نحوه تماشای مسابقه 2019 ایندی 500 به صورت آنلاین

نحوه تماشای مسابقه 2019 ایندی 500 به صورت آنلاین

مدل Indy 500 2019 در تاریخ 12 مه (12:00 EST) (9:00 PST / 5PM BST) از تاریخ 26 ماه مه آغاز می شود. 33 بهترین رانندگان IndyCar در جهان در یک مسابقه عجیب 500 مایلی در اتومبیل Speedway Indianapolis به رقابت می پردازند. این رویداد معمولاً حدوداً سه ساعت به طول می انجامد و در زیر به شما اطلاع می دهیم که چگونه می توانید هر دقیقه از بازی های ایندی 500 2019 را بصورت آنلاین و رایگان تماشا کنید.

باید توجه داشته باشید که ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. اگرچه رویدادهای مهم ورزشی اغلب در سایتهای پخش شده بدون مجوز در دسترس است ، ما استفاده از این موارد را توصیه نمی کنیم. کیفیت فیلم نه تنها بسیار ضعیف است ، همچنین این احتمال وجود دارد که جریان به صورت آفلاین به دلیل نقض حق چاپ منتقل شود. با راه های بسیار قانونی برای تماشای این رویداد ، هیچ دلیلی برای استفاده از منابع غیررسمی وجود ندارد.

همه سکوهایی که این مسابقه را نشان می دهند قفل منطقه هستند. به همین ترتیب ، برای پخش آن از خارج به یک VPN احتیاج دارید.

چگونه جریان زندگی می کنیم 2019 ایندی 500 در خارج از کشور با VPN

در ابتدا ممکن است VPN کمی نگران کننده به نظر برسد ، اما دسترسی به سیستم عامل های محدود جغرافیایی در خارج از کشور بسیار آسان است. فقط مراحل زیر را برای تماشای این مسابقه در هر نقطه دنبال کنید:

 1. با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، گرچه NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه ای با کیفیت بالا و کم هزینه هستند.
 2. در مرحله بعدی ، نسخه مناسب برنامه VPN را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 3. یکی از منابع رسمی را از لیست زیر انتخاب کنید.
 4. به یک سرور VPN در کشور مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، برای رفع انسداد NBC یا یک سرور کانادایی برای Sportsnet به یک سرور آمریکایی نیاز دارید.
 5. ویدئویی را در بستر انتخابی خود پخش کنید. باید فوراً بارگیری شود اما اگر اینگونه نباشد ، می توانید با پاک کردن حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود ، اکثر مشکلات را حل کنید ، سپس صفحه را تازه کنید.

این مسابقه بصورت مستقیم پخش می شود ، توصیه می کنیم VPN خود را با مراحل فوق قبل از شروع کار تست کنید. این رویکرد تضمین می کند که اگر هر کاری مطابق آنچه انتظار می رود کار نکند ، هنوز زمان زیادی برای تماس با تیم پشتیبانی مشتری VPN برای کمک دارید.

نحوه تماشای IndyCar Indy 500 بصورت آنلاین

IndyCar ممکن است مخاطبی عمدتاً آمریکایی داشته باشد ، اما در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. در زیر ، ما به شما اطلاع خواهیم داد که پخش کنندگان کدام نمایشگر مدل 2019 ایندی 500 را در کشور شما نشان می دهند:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

NBC Sports هر مسابقه IndyCar 2019 را نشان می دهد زنده. اگر خدمات تلویزیون کابلی شما شامل NBC باشد ، این سرویس به شما امکان ورود و پخش کامل رویداد را می دهد. کابل ندارید؟ مشکلی وجود ندارد - همه خدمات زیر به شما امکان می دهند NBC Sports را به صورت زنده پخش کنید:

 • DirecTV اکنون
 • fuboTV
 • هولو با تلویزیون زنده
 • PlayStation Vue
 • YouTube TV
 • تلویزیون زنجیر

این خدمات نسبتاً گران هستند (از 15 تا 50 دلار در ماه) اما همه آنها یک دوره آزمایشی رایگان را شامل می شوند. به این ترتیب ، می توانید ثبت نام کنید ، رویداد را به صورت زنده پخش کنید ، سپس برای جلوگیری از اتهام ، کنسل کنید.

به خدمات فوق فقط در ایالات متحده قابل دسترسی است. برای استفاده از آنها از کشورهای دیگر ، به VPN احتیاج دارید. اگر یکی از آنها را ندارید ، توصیه می کنیم از ExpressVPN بدون ریسک استفاده کنید با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اگر برای تماشای این رویداد فقط به یک VPN احتیاج دارید ، یا اگر ExpressVPN انتظارات شما را برآورده نمی کند ، می توانید فقط بازپرداخت کامل را لغو کرده و ادعا کنید.

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

 • Sky Sports (اشتراک کابل لازم است)
 • حالا تلویزیون

هر مسابقه ، تمرین و انتخابی IndyCar در سال 2019 به طور مستقیم از Sky Sports F1 پخش می شود. اگر قبلاً مشتری Sky Sky هستید ، می توانید وارد برنامه Sky Go یا وب سایت Sky شوید و مسابقه کامل را مستقیماً پخش کنید. اگر کابل ندارید ، یا با ارائه دهنده دیگری ارتباط ندارید ، بهترین شرط بندی شما این است یک گذرنامه Sky Sports را خریداری کنید حالا تلویزیون بجای. گذرهای روزانه فقط 8.99 پوند هزینه دارند و برای خرید حساب دیگر نیازی به حساب Now TV ندارید ، بنابراین هیچ هزینه پنهانی برای نگرانی در مورد آن وجود ندارد.

Sky Go و Now TV هر دو در منطقه قفل شده اند. این بدان معنی است که شما باید در انگلستان باشید یا از یک سرور VPN بریتانیا برای استفاده از آنها استفاده کنید.

کانادا

پرچم کانادا

 • Sportsnet (اشتراک کابل مورد نیاز است)
 • Sportsnet اکنون

Sportsnet از حقوق انحصاری برای نمایش این رویداد در کانادا برخوردار است. می توانید جزئیات مربوط به ارائه دهنده کابل خود را به سیستم وارد شوید و مسابقه را به صورت رایگان جریان دهید تا زمانی که Sportsnet در عضویت شما باشد. این پخش کننده نیز یک سرویس آنلاین به نام Sportsnet Now را ارائه می دهد, بنابراین حتی اگر تلویزیون کابلی ندارید ، می توانید تماشا کنید.

متأسفانه ، این سرویس با یک آزمایش رایگان همراه نیست. اشتراک ها از CAD 19.99 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما از آنجا که هر برنامه شامل این مسابقه است ، هیچ دلیلی برای انتخاب بسته گران تر وجود ندارد.

Sportsnet فقط در کانادا موجود است و به روش پرداختی نیاز دارد که به یک آدرس کانادایی مرتبط باشد. با این وجود مشترکان موجود هنوز می توانند از این سرویس خارج از کشور با اتصال به VPN استفاده کنند.

استرالیا

پرچم استرالیا

 • Fox Sports (اشتراک Foxtel یا Fetch لازم است)
 • اکنون Foxtel

هواداران استرالیا می توانند این رویداد را بطور مستقیم در Fox Sports تماشا کنید. اگر مشتری Foxtel یا Fetch هستید و اشتراک شما شامل Fox Sports است ، می توانید وارد برنامه Foxtel Go یا Fetch TV شوید و فوراً پخش کنید..

اگر کابل ندارید ، می توانید این مسابقه را در Foxtel Now تماشا کنید. این سرویس معمولاً 25 دلار AUD در هر ماه ، به علاوه 15 دلار اضافی برای بسته کانال ورزشی است ، اما با یک آزمایش 10 روزه رایگان ارائه می شود ، در طی آن شما به هر کانال دسترسی خواهید داشت. این بدان معناست که اگر ثبت نام کنید ، مسابقه را تماشا کنید و قبل از پایان جلسه دادگاه کنسل کنید ، هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

همه سرویس های فوق از محدودیت های جغرافیایی استفاده می کنند تا کاربران خارج از استرالیا از تماشای هر چیزی جلوگیری کنند. علاوه بر این ، Foxtel هنگام ثبت نام به شماره تلفن استرالیا احتیاج دارد و ثبت نام آن برای کاربران خارجی بسیار دشوار است. مشترکین موجود می توانند با یک VPN به خارج از کشور دسترسی داشته باشند.

جنوب صحرای آفریقا

زیر صحرای آفریقای جنوبی

 • کانال + (اشتراک مورد نیاز ، پوشش به زبان فرانسه)
 • SuperSport (اشتراک مورد نیاز)

Canal + پوشش زبان فرانسوی از فصل IndyCar 2019 را به کشورهای آفریقای زیر صحرایی از جمله کنیا ، نیجریه ، سنگال و آفریقای جنوبی ارائه می دهد. SuperSport با وجود تفسیر انگلیسی ، مسابقه را در همان کشورها نشان می دهد.

قیمت ها از یک منطقه به منطقه دیگر متفاوت است ، اما به طور کلی می توان انتظار داشت که کانال + حدود 20 دلار در ماه هزینه کند. شایان ذکر است که هر دوی این سرویس ها نیاز به نصب سخت افزار در خانه شما دارند ، به همین دلیل ثبت نام از خارج غیر ممکن است. این گفته است ، اگر شما در حال مسافرت هستید ، می توانید از VPN برای ورود به سیستم و دسترسی به این سرویس ها به صورت عادی استفاده کنید.

تصویر سرصفحه: Speedway Motorapan Indianapolis توسط redlegsfan21 ، دارای مجوز تحت CC BY-SA 2.0.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − = 71

Adblock
detector