نحوه زندگی جریان فرمول E به صورت آنلاین

نحوه زندگی جریان فرمول E به صورت آنلاین

FIA Formula E یک سری مسابقات اتومبیلرانی تمام الکتریکی است که از سال 2014 آغاز شده است. همه مسابقات بر روی مدارهای خیابان باریک اجرا می شوند و فضای مهیج ایجاد می کنند. خوشبختانه ، بینندگان در انگلستان می توانند مسابقات فرمول E را در این فصل به صورت رایگان زندگی کنند. به طور معمول ، این جریان مستقیم برای بینندگان خارج از انگلستان در دسترس نیست. با این حال ، هر کسی می تواند با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) به جریان های رایگان انگلیس دسترسی پیدا کند. این بدان معناست که تا زمانی که یک دستگاه پخش جریان داشته باشید ، می توانید به جریانهای رایگان فرمول E انگلیس دسترسی پیدا کنید.

اولین مسابقه فرمول E در تاریخ 10 مارس در هنگ کنگ برگزار می شودهفتم. هیچ راننده یا تیمی از سه دور اول هدایت روشنی را در پیش نگرفته است ، در حالی که رانندگان و تیم های مختلف در هر دور پیروز شده اند. طرفداران نمی خواهند دور 4 را در مکزیکو سیتی از دست بدهند ، زیرا ممکن است تغییر کند ، به ویژه با توجه به تغییراتی که ماشین Gen2 فرمول E به ورزش آورده است.

این رقابت تاکنون شدید بوده است اما قهرمان 2017/2018 ژان اریک ورژن بعید است که بنشیند و تماشا کند که حریفان عنوان او را بگیرند. امسال ، شما می توانید Vergne و سایر درایورها را تماشا کنید که در سری فرمول E به صورت رایگان در یوتیوب به رقابت می پردازند.

لطفا توجه داشته باشید که روش هایی که ما توصیه می کنیم همه رسمی هستند. ممکن است شما برای رویدادهای مهم ورزشی مانند فرمول E. با جریانهای غیرمجاز روبرو شوید ، اما این موارد تا حد زیادی فرومایه هستند. گاهی اوقات جریان خنک است و حتی ممکن است قبل از اتمام مسابقه از بین برود. تماشای این جریانهای بدون مجوز ارزش ندارد ، خصوصاً با گزینه رایگان و قانونی موجود. برای تماشای مسابقات فرمول E به صورت آنلاین و خارج از بریتانیا ، به یک VPN نیاز خواهید داشت.

بهترین VPN برای مسابقات قهرمانی فرمول E FIA: ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

  • کامپیوتر
  • مک
  • IOS
  • اندروید
  • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VPN ها از اینترنت شما محافظت می کنند و از هویت آنلاین خود محافظت می کنند. با اتصال به سرور VPN می توانید همه ، از جمله هکرها و حتی ISP خود را از پیگیری فعالیت آنلاین خود جلوگیری کنید. با استفاده از VPN ، همچنین می توانید به محتویات قفل شده جغرافیایی مانند مسابقات قهرمانی FIA فرمول E دسترسی پیدا کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم برای پخش جریان فرمول E از آنجا که پخش سریع را ارائه می دهد و بیش از 2000 سرور در سطح جهان دارد ، از جمله چندین در انگلستان. علاوه بر این ، همچنین قادر به مسدود کردن Netflix ، Hulu ، Amazon Prime ، iPlayer BBC و سایر سرویسهای پخش است.

ثبت نام با ExpressVPN سریع است و می توانید در مدت چند دقیقه پخش فرمول E و سایر محتویات جغرافیایی قفل شده را شروع کنید. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب طول اشتراک (1 ، 6 یا 12 ماه) است. اگر تصمیم به لغو کردن در طی آن پنجره گرفتید ، 30 روز ضمانت برگشت پول با بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

بهترین VPN برای FORMULA E: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. این شبکه ضمن ارائه بهترین امنیت در کلاس و امنیت و حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی عالی از مشتری ، شبکه ای سریع و قابل اطمینان را ارائه می دهد. به علاوه می تواند اکثر سایتهای پخش شده را با آنها آزمایش کنیم ، مسدود کند. برگشت 30 روزه پول به این معنی است که می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

نحوه جابجایی مسابقات FIA فرمول E به صورت رایگان با VPN

اگر خارج از انگلیس نیستید ، می توانید مسابقات فرمول E را به صورت رایگان تماشا کنید و به طور زنده در YouTube ، از طریق وب سایت BBC Sport ، برنامه BBC Sport یا از طریق iPlayer BBC (همچنین موجود در Kodi) زندگی کنید. برای تماشای مسابقات مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا برای یک سرویس مناسب VPN ثبت نام کنید. ما به اختصار به ExpressVPN در بالا پرداختیم ، با این حال ، NordVPN و CyberGhost گزینه های عالی و مقرون به صرفه هستند.
  2. در مرحله بعد ، برنامه VPN مربوطه را در دستگاه خود بارگیری کنید.
  3. اکنون ، به یک سرور VPN UK متصل شوید.
  4. به صفحه YouTube فرمول E دسترسی پیدا کرده و پس از در دسترس بودن ، جریان مسابقه زنده را انتخاب کنید.

این خوب است که تست کنید تا ببینید که VPN شما پیش از این با سرورهای انگلستان به خوبی کار می کند تا مطمئن شوید که در هنگام رویداد مستقیم مشکلی را که وصل نمی شوید وجود ندارد. در صورت عدم کار صحیح بودن ، خطر کمبود قسمت های نژادها را به حداقل می رسانید و به شما امکان می دهد تا با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که اگر در حال مشاهده فرمول E هستید ، با وجود عدم وجود روش تأیید ، اگر هستید شما باید در انگلستان زندگی کنید باید مجوز تلویزیون معتبری داشته باشید.

از کجا می توانم فرمول E را بصورت آنلاین تماشا کنم?

همانطور که قبلاً گفته شد ، فرمول E فصل 2018-2019 را بصورت رایگان در YouTube برای طرفداران موتورسواری انگلستان پخش می کند. بی بی سی نیز این حقوق را به دست آورد و از طریق BBC Sport و iPlayer بی بی سی به صورت رایگان پخش می شود.

اگر خارج از انگلستان هستید ، یک VPN متصل به یک سرور UK ، کانال های YouTube انگلیس و صفحه فرمول E را از حالت مسدود خارج می کند. اگر یک شهروند انگلستان هستید که به خارج از کشور سفر می کنید و مجوز تلویزیون معتبری دارید ، می توانید از برنامه های BBC Sport یا iPlayer نیز استفاده کرده یا از طریق مرورگر خود جریانی کنید.

در همه موارد ، باید مطمئن شوید که به VPN خود وصل می شوید اولین تا جریان ها به درستی کار کنند.

آیا می توانم از VPN رایگان برای پخش فرمول E استفاده کنم?

VPN های رایگان ممکن است بر روی سطح جذاب به نظر برسند اما ما از استفاده آنها چشم پوشی می کنیم. از آنجا که این خدمات رایگان است ، آنها معمولاً بیش از حد در اختیار کاربران قرار می گیرند. می توانید سرعت اتصال آهسته و یک تجربه ضعیف در جریان و مرور را انتظار داشته باشید. در بسیاری از موارد ، این سرویس های رایگان نمی توانند محتوای محدود شده جغرافیایی را باز کنند ، آنها را به نامزدی نامناسب برای کاربران خارج از انگلستان که می خواهند فرمول E را در YouTube یا از طریق پخش دیجیتالی BBC بیابند ، غیرفعال کند..

VPN های رایگان به احتمال زیاد در نحوه عملکرد شفاف نیستند و اغلب داده های کاربر را برای کسب درآمد جمع می کنند و می فروشند. اکثر خدمات معتبر پرداخت شده نشان می دهد که آنها برای خدمات خود به کاربران صورتحساب می دهند. با این حال ، بسیاری از VPN های رایگان به طور نامحسوس درآمد کسب می کنند. آنها این کار را با تبلیغات مزاحم انجام می دهند که در همه جا ظاهر می شوند و تجربه مرور کاربران را قطع می کنند. برخی از VPN های رایگان حتی کوکی های ردیابی را در مرورگر شما ذخیره می کنند. این امر به آنها امکان می دهد تا داده هایی راجع به عادتهای مرور کاربران جمع آوری کنند که می توانند به شخص ثالث فروخته شوند. این اساساً حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد.

VPN های معتبر و قانونی قابل قبول به سختی حاصل نمی شوند. برخی از ارائه دهندگان رایگان تا آنجا پیش می روند که پهنای باند بیکار خود را برای اهداف مخرب به فروش می رسانند. با استفاده از VPN رایگان ، شما حتی خطر نصب بدافزار تزریق شده به کد VPN رایگان را نیز دارید. حتی اگر با ارائه دهنده نرم افزارهای مخرب روبرو نشوید ، شانس خوبی وجود دارد که این سرویس عام باشد ، شما را از احتمال نشت DNS و ترافیک شبکه رمزگذاری نشده باز می کند..

به منظور ایجاد بهترین محافظت در هنگام پخش آنلاین ، توصیه می کنیم با یک ارائه دهنده معتبر VPN بروید که گزارش های مربوط به آن را ذخیره نمی کند و سابقه اثبات شده ای در زمینه حفظ حریم خصوصی مشتریان دارد.

نحوه تماشای فرمول E در تلویزیون

اگر می خواهید فرمول E را مستقیماً از یک شبکه تلویزیونی تماشا کنید ، گزینه های زیر دارای حق پخش در کشورهای مربوطه می باشند.

انگلستان

اگر در انگلستان هستید ، می توانید فرمول E را در BT sport یا Eurosport 1 تماشا کنید ، اگر قبلاً مشترک این کابل را دارید از جمله این کانال ها.

ایالات متحده آمریکا

بینندگان در ایالات متحده آمریکا می توانند مسابقات فرمول E را در Fox Sports 1 و Fox Sports 2 مشاهده کنند.

فرانسه

بینندگان در فرانسه می توانند مسابقات فرمول E را در کانال + Decale ، Eurosport 1 یا Canal + Sport تماشا کنند.

دانمارک و سوئد

بینندگان سوئد و دانمارک می توانند مسابقات فرمول E را در Eurosport 1 مشاهده کنند.

فیلیپین

بینندگان در فیلیپین می توانند فرمول E را در Fox Sports 3 SEA تماشا کنند.

بوقلمون

بینندگان در ترکیه می توانند فرمول E را در Eurosport 1 تماشا کنند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − 80 =

Adblock
detector