چگونه تماشای جام جهانی راگبی 2019 را به صورت آنلاین و از هر نقطه به صورت آنلاین تماشا کنیم

نحوه تماشای جام جهانی راگبی - 2019 به صورت آنلاین و رایگان از هر کجا

جام جهانی راگبی 2019 از 20 سپتامبر تا 2 نوامبر در ژاپن برگزار می شود و در مجموع 48 بازی برگزار می شود که 20 کشور در آن شرکت می کنند ، بنابراین مطمئناً چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد. خبر خوب این است که شما به راحتی می توانید جام جهانی راگبی را در خارج از کشور پخش کنید زیرا پخش کننده های رسمی در ده ها کشور وجود دارد (اگرچه بسته به جایی که زندگی می کنید ، مسابقات ممکن است اواخر شب یا اوایل صبح پخش شود).

باید توجه داشته باشید که ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. در حالی که غالباً جریانهای شخص ثالث برای رویدادهای مهم ورزشی مانند جام جهانی راگبی وجود دارد ، توصیه می کنیم از استفاده از آنها خودداری کنید. برای شروع ، این ویدئو تمایل به لگد و وضوح پایین دارد. برای بدتر شدن امور ، جریانهای بدون مجوز هر لحظه به دلیل نقض حق چاپ می توانند آفلاین شوند. از طرف دیگر ، از آنجا که می توانید جام جهانی راگبی 2019 را به صورت رایگان تماشا کنید ، دیگر نیازی به استفاده از جریان های غیرمجاز و غیرمجاز نیست..

این رویداد فقط در سرویس های دارای قفل منطقه پخش می شود. به همین ترتیب ، برای پخش مسابقات جام جهانی راگبی در خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه تماشای جام جهانی راگبی 2019 از خارج از کشور با VPN

جدید برای VPN و مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید؟ نگران نباش دسترسی به خدمات محدود جغرافیایی در خارج از کشور آسان است. مراحل زیر را برای پخش جام جهانی راگبی از هر نقطه دنبال کنید.

در اینجا نحوه تماشای مسابقات جام جهانی راگبی ۲۰۱۹ به صورت آنلاین و از هر نقطه با VPN آورده شده است:

 1. ابتدا برای یک VPN مناسب ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه عالی با هزینه کم هستند.
 2. با در نظر گرفتن نسخه مناسب دستگاه خود ، برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید.
 3. تصمیم بگیرید کدام سرویس را می خواهید از لیست زیر حذف کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید (در صورت لزوم). معمولاً به یک روش پرداخت نیاز دارید که به یک آدرس در کشور مربوط مرتبط باشد.
 4. به یک سرور VPN در مکان مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، شما برای دسترسی به TSN در خارج از کشور از یک سرور انگلیسی برای انسداد اینترنت ITV یا یک کانادایی استفاده می کنید.
 5. سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود پخش کنید. در بیشتر موارد ، بدون هیچ مشکلی باید بارگیری شود. اگر مشکل دارید ، حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را بارگیری مجدد کنید.

بازی های جام جهانی راگبی به صورت زنده پخش می شود. به همین دلیل ، توصیه می کنیم قبل از شروع مسابقات ، مطمئن شوید که VPN شما (با استفاده از مراحل فوق) کار می کند. این رویکرد تضمین می کند که شما در صورت بروز مشکلات فنی غیر منتظره از تیم پشتیبانی مشتری VPN خود کمک خواهید کرد و این احتمال را کم می کند که بخشی از بازی را از دست بدهید..

پوشش تلویزیونی راگبی جام جهانی 2019 UK - چگونه به صورت رایگان جریان دهید

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

ITV پخش کننده اصلی جام جهانی راگبی در انگلیس است. این شبکه نشان داده خواهد شد هر بازی مسابقات در ITV یا ITV4, کانالهایی که می توانید بصورت زنده و بصورت آنلاین از طریق ITV Hub (یا STV Player ، اگر در اسکاتلند هستید) مشاهده کنید. بازی هایی با تیم ولزی نیز در S4C نشان داده می شوند. این کانال به زبان ولزی می تواند به صورت رایگان در iPlayer BBC مشاهده شود.

به دلیل اختلاف زمانی ، بیشتر مسابقات صبح زود پخش می شوند ، اگرچه پس از پایان یافتن ، آنها به کتابخانه مورد نیاز ITV Hub اضافه می شوند. 30 روز قبل از سقوط باید تماشا کنید ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست اگر یک یا دو بازی را از دست بدهید.

ثبت نام در ITV Hub رایگان است و فقط یک دقیقه طول می کشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که اطلاعات اصلی (نام ، آدرس ایمیل و موارد دیگر) را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگرچه این سرویس کد پستی شما را درخواست می کند ، درستی تأیید نمی کنید که در آنجا زندگی می کنید یا خیر ، بنابراین هر کد پستی معتبر انگلیس کار خواهد کرد.

ITV Hub و iPlayer BBC هر دو دارای محدودیت جغرافیایی هستند و فقط در انگلستان در دسترس هستند. با این حال ، اگر به یک سرور VPN انگلیس متصل هستید ، می توانید از هر دو سرویس خارج از کشور استفاده کنید. هنوز VPN ندارید؟ ExpressVPN با ضمانت 30 روزه بدون پرداخت ریسک همراه است و به شما امکان می دهد جام جهانی راگبی را از خارج از کشور جابجا کنید و در صورت عدم رضایت شما درخواست بازپرداخت کنید.

از کجا دیگر می توانم جام جهانی راگبی را به صورت آنلاین تماشا کنم?

برای تماشای مسابقات جام جهانی راگبی لازم نیست همه راه های ژاپن را طی کنید تا در بیش از 30 کشور جهان به صورت آنلاین نمایش داده شود. به زیر نگاهی بیندازید تا دریابید که کدام شبکه ها جام جهانی راگبی 2019 را در کجای شما پخش می کنند:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

NBC دارای حق پخش انحصاری برای این رویداد در ایالات متحده است. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل NBC است (یا اگر در یک سرویس برتر پشتیبانی شده مانند Sling TV یا PlayStation Vue مشترک هستید) ، می توانید وارد سیستم شوید و تعداد انگشت شماری از مسابقات را به صورت رایگان تماشا کنید..

با این حال ، اگر مایل به پخش هر مسابقه هستید ، مجبور خواهید بود پاس جام جهانی راگبی را در NBC Sports Gold خریداری کنید. این هزینه 199.99 دلار USD است و به شما امکان می دهد هر بازی را بصورت زنده یا بعد از آن ، بنا به تقاضا پخش کنید. این یک روش نسبتاً گران قیمت برای تماشای است ، به ویژه با توجه به اینکه همین محتوا به صورت رایگان در کشورهای دیگر پخش می شود.

NBC ، Sling TV و PlayStation Vue محدود به لحاظ جغرافیایی هستند ، بنابراین برای دسترسی به آنها از خارج از ایالات متحده به یک VPN احتیاج دارید..

کانادا

پرچم کانادا

هواداران کانادایی می توانند هر بازی این مسابقات را مستقیماً از طریق TSN پخش کنند. اگر قبلاً کانال TSN را به عنوان بخشی از بسته کابل خود دارید ، می توانید مستقیماً وارد سیستم شوید و مستقیماً جریان را شروع کنید. اگر نه, راهی برای تماشای مسابقات جام جهانی راگبی 2019 بدون کابل وجود دارد.

به جای آن ، فقط در TSN Direct ثبت نام کنید. این هزینه 4.99 دلار کانادا در روز یا 19.99 دلار در ماه (متاسفانه دوره آزمایشی وجود ندارد). به روش پرداختی که به یک آدرس کانادایی مرتبط است ، نیاز خواهید داشت ، بنابراین ثبت نام کاربران خارجی تقریباً غیرممکن است.

TSN با منطقه قفل شده است ، به این معنی که شما باید در کانادا باشید یا به یک سرور VPN کانادایی متصل شوید تا به آن دسترسی پیدا کنید.

استرالیا

پرچم استرالیا

هواداران والابیس می توانند تیم ملی استرالیا را نیز به صورت رایگان دنبال کنند هر یک از مسابقات تیم ملی به صورت زنده پخش می شود 10 بازی. مسابقات باقیمانده در Fox Sports برگزار می شود ، بنابراین اگر در حال حاضر مشترک برنامه Optus یا Foxtel TV را دارید ، می توانید به ترتیب و بدون استفاده از وب سایت Optus یا برنامه Foxtel Go ، وارد این مسابقات شوید و تماشا کنید..

کابل ندارید؟ در این حالت ، می توانید در عوض Foxtel Now را تماشا کنید. این گران تر است (بسته های مورد نیاز کانال 40 دلار AUD در هر ماه است) اما یک آزمایش 10 روزه رایگان وجود دارد که در طی آن می توانید هر کانالی را که دوست دارید تماشا کنید.

خدمات Foxtel و Optus فقط در استرالیا در دسترس هستند. علاوه بر این ، Foxtel هنگام ثبت نام به شماره تلفن محلی نیاز دارد و ثبت نام آن دشوار است مگر اینکه شما معمولاً در استرالیا زندگی می کنید. مشترکین فعلی با اتصال به VPN می توانند از این خدمات به صورت عادی از خارج استفاده کنند.

ژاپن

پرچم ژاپن

پوشش ژاپنی بین سه پخش کننده پخش خواهد شد: NHK ، Nippon TV و J Sports. با این حال ، تلویزیون نیپون جریان مستقیم آنلاین ندارد و NHK فقط یک جریان بین المللی را ارائه می دهد ، که ورزش های زنده را نشان نمی دهد.

این فقط J Sports را ترک می کند. برای 1800 پوند (حدود 17 دلار) می توانید یک پاسپورت راگبی یک ماهه خریداری کنید که به شما امکان می دهد هر مسابقه جام جهانی راگبی را به صورت زنده تماشا کنید (یا در صورت تمایل در صورت تقاضا) در صورت تقاضا). با این حال ، این سرویس فقط تفسیر ژاپنی را ارائه می دهد ، و برای ثبت نام به یک روش پرداخت متصل به یک آدرس ژاپنی نیاز خواهید داشت ، بنابراین این یک روش ایده آل برای تماشای نیست مگر اینکه معمولاً در ژاپن زندگی کنید.

J Sports فقط در ژاپن موجود است ، اگرچه مشترکان می توانند با اتصال به یک سرور VPN ژاپنی ، از خارج از کشور تماشا کنند.

مکانهای دیگر

حتی اگر ما کشور شما را در بالا ذکر نکرده ایم ، هنوز هم فرصتی خوب برای مشاهده وجود دارد. فقط کافی است لیست پخش کنندگان بین المللی جام جهانی راگبی را بررسی کنید تا دریابید که کدام شبکه ها مسابقات در کشور شما را نشان می دهند. حتی اگر کشور شما پوشش کامل نداشته باشد (یا اگر شما در سرویس مورد نیاز مشترک نیستید) ، اغلب می توانید بازی تیم ملی خود را در شبکه های آزاد به هوا تماشا کنید.

کدام کشورها در مسابقات جهانی راگبی 2019 شرکت می کنند?

همه ساله ، 20 کشور جهان در جام جهانی راگبی به صورت سر به سر می روند. کشورهای شرکت کننده این بار در اطراف هستند:

 • آرژانتین
 • استرالیا
 • کانادا
 • انگلستان
 • فیجی
 • فرانسه
 • جورجیا
 • ایرلند
 • ایتالیا
 • ژاپن
 • ناميبيا
 • نیوزلند
 • روسیه
 • ساموآ
 • اسکاتلند
 • آفریقای جنوبی
 • تونگا
 • ایالات متحده آمریکا
 • اروگوئه
 • ولز

جام جهانی راگبی 2019 در ژاپن: برنامه کامل

تاریخفیکسچر زمان (JST)
20 سپتامبر ژاپن در مقابل روسیه 7:45 PM
21 سپتامبر استرالیا در برابر فیجی 1:45 PM
فرانسه در مقابل آرژانتین 4:15 بعد از ظهر
نیوزلند در مقابل آفریقای جنوبی 6:45 PM
22 سپتامبر ایتالیا در مقابل نامیبیا 2:15 PM
ایرلند مقابل اسکاتلند 4:45 PM
انگلیس در مقابل تونگا 7:15 PM
23 سپتامبر ولز مقابل جورجیا 7:15 PM
24 سپتامبر روسیه در مقابل ساموآ 7:15 PM
25 سپتامبر فیجی در مقابل اروگوئه 2:15 PM
26 سپتامبر ایتالیا در مقابل کانادا 4:45 PM
انگلیس در مقابل ایالات متحده  7:45 PM
28 سپتامبر آرژانتین در مقابل تونگا 1:45 PM
ژاپن در مقابل ایرلند 4:15 بعد از ظهر
آفریقای جنوبی در مقابل نامیبیا 6:45 PM
29 سپتامبر جورجیا در مقابل اروگوئه 2:15 PM
استرالیا در مقابل ولز 4:45 PM
30 سپتامبر اسکاتلند در مقابل ساموآ 7:15 PM
2 اکتبر فرانسه در مقابل ایالات متحده 4:45 PM
نیوزیلند در مقابل کانادا 7:15 PM
3 اکتبر جورجیا در مقابل فیجی 2:15 PM
ایرلند مقابل روسیه 7:15 PM
4 اکتبر آفریقای جنوبی در مقابل ایتالیا 6:45 PM
5 اکتبر استرالیا در مقابل اروگوئه 2:15 PM
انگلیس در مقابل آرژانتین 5 عصر
ژاپن در مقابل ساموآ 7:30 بعد از ظهر
6 اکتبر نیوزلند در مقابل نامیبیا 1:45 PM
فرانسه در مقابل تونگا 4:45 PM
8 اکتبر آفریقای جنوبی در مقابل کانادا 7:15 PM
9 اکتبر آرژانتین در مقابل ایالات متحده 1:45 PM
اسکاتلند در مقابل روسیه 4:15 بعد از ظهر
ولز در مقابل فیجی 6:45 PM
11 اکتبر استرالیا مقابل جورجیا 7:15 PM
12 اکتبر نیوزلند در مقابل ایتالیا 1:45 PM
انگلیس در مقابل فرانسه 5:15 بعد از ظهر
ایرلند مقابل ساموآ 7:45 PM
13 اکتبر نامیبیا در مقابل کانادا 12:15 PM
ایالات متحده در مقابل تونگا 2:45 PM
ولز در مقابل اروگوئه  5:15 بعد از ظهر
ژاپن در مقابل اسکاتلند 7:45 PM
19 اکتبر برنده بازی Pool C و Runner-up از Pool D 4:15 بعد از ظهر
برنده استخر B در مقابل Runner-up Pool A 7:15 PM
20 اکتبر برنده بازی Pool D و Runner-up از Pool C 4:15 بعد از ظهر
برنده استخر A در مقابل Runner-up از Pool B 7:15 PM
26 اکتبر برنده کوارتر-1 در مقابل برنده کوارتر-نهایی 2 5 عصر
27 اکتبر برنده کوارتر-3 در مقابل برنده کوارتر-4 نهایی ساعت 6 عصر
اول نوامبر بازنده نیمه نهایی 1 در مقابل بازنده نیمه نهایی 2 ساعت 6 عصر
2 نوامبر فینال جام جهانی راگبی 2019 ساعت 6 عصر

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 85 = 94

Adblock
detector