نحوه تماشای مسابقات ATP Cup 2020 به صورت آنلاین و از هر کجا

نحوه تماشای مسابقات جام حذفی 2020 به صورت آنلاین

ATP Cup 2020 از 3 تا 12 ژانویه در پرت ، بریزبن و سیدنی برگزار می شود. تا 9 ژانویه هر روز شش مسابقه برگزار می شود و پس از آن ، هر روز یک مسابقه برگزار می شود. خوشبختانه ، شما مجبور نیستید تمام راه را به استرالیا سفر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. در حقیقت ، این رویدادها به صورت زنده و رایگان در چندین کشور پخش می شود. در ادامه بخوانید تا نحوه تماشای جریان مستقیم ATP Cup را به صورت آنلاین و از خارج از کشور مشاهده کنید.

توجه به این نکته مهم است که ما فقط منابع رسمی را توصیه خواهیم کرد. اگرچه جریان های شخص ثالث تقریباً مطمئناً در دسترس خواهند بود ، اما این فیلم ها اغلب با فیلم هایی با وضوح پایین بسیار کم تحرک هستند: دقیقاً آن چیزی نیست که شما برای یک ورزش سریع قدم مانند تنیس نیاز دارید. همچنین ، منابع غیر رسمی غالباً به دلیل نقض حق چاپ کشته شده اند ، بنابراین ممکن است متوجه نشوید که چه کسی برنده می شود. با راه های بسیار زیادی برای تماشای مسابقات آنلاین ATP Cup ، نیازی به استفاده از جریانهای بدون مجوز نیست.

این مسابقات فقط در سرویس های دارای قفل منطقه نشان داده می شوند. این بدان معناست که اگر شما به خارج از کشور سفر می کنید و هیچ پخش کننده رسمی در کشور شما نیست ، به یک VPN نیاز دارید تا خدمات معمول پخش مستقیم خانه خود را تماشا کنید.

نحوه تماشای پخش مستقیم ATP Cup از خارج از کشور با VPN

سرویسهای جریان اغلب آدرس IP کاربر را بررسی می کنند تا ببینند در یک کشور پشتیبانی شده قرار دارند یا نه. مسئله این است که وقتی به یک VPN وصل می شوید ، برای هر کشور دیگری که سرور انتخابی شما در آن قرار دارد ، یک آدرس خاص IP خاص برای منطقه به شما داده می شود. از خارج از کشور. آسان تر از آن است که به نظر می رسد؛ فقط مراحل زیر را دنبال کنید تا انسداد جام حذفی از هرجای دیگر مسدود شود.

در اینجا نحوه زندگی مستقیم ATP Cup 2020 به صورت آنلاین و از هر کجا آورده شده است:

 1. اگر قبلاً ثبت نام نکردید برای VPN ثبت نام کنید. ما به خصوص توصیه می کنیم ExpressVPN, گرچه CyberGhost و NordVPN هر دو گزینه بسیار کم هزینه هستند.
 2. در مرحله بعد ، برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید. توجه داشته باشید که اغلب چندین نسخه مختلف برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین حتما نسخه مناسب را تهیه کنید. وقتی کارتان تمام شد ، وارد شوید.
 3. یکی از پخش کنندگان رسمی ATP را از لیست زیر انتخاب کنید. سپس ، در کشور مناسب به یک سرور وصل شوید. این بدان معناست که برای استفاده از TSN به یک سرور انگلیسی نیاز دارید تا iPlayer BBC را مثلاً یا یک سرور کانادایی از حالت مسدود کند..
 4. در صورت نیاز یک حساب کاربری ایجاد کنید. توجه داشته باشید که برخی از سیستم عاملهای جریان بررسی می کنند که آیا روش پرداخت شما به یک آدرس در کشور مورد نیاز پیوند دارد.
 5. اکنون یک ویدیو را امتحان کنید. اگر همه چیز کار کرده است ، باید فوراً بارگیری شود. اگر چنین نیست ، سعی کنید کوکی های خود را پاک کرده و صفحه را تازه کنید.

جام ATP به صورت زنده پخش می شود ، به همین دلیل تست VPN شما قبل از موعد مهم است. به این ترتیب ، شما از قبل از مشکلات به خوبی مطلع خواهید شد و به شما این امکان را می دهید تا از تیم پشتیبانی مشتری VPN خود کمک بگیرید. البته ، این همچنین تضمین می کند که شما به دلیل مشکل فنی پیش بینی نشده شروع مسابقه را از دست نخواهید داد.

چگونه زندگی در جام حذفی ATP را به صورت رایگان از تلویزیون انگلیس پخش کنیم

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

هواداران انگلیس می توانند جریان همه اقدامات از دادگاه ها را به طور زنده پخش کنید آمازون نخست فیلم. این سرویس به عنوان بخشی از اشتراک Amazon Prime شما گنجانده شده است ، بنابراین ممکن است قبلاً به آن دسترسی داشته باشید. اگر اینطور نباشد ، Amazon Prime 7.99 پوند در هر ماه هزینه می کند و یک آزمایش رایگان 30 روزه در اختیار شما قرار می گیرد. این بدان معناست که می توانید ثبت نام کنید ، هر مسابقه ATP Cup را بصورت آنلاین تماشا کنید ، سپس به سادگی اکانت خود را لغو کنید تا از پرداخت هزینه خودداری کنید.

اگر ترجیح می دهید ، می توانید کل مسابقات را در تلویزیون تنیس پخش کنید. با این حال ، این سرویس ماهانه 9/9 پوند هزینه دارد و یک آزمایش آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. به همین ترتیب ، Amazon Prime Video گزینه ی بهتری برای اکثر افراد است.

Amazon Prime Video و TV Tennis هر دو در منطقه قفل شده اند. این بدان معناست که برای دسترسی به خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید. ExpressVPN ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول, به شما امکان می دهد سرویس را بدون ریسک امتحان کنید. اگر تحت تأثیر قرار نگرفتید ، فقط مطالبه بازپرداخت کامل را لغو کنید.

از کجا دیگر می توانم پخش مستقیم ATP Cup را به صورت آنلاین مشاهده کنم?

آیا می خواهید ATP Cup 2020 را از خارج از انگلستان تماشا کنید؟ مشکلی نیست؛ در زیر ، ما به شما اطلاع خواهیم داد که کدام شبکه ها رویداد را در کشور شما نشان می دهند:

استرالیا

پرچم استرالیا

خبر خوب: تک تک مسابقات ATP Cup 2020 به صورت زنده و رایگان در 9 شب پخش می شود. قبل از تماشای هر چیزی باید حساب کاربری خود را ایجاد کنید ، اما این کار ساده است و فقط یک دقیقه طول می کشد.

توجه داشته باشید که 9Now قفل منطقه ای است. به این ترتیب ، شما باید در استرالیا باشید یا به یک سرور VPN استرالیا متصل شوید تا از آن استفاده کنید.

کانادا

پرچم کانادا

TSN دارای حق انحصاری برای نشان دادن جام ATP در کانادا است. پوشش از 6 PM EST هر روز اجرا می شود. اگر بسته تلویزیون کابلی شما قبلاً شامل TSN است ، می توانید وارد شوید و فوراً بدون هزینه اضافی وارد شوید.

اگر کابل ندارید ، می توانید در عوض TSN Direct ثبت نام کنید. پاس های روزانه از 4.99 دلار کانادا شروع می شود ، اما از آنجا که این رویداد به مدت ده روز اجرا می شود, انتخاب گذر ماهانه 19.99 دلار ارزان تر است. متأسفانه ، هیچ دوره آزمایشی رایگان گنجانده نشده است.

TSN فقط در کانادا موجود است. با وجود این ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN کانادایی ، از خارج از کشور به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

هواداران تنیس در ایالات متحده می توانند این رویداد را در کانال Tennis مشاهده کنند. اگر بسته تلویزیون کابلی شما شامل این کانال است ، می توانید به وب سایت وارد شوید و بلافاصله شروع به تماشای آن کنید.

آیا به دنبال جریان دادن به مسابقات ATP بدون کابل هستید؟ شما همچنین می توانید در تلویزیون تنیس تماشا کنید ، اگرچه این هزینه 14.99 دلار در ماه است و هیچ نوع آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد.

هر دو سرویس فوق منطقه ای قفل شده اند. به این ترتیب ، شما باید در ایالات متحده باشید یا به یک سرور VPN آمریکایی متصل شوید تا از آنها استفاده کنید.

مکانهای دیگر

اگر ما کشور شما را در بالا ذکر نکردیم نگران نباشید. جام ATP 2020 در ده ها کشور در سراسر جهان پخش می شود. می توانید با چک کردن لیست کامل پخش کننده های بین المللی ATP ، شروع کنید اما شایان ذکر است که هر شبکه به شما امکان تماشای آنلاین را نمی دهد.

چه کسی در مسابقات ATP Cup 2020 رقابت می کند?

امسال در مسابقات ATP ، 24 کشور با سر به سر خواهند رفت. در زیر ، ما هر کشور شرکت کننده را ذکر کرده ایم:

 • صربستان
 • اسپانیا
 • روسیه
 • اتریش
 • آلمان
 • یونان
 • ژاپن
 • ایتالیا
 • فرانسه
 • بلژیک
 • کرواسی
 • آرژانتین
 • جورجیا
 • آفریقای جنوبی
 • ایالات متحده
 • کانادا
 • بریتانیای کبیر
 • استرالیا
 • بلغارستان
 • شیلی
 • لهستان
 • اروگوئه
 • مولداوی
 • نروژ

برنامه کامل جام ATP 2020

تاریخفیکسچرزمان (AEDT)
3 ژانویه یونان در مقابل کانادا 10 صبح
ایالات متحده در مقابل نروژ 10 صبح
بلژیک مقابل مولداوی 10 صبح
آلمان در مقابل استرالیا 5:30 بعد از ظهر
روسیه در مقابل ایتالیا 5:30 بعد از ظهر
انگلیس در مقابل بلغارستان 5:30 بعد از ظهر
4 ژانویه فرانسه در مقابل شیلی 10 صبح
ژاپن در مقابل اروگوئه 10 صبح
آرژانتین در مقابل لهستان 10 صبح
صربستان در مقابل آفریقای جنوبی 5:30 بعد از ظهر
اسپانیا مقابل جورجیا 5:30 بعد از ظهر
اتریش در مقابل کرواسی 5:30 بعد از ظهر
4 ژانویه کانادا مقابل استرالیا 10 صبح
ایتالیا در مقابل نروژ 10 صبح
بلغارستان مقابل مولداوی 10 صبح
آلمان در مقابل یونان 5:30 بعد از ظهر
روسیه در مقابل ایالات متحده 5:30 بعد از ظهر
بلژیک در مقابل انگلیس 5:30 بعد از ظهر
5 ژانویه آفریقای جنوبی در مقابل شیلی 10 صبح
ژاپن مقابل جورجیا 10 صبح
کرواسی در مقابل لهستان 10 صبح
صربستان در مقابل فرانسه 5:30 بعد از ظهر
اسپانیا در مقابل اروگوئه 5:30 بعد از ظهر
اتریش در مقابل آرژانتین 5:30 بعد از ظهر
6 ژانویه آلمان در مقابل کانادا 10 صبح
روسیه در مقابل نروژ 10 صبح
انگلیس در مقابل مولداوی 10 صبح
یونان در مقابل استرالیا 5:30 بعد از ظهر
ایتالیا در مقابل ایالات متحده 5:30 بعد از ظهر
بلژیک در مقابل بلغارستان 5:30 بعد از ظهر
7 ژانویه صربستان در مقابل شیلی 10 صبح
اسپانیا در مقابل ژاپن 10 صبح
اتریش در مقابل لهستان 10 صبح
فرانسه در مقابل آفریقای جنوبی 5:30 بعد از ظهر
جورجیا در مقابل اروگوئه 5:30 بعد از ظهر
کرواسی در مقابل آرژانتین 5:30 بعد از ظهر
8 + 9 ژانویه یک چهارم نهایی TBA
10 ژانویه نیمه نهایی TBA
11 ژانویه فینال ATP TBA

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 62

Adblock
detector