نحوه تماشای زندگی فرانسه و آرژانتین به صورت رایگان (جام جهانی راگبی 2019)

چگونه فرانسه و آرژانتین را به صورت آنلاین تماشا کنیم

جام جهانی راگبی امسال در توکیو برگزار می شود ، به همین دلیل هواداران بین المللی عادت دارند که از صبح زود بازی هایی را پخش کنند. اگر می خواهید فرانسه و آرژانتین را تماشا کنید ، چنین خواهد بود پخش زنده از ساعت 2:45 AM EST (11:45 AM PST / 7:45 AM BST) در تاریخ 21 سپتامبر, اگرچه اکثر سیستم عامل هایی که مسابقه را نشان می دهند به شما امکان می دهند اگر ترجیح می دهید بعداً در صورت تقاضا تماشا کنید. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه جریان زندگی فرانسه و آرژانتین را به صورت رایگان و از خارج از کشور پخش کنید.

مهم است که توجه داشته باشید ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. متأسفانه ، تقریباً همیشه جریانهای بدون مجوز از رویدادهای مهم ورزشی مانند جام جهانی راگبی وجود دارد. این گفته ، ما توصیه می کنیم از استفاده از آنها استفاده کنید. کیفیت ویدیو اغلب بسیار پایین است ، و جریان ها به شدت متوقف می شوند. بعلاوه ، جریانهای شخص ثالث در هر زمان به دلیل نقض حق چاپ می توانند آفلاین شوند. به هر حال می توانید فرانسه و آرژانتین را به راحتی بصورت آنلاین تماشا کنید ، بنابراین هیچ فایده ای برای استفاده از جریانهای سایه دار و غیرمجاز ندارید..

این ثابت فقط در سرویس های پخش شده توسط منطقه نشان داده می شود. این بدان معنی است که اگر هیچ پخش کننده رسمی در کشور شما وجود ندارد ، به تماشای یک VPN نیاز دارید.

نحوه تماشای زندگی فرانسه و آرژانتین در خارج از کشور با VPN

نگران نباش حتی اگر قبلاً از VPN استفاده نکرده اید ، رفع انسداد محتوا با محدودیت جغرافیایی آسان است. فقط مراحل زیر را برای پخش مسابقه فرانسه - آرژانتین از هر نقطه به صورت رایگان دنبال کنید.

در اینجا نحوه تماشای فرانسه و آرژانتین به صورت زنده از هرجایی آورده شده است:

  1. اول از همه ، برای یک VPN با کیفیت بالا ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اگرچه NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه عالی و کم هزینه هستند.
  2. بعد ، نسخه مناسب برنامه را برای دستگاه خود بارگیری کنید ، آن را نصب کنید و وارد شوید.
  3. به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود وصل شوید (در حالت ایده آل در یک شهر بزرگ مانند لندن یا منچستر).
  4. یک حساب ITV Hub رایگان ایجاد کنید. از شما خواسته می شود که یک کد پستی را وارد کنید ، اما هیچ گونه تأیید صحت وجود ندارد و به همین ترتیب ، هر کد پستی معتبر پذیرفته می شود.
  5. در آخر ، سعی کنید ویدیویی را در ITV Hub پخش کنید. بیشتر اوقات ، بلافاصله بازی خواهد کرد. اگر اینگونه نیست ، کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را بارگیری مجدد کنید.

مسابقه جام جهانی راگبی فرانسه و آرژانتین به صورت مستقیم پخش می شود ، بنابراین بسیار مهم است که مطمئن شوید که VPN شما قبل از موعد کار کند. به این ترتیب ، شما هنوز هم فرصت دارید تا از تیم پشتیبانی مشتری VPN خود در صورت بروز هرگونه اشتباهی ، کمک بگیرید.

نحوه تماشای فرانسه و آرژانتین به صورت رایگان از تلویزیون انگلیس

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

این بازی مانند سایر بازی های جام جهانی راگبی ، از طریق ITV به طور زنده پخش می شود. به این ترتیب ، شما می توانید فرانسه و آرژانتین را به صورت رایگان ، یا از طریق تلویزیون سنتی یا به صورت آنلاین با استفاده از ITV Hub تماشا کنید. احساس نمی کنید در ساعات اولیه صبح از خواب برخیزید؟ مشکلی نیست؛ این مسابقه به مدت 30 روز پس از پخش هوا در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود.

استفاده از ITV Hub کاملاً رایگان است اما قانون انگلستان شما را ملزم به داشتن مجوز تلویزیون می کند اگر می خواهید همزمان با نمایش در تلویزیون ، هر چیزی را به صورت آنلاین مشاهده کنید. به گفته این ، این سرویس در واقع تکیه بر سیستم افتخاری را بررسی نمی کند که آیا مجوز دارید یا خیر.

این سیستم عامل قفل منطقه ای است و فقط در انگلستان در دسترس است. با این وجود هنوز می توانید با اتصال به یک سرور VPN بریتانیا به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید. هنوز VPN ندارید؟ ExpressVPN با ریسک پذیری همراه است با ضمانت برگشت 30 روزه پول؛ اگر راضی نیستید ، فقط در این مدت لغو کنید تا درخواست بازپرداخت کامل کنید.

از کجا دیگر می توانم بازی آنلاین فرانسه و آرژانتین را به صورت آنلاین پخش کنم?

جام جهانی راگبی در بیش از 30 کشور جهان پخش می شود ، بنابراین باید یک منبع محلی مناسب برای شما بسیار ساده باشد. به زیر نگاه کنید تا ببینید کدام شبکه ها بازی فرانسه در مقابل آرژانتین را در کجای شما نشان می دهند:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

NBC تنها شبکه ای است که مسابقات جام جهانی راگبی را در ایالات متحده نشان می دهد. اگر بسته تلویزیون کابلی شما شامل کانالهای NBC است ، اما متاسفانه ، می توانید برخی از این موارد را بصورت آنلاین تماشا کنید بازی فرانسه و آرژانتین فقط در دسترس است NBC Sports Gold مشترکین.

پاس های بازی اختصاصی 29.99 دلار دلار هزینه دارد ، که تهاجمی است و احتمالاً یک دلخوری است که شما را برای پرداخت هزینه 199.99 دلار راگبی جام جهانی بپردازد. این امر به ویژه با توجه به اینکه همین محتوا به صورت رایگان در کشورهای دیگر پخش می شود ، بسیار مشکل ساز است.

NBC Sports Gold فقط در ایالات متحده موجود است. به این ترتیب ، برای استفاده از این سیستم عامل از خارج به یک VPN احتیاج دارید.

فرانسه

flag_of_France

هواداران فرانسوی آسان دارند: TF1 مسابقات انتخابی جام جهانی راگبی 2019 را نشان می دهد بصورت آنلاین شما باید یک حساب کاربری برای تماشای خود ایجاد کنید اما این فقط یک ثانیه طول می کشد و فقط نیاز دارد که اطلاعات شخصی معمول را وارد کنید (نام ، تاریخ تولد و غیره).

شایان ذکر است که این پلتفرم منحصراً به زبان فرانسوی پخش می شود و به شما امکان استفاده از زیرنویس ها را نمی دهد. علاوه بر این ، به دلیل محدود بودن جغرافیایی ، قبل از تماشای هر چیزی باید در فرانسه باشید یا به یک سرور VPN فرانسوی متصل شوید..

آرژانتین

Flag_of_Argentina آرژانتینی

آرژانتینی ها (و در واقع ، طرفداران سراسر آمریکای لاتین) می توانند جریان فرانسه در مقابل آرژانتین به طور زنده ، با تفسیر اسپانیایی ، در ESPN. شما باید با ارائه دهنده تلویزیون کابلی خود وارد سیستم شوید ، اگرچه ، از آنجا که در حال حاضر ، امکان انتخاب اشتراک آنلاین فقط وجود ندارد.

ESPN Deportes محدود جغرافیایی است و برای استفاده از آن باید در یک کشور آمریکای لاتین باشید. با این حال ، اگر در حال حاضر در خارج از کشور هستید ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN در کشور خود ، از این سرویس به صورت عادی استفاده کنید.

کانادا

پرچم کانادا

TSN هر قطعه مسابقات جام جهانی راگبی 2019 (از جمله فرانسه در مقابل آرژانتین) را به صورت زنده در کانادا پخش می کند. اگر قبلاً کانال TSN را به عنوان بخشی از اشتراک کابل خود دریافت کرده اید ، می توانید بدون هزینه اضافی وارد سیستم شوید و تماشا کنید.

در غیر این صورت ، باید یک پاسپورت دیجیتالی خریداری کنید. هزینه های روزانه هرکدام 4.99 دلار CAD است در حالی که یک پاس ماهانه CAD 19.99 دلار است. این سرویس شامل دوره آزمایشی نیست. روش پرداخت شما باید به یک آدرس کانادایی مرتبط باشد ، بنابراین اگر معمولاً در کانادا زندگی نمی کنید ، ثبت نام تقریباً غیرممکن است..

TSN قفل منطقه ای است اما اگر به یک سرور VPN کانادایی متصل شوید ، می توانید بدون هیچ مشکلی از خارج از کشور استفاده کنید..

مکانهای دیگر

آیا کشور شما را در بالا ندیدید؟ نگران نباشید: با پخش کنندگان رسمی جام جهانی راگبی در ده ها کشور ، هنوز فرصتی خوب برای تماشای شما وجود دارد. حتی اگر منطقه شما پوشش کامل نداشته باشد ، مسابقات از جمله تیم ملی شما غالباً از طریق کانالهای تماشای رایگان پخش می شوند.

جام جهانی راگبی 2019: پیش بینی های فرانسه در مقابل آرژانتین

در اینجا فرانسه از یک مزیت تاریخی قابل توجه برخوردار است. این سه بار به فینال جام جهانی راگبی رسیده است ، در حالی که بهترین موقعیت آرژانتین در رتبه سوم بود. علاوه بر این ، فرانسه از 51 مسابقه 51 تیمی که این دو تیم مقابل یکدیگر بازی کرده اند پیروز شده است و به آن 70 درصد امتیاز پیروزی می دهد.

این گفته اگرچه تیم ملی فرانسه مورد علاقه این مسابقه است اما می تواند به هر شکل پیش برود. ممکن است آرژانتین چهار مسابقه آخر خود را از دست داده باشد ، اما هر بار تنها با تعداد معدود امتیازات به دست آورد و این مسابقات در مقابل حریفان بسیار ترسناک تر از جمله تیم دوم جهان ، نیوزلند قرار گرفت..

همچنین مشاهده کنید: نحوه تماشای جام جهانی راگبی به صورت آنلاین

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 47 = 51

Adblock
detector