Beat NFL Game از این راه حل خاموش عبور کنید

ضرب و شتم بازی NFL بازی عبور از خاموشی ها

برای دور زدن موقت از خاموشی ها و سایر بلوک های منطقه ای به یک اشتراک فعال NFL Game Pass و یک VPN نیاز دارید. ما همچنین به چند روش برای تماشای برخی از بازی ها به طور رایگان نگاه خواهیم کرد.

چگونه می توان NFL را از خاموشی گذرگاه بازی دور زد: راهنمای سریع

در زیر یک راهنمای سریع در مورد چگونگی دور زدن NFL Game Pass در ایالات متحده ، انگلیس و ایرلند ارائه شده است.

اگر تو داری در حال حاضر اشتراکی NFL Game Pass را خریداری کرده اید ، در اینجا می توانید چگونه از خاموشی های بازی NFL Pass Pass (فقط برای مشترکین انگلستان و ایرلند قابل استفاده باشید) دور بزنید:

 1. ثبت نام یک VPN که دارای مکان های سرور در خارج از ایالات متحده ، انگلستان و ایرلند است ، ثبت نام کنید و پهنای باند زیادی را ارائه دهید. ExpressVPN بر اساس آزمایشاتی که انجام داده ایم گزینه عالی است.
 2. برنامه VPN را بر روی دستگاه دلخواه خود نصب کنید.
 3. به یک سرور VPN در خارج از ایالات متحده ، انگلیس یا ایرلند وصل شوید. به عنوان مثال ، می توانید به یک سرور VPN در مکزیک وصل شوید.
 4. به وب سایت Game Pass بروید ، وارد شوید و از دسترسی نامحدود به آن لذت ببرید.

US NFL Game Pass با دسترسی به بازیهای زنده امکان پذیر نیست. اگر از این موضوع تغذیه کرده اید و گزینه های بیشتری می خواهید یا فقط می خواهید خرید یک اشتراک جدید ، سپس موارد زیر را انجام دهید:

 1. در یک سرویس VPN ثبت نام کنید که سرورهایی را در کشورهای خارج از ایالات متحده ، انگلیس و ایرلند ارائه می دهد. ExpressVPN گزینه ای است که در آزمایش های خود از آن استفاده کرده ایم و دریافتیم که با NFL Game Pass خوب کار می کند.
 2. اتصال به سرور VPN خارج از انگلستان ، ایالات متحده یا ایرلند (به عنوان مثال مکزیک).
 3. به https://gamepass.nfl.com/ و بروید ایجاد یک حساب کاربری جدید.
 4. بسته بندی جریان را در کشور انتخاب کنید و سرور VPN خود را برای اتصال به آن انتخاب کنید و از آنجا می توانید شروع به تماشای بازی ها بصورت زنده کنید.

3 ماه رایگان: وقتی در برنامه سالانه ExpressVPN ثبت نام می کنید ، سه ماه دیگر رایگان دریافت کنید. این معامله شامل 30 روز ضمانت استرداد پول نیست ، بنابراین در صورت عدم رضایت ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

NFL بازی عبور اصلی

دور زدن NFL خاموشی بازی با VPN

NFL Game Pass یک سرویس پخش آنلاین است که به مشترکین امکان می دهد کل برنامه های بازی های فصل NFL را بصورت زنده (بسته به موقعیت مکانی شما) یا به صورت تقاضا پخش کنند. این که آیا این بازی های معمولی فصلی است ، Pro Bowl یا 53 امین سوپر بول که یکشنبه 3 فوریه 2019 برگزار می شود, با استفاده از اشتراک NFL Game Pass می توانید همه را تماشا کنید.

به دلیل محدودیت در پخش ، اگر در آن واقع باشید ایالات متحده یا یکی از قلمروهای آن, شما قادر نخواهید بود بازی های منظم و بعد از فصل را با بازی NFL Game Pass بطور زنده تماشا کنید. شما باید به تکرارها اعتماد کنید. برخی محدودیت ها همچنین برای انگلیس و ایرلند اعمال می شود. برنامه خاموشی را می توانید در صفحه اصلی NFL Game Pass مشاهده کنید.

با این حال ، اگر شما یک اشتراک بازی Pass را از هر مکان دیگری در سراسر جهان خریداری می کنید ، دسترسی نامحدود بازی NFL از جمله پخش مستقیم برنامه های بازی را خواهید داشت..

یک روش اثبات شده برای دسترسی به محتوای مسدود شده جغرافیایی در خدمات اشتراک ، استفاده از VPN است. VPN ها اتصال به اینترنت خود را از طریق یک سرور مطمئن در محلی که مورد نظر شماست مجدداً مورد استفاده قرار می دهند. این محدودیت های جغرافیایی را برداشته و مزایای امنیتی را ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که اشتراک ایالات متحده بازی های زنده را به هیچ وجه ارائه نمی دهد. این ها به احتمال زیاد بازی هایی هستند که می خواهید یک خاموشی را برای آن دور کنید. اگر مشترک ایالات متحده هستید و می خواهید به بازیهای زنده دسترسی داشته باشید ، ممکن است بخواهید اشتراک جدیدی را از کشور خارج از ایالات متحده ، انگلستان یا ایرلند در نظر بگیرید..

اگر قبلاً از انگلیس یا ایرلند اشتراک VPN دارید ، می توانید برای مشاهده بازی های محدود به یک سرور VPN که خارج از این سرزمین ها است وصل شوید.

آیا ضرب و شتم NFL Game Pass با VPN رایگان امکان پذیر است?

VPN های رایگان مانند معاملات خوبی در سطح ظاهر می شوند. با این وجود ، استفاده از VPN رایگان با سرویس NFL Game Pass به دلایلی توصیه نمی شود. واضح ترین و فوری ترین دلیل این است که VPN های رایگان تمایل به توسعه فناوری محدود دارند و اکثر آنها سرویس های پخش جریان مانند NFL Game Pass را مسدود نمی کنند. با این وجود دلایل دیگری وجود دارد که باید نسبت به استفاده از VPN رایگان احتیاط کنید.

برخی از خدمات سیاههها را نگه می دارند و حتی تبلیغات را در مرورگر شما برای درآمدزایی قرار می دهند. علاوه بر این ، آنها معمولاً گزینه های سرور زیادی را به کاربران نمی دهند.

علاوه بر این ، VPN های رایگان معمولاً از داده های بسیار کمی برخوردار هستند. این برای پخش فیلم ایده آل نیست ، زیرا خیلی سریع به آن ضربه می زنید ، به خصوص اگر سعی کنید به صورت HD پخش کنید. علاوه بر این ، بسیاری از کاربران به احتمال زیاد در استفاده از تعداد محدودی از سرورهای موجود که می توانند سرعت جریان را آزار دهند نیز رقابت می کنند.

برخی از ابزارهای نرم افزاری رایگان VPN همچنین به اثبات رسیده است که بدافزارهایی را آلوده می کنند که دستگاه های کاربران را آلوده کرده و داده را سرقت می کنند.

با توجه به همه این دلایل ، ارزش این را دارد که به جای آن گزینه های پرداخت شده را بررسی کنید.

مکان های بازی NFL Pass

اگر در ایالات متحده ، قلمرو ایالات متحده ، انگلیس یا ایرلند واقع باشید ، محدودیت های بازی NFL Pass Pass نیز وجود دارد. این بدان معناست که برخی از بازی هایی که به دلیل توافق نامه پخش امکان دسترسی به Game Game خود را نخواهید داشت امکان دسترسی به آنها وجود دارد.

اگر در هر کشور دیگری که NFL Game Pass در آن موجود است به یک سرور VPN وصل می شوید ، بسته های مختلفی از جمله گزینه بازی های livestream را به جای تماشای همه آنها در صورت تقاضا به عنوان تکرار دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال هنگامی که به یک سرور VPN در پاکستان وصل می شوید ، به نسخه مربوط به صفحه مربوط به بازی NFL Game Pass هدایت می شوید و قادر خواهید بود پیشنهادات بازی NFL Game Pass را در این کشور مشاهده کنید.

جدول زیر گزینه های شما برای استفاده از VPN با NFL Game Pass را مشخص می کند. با یک حساب قادر خواهید بود به کتابخانه های Game Pass مختلف وارد شوید ، اما ممکن است لازم باشد دسترسی به جریان اضافی را از این سرویس خریداری کنید ، به خصوص اگر می خواهید در ایالات متحده خاموشی کنید..

محل محدودیت (Y / N)
ایالات متحده + سرزمینها Y
انگلستان ، ایرلند Y
کانادا ن
استرالیا ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی ن
فرانسه ، رومانی ، سوئیس ، نروژ ن
هنگ کنگ ، ژاپن ن
هند ، اندونزی ، مالزی ، پاکستان ن
مکزیک ن

نحوه تماشای بازی های NFL به صورت رایگان

در حالی که شما نمی توانید همه بازی های NFL را به صورت رایگان تماشا کنید ، چندین گزینه برای گرفتن رایگان برخی از بازی ها وجود دارد. این گزینه ها کاملاً رایگان است و نیازی به ثبت نام برای محاکمه خدمات پولی نیست. به یک سرور VPN دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید.

برنامه موبایل NFL توسط Verizon

این گزینه است فقط در دستگاه های تلفن همراه موجود است. Verizon با NFL معامله دارد و به هر کسی امکان می دهد بازی های NFL در بازار ، بازی های پخش کننده NFL و Super Bowl را به صورت رایگان تماشا کند. برنامه تلفن همراه NFL توسط Verizon. کاربران نیاز دارند در ایالات متحده باشید یا برای لذت بردن از این کار به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید, با این حال.

چرخش

تو می توانی برخی از بازی های NFL پنجشنبه شب را تماشا کنید به صورت رایگان از طریق Twitch حتی بدون اشتراک Amazon Prime (Twitch متعلق به آمازون است). اولین, به یک سرور VPN ایالات متحده متصل شوید با استفاده از نرم افزار VPN خود ، سپس به سمت سمت راست بروید صفحه نخست فیلم Twitch.

یاهو! ورزش ها

برخی از بازی های NFL برای تماشای دستگاه های تلفن همراه از طریق روش های زیر موجود است:

 • برنامه Yahoo Sports (Android و iOS)
 • وب سایت تلفن همراه Yahoo Sports (Safari فقط برای iOS)
 • برنامه Tumblr
 • برنامه AOL
 • وب سایت موبایل AOL.com برای iOS (فقط سافاری)

شما قادر خواهید بود بازی های ملی پیش نمایش ، بازی های محلی زنده ، بازی های فصل معمولی پرایم ، پلی آف و Superbowl 53 را تماشا کنید. چند بازی برای فصل 2018/2019 وجود داشت اما همه آنها قبلاً بازی شده اند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 57

Adblock
detector