نحوه تماشای اسپانیا – روسیه به صورت آنلاین (جام جهانی فیفا 2018)

نحوه تماشای اسپانیا و روسیه به صورت آنلاین

اکنون که مراحل ابتدایی گروهی به پایان رسیده است ، زمان آن رسیده است تا با 16 بازی دور ، حتی بیشتر وارد عمل جام جهانی 2018 شوید. این که تیم شما این کار را انجام داده باشد یا خیر ، بدون شک می خواهید برخی از اقدامات را بدست آورید. بازی اسپانیا - روسیه ، میزبان را امتحان می کند تا یک چهارم نهایی را کسب کند و در تاریخ 1 ژوئیه در ورزشگاه لژنیکی مسکو در 3 بعد از ظهر BST (7 A PST / 10 AM EST) برگزار می شود..

احتمالاً به دنبال این هستید که اقدام به پخش آنلاین و به صورت رایگان کنید. خوشبختانه بسته به مکانی که در آن قرار دارید ، گزینه های مختلفی وجود دارد. و با داشتن پخش کننده ها در سراسر جهان می توانید از حق بازی استفاده کنید در بسیاری از زبان های مختلف جریان پیدا کنید. با این حال ، بیشتر جریان ها از نظر جغرافیایی محدود هستند ، بنابراین اگر خارج از منطقه منبع هستید ، در دسترسی به این مشکل مشکل خواهید داشت.

یک راه حل ساده برای این مشکل در قالب یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) وجود دارد. این اراده آدرس IP واقعی خود را نقاب کرده و آن را با یکی از کشور های مورد نظر خود جایگزین کنید, فریب موقعیت مکانی شما با این کار امکان دسترسی به سرویسهای جریان از سراسر جهان فراهم می شود. شما می توانید از انگلیس ، ایالات متحده ، آلمان ، فرانسه ، کانادا ، استرالیا یا هر جای دیگر جهان از اسپانیا - روسیه ، کرواسی مقابل دانمارک و هر بازی دیگری در جام جهانی تماشا کنید..

در این پست ، دقیقاً چگونگی تماشای اسپانیا و روسیه را بصورت آنلاین با جریان مستقیم بازی ، توضیح خواهیم داد. ما در پخش مستقیم برنامه های پخش کننده رسمی با ارائه HD با کیفیت بالا یا حتی پوشش 4k از جام جهانی FIFA 2018 تمرکز خواهیم کرد..

از کجا می توانید جام جهانی فیفا 2018 را به صورت رایگان پخش کنیم

در بیشتر کشورها ، پخش کننده های محلی از حق پخش جزئی یا کامل حق پخش مسابقات جام جهانی 2018 فیفا برخوردار خواهند بود. این تفسیر بسته به کشور مبدا متفاوت خواهد بود. برای تفسیر انگلیسی ، گزینه های مختلفی برای پخش رایگان وجود دارد ، از جمله:

 1. ایالات متحده: Fox Sports (رایگان با کابل یا اشتراک ارائه دهنده برتر)
 2. انگلستان: BBC ، ITV (هر دو رایگان)
 3. کانادا: TSN ، CTV (رایگان با اشتراک کابل)
 4. استرالیا: وب سایت جهانی بازی SBS (رایگان)

از آنجا که جریانهای ایالات متحده و کانادا نیاز به اشتراک کابل موجود دارند ، بهترین شرط بندی شما برای پخش رایگان یک پخش کننده انگلستان یا استرالیا است. از آنجایی که باید مجوز تلویزیون برای یک جریان در انگلستان داشته باشید - هرچند که این کار اجباری نیست - این SBS استرالیا را به عنوان گزینه برتر برای یک جریان تفسیر رایگان انگلیسی ترک می کند.

این کانال در ابتدا تعداد محدودی از بازی ها را نشان می داد ، اما اکنون حق همه بازیهای باقیمانده را دارد. بازی ها ، از جمله اسپانیا - روسیه و کرواسی مقابل دانمارک ، از طریق وب سایت The World Game از طریق کانال تلویزیونی SBS و به صورت آنلاین نمایش داده می شوند. محتوای جغرافیایی محدود است ، بنابراین به یک آدرس IP استرالیا نیاز خواهید داشت. اگر در استرالیا واقع نشده اید ، می توانید از VPN استفاده کنید (بیشتر در مورد آن در زیر).

در صورت بهترین جریانهای رایگان برای زبانهای اصلی کشورهای رقیب زیر ، برخی از موارد را پوشش خواهیم داد. مهم نیست چه جریانی را که می خواهید تماشا کنید ، باید با استفاده از VPN بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

بهترین VPN برای جام جهانی 2018: ExpressVPN

جام جهانی Expressvpn

ExpressVPN به دلایل مختلف انتخاب اول ما برای تماشای مسابقات جام جهانی است. شبکه سرور گسترده آن شامل 94 کشور است و همه سرورها برای سرعت بهینه شده اند. به علاوه ، این ارائه دهنده است معروف به توانایی خود برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی است و دسترسی به سایتهای پخش جریان محبوب را فعال کنید.

این بخش از قسمت امنیتی و حفظ حریم خصوصی با رمزگذاری 256 بیتی AES و هیچ سابقه اطلاعات شخصی استفاده نمی کند. این برنامه به سه اتصال همزمان امکان پذیر است و برنامه هایی را برای ویندوز ، MacOS ، لینوکس ، اندروید و iOS ارائه می دهد.

ExpressVPN برای مبتدیان بسیار عالی است و شامل یک راه اندازی سریع و ساده است. فقط یک PLN (یک ، شش یا دوازده ماه) انتخاب کرده و پرداخت را ارسال کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل ، پشتیبانی از مشتری در چت زنده 24/7 قابل اعتماد و آگاه است. برنامه ها با ضمانت 30 روزه بدون پرداخت هزینه سر و صدا همراه هستند ، بنابراین می توانید کل مسابقات را تماشا کنید و پس از مشاهده فینال ، پول خود را پس بگیرید..

مبلغ خواندن: هنگام ثبت نام در برنامه سالانه ExpressVPN ، می توانید سه ماه به صورت رایگان دریافت کنید.

در حالی که ExpressVPN اولین انتخاب ماست ، برخی گزینه های عالی دیگر در آنجا وجود دارد. NordVPN و CyberGhost برای پخش مناسب هستند و برخی از معاملات عالی را ارائه می دهند.

نحوه تماشای بازی Spain - Russia با VPN

هنگامی که در ارائه دهنده VPN مستقر شدید ، در اینجا مراحل ساده ای که باید برای پخش بازی انجام دهید:

 1. با ارائه دهنده VPN انتخابی خود ثبت نام کنید.
 2. برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری کنید.
 3. برنامه مشتری یا دسک تاپ را راه اندازی کنید و وارد سیستم شوید.
 4. سرور را در همان منطقه با منبع جریان خود انتخاب کنید و وصل کنید.
 5. از طریق وب سایت منبع یا برنامه تلفن همراه به جریان دسترسی پیدا کنید. شما باید بتوانید بدون مشکلی تماشا کنید.

اگرچه همیشه به یک تجربه بدون درز امیدوار هستیم ، ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید ، بنابراین بهتر است جریان را قبل از شروع بازی بررسی کنید.

نحوه تماشای آنلاین اسپانیا - روسیه با تفسیر اسپانیایی یا روسی

با بسیاری از کشورهای اسپانیایی زبان در سراسر جهان ، گزینه های مختلفی برای جریان های جام جهانی با تفسیر اسپانیایی دارید. در اسپانیا ، تمام بازی ها از طریق مجانی پخش می شوند Telecinco یا کواترو با تفسیر اسپانیایی.

در همین حال ، در ایالات متحده ، Telemundo Deportes حق دارد تمام بازی های جام جهانی را با تفسیر اسپانیایی نشان دهد. اگرچه ، این کار نیاز به ورود به سیستم با کابل یا ارائه دهنده بالای سیستم دارد. مکزیک ، آرژانتین و بسیاری دیگر از کشورهای اسپانیایی زبان جریانهای محلی خود را دارند که هر یک از داخل کشور مربوطه قابل دسترسی است.

برای تفسیر روسیه ، جریانها نباید خیلی سخت باشند. روسیه به عنوان کشور میزبان دارای پخش کننده های متعددی است که بازی های جام جهانی را پوشش می دهد: پریوی کانال, VGTRK و تلویزیون بازی همه حقوق دارند.

اگر می خواهید از خارج از منطقه منبع به هر یک از این جریانات دسترسی پیدا کنید ، می توانید از VPN برای فریب دادن موقعیت مکانی خود استفاده کنید.

پخش بازی های جام جهانی 2018 فیفا با تفسیر انگلیسی

ما قبلاً گزینه های جریان تفسیر انگلیسی را به طور خلاصه پوشش داده بودیم ، اما در اینجا کمی با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

گزینه های جریان جام جهانی انگلیس

ساکنان انگلستان شانس دارند زیرا می توانند همه بازی ها را به صورت رایگان ، از طریق تلویزیون یا آنلاین تماشا کنند. بی بی سی و ITV حقوق مشترک دارند, بنابراین هر بازی در یک کانال یا کانال دیگر نمایش داده می شود. بازی Spain v Russia از BBC One و به صورت آنلاین از طریق iPlayer BBC پخش می شود.

اگرچه هر دو سرویس رایگان هستند ، اما نیاز به ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی از جمله کد پستی خود دارید. برای دستیابی به این دسترسی باید کد پستی انگلیس باشد ، اما در واقع تأیید نشده است. علاوه بر این ، شما باید مجوز تلویزیون داشته باشید ، که به هر حال بیشتر ساکنان انگلیس از آن برخوردارند. باز هم ، این در واقع تأیید نشده است و مبتنی بر سیستم افتخاری است ، بنابراین حتی اگر خارج از انگلستان باشید ، هر دو سرویس قابل دسترسی هستند. شما فقط باید آدرس IP خود را نقاب بزنید و با استفاده از VPN آن را با یک UK جایگزین کنید.

ITV و BBC هر دو تفسیر انگلیسی را ارائه می دهند.

گزینه های جریان جام جهانی ایالات متحده

Fox Sports دارای حق انحصاری برای نشان دادن مسابقات جام جهانی با تفسیر انگلیسی است در امریکا. برای دستیابی به "رایگان" ، باید مشترک یک کابل یا سرویس برتر شوید. نمونه های دوم شامل fuboTV ، Sling TV و DirecTV است.

گزینه دیگر این است که برای عبور یک مسابقه فوتبال 19/99 دلار هزینه کنید. اما قبل از انجام این کار ، شاید بخواهید با استفاده از VPN برای دسترسی به یک جریان آزاد غیر آمریکایی در نظر بگیرید.

گزینه های جریان جام جهانی کانادا

کانادا دو کانال دارد که پوشش جام جهانی را با تفسیر انگلیسی ارائه می دهند: TSN و CTV. هر دو مورد نیاز به اشتراک کابل موجود دارند, بنابراین اگر شما مقیم کانادا باشید و از خدماتی مانند راجرز ، بل یا کوژکو مشترک شوید ، فقط از نظر فنی رایگان است..

TSN اشتراک ماهانه با قیمت 24.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد ، اما در این مرحله از مسابقات ، ممکن است ارزش این را نداشته باشد.

اگر در کانادا بدون کابل هستید ، استفاده از VPN برای دسترسی به SBS "جریان های جهانی بازی ممکن است گزینه خوبی باشد.

گزینه های جریان جام جهانی استرالیا

ما فقط ذکر کردیم وب سایت World Game, و در واقع این گزینه عالی برای هر کسی در هر نقطه از جهان است. برای کسانی که در استرالیا واقع شده اند ، بسیار ساده است زیرا شما حتی برای دسترسی به نیاز به استفاده از VPN نیازی نیست.

یک گزینه پولی در استرالیا ، Optus Sport وجود دارد ، اما با وجود وب سایت The World Game ، تمام بازی های باقیمانده را نشان می دهد ، احتمالاً منطقی نیست که برای عضویت در اینجا عضو شوید.

پخش زنده رایگان به زبانهای دیگر

ما در این پست فقط چند زبان را تحت پوشش قرار می دهیم ، اما بسیاری از سرویس های مختلف جریان در سراسر جهان از آنها استفاده می شود. بسته به زبانی که می خواهید ، یک گزینه رایگان و پولی وجود دارد. در اینجا چند مورد وجود دارد که ممکن است به آنها علاقه مند باشید:

 1. پرتغالی: RTP، SIC
 2. فرانسوی: TF1
 3. آلمانی: ARD، ORF، SRG SSR، ZDF
 4. ایتالیایی: Mediaset
 5. عربی: MAKAN 33، KAN11، BTV
 6. بنگالی: BTV

اگر می خواهید به این جریان ها در خارج از مناطق منبع مربوطه خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید با استفاده از VPN مکان خود را فریب دهید. قبل از ورود به سیستم با ارائه دهنده ، فقط مطمئن شوید که سرورهای موجود در منطقه مناسب را دارند و جریان ها را به خوبی قبل از شروع ضربه آزمایش کنید.

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش کردن مطالب دارای حق چاپ با مجوز در نظر بگیرید..

اعتبار تصویر: "فوتبال"توسط کلوین اشتوتارد تحت مجوز CC BY 2.0.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =

Adblock
detector