نحوه تماشای بلژیک – ژاپن بصورت آنلاین (جام جهانی 2018)

مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، می توانید بلژیک و ژاپن را بصورت آنلاین ، زنده و عاری از یک پخش کننده رسمی ارائه دهید که یک جریان با کیفیت بالا از بازی ارائه می دهد. ما انواع مختلفی از گزینه های مختلف را با تفسیر به زبانهای مختلف از جمله پخش مستقیم و پولی پخش مستقیم این بازی و سایر مسابقات جام جهانی FIFA 2018 پوشش خواهیم داد.. 


نحوه تماشای بلژیک و ژاپن بصورت آنلاین

مسابقه بلژیک - ژاپن در تاریخ 2 ژوئیه 2018 برگزار می شود. بلژیک - ژاپن از ساعت 2 بعد از ظهر آغاز می شود. EST / 7 p.m. GMT + 1 در Rostov Arena ، Rostov-On-Don. 

با پخش مسابقات جام جهانی 2018 فیفا در بیش از 120 کشور جهان ، شانس شما برای دیدن بازی زنده به صورت آنلاین بسیار خوب است. حتی اگر نمی توانید در کشور خودتان تماشا کنید ، تا زمانی که اتصال اینترنتی داشته باشید و چند ابزار دیگر می توانید به راحتی هر بازی را تماشا کنید.

نحوه تماشای بلژیک در مقابل ژاپن به صورت آنلاین: BBC One و SBS

بینندگان انگلیسی زبان دو گزینه عالی برای بلژیک و ژاپن دارند که بصورت آنلاین مشاهده می کنند:

 • BBC One (از طریق iPlayer بی بی سی)
 • SBS (از طریق وب سایت بازی جهانی)

بین این دو گزینه ، احتمالاً SBS بهترین انتخاب شما خواهد بود. SBS اخیراً پس از عدم موفقیت شبکه کابلی استرالیا Optus ، تمام حقوق این بازی ها را در استرالیا به زمین زد. در نتیجه ، آنها همه جریانها را به شبکه تلویزیونی آزاد به هوای استرالیا ، SBS منتقل کردند. از آنجا که SBS قبلاً برخی از بازی ها را به طور رایگان با موفقیت پخش می کرد ، این بدان معنی است که آنها اکنون همه بازی ها را بصورت آنلاین ارائه می دهند.

BBC همچنین از طریق BBC One و iPlayer یک جریان زنده ارائه می دهد. شما می توانید بی بی سی را بصورت آنلاین تماشا کنید ، اما برای مشاهده محتوای بی بی سی ، حتی آنلاین ، به مجوز تلویزیون نیاز دارید. در حالی که بی بی سی از شما نمی خواهد تا ثابت كنید كه مجوز تلویزیون دارید ، اما قانون انگلستان به مجوز تلویزیون نیاز دارد.

مشاهده اما از نظر فنی هنوز هم برای بینندگان انگلستان که در خارج از انگلستان سفر می کنند ممکن است. و می توانید جریان مستقیم SBS استرالیا را از خارج از آن کشور مشاهده کنید. با این حال ، در هر دو مورد ، یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN به دلیل وجود بلوک های محتوای جغرافیایی در محل مورد نیاز است.

ExpressVPN را برای پخش مستقیم جریان جام جهانی 2018 روسیه امتحان کنید

ما چندین گزینه VPN را برای آزمایش قرار داده ایم و دریافتیم که ExpressVPN انتخاب برتر ما برای جام جهانی 2018 است. ExpressVPN از طریق سرورهای پهنای باند پهن و دارای سرعت کم سرعت سرعت اتصال به کشور های مختلف را فراهم می کند..

با ExpressVPN می توانید به 3 دستگاه نیز وصل شوید و تماشای پخش مستقیم جام جهانی را برای چندین دستگاه در خانه آسان می کنید. همچنین خواهید یافت که ExpressVPN برای اکثر دستگاه هایی که ممکن است از آنها استفاده کنید یا روش هایی برای به دست آوردن VPN در اکثر دستگاهها دارد. 

ExpressVPN با بیش از 2،000 سرور در سراسر جهان در بیش از 90 کشور جهان ، اتصال به جریانهای مورد نظر شما را در بیشتر کشورهایی که بازیهای جام جهانی به صورت آنلاین پخش می شوند ، بسیار آسان می کند..

expressvpn جام جهانی 16

مبلغ خواندن: 49٪ در ExpressVPN در اینجا ذخیره کنید. این شامل 3 ماه اضافی رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول می باشد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

دور شانزدهم بلژیک و ژاپن پخش زنده رایگان در سراسر جهان

فرصتی نیست که BBC یا SBS برای زمان بازی شما کار کنند. در این صورت ، می توانید گزینه های دیگر را بصورت آنلاین مشاهده کنید ، اگرچه نمی توانید به زبان انگلیسی محتوا را دریافت کنید. اگر مایل به گوش دادن به این تفسیر به زبانی دیگر هستید ، گزینه های رایگان دیگری نیز موجود است. 

دور رایگان 16 جریان زنده در سوئیس

پرچم سوئیس دور شانزدهم

به لطف پخش کننده عمومی SGR SSR ، پخش چند پخش رایگان در سوئیس وجود دارد. 

در سوئیس می توانید از طریق آنلاین به صورت آنلاین تماشا کنید SRF (آلمانی) ، RTS (فرانسوی) و RSI (ایتالیایی). این سه گزینه جریان خوب برای بینندگان به سه زبان مختلف است. با هیچ یک از جریان ها حساب کاربری لازم نیست ، اگرچه برای همه آنها VPN لازم است.

دور رایگان 16 جریان زنده در آلمان

جام جهانی آلمان با 16 قطعه جوامع در مقابل ژاپن

آلمان چند گزینه جریان عالی را ارائه می دهد. بعد از اتصال به یک سرویس VPN آلمانی از طریق ExpressVPN ، می توانید جریان ها را از طریق ZDF یا ARD مشاهده کنید. هر یک از این گزینه های پخش کار می کنند ، و می توانید یک فیلم با کیفیت نسبتاً خوب را مشاهده کنید. در هیچکدام از گزینه ها به حساب کاربری نیازی نیست ، بنابراین مشاهده اتوماتیک است.

نحوه تماشای دور 16 بلژیک مقابل ژاپن در ایالات متحده و کانادا

شما می توانید مسابقه بلژیک - ژاپن را بطور بومی در ایالات متحده یا کانادا تماشا کنید ، اما تنها در صورت پرداخت هزینه اشتراک یا به یکی از گزینه های فوق از طریق VPN وصل می شوید. اتصال به یک سرویس پولی احتمالاً بهترین کیفیت پخش را ارائه می دهد ، بنابراین ، در اینجا گزینه های شما در هر دو کشور است.

پرداخت آنلاین جریان های جام جهانی در آمریکا

ایالات متحده متحد در دور شانزدهم بلژیک مقابل ژاپن

در ایالات متحده ، یک سرویس پخش "بسته نرم و باریک" به شما امکان می دهد تا بازی بلژیک - ژاپن به صورت زنده در هر دستگاه پخش شود. Fox Sports از حق پخش برای پخشهای انگلیسی برخوردار است ، اما در صورت دسترسی به Telemundo (از طریق برنامه NBC Sports) می توانید به زبان اسپانیایی نیز تماشا کنید..

خدمات زیر Fox Sports یا Telemundo را در بسته های خدمات خود ارائه می دهند:

 • DirecTV اکنون
 • fuboTV
 • هولو با تلویزیون زنده
 • PlayStation Vue
 • تلویزیون زنجیر
 • YouTube TV

اگر می خواهید گزینه ارزان قیمت باشید ، Sling TV بهترین گزینه برای شماست. با این حال ، دیگران مزایای مختلفی نیز ارائه می دهند.

پرداخت آنلاین جریان های جام جهانی در کانادا

دور پرچم کانادا از 16 بلژیک مقابل ژاپن

ساکنان کانادا می توانند مسابقات جام جهانی را با استفاده از TSN یا RDS تماشا کنند. هر دو این سرویس پرداخت شده برای دسترسی به مطالب خود ماهانه 24.99 دلار در ماه تغییر می دهند. شما می توانید بصورت آنلاین تماشا کنید ، اما باید برنامه های جداگانه آنها را بارگیری کنید. 

نحوه تماشای دور 16 در کشورهای دیگر

دور شانزدهم مسابقه ، از جمله بلژیک مقابل ژاپن ، در سراسر جهان و نه فقط در کشورهایی که در بالا گفته شد ، برگزار خواهد شد. در صورت نیاز به دسترسی به سایر جریانها به زبان های مختلف یا کشورهای مختلف ، ممکن است لیست طولانی ای از گزینه ها در دسترس شما باشد.

شما می توانید جام جهانی را به زبان های زیر و در کشورهای زیر تماشا کنید.

 1. فرانسوی: TF1
 2. عربی: BTV ، KAN11 ، MAKAN 33
 3. ایتالیایی: Mediaset
 4. پرتغالی: RTP، SIC
 5. روسی: تلویزیون بازی ، پریوی کانال ، VGTRK
 6. اسپانیایی: Mediaset España Cuatro، Mediaset España Telecinco
 7. هلندی: DR، NOS، RTBF (بلژیک)
 8. بنگالی: BTV
 9. ژاپنی: تلویزیون فوجی

این تنها یک لیست کوچک است ، البته. ما توصیه می کنیم از سایت برای گزینه های جریان در هر کشوری که در جام جهانی امسال با آن رقابت کرده است ، بازدید کنید.

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map