نحوه تماشای زندگی آنلاین برزیل – مکزیک بصورت آنلاین (جام جهانی 2018)

آیا می خواهید برزیل و مکزیک را بصورت آنلاین و زنده تماشا کنید؟ ما توضیح خواهیم داد که چگونه جریان زندگی بازی و هر بازی دیگر جام جهانی را با کیفیت HD یا حتی 4k از هر جای دیگر پخش کنیم. خواه در ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، استرالیا ، کانادا یا هر جای دیگر تماشا کنید ، می توانید همه دور 16 مسابقه را بصورت آنلاین و از منابع متنوع تماشا کنید. 


نحوه تماشای برزیل - مکزیک به صورت آنلاین

مسابقه برزیل - مکزیک در تاریخ 2 ژوئیه 2018 از ساعت 10 صبح EST / 3 بعد از ظهر برگزار می شود. GMT + 1 در Samara Arena در سامرا. 

با توجه به پخش جام جهانی FIFA در بیش از 120 کشور در سراسر جهان ، لازم نیست این بازی یا هر 16 مسابقه را از دست بدهید. در حقیقت ، حتی اگر هیچ جریان در کشور وجود نداشته باشد ، می توانید تماشا کنید. و اگر زبان خاصی وجود دارد که می خواهید بازی ها را در آن وارد کنید ، ممکن است بتوانید با تفسیر به زبان مورد نظر خود یک جریان آزاد پیدا کنید. برای این کار شما نیاز به یک VPN دارید تا از محدودیت های منطقه ای خودداری کنید.

نحوه تماشای زندگی آنلاین برزیل و مکزیک به صورت آنلاین: BBC One و SBS

برای پخش های انگلیسی زبان ، دو گزینه عالی برای تماشای دور 16 مسابقه از جمله برزیل مقابل مکزیک وجود دارد:

 • BBC One (از طریق iPlayer بی بی سی)
 • SBS (از طریق وب سایت بازی جهانی)

از بین این دو ، شبکه تلویزیونی آزاد به هوا استرالیا SBS گزینه ارجح است. تا همین اواخر ، SBS قصد داشت کمتر از نیمی از مسابقات جام جهانی امسال را انجام دهد. شرکت استرالیایی Optus در ابتدا دارای حق پخش جریانی بود ، اما پس از مشکلات قابل توجهی در جریان ، این شرکت مجبور شد از حقوق خود دست بکشد و آن را به SBS واگذار کند. خوشبختانه برای هواداران استرالیا و تقریباً برای همه افراد دیگر ، این بدان معنی است که استرالیا اکنون بهترین مکان برای تماشای جام جهانی به صورت رایگان است.

در مورد بی بی سی ، کیفیت این منبع برای هیچ کس دوم نخواهد بود. علاوه بر این ، iPlayer برنامه هایی در دسترس دارد که می توانند با تعداد زیادی دستگاه کار کنند. با این حال ، دسترسی جریان به iPlayer بی بی سی فقط به ساکنان انگلستان محدود شده است. مجوز تلویزیون لازم است ، اگرچه بی بی سی درخواست اثبات اثبات مجوز تلویزیون را از شما نمی خواهد.

اگر به خارج از انگلستان یا استرالیا سفر می کنید ، هنوز می توانید به جریان مستقیم iPlayer یا SBS دسترسی داشته باشید برای این کار می توانید از طریق یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN وصل شوید. از آنجا که هر دو BBC و SBS از مسدود کردن محتوای جغرافیایی استفاده می کنند ، یک VPN به شما امکان می دهد برای BBC یا یک استرالیا برای SBS به یک سرور در انگلستان متصل شوید. بعد از اتصال ، هر سرویس شما را از کشور صحیح می بیند و به شما اجازه می دهد وارد شوید.

ExpressVPN را برای پخش مستقیم جریان جام جهانی 2018 روسیه امتحان کنید

در بین بسیاری از VPN هایی که ما آزمایش کرده ایم ، به ExpressVPN برای پخش مستقیم FIFA World Cup اعتماد داریم. این سرویس نه تنها تاکنون در طول مسابقات جهانی امسال مطابق انتظارات ما بوده است ، بلکه در ارائه جریان های با کیفیت و بدون بافر یا خرابی هم سازگار است..

ExpressVPN به شما امکان می دهد به طور همزمان روی چندین دستگاه پخش کنید و برای تعداد زیادی دستگاه از جمله تلویزیون آمازون آمازون برنامه های کاری دارید. علاوه بر این ، این سرویس دارای چندین سرور است که می توانید در انگلستان ، ایالات متحده ، اروپا و ده ها کشور دیگر به آنها متصل شوید تا از وقفه های سرویس و پهنای باند بیش از حد به دلیل سرورهای شلوغ جلوگیری شود. ExpressVPN دارای بیش از 2،000 سرور در بیش از 100 مکان در سراسر جهان است. این بدان معناست که شما می توانید تقریباً از هر پخش کننده بین المللی ، صرفنظر از اینکه در کجا واقع هستید ، به پخش مستقیم بازی های جام جهانی وصل شوید.

expressvpn جام جهانی 16

مبلغ خواندن: 49٪ در ExpressVPN در اینجا ذخیره کنید. این شامل 3 ماه اضافی رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول می باشد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

دور شانزدهم برزیل و مکزیک پخش زنده رایگان در سراسر جهان

اگر هیچ یک از BBC یا SBS برای شما کار نمی کنند ، ممکن است بخواهید سایر جریان های رایگان موجود در سراسر جهان را بررسی کنید. متأسفانه ، هیچ جریان رایگان وجود ندارد انگلیسی, بنابراین شاید لازم باشد بازی ها را با تفسیر به زبانی دیگر تماشا کنید. گفت: در اینجا چند گزینه عالی وجود دارد:

دور رایگان 16 جریان زنده در سوئیس

پرچم سوئیس دور شانزدهم

سوئیس چندین پخش زنده رایگان ارائه می دهد که به زبان تقسیم می شوند. از آنجا که چندین گروه زبان اصلی در سوئیس صحبت می شوند ، پخش کننده عمومی این کشور ، SGR SSR ، پخش زنده ای در هر یک از این زبان ها.

کانالهای رفتن شما به سوئیس خواهد بود SRF (آلمانی) ، RTS (فرانسوی) و RSI (ایتالیایی). هر سایت به شما امکان می دهد بدون نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری ، بازی ها را بصورت زنده و رایگان پخش کنید. با این حال ، بلوک های محتوای جغرافیایی در آنجا موجود هستند ، بنابراین اگر خارج از سوئیس هستید ، یک VPN ضروری خواهد بود.

دور رایگان 16 جریان زنده در آلمان

جام جهانی آلمان از 16

آلمان دو منبع رایگان برای جریان های جام جهانی شما دارد: ZDF و ARD. البته هر دو مسابقه به زبان آلمانی پخش می شوند. برای دسترسی به این جریان ها همچنین به یک VPN احتیاج خواهید داشت ، زیرا از لحاظ جغرافیایی به آدرس های IP مستقر در آلمان قفل شده اند. با این حال ، شما نیاز به ثبت نام در حساب کاربری ندارید.

کیفیت جریان در هر دو منبع خوب است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد فیلم های دانه دار هنگام مشاهده برزیل مقابل مکزیک نخواهید بود.

نحوه تماشای دور 16 برزیل مقابل مکزیک در ایالات متحده و کانادا

اگر می خواهید برای پخش بازی های جام جهانی 2018 روسیه از پخش کنندگان کانادایی یا آمریکایی اظهار نظر کنید ، باید از یک سرویس پولی استفاده کنید. متأسفانه ، هیچ جریان رایگان در هر کشور وجود ندارد. اگر در حال حاضر در کانادا یا ایالات متحده هستید ، مطمئناً می توانید به یکی از گزینه های پخش رایگان بالا دسترسی داشته باشید ، اما بدون پرداخت هزینه نمی توانید هیچ پخش محلی را ببینید..

با این حال ، شما به احتمال زیاد می توانید بازی ها را با هزینه کم در کشور خود مشاهده کنید.

پرداخت آنلاین جریان های جام جهانی در آمریکا

ایالات متحد دور شانزدهم

ساکنان ایالات متحده می توانند بازی ها را بصورت آنلاین تماشا کنند اگر یک سرویس تلویزیونی "نرم لاغر" داشته باشند که Fox Sports یا Telemundo Deportes را ارائه می دهد. Fox Sports دارای حق پخش انگلیسی در ایالات متحده است ، در حالی که Telemundo حق پوشش اسپانیایی زبان را دارد.

سرویس های جریان زیر ، همه Fox Sports را حداقل در یکی از بسته های اشتراک خود حمل می کنند:

 • DirecTV اکنون
 • fuboTV
 • هولو با تلویزیون زنده
 • PlayStation Vue
 • تلویزیون زنجیر
 • YouTube TV

YouTube TV و Hulu با تلویزیون زنده گزینه های خوبی با تنها یک بسته اشتراک هستند ، در حالی که سایرین حداقل 2 یا بیشتر گزینه اشتراک دارند. با این حال ، برای اکثر افراد موجود در لیست ، می توانید Fox Sports را با ارزانترین پکیج ارائه دهید.

پرداخت آنلاین جریان های جام جهانی در کانادا

دور پرچم کانادا از 16 brazil v. mexico

هواداران فوتبال کانادا می توانند 16 بازی دور برگشت را از طریق TSN یا RDS تماشا کنند. هردو برای اشتراک ، مبلغ 24.99 دلار کانادا در هر ماه پرداخت می کنند. پس از ثبت نام ، می توانید جریان مستقیم را بصورت آنلاین یا از طریق برنامه های بارگیری هر سرویس مشاهده کنید.

نحوه تماشای دور 16 در کشورهای دیگر

همانطور که قبلاً گفته شد ، اکثر کشورها راهی برای مشاهده جام جهانی خواهند داشت ، حتی اگر نمی توانید به آن جوی ها بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنید.

کشورهای زیر گزینه های پخش مستقیم را نیز به صورت آنلاین دارند ، بنابراین اگر به دنبال منابع جریان اضافی به زبان های مختلف هستید ، می توانید گزینه های خود را در آنجا کشف کنید:

 1. فرانسوی: TF1
 2. عربی: BTV ، KAN11 ، MAKAN 33
 3. ایتالیایی: Mediaset
 4. پرتغالی: RTP، SIC
 5. روسی: تلویزیون بازی ، پریوی کانال ، VGTRK
 6. اسپانیایی: Mediaset España Cuatro، Mediaset España Telecinco
 7. هلندی: DR، NOS
 8. بنگالی: BTV
 9. برزیل: SporTV ، Globo ، Fox Sports
 10. مکزیک: تلویزیون آزتکا ، تلوزیزا ، SKY México

حقوق جریان جام جهانی در طول دوره جام جهانی یکسان خواهد ماند. حتی ممکن است به محض ورود به مرحله یک چهارم نهایی و فینال ، جریانهای بیشتری باز کنید. در بیشتر کشورها ، مسابقه نهایی جام جهانی برای همه رایگان پخش می شود.

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 52

map