بزرگترین تخفیف.

"پرچم آمریکا" توسط اریک تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

همچنین ممکن است شما ارائه دهندگان اینترنت را دوست داشته باشید چگونه می توانید حافظه نهان خود را در Chrome ، Firefox ، Edge ، Safari ، Opera ، Android و iOSInternet ارائه دهید حقایق و آمارهای مربوط به سالگرد 2016-2019 ارائه دهندگان اینترنت اینترنت و شرایط و پهن باند و سرعت توضیح داده شده در ارائه دهندگان اینترنت چگونه برای سرعت بخشیدن به اینترنت شما - 15 نکته و ترفند

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 82

Adblock
detector