چگونه روسیه و عربستان سعودی را بصورت آنلاین تماشا کنید (بازی افتتاحیه جام جهانی 2018)

اگر نمی توانید امسال برای مسابقات جام جهانی فیفا 2018 به روسیه بیاورید ، شانس خوبی وجود دارد که به دنبال این هستید که همه چیز را به صورت آنلاین جابجا کنید. خوشبختانه ، شما می توانید جام جهانی را از منابع مختلف تماشا کنید ، که در زیر آنها را توضیح خواهیم داد. بازی ها از 14 ژوئن آغاز می شوند و می توانید در هر نقطه از جهان از جمله ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، انگلیس ، آلمان ، روسیه و خاورمیانه تماشا کنید..

جام جهانی پانا 2018

امسال ، بازی های جام جهانی فیفا با روسیه و عربستان سعودی آغاز می شود و بازی ها را در بازی های جالب انجام می دهد. با توجه به اینکه بازی های امسال در روسیه در حال برگزاری است ، این کشور از تیم میزبان برخوردار خواهد بود ، اما این بدان معنی نیست که آنها تعداد زیادی هوادار نخواهند داشت که به شدت علیه آنها روت شوند.

امسال بازی روسیه و عربستان سعودی یا هر بازی دیگر جام جهانی 2018 را از دست ندهید!

اینجا همه چیزهایی که شما باید بدانید برای جابجایی در دستگاههای شما وجود دارد.

کجا برای پخش مسابقات جام جهانی فیفا 2018

حقوق جریان امسال متعلق به میزبان شبکه های تلویزیونی مختلف در سراسر جهان است. برای کشورهای مهم انگلیسی زبان ، می توانید جریان جام جهانی روسیه را در مکان های زیر پیدا کنید:

 1. ایالات متحده: ورزش روباه
 2. کانادا: TSN ، CTV ، RDS
 3. انگلستان: BBC ، ITV
 4. استرالیا: SBS ، Optus Sport

خارج از آن ، جام جهانی فیفا در تعداد زیادی از شبکه های تلویزیونی محلی پخش می شود ، برخی رایگان ، برخی پرداخت می شود.

نحوه جابجایی جام جهانی FIFA 2018: رایگان و پرداخت می شود

آیا می توانید جام جهانی فیفا را به صورت رایگان پخش کنید؟ آره! اما بسته به مکانی که در آن قرار دارید محدودیت هایی وجود دارد.

FIFA World Cup 2018: گزینه پخش رایگان برای همه

یکی از بهترین گزینه های پخش رایگان برای تماشای ، در وب سایت The World Game است. این سایت مسابقه آغازین بین روسیه و عربستان سعودی و همچنین 25 بازی دیگر را پخش خواهد کرد (برای جزئیات خاص بازی به سایت مراجعه کنید).

این سایت به یک آدرس IP استرالیا احتیاج دارد ، بنابراین اگر خارج از استرالیا هستید باید از یک سرویس VPN استفاده کنید. ما برای این کار ExpressVPN را توصیه می کنیم تا به شما در کنار گذشتن از بلوک های محتوا کمک کند. خارج از آن ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با شرایط موافقت کنید و آدرس ایمیل خود را به آنها بدهید.

گزینه های جریان جام جهانی انگلیس

اگر در انگلستان هستید ، شانس دارید! مسابقه افتتاحیه و جام جهانی روسیه به طور کامل می تواند تماشا کند. بهترین دو گزینه شما هستند iPlayer بی بی سی و ITV. شما همچنین می توانید استفاده کنید TVPlayer.com برای پخش برنامه ها ، به عنوان پخش کننده های پخش کننده TVPlayer از هر دو منبع.

سفر به خارج از کشور؟ تا زمانی که مجوز تلویزیون داشته باشید ، می توانید از هر یک از منابع فوق جریان بگیرید ، اما برای این کار به VPN احتیاج دارید. توصیه می کنیم ExpressVPN, همانطور که یکی از معدود سرویس های VPN است که با iPlayer بی بی سی کار می کند ، همه در عین حال که سرعت پخش سریع را از طریق سرورهای خود حفظ کرده و از داده های قابل توجهی برای کاربران خود محافظت می کند.

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

بهترین VPN برای سبک کردن CUP WORLD: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. با داشتن شبکه سرور گسترده ای که برای اتصالات پر سرعت بهینه شده است ، برای تماشای جام جهانی عالی است. برنامه های کاربر پسند برای همه سیستم عامل ها. ضرب و شتم حریم خصوصی و امنیت. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

گزینه های جریان جام جهانی ایالات متحده

در ایالات متحده ، تنها گزینه شما بازی Fox Sports است. می توانید از Fox Sports در یک برنامه اختصاصی Fox Sports پخش کنید. می توانید برای اشتراک Fox Sports Go عضو شوید و بدون داشتن اشتراک کابل جداگانه به شبکه دسترسی پیدا کنید.

در خارج از این ، بسیاری از سرویس های بسته اینترنت تلویزیون که از نظر قانونی در دسترس هستند نیز Fox Sports را انجام می دهند. این موارد عبارتند از:

 1. تلویزیون زنجیر
 2. fuboTV
 3. PlayStation Vue
 4. DirecTV اکنون
 5. هولو با تلویزیون زنده
 6. YouTube TV

با این حال ، اگر اتفاقی می افتد که هنگام مسافرت در ایالات متحده هستید و به خدماتی که فیفا را پخش می کند ، مانند BBC یا ITV دسترسی دارید ، می توانید از خدمات VPN برای به دست آوردن بازی ها استفاده کنید. (توجه داشته باشید که برای تماشای بازی ها از طریق iPlayer یا ITV هنوز به مجوز تلویزیون نیاز دارید.)

گزینه دیگر تماشای مسابقات جام جهانی بر روی Kodi است اما مطمئن باشید که فقط از جریانهای رسمی استفاده می کنید و از محتوای دزدان دریایی که Kodi را آزار می دهد ، دوری کنید. برای گزینه های جریان بیشتر ، ExpressVPN یک راهنمای عالی برای تماشای جام جهانی دارد.

گزینه های جریان جام جهانی کانادا

ساکنان کانادایی می توانند از یکی از سه سرویس مختلف برای تماشای بازی افتتاحیه جام جهانی فیفا 2018 و سایر مسابقات استفاده کنند. TSN ، CTV و RDS آنچه شما نیاز دارید را به شما منتقل می کند.

اگر از قبل سرویس داشته باشید TSN گزینه خوبی خواهد بود. با این حال ، TSN مقداری پول خواهد داشت. شما همچنین نمی توانید TSN را بدون اشتراک کابل مشاهده کنید ، بنابراین برای دسترسی به TSN نیاز به ثبت نام در سرویس کابل دارید. با این حال ، می توانید هنگامی که اشتراک خود را داشته باشید ، از طریق برنامه TSN Go جابجا شوید و هنگام حرکت تماشا کنید.

CTV همچنین یک برنامه CTV Go دارد که به شما امکان می دهد در خارج از خانه جریان داشته باشید. به منظور استفاده از CTV ، به منظور تماشای بازی ها ، نیاز به اشتراک در خدمات تلویزیون کابلی نیز خواهید داشت.

سرانجام ، RDS به شما امکان می دهد جریانها را در برنامه RDS GO خود مشاهده کنید ، اما مجدداً به اشتراک کابلی که با حساب خود در برنامه جفت شده نیاز دارید..

ساکنان کانادایی که می خواهند مسابقه افتتاحیه و بقیه بازی ها را به صورت رایگان تماشا کنند ، ممکن است بخواهند حداقل برای برخی از بازی ها گزینه The World Game را که در بالا ذکر شده است ، در نظر بگیرند.

گزینه های جریان جام جهانی استرالیا

خوب است امسال برای جام جهانی یک استقلال باشید! SBS و Optus Sport هر دو مسابقه جام جهانی روسیه را پخش می کنند و شما می توانید از بازی های رایگان برای هر دو لذت ببرید.

وب سایت World Game منبع دسترسی شما به بازی های رایگان از SBS خواهد بود ، بنابراین ما فقط شما را به آنجا باز می گردیم.

با این حال ، برای Optus Sport ، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری و ثبت نام در جلسه آزمایشی رایگان 14 روزه خود دارید. از آنجا که مسابقات جام جهانی از 14 ژوئن تا 15 ژوئیه برگزار می شود ، ممکن است شما پس از اتمام محاکمه 14 روزه خود به یک سرویس رایگان تغییر دهید..

جام جهانی روسیه 2018: پخش زنده رایگان برای سایر مناطق

هنوز به دنبال جریانهای آزاد تری هستید؟ اگر به دنبال زبان تفسیر به زبان خود هستید یا به هیچ عنوان تفسیری به زبان انگلیسی ندارید ، تعداد زیادی از خدمات تلویزیونی به زبان عربی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی و موارد دیگر وجود دارد که تمام این مسابقات جام جهانی را شامل می شود. بازی به صورت رایگان و پخش آنلاین.

در اینجا چند انتخاب عالی وجود دارد:

 1. عربی: KAN11 ، MAKAN 33 ، BTV
 2. آلمانی: ARD، ZDF، ORF، SRG SSR
 3. فرانسوی: TF1
 4. ایتالیایی: Mediaset
 5. پرتغالی (پرتغال): RTP، SIC
 6. روسی: Perviy Kanal ، VGTRK ، Match TV
 7. اسپانیایی (آرژانتین): TV Pública
 8. اسپانیایی (اسپانیا): Mediaset España Telecinco ، Mediaset España Cuatro
 9. هلندی: DR، NOS
 10. بنگالی: BTV

اگرچه این خدمات رایگان است ، اگر تصمیم به انتخاب یک یا دیگری را دارید ، مسدود کردن محتوای جغرافیایی به احتمال زیاد برقرار خواهد بود. مطمئن شوید که یک VPN را انتخاب می کنید که سرورهایی را در کشوری که می خواهید به آن برسید و ظرفیتی که به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه بافر کردن جریان دهید ، به صورت مستقیم جریان دهید.

سلب مسئولیت:

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش کردن مطالب دارای حق چاپ با مجوز در نظر بگیرید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 86

Adblock
detector