نحوه تماشای مسابقات استنلی جام فینال 2019 به صورت آنلاین و از هر کجا به صورت زنده مشاهده می شود

نحوه تماشای مسابقه Stanley Cup Final 2019 بصورت آنلاین

فینال جام استنلی 2019 از 27 مه تا 3 ژوئن پخش می شود و بازی های اضافی در 6 ، 9 و 12 ژوئن در صورت لزوم. فقط یک گزینه کاملاً رایگان در دسترس است (از کانادا) ، به این معنی که هرکسی که می خواهد فینال جام استنلی ۲۰۱۹ را از هرجای دیگر به صورت آنلاین مشاهده کند ، یا به یک VPN نیاز دارد یا به دنبال گزینه های جایگزین در کشور خود است (برخی از آزمایش های رایگان موجود).

نکته مهم: این راهنما فقط منابع رسمی را برای فینال جام استنلی توصیه می کند. NHL در ایالات متحده ، کانادا و جاهای دیگر رایج است ، اما این رویداد در درجه اول از طریق خدمات و شبکه های تلویزیونی با هزینه ارائه می شود در نتیجه ، بسیاری از طرفداران هاکی ممکن است سعی کنند از طریق منابع غیرمجاز جریان پیدا کنند. با این حال ، چندین سرویس قانونی وجود دارد که امکان پخش رایگان و به صورت HD را فراهم می کند. منابع غیررسمی ممکن است حریم خصوصی و امنیت شما را به خطر اندازند. به این ترتیب ، ما برای محافظت از هویت و امنیت خود از یک VPN استفاده می کنیم و فقط از سایتهای رسمی پخش جریان برای نهایی فینال استنلی استفاده می کنید..

تمام خدمات ذکر شده در زیر قفل منطقه ای هستند. برای دسترسی به جریانهای نهایی Stanley Cup آنها به خارج از کشور ، به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه تماشای فینال جام استنلی با یک VPN

پخش جریانی در فینال NHL 2019 از چندین کشور و شبکه های تلویزیونی در دسترس خواهد بود. برای دسترسی نامحدود به این جریانها ، موارد زیر را انجام دهید:

  1. برای ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید. گزینه مورد نظر ما ExpressVPN است ، اما خدمات دیگری که به آنها اعتماد داریم عبارتند از: NordVPN و CyberGhost.
  2. در مرحله بعد ، برنامه VPN را در دستگاههای جریان دلخواه خود بارگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که برنامه ای برای آن دستگاه ها در دسترس است. ExpressVPN برای اکثر سیستم ها از جمله آمازون آمازون تلویزیون برنامه دارد. با این وجود ، هیچ برنامه VPN را از هر ارائه دهنده VPN برای Roku پیدا نمی کنید.
  3. اتصال به سروری که جریانهای شما در دسترس است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید گزینه پخش رایگان را داشته باشید ، باید به یک سرور VPN مستقر در کانادا متصل شوید.
  4. در آخر ، گزینه streaming خود را باز کنید و Stanley Cup Final را بصورت زنده مشاهده کنید!

توصیه می کنیم قبل از این رویداد ، یک جریان با VPN خود تست کنید. این کار به شما زمان می دهد تا سرورهای مختلف VPN و VPN را تست کنید و در صورت لزوم به یک سرویس پخش متفاوت بروید.

نحوه تماشای فینال جام استنلی ۲۰۱۹ به صورت رایگان

اگر در کانادا هستید ، می توانید جام استنلی را بطور رایگان از طریق وب سایت یا برنامه CBC تماشا کنید.

با این حال ، اگر خارج از کانادا هستید ، می توانید با استفاده از VPN به جریان های رایگان CBC نهایی NHL دسترسی پیدا کنید.

اگر در خارج از کانادا هستید باید به یک سرور VPN مستقر در کانادا وصل شوید تا به CBC دسترسی پیدا کنید. ما این روش را آزمایش کرده ایم و تأیید کرده ایم که خوب کار می کند ، این بهترین گزینه برای تماشای مسابقه نهایی استنلی جام به صورت آنلاین است..

اگر هنوز در حصاری هستید که VPN را انتخاب کنید ، ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. این سرویس چهار مکان سرور در کانادا و a را ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اگر طرفدار خدمات نیستید یا فقط به آن در مسابقات استنلی نیاز دارید ، می توانید پس از پایان این رویداد برای بازپرداخت کامل کنسل کنید.

از کجا دیگر می توانم فینال جام استنلی را به صورت آنلاین پخش کنم?

فینال جام استنلی 2019 در چندین مکان در سراسر جهان پخش می شود. بیشتر گزینه ها شامل کانال ها و سرویس های تلویزیون پولی است ، بنابراین بهترین گزینه اگر می خواهید هزینه های خود را کاهش دهید ، استفاده از CBC با VPN است. با این حال ، گزینه های بالقوه کم هزینه دیگری برای طرفداران هاکی وجود دارد.

برنامه نهایی NHL استنلی جام به شرح زیر است:

DateGame / LocationTime (EST) Time (UK) کانال US
27 مه بازی 1 @ بوستون ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBC
29 مه بازی 2 @ بوستون ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBCSN
1 ژوئن بازی 3 @ سنت لوئیس ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBCSN
3 ژوئن بازی 4 @ سنت لوئیس ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBC
6 ژوئن * بازی 5 @ بوستون ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBC
9 ژوئن * بازی 6 @ سنت لوئیس ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBC
12 ژوئن * بازی 7 @ بوستون ساعت 8:00 بعد از ظهر 01:00 NBC

* بهترین از 7. بازی فقط در صورت لزوم.

ایالات متحده

جام استنلی 2019 به صورت آنلاین و در هر کجای آمریکا زندگی می کند

از آنجا که NHL یک لیگ مستقر در ایالات متحده است ، جای تعجب ندارد که طرفداران ورزش در ایالات متحده گزینه های مختلفی برای تماشای فینال جام استنلی داشته باشند..

برای مبتدیان ، NBC حق پخش این سریال را دارد. به دسترسی به شبکه ورزشی NBC و NBC نیاز خواهید داشت.

در صورت داشتن آنتن OTA ، یا اگر در یکی از نیمی از شهرها زندگی می کنید ، می توانید پخش های هوایی NBC را از طریق هوا دریافت کنید. جایی که Locast در دسترس است.

با این حال ، بهترین گزینه شما ممکن است برای ثبت نام در یک سرویس پخش جریانی تلویزیون با بند ناف با یک آزمایش رایگان ، سپس اشتراک پس از پایان نهایی NHL ، لغو شود. در اینجا گزینه های شما وجود دارد:

  • Sling TV (بسته آبی): آزمایش آزمایشی 7 روزه ، 25 دلار / ماه پس از آن
  • YouTube TV: آزمایش آزمایشی 7 روزه ، 49.99 دلار / ماه بعد
  • هولو با تلویزیون زنده: آزمایش آزمایشی 7 روزه ، 44.99 دلار / ماه بعد
  • PlayStation Vue (بسته دسترسی): آزمایش 5 روزه رایگان ، 44.99 دلار / ماه پس از آن
  • DirecTV Now (بسته PLUS): آزمایش آزمایشی 7 روزه ، 50 دلار / ماه پس از آن

بازی های 1 و 4 در NBC برگزار می شود. بازی های 2 و 3 در شبکه ورزشی NBC خواهد بود. اگر بازی های 5 ، 6 و 7 لازم باشد ، آنها نیز در NBC قرار می گیرند.

اگر قبلاً در یکی از خدمات فوق مشترک شده اید اما به خارج از ایالات متحده سفر می کنید ، می توانید به یک سرور VPN ایالات متحده وصل شوید و به صورت عادی وارد شوید.

کانادا

فینال جام حذفی استنلی کانادا 2019 به صورت آنلاین و در هر کجا cbc به صورت آنلاین پخش می شود

هواداران ورزش کانادا پیدا می کنند CBC ساده ترین گزینه برای مشاهده فینال جام استنلی. ما CBC را توصیه می کنیم زیرا این برنامه رایگان خواهد بود و این رویداد را از طریق برنامه CBC Sports و با کیفیت بالا در وب پخش می کند.

با این حال ، شما همچنین می توانید SportsNet Now (CAD 9.99 دلار در ماه برای پاس 7 روزه) ، یا TVA Direct (CAD 19.99 دلار در ماه) برای پوشش زبان فرانسه استفاده کنید.

انگلستان

UK پادشاهی متحد پادشاهی 2019 استنلی جام نهایی با کابل wiithout برتر ورزشی

باید وارد سیستم شوید ورزش برتر اگر می خواهید فینال جام حذفی استنلی 2019 را در انگلستان تماشا کنید. ماه اول را آزاد کنید با پرداخت کد تبلیغی "FIRSTMONTHFREE" در پرداخت ثبت نام کنید. این بدان معناست که بعد از اتمام نهایی ، می توانید کل رویداد را بدون هزینه تماشا کنید تا زمانی که اشتراک برتر ورزشی خود را لغو کنید.

ورزش های برتر به طور معمول 9.99 پوند در هر ماه است. اگر اشتراک مشترکی دارید اما در فینال جام استنلی در خارج از انگلستان سفر می کنید ، می توانید از یک VPN برای تماشای عادی استفاده کنید..

چه تیم هایی در فینال جام استنلی 2019 قرار دارند?

امسال ، مسابقات فینال جام استنلی یک بازی 4-7 بین بوستون بروین و سنت لوئیز بلوز خواهد بود..

Boston Bruins شش پیروزی استنلی جام در زیر کمربند خود دارد و آخرین نمایش موفقیت آمیز آنها در سال 2011 است. در همین حال ، سنت لوئیز بلوز هرگز در تاریخ 50+ سال خود به عنوان تیم ، جام را به دست خود نکشیده است. پیش بینی ها در حال حاضر به نفع پیروزی Bruins است ، اما نتایج غافلگیر کننده از پلی آف ممکن است برای یک پایان جالب در فینال جام حذفی استنلی 2019 بازگردد..

همچنین مشاهده کنید: چگونه می توانید یک آدرس IP کانادایی دریافت کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector