نحوه تماشای روسیه – کرواسی به صورت آنلاین (جام جهانی 2018)

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه روسیه و کرواسی را به صورت آنلاین با پخش مستقیم پخش مستقیم جام جهانی در هر کجا که واقع شوید ، تماشا کنید. ما همچنین نحوه زندگی در هر بازی دیگر جام جهانی 2018 را به صورت رایگان پوشش خواهیم داد.

نحوه تماشای روسیه و کرواسی به صورت آنلاین

در یک پیروزی غافلگیرکننده دیگر ، میزبان روسیه موفق شد در دور شانزدهم مقابل اسپانیا اسپانیا را شکست دهد و در تاریخ 7 ژوئیه مقابل کرواسی به مصاف هم خواهد رفت. بازی چهارم نهایی در ورزشگاه المپیک فیشت در سوچی برگزار خواهد شد) ساعت 7 PM BST (11 AM PST) / 2 PM EST).

خوشبختانه ، یک تن از پخش کنندگان در سراسر جهان حق دارند مسابقات را از طریق تلویزیون پخش کنند و در بیشتر موارد ، شما می توانید یک پخش مستقیم رایگان نیز پیدا کنید. علاوه بر این ، تفسیر در چندین زبان یافت می شود ، بنابراین می توانید به زبان مادری خود گوش دهید. یک مشکل این است که بسیاری از این جریان ها محدود به جغرافیایی بوده و در خارج از منطقه منبع در دسترس نیست.

یک راه حل برای این کار در قالب یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) وجود دارد. یک VPN آدرس IP فعلی شما را پوشانده و آن را از یک مکان انتخاب شما جایگزین می کند. این بدان معنی است که می توانید به نظر برسید که در همان منطقه منبع جریان دلخواه خود هستید. بنابراین می توانید بازی روسیه v کرواسی را از انگلستان ، آمریکا ، فرانسه ، ایتالیا ، کانادا ، استرالیا و هر جای دیگر جهان تماشا کنید.

در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه این بازی و سایر بازی های جام جهانی 2018 را به صورت رایگان پخش کنیم.

همچنین مشاهده کنید: انگلستان - سوئد را بصورت آنلاین تماشا کنید

از کجا می توانید جام جهانی فیفا 2018 را به صورت رایگان پخش کنیم

همانطور که گفته شد ، پخش کنندگان در سراسر جهان حق دارند مسابقات را از طریق تلویزیون و آنلاین نمایش دهند. زبان این تفسیر بستگی به این دارد که کشور در آن کشور قرار دارد ، در حالی که برخی کشورها دارای چندین منبع و بیش از یک زبان در دسترس هستند. اگر به دنبال تفسیر انگلیسی هستید ، در اینجا چند گزینه اصلی رایگان ارائه می شود:

 • ایالات متحده: Fox Sports (رایگان با کابل یا اشتراک ارائه دهنده برتر)
 • انگلستان: BBC ، ITV (هر دو رایگان)
 • استرالیا: وب سایت جهانی بازی SBS (رایگان)
 • کانادا: TSN ، CTV (هر دو رایگان با اشتراک کابل)

از نظر فنی ، جریانهای ایالات متحده و کانادا فقط در صورت رایگان بودن اشتراک کابلی رایگان هستند ، این بدان معناست که احتمالاً در حال حاضر ساکن کشور مربوطه هستید. اگر خارج از یکی از آن کشورها باشید ، بهترین شرط شما دسترسی به یک جریان انگلیس یا استرالیا است.

جریان انگلیس تصریح می کند که شما مجوز تلویزیون انگلستان را دارید. این اجرا نمی شود ، اما بدون در نظر گرفتن, گزینه بهتر ممکن است مراجعه به وب سایت The World Game مستقر در استرالیا باشد. تمام آنچه برای دسترسی به این مورد نیاز دارید یک آدرس IP استرالیایی است که به راحتی با یک VPN بدست می آید (ما در مورد زیر به جزئیات بیشتری می پردازیم).

اگر به دنبال اظهار نظر به زبان روسی یا کرواتی هستید ، گزینه های اصلی شما در اینجا آمده است:

 • روسیه: VGTRK ، Perviy Kanal ، Match TV (تفسیر روسی)
 • کرواسی: HRT (تفسیر کرواتی)

ما در زیر موارد زیر را مرور خواهیم کرد ، اما اگر می خواهید به زبان های دیگر تفسیر کنید ، ممکن است بخواهید لیست رسمی پخش کنندگان جام جهانی را بررسی کنید. اگرچه بیشتر این جریان ها دارای محدودیت جغرافیایی هستند ، اما بسیاری از آنها با استفاده از VPN به راحتی قابل دسترسی خواهند بود.

بهترین VPN برای جام جهانی 2018: ExpressVPN

جام جهانی Expressvpn

اولین انتخاب ما برای پخش ورزش و سایر مطالب ، ExpressVPN است. این شبکه دارای سرورهایی است که شامل 94 کشور است همه سرورها برای سرعت بهینه شده اند. ExpressVPN به دلیل توانایی آن در انسداد محتوای جغرافیایی محدود با سهولت شناخته شده است.

این ارائه دهنده رمزگذاری درجه نظامی را ارائه می دهد و هرگز آدرس IP شما را وارد نخواهد کرد. این برنامه دارای برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، Linux ، Android و iOS است و حداکثر سه اتصال همزمان را در اختیار شما قرار می دهد. راه اندازی فوق العاده ساده است و چت زنده 24/7 همیشه به شما کمک می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک دوره اشتراک (یک ، شش یا دوازده ماه) را انتخاب کنید و پرداخت خود را ارسال کنید.

معاملات ویژه خواندن: هنگام خرید یک برنامه یک ساله ، سه ماه رایگان دریافت کنید. ExpressVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید از آن برای تماشای بازی های باقی مانده در جام جهانی استفاده کنید و در پایان پول نقد خود را پس بگیرید..

اگرچه ExpressVPN انتخاب برتر ما است ، بسیاری از ارائه دهندگان عالی دیگر در آنجا هستند. به عنوان مثال ، NordVPN و CyberGhost هر دو یک سرویس عالی و قیمت پایین ارائه می دهند.

نحوه تماشای بازی روسیه - کرواسی با VPN

هنگامی که در ارائه دهنده مستقر شدید ، می توانید ظرف چند دقیقه تنظیم کنید. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید:

 1. برنامه خود را خریداری کنید و از اعتبار جدید خود یادداشت بگیرید.
 2. برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری کرده و نصب کنید.
 3. برنامه را اجرا کرده و وارد سرویس VPN شوید.
 4. را انتخاب کنید سرور در همان منطقه با منبع جریان شما می خواهید به تماشای.
 5. جریان زنده مورد نظر خود را در وب سایت منبع یا در برنامه منبع پیدا کنید. شما باید بتوانید بدون مشکلی تماشا کنید.

اگرچه راه اندازی سریع و ساده است ، بهتر است قبل از شروع کار آزمایشی را انجام دهید ، در صورت بروز هرگونه مشکل.

نحوه تماشای روسیه - کرواسی با تفسیر روسی یا کرواسی

در روسیه ، چندین پخش کننده حق نشان دادن مسابقات را دارند, از جمله VGTRK ، Perviy Kanal, مطابقت تلویزیون. اینها همه با بازی تفسیر روسیه پخش می شود.

در کرواسی ، HRT فقط یک گزینه دارید. این کانال کاملاً رایگان است و بازی ها را می توان از طریق تلویزیون یا آنلاین با تفسیر کرواتی مشاهده کرد. اگر می خواهید این جریان را از خارج از کرواسی بگیرید ، می توانید از VPN برای به دست آوردن آدرس IP کرواسی استفاده کنید.

پخش بازی های جام جهانی 2018 فیفا با تفسیر انگلیسی

ما در اوایل برخی از گزینه های موجود برای تفسیر انگلیسی را لمس کردیم ، اما در این بخش آنها را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

گزینه های جریان جام جهانی انگلیس

ساکنان انگلستان می توانند از پخش رایگان همه مسابقات جام جهانی از طریق BBC یا ITV لذت ببرند. این دو شبکه در حال اشتراک گذاری حق بازی ها هستند, بنابراین هر بازی در یک یا دیگری در دسترس خواهد بود. بازی روسیه - کرواسی از ITV 1 و به صورت آنلاین از طریق ITV Hub پخش می شود. اگر به دنبال پخش آنلاین بازی هستید که از BBC One پخش می شود ، می توانید از طریق iPlayer بی بی سی به آن دسترسی پیدا کنید.

تماشای این جریان ها از خارج از انگلستان ، با یک زن و شوهر از هشدارها امکان پذیر است. در مرحله اول ، باید با یک پستی انگلیس ثبت نام کنید ، اگرچه این در واقع تأیید نشده است. در مرحله دوم ، شما باید مجوز تلویزیون انگلستان را داشته باشید ، اگرچه ، به نظر نمی رسد که این قانون اجرا شود. به این ترتیب ، با استفاده از VPN برای دریافت آدرس IP انگلستان ، هر دو سرویس قابل دسترسی هستند.

بی بی سی و ITV جریان تفسیر انگلیسی را ارائه می دهند.

گزینه های جریان جام جهانی ایالات متحده

اگر در ایالات متحده بازی را تماشا می کنید ، تنها پخش کننده محلی با حق پخش هوا در جام جهانی 2018 روسیه با تفسیر انگلیسی Fox Sports است. اما برای دسترسی به این کانال ، به یک ارائه دهنده کابل آمریکایی یا ارائه دهنده برتر از بازار نیاز دارید. مورد دوم شامل تلویزیون Sling ، fuboTV یا DirecTV است.

گزینه دیگر خرید یک مسابقه فوتبال Fox Sports با قیمت 19.99 دلار است ، گرچه این تنها پرداخت چند بازی باقیمانده بسیار گران قیمت است. در عوض ، شما می توانید با استفاده از VPN به یک جریان زنده و غیرآمریکای آزاد دسترسی پیدا کنید.

گزینه های جریان جام جهانی کانادا

برای ساکنان کانادایی ، دو گزینه جریان وجود دارد که تفسیر انگلیسی را ارائه می دهد: TSN و CTV. این هردو برای دسترسی به مدارک معتبر از ارائه دهنده کابل احتیاج دارند. اگر اینها را ندارید, TSN اشتراک ماهانه با قیمت 24.99 دلار (CAD) ارائه می دهد, اما این در پرداخت هزینه های بسیار ناچیز در این مرحله از مسابقات بسیار است. با توجه به اینکه پخش جریانی مستقیم با تفسیر انگلیسی وجود دارد ، استفاده از VPN برای دسترسی به یکی از اینها بسیار اقتصادی تر خواهد بود..

گزینه های جریان جام جهانی استرالیا

ما در مورد جریان های رایگان ارائه شده توسط SBS قبلاً صحبت کردیم ، و در واقع این گزینه عالی برای ساکنان استرالیا است. به سادگی به وب سایت The World Game بروید و به جریان دسترسی پیدا کنید. و اگر خارج از استرالیا هستید ، می توانید برای دریافت آدرس IP استرالیا از VPN استفاده کنید.

در ابتدا ، کانال پولی ، Optus Sports ، قرار بود تمام مسابقات را نشان دهد ، با SBS حق انتخاب چند نفر را دارد. با این حال ، به دلیل مشکلات مربوط به این جریان ها ، اکنون SBS حق همه بازی ها را دارد.

پخش زنده رایگان به زبانهای دیگر

اگر به دنبال جریانی به زبانی دیگر هستید ، در اینجا برخی از گزینه های شما:

 • فرانسوی: TF1
 • آلمانی: ARD، ORF، SRG SSR، ZDF
 • پرتغالی: RTP، SIC
 • ایتالیایی: Mediaset
 • اسپانیایی: Mediaset España Telecinco، Mediaset España Cuatro
 • عربی: MAKAN 33، KAN11، BTV
 • بنگالی: BTV

در نظر داشته باشید ، اگر برای دسترسی به یک جریان نیاز به استفاده از VPN دارید ، باید دوبار بررسی کنید که ارائه دهنده انتخابی شما دارای سرورهایی در منطقه منبع باشد.

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش کردن مطالب دارای حق چاپ با مجوز در نظر بگیرید..

اعتبار تصویر: "یک چهارم نهایی"تحت مجوز CC BY 2.0.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 + = 89

Adblock
detector