نحوه تماشای مسابقات جهانی اسنوکر 2019 به صورت آنلاین

نحوه تماشای مسابقات جهانی اسنوکر 2019

رقابت های انتخابی مسابقات جهانی اسنوکر 2019 به پایان رسید و اکنون ، مسابقات واقعی آغاز شده است. بین اکنون و 6 ماه مه ، خواهیم دید که 32 از بهترین بازیکنان اسنوکر جهان 30 بازی بیش از 16 روز برگزار می کنند تا اینکه یک قهرمان تاج و تخت شود و 500،000 پوند جایزه را به خانه خود ببرد. در زیر ، ما چگونگی عملکرد مسابقات جهانی اسنوکر را توضیح خواهیم داد و به شما می آموزیم چگونه می توانید هر لحظه از برنامه را به صورت زنده از هر نقطه جهان پخش کنید.

توجه به این نکته مهم است که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد. در حالی که غالباً جریانهای زنده غیرمجاز برای رویدادهای مهم ورزشی وجود دارد ، اینها با معایب قابل توجهی همراه است. به عنوان مثال ، این فیلم می تواند تند و یا با وضوح پایین باشد. علاوه بر این ، این جریانات مستعد به صورت آفلاین به دلیل نقض حق نسخه برداری هستند و به همین ترتیب ، هیچ ضمانتی وجود نخواهد داشت که حتی می بینید چه کسی در یک مسابقه معین پیروز می شود. به هر حال می توانید مسابقات جهانی اسنوکر سال 2019 را به صورت رایگان جریان دهید تا نیازی به توسل به جریانهای بدون مجوز نباشد.

برای تماشای مسابقات جهانی اسنوکر به صورت رایگان ، لازم است از VPN استفاده کنید مگر اینکه در انگلستان باشید.

نحوه تماشای اسنوکر مسابقات قهرمانی جهان در خارج از کشور با VPN

قبلاً از VPN استفاده نکردید؟ نگران نباش دور زدن محاصره منطقه ای و پخش مسابقات جهانی اسنوکر به صورت آنلاین بسیار ساده است. به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

  1. با ثبت نام در یک سرویس مناسب VPN شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم اما NordVPN و CyberGhost دو گزینه قدرتمند و کم هزینه هستند.
  2. در مرحله بعد ، برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری و نصب کنید.
  3. تصمیم بگیرید که کدام یک از سرویس های زیر را می خواهید از حالت انسداد خارج کنید.
  4. به یکی از سرورهای VPN خود در کشور مورد نیاز متصل شوید. به عنوان مثال ، شما از یک سرور انگلیسی برای رفع انسداد iPlayer BBC یا یک کانادایی برای DAZN Canada استفاده می کنید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود پخش کنید. این باید بلافاصله شروع شود اما اگر اینطور نیست ، کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را بارگیری مجدد کنید.

بازی های Snooker Championship World به صورت زنده پخش می شوند ، بنابراین مهم است که قبل از شروع کار مطمئن شوید که VPN شما کار می کند (با مراحل فوق). به این ترتیب ، در صورت بروز هر اشتباهی ، زمان کافی برای کمک به تیم پشتیبانی مشتری VPN خواهید داشت ، و شاید لازم نباشد ابتدای مسابقه را از دست بدهید.

نحوه پخش مسابقات جهانی اسنوکر به صورت رایگان از تلویزیون انگلیس

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

شما می توانید هر مسابقه از مسابقات جهانی اسنوکر 2019 را بصورت زنده در BBC Sport تماشا کنید. استفاده از این سرویس کاملاً رایگان است ، اما باید از قبل حساب کاربری خود ایجاد کنید. در طی این فرآیند ، از شما خواسته می شود تا کد پستی خود را وارد کنید ، اما این فقط برای اهداف آماری استفاده می شود و برای تأیید مکان شما استفاده نمی شود ، بنابراین هر کد پستی انگلیس مسکونی کار خواهد کرد. پس از ثبت نام ، می توانید وارد شوید و آزادانه جریان دهید.

نگران از دست دادن یک بازی مهم هستید؟ نباشید: می توانید بعد از درخواست آنها را تا 30 روز تماشا کنید iPlayer بی بی سی. باید توجه داشته باشید که قوانین انگلیس در صورت استفاده از iPlayer یا BBC Sport از BBC مجوز تلویزیون را می طلبد ، اما هیچکدام از سرویس ها این موضوع را تأیید نمی کنند (iPlayer گهگاهی هشدار را نشان می دهد ، اما نه همیشه) و در عوض کاملاً به یک سیستم افتخار متکی باشید..

سرویس های جریان بی بی سی جغرافیایی مسدود شده اند و فقط در صورتی که در انگلستان هستید یا به یک سرور VPN انگلیس متصل هستید ، قابل دسترسی است. اگر در خارج از کشور هستید (خارج از انگلستان) می توانید با اتصال به یک VPN مسابقات را تماشا کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. برنامه ها با ضمانت برگشت 30 روزه بدون ریسک همراه هستند ، بنابراین اگر نمی خواهید آن را نگه دارید ، می توانید پس از آخرین مسابقه بازپرداخت کامل دریافت کنید.

از کجا دیگر می توانم مسابقات جهانی اسنوکر را به صورت آنلاین تماشا کنم?

می توانید مسابقات جهانی Snooker امسال را از تقریباً در هر جای دنیا پخش کنید. برای یافتن اینکه کدام شبکه مسابقات را در کشور شما نشان می دهد ، به زیر نگاهی بیندازید:

کانادا

پرچم کانادا

هواداران اسنوکر کانادایی می توانند تمام اقدامات (از جمله مسابقات صلاحیت) را بصورت زنده در DAZN تماشا کنند. برای ثبت نام 20 دلار CAD هزینه دارد ، اما دوره آزمایشی یک ماهه نیز وجود دارد به این معنی که می توانید به طور موثر کل مسابقات قهرمانی جهان را به صورت رایگان جریان دهید. فقط به یاد داشته باشید که پس از آن لغو کنید تا هزینه ای از شما دریافت نکند.

DAZN دارای محدودیت جغرافیایی است و این مسابقات فقط به عنوان بخشی از کتابخانه محتوای کانادایی در دسترس هستند. برای تماشای خارج از کشور ، باید به یکی از سرورهای کانادایی VPN خود وصل شوید.

اروپا

پرچم اروپا - اروپا

یوروپورت همه مسابقات جهانی اسنوکر و مسابقات مقدماتی آن را پخش می کند به مخاطبان بیش از دهها کشور اروپایی از جمله فرانسه ، اسپانیا ، آلمان و ایتالیا. قیمت ها بسته به موقعیت مکانی متفاوت است ، اما شما می توانید حدود 10 یورو را برای دریافت ماهانه بپردازید. گزینه اشتراک ارزانتری وجود دارد ، اما این شما را به عقد قرارداد 12 ماهه قفل می کند ، بنابراین توصیه می کنیم که در برابر آن توصیه کنیم.

متأسفانه آزمایشی رایگان وجود ندارد ، و باید توجه داشته باشید که مگر اینکه شما لغو کنید ، این اشتراک به طور خودکار هر ماه تمدید می شود. این سرویس فقط در اروپا موجود است ، اما هنوز هم می توانید با استفاده از VPN به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

خاورمیانه و آفریقای شمالی

پرچم ترکیه - ترکی

OSN پخش کننده انحصاری مسابقات جهانی اسنوکر در خاورمیانه و شمال آفریقا است. اگر قبلاً مشتری OSN هستید ، به سادگی می توانید وارد برنامه OSN Play شوید و فوراً جریان را شروع کنید. با این حال ، از آنجا که OSN دارای یک جعبه تنظیم شده است و گزینه فوق العاده ای را ارائه نمی دهد ، مشتریان جدید باید چند روز منتظر تحویل باشند و حدود 399 AED را بپردازند.

این جنبه خدمات همچنین بدان معنی است که ثبت نام از خارج از خاورمیانه و آفریقای شمالی تقریباً غیرممکن است. مشترکین موجود هنوز هم می توانند ابتدا با اتصال به یک سرور VPN در کشور خود ، به خارج از کشور دسترسی پیدا کنند.

نیوزلند

نحوه تماشای مسابقات جهانی اسنوکر 2019 به صورت آنلاین

Sky Sport این مسابقات را در نیوزلند نشان می دهد. اگر قبلاً مشترک Sky Sky هستید ، می توانید با استفاده از برنامه Sky Go ، هر بازی مسابقات قهرمانی جهانی اسنوکر 2019 را بدون هزینه اضافی پخش کنید.

با این حال ، تماشای افراد مشکل است اگر در حال حاضر مشتری Sky نیستند زیرا هیچ گزینه اشتراک آنلاین نیست ، بسته تلویزیون مورد نیاز 31.99 دلار NZD است ، و شما باید منتظر نصب این سرویس در خانه خود باشید. می توانید هر چیزی را به صورت آنلاین تماشا کنید.

Sky Sport فقط پخش مسابقات جهانی اسنوکر در نیوزلند را پخش می کند. اگر معمولاً در نیوزیلند زندگی می کنید ، می توانید با VPN به خدمات عادی خود (از جمله Sky Go) در خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

مکانهای دیگر

نگران نباشید اگر از کشور شما در بالا یاد نکرده ایم زیرا مسابقات جهانی اسنوکر تقریباً در سطح جهانی نمایش داده می شود. لیست کامل پخش کنندگان بین المللی را بررسی کنید تا بدانید که چگونه می توانید مسابقات قهرمانی جهان را در هر کجا که هستید ببینید.

اگر هیچ شبکه ای مسابقات را در جایی که زندگی می کنید نشان نمی دهد ، هنوز هم می توانید آنلاین تماشا کنید. در سالهای گذشته ، مسابقات جهانی اسنوکر نیز به صورت زنده در فیس بوک پخش می شد و به هواداران اسنوکر اجازه می داد هر بازی را به صورت رایگان تماشا کنند. هیچ تضمینی وجود ندارد که رویداد امسال از این طریق پخش شود ، بنابراین توصیه می کنیم صفحه فیس بوک جهانی اسنوکر را نزدیکتر از زمان بررسی کنید تا یک راه یا دیگری پیدا کنید.

مسابقات جهانی اسنوکر چگونه کار می کند?

این مسابقات در واقع یک فرمت کاملاً ساده دارد. 16 بازیکن برتر جهان به طور خودکار واجد شرایط می شوند و 16 نفر دیگر با کسب یک سری مسابقات مقدماتی ، جایگاه خود را کسب می کنند.

با ادامه مسابقات قهرمانی جهان ، پیروزی به تدریج دشوارتر می شود. در دور یک ، یک بازیکن باید 10 فریم را بدست آورد. در دور دوم ، این به 13 افزایش می یابد ، و در نیمه نهایی ، 17. مسابقه نهایی بیش از 35 فریم انجام می شود ، بدین معنی که اولین بازیکنی که با کسب 18 پیروزی کسب می کند ، 500،000 پوند جایزه برای خانه می گیرد. البته ، اگر شما به اندازه کافی واجد شرایط این رقابت باشید ، شما دست خالی نخواهید گذاشت. در مجموع 2،231،000 پوند در دسترس است و بازیکنان فقط 20،000 پوند برای رسیدن به 32 بازی نهایی اهدا می شوند.

انتظار می رود کدام بازیکنان امسال عملکرد خوبی داشته باشند?

با رقابت 32 بازیکن برتر اسنوکر جهان ، انتخاب برنده هرگز آسان نخواهد بود. سپس به اصطلاح "لعنت Crucible" وجود دارد: هیچ قهرمانی از زمان شروع میزبانی در تئاتر Crucible در سال 1977 تا کنون برنده مسابقات برگشت به عقب نشده است..

انتخاب واضح در اینجا رونی O'Sulivan است. او یک قهرمان پنج بار جهانی است که هم اکنون رتبه یک در جهان را به خود اختصاص داده است و یک فصل به خصوص قدرتمند را با پیروزی در مسابقات تورنمنت پشت سر گذاشته است. با این حال ، OSSLivan نظرات خود را در مورد اینکه چه کسی می تواند برنده شود: خود (به طور طبیعی) ، جود ترامپ ، یا نیل رابرتسون.

شناخته شده است که دو نفر بسیار با ثبات بازی می کنند ، اما لازم به ذکر است که OSullivan اخیراً هر دو را با حاشیه گسترده ضرب و شتم کرد. علاوه بر این ، رابرتسون از سال 2010 موفق به قهرمانی در جهان نشده است و از این دوره از مسابقات نه تنها در مسابقات مقدماتی امسال حذفی شده است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − = 55

Adblock
detector