چگونه فرانسه و پرو را به صورت آنلاین تماشا کنیم (FIFA World World 2018)

نحوه تماشای فرانسه - پرو

جام جهانی 2018 فیفا به خوبی در حال انجام است و مطمئناً فرانسه در مقابل پرو یک بازی برای تماشا خواهد بود. خوشبختانه ، شما می توانید این بازی و موارد دیگر ، زنده و کاملاً رایگان را به صورت آنلاین پخش کنید. سیستم عامل های جریان اغلب از انسداد منطقه ای استفاده می کنند برای جلوگیری از تنظیم بینندگان خارجی ، بنابراین ما همچنین توضیح خواهیم داد که چگونه می توان با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) از این محدودیت ها دور زد. با این کار امکان دسترسی به جریانهای رسمی جام جهانی از انگلیس ، آمریکا ، فرانسه ، آلمان ، اسپانیا و واقعاً هر کشور دیگری در جهان فراهم می شود..

فرانسه در ورزشگاه مرکزی در یكاترینبورگ روسیه به مصاف پرو خواهد رفت. این مسابقه قرار است در 21 ژوئن ساعت 4 بعد از ظهر BST (8:00 PST / 11AM EST) آغاز شود. فرانسه در حال حاضر با تیم دانمارک در صدر جدول گروه خود قرار دارد ، در حالی که پرو در انتهای جدول قرار دارد. آیا فرانسه سرنوشت خود را غرق خواهد کرد یا پرو شروع یک بازگشت از حماسه را رقم خواهد زد؟ برای پیدا کردن باید تنظیم کنید.

نگاهی به لیست منابع ما در زیر بیاندازید تا اطمینان حاصل کنید که یک ثانیه از بازی فرانسه - پرو و ​​هر بازی دیگری در جام جهانی را از دست نخواهید داد. بسیاری از پخش کنندگان زیر نیز برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند ، بنابراین می توانید این عمل را حتی اگر خارج از خانه هستید دنبال کنید.

کجا برای پخش جام جهانی 2018 روسیه

جام جهانی FIFA یک رویداد پرمخاطره است و در سراسر جهان به نمایش گذاشته می شود. هر کشور دارای پخش کننده های رسمی خود است ، اما ما خلاصه ای از بهترین منابع پوشش انگلیسی به زبان انگلیسی را در زیر گنجانده ایم.

 1. ایالات متحده: ورزش روباه
 2. کانادا: TSN ، CTV
 3. انگلستان: BBC ، ITV
 4. استرالیا: SBS ، Optus Sport

بسته به جایی که شما زندگی می کنید ، ممکن است یک جریان آزاد در دسترس باشد. شایان ذکر است که خدمات اشتراک تمایل به ارائه بیش از پوشش اولیه ندارند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است ویدئوهای 4K ، تفسیر به زبان دیگری یا کانال های ورزشی اضافی را ارائه دهند.

نحوه تماشای مسابقات جام جهانی فیفا 2018: گزینه های رایگان و پولی

بنابراین آیا می توانید جام جهانی را به صورت رایگان در کشور خود تماشا کنید؟ بسیاری از کشورها پوشش محدودی را به صورت رایگان ارائه می دهند ، بنابراین لیست زیر را بررسی کنید تا دریابید که در آن مسابقات چگونه می توانید مسابقات را دنبال کنید.

نحوه تماشای جام جهانی در انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه

دو تا از بزرگترین پخش کننده انگلستان برای اطمینان از تماشای تماشاگران بریتانیایی می توانند کل جام جهانی را به صورت رایگان تماشا کنند. BBC و ITV هرکدام حق دارند نیمی از بازی های مسابقات را نشان دهند ، به این معنی که هر مسابقه مطابق با iPlayer BBC یا ITV Hub در دسترس خواهد بود. اگر ترجیح می دهید از یک سایت واحد استفاده کنید ، می توانید TVPlayer.com را چک کنید ، زیرا این میزبان پخش زنده کاملاً قانونی برای ایستگاه های مختلف تلویزیونی انگلستان از جمله BBC1 و ITV است.

از نظر قانونی ، شما باید مجوز تلویزیون معتبر داشته باشید تا بتوانید فیلم های پخش شده را تماشا کنید. با وجود این ، هیچ یک از سرویس های فوق در واقع این موضوع را به هیچ وجه تأیید نمی کنند. توجه داشته باشید که داشتن مجوز تلویزیون به شما اجازه نمی دهد که از جغرافیایی قفل کنید. برای مشاهده جریان های انگلیس از خارج از کشور ، هنوز به VPN احتیاج دارید. ما برای این امر ExpressVPN را توصیه می کنیم زیرا این یک VPN سریع ، ایمن و یکی از معدود سرویس هایی است که قادر به دور زدن قفل جغرافیایی BBC است.

مراحل ثبت نام سریع و آسان است. فقط برنامه اشتراک خود را (1 ماه ، 6 ماه یا 12 ماه) انتخاب کنید و هزینه اشتراک را بپردازید. ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد که اکثر برنامه های جام جهانی را شامل می شود. اگر تصمیم دارید که خدمات را بعد از آن حفظ کنید ، می توانید ، اما اگر فهمیدید که به دلخواه شما نیست ، بدون هیچ مجازاتی می توانید کنسل کنید.

جام جهانی Expressvpn

آزمایشی بدون خطر: وقتی برنامه سالانه خود را انتخاب می کنید ، ExpressVPN سه ماه اضافی را به صورت رایگان ارائه می دهد. این همراه با 30 روز ضمانت برگشت پول است ، بنابراین می توانید در صورت عدم استفاده از خدمات ، كل جام جهانی را تماشا كنید و پس از آن بازپرداخت دریافت كنید..

نحوه جابجایی جام جهانی در آمریکا

پرچم ایالات متحده

Fox Sports تنها پخش کننده جام جهانی در آمریکا با پوشش انگلیسی است. اگر Fox Sports در بسته کابلی یا یکی از اشتراک های جریان شما قرار دارد ، می توانید مسابقات را بصورت زنده و با استفاده از برنامه تلفن همراه Fox Sports GO تماشا کنید. همه مشهورترین ارائه دهنده کابل پشتیبانی می شوند ، و همچنین خدمات فوق العاده زیر را دارند:

 • DirecTV اکنون
 • تلویزیون fubo
 • هولو با تلویزیون زنده
 • PlayStation Vue
 • تلویزیون زنجیر
 • YouTube TV

با این حال ، از آنجا که Fox Sports کاربران را ملزم به ورود به سیستم ارائه دهنده کابل خود می کند ، نمی توانید برای آن ثبت نام کنید بدون یک روش پرداخت ثبت شده در ایالات متحده. اگر در حال حاضر Fox Sports دارید ، اما در خارج از ایالات متحده آمریکا تعطیل هستید ، یا اگر می خواهید جریانهای خارجی را در حالی که در داخل ایالات متحده هستید تماشا کنید, می توانید با اتصال به یکی از سرورهای VPN خود در منطقه مناسب این کار را انجام دهید.

اگر دوست دارید ، می توانید حتی جام جهانی 2018 را در Kodi تماشا کنید. مطمئن شوید که فقط از افزونه های رسمی استفاده می کنید ، زیرا Kodi با افزونه های ورزشی با کیفیت پایین و شخص ثالث گرفتار است. شما نمی خواهید که جریان از نیمی از مسابقه یک طرف پایین بیاید. از آنجا که می توان جام جهانی را از بسیاری از منابع رسمی تماشا کرد ، با توسل به جریانهای غیررسمی ، چیزی برای به دست آوردن وجود ندارد.

نحوه تماشای جام جهانی در کانادا

پرچم کانادا

سه شبکه کانادایی جام جهانی را نشان می دهند: CTV ، RDS و TSN. هر یک از این پخش کنندگان جام جهانی 2018 را به طور کامل نشان می دهند (از جمله فرانسه در مقابل پرو) ، با این وجود از شما خواسته می شود تا با جزئیات ارائه دهنده کابل خود وارد شوید.

در صورت عدم اشتراک کابل ، روش های دیگری نیز برای دستیابی به دسترسی وجود دارد. TSN و RDS هر دو به شما امکان می دهند برای ماهانه 24.99 CAD مشترک شوید. این هزینه برای اشتراک تک کانال بسیار گران است اما این مربوط به چیزی است که انتظار دارید به هر حال یک دوره ورزشی را بپردازید و همیشه بعد از پایان مسابقات می توانید کنسل کنید.

CTV گزینه اشتراک را ارائه نمی دهد ، اما از آنجا که همه این شبکه ها بازی های یکسانی را نشان می دهند ، نیازی به اولویت بندی بر دیگری نیست. TSN ، RDS و CTV همه برنامه های تلفن همراه دارند (TSN Go ، RDS GO و CTV Go) ، بنابراین می توانید هنگام دور بودن از خانه ، وارد سیستم شوید و عمل را به صورت زنده دنبال کنید.

TSN و CTV پوشش هر انگلیسی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند ، اما RDS به زبان فرانسوی خواهد بود.

جریان جام جهانی فیفا در استرالیا

در استرالیا ، Optus Sport تنها مجری پخش کننده مجاز برای نمایش هر بازی جام جهانی 2018 است. با این حال ، به دلیل مسائل فنی غیر منتظره ، اخیراً جریانهای آن غیرقابل اعتماد بوده اند. در نتیجه ، آنها هر مسابقه جام جهانی را در تاریخ 19 ژوئن و 20 ژوئن (از جمله فرانسه در مقابل پرو) به صورت رایگان برای تماشای SBS انجام می دهند.

Optus ادعا می کند که این مشکلات را برطرف کرده است ، و پخش منظم از 21 ژوئن از سر می گیرد. این سرویس با برخی برنامه های موبایل و پهن باند Optus به صورت رایگان ارائه می شود ، اما مشترکین غیر مشترک می توانند با 15 دلار در ماه دسترسی داشته باشند. حتی یک آزمایش رایگان دو هفته ای وجود دارد که به شما امکان می دهد نیمی از جام جهانی را بدون خطر تماشا کنید.

چگونه فرانسه و پرو را از یک کشور رقیب تماشا کنیم

فرانسه

چگونه فرانسه و پرو را به صورت آنلاین تماشا کنیم (FIFA World World 2018)

TF1 فرانسه و همچنین 27 مسابقه دیگر را به صورت آنلاین نشان می دهد. این شامل هر بازی ای است که تیم فرانسه در آن بازی می کند. از طرف دیگر beIN Sports هر بازی این مسابقات را نشان می دهد. این یک سرویس اشتراکی است که از 14 یورو در ماه شروع می شود ، اما یک برنامه 15 یورویی وجود دارد که شما را به مدت یک سال قرارداد قفل نمی کند..

TF1 و beIN Sports هر دو تفسیر فرانسوی را ارائه می دهند.

پرو

پرچم پرو

Latina و DirecTV پخش کننده رسمی پرو هستند. با این حال ، فقط DirecTV حق نمایش کامل جام جهانی فیفا را دارد. به طور پیش بینی ، این یک سرویس حق بیمه است ، با قیمت های شروع شده در S. 139 در هر ماه. همچنین یک گزینه گرانتر (S. 179) وجود دارد که جریانهای 4K و کانالهای اضافی را قفل می کند.

هر دو منبع تفسیر اسپانیایی را ارائه می دهند. در حال حاضر هیچ منبعی برای پوشش جام جهانی کچو یا آیماران وجود ندارد.

جام جهانی روسیه: نحوه تماشای سایر کشورها

جام جهانی FIFA بزرگترین رویداد فوتبال است و در نتیجه ، پخش برنامه پخش گسترده ای در کانال های تلویزیونی در سراسر جهان انجام می شود. از آنجا که بسیاری از این سیستم عامل ها دارای جریان هستند ، می توانید دقیقا همان مکانی را که تماشا می کنید ، انتخاب کنید و به چه زبانی می خواهید آن را ببینید. ما چندین زبان مختلف را در زیر گنجانده ایم ، اما اگر مال شما موجود نیست ، لیست را بررسی کنید. پخش کنندگان جام جهانی برای دیدن جریان در زبان مادری شما.  

 1. عربی: BTV ، KAN11 ، MAKAN 33
 2. آلمانی: ARD، ORF، SRG SSR، ZDF
 3. ایتالیایی: Mediaset
 4. پرتغالی: RTP، SIC
 5. اسپانیایی: Mediaset España Cuatro، Mediaset España Telecinco
 6. روسی: تلویزیون بازی ، پریوی کانال ، VGTRK
 7. هلندی: DR، NOS
 8. بنگالی: BTV

توجه داشته باشید که اینها تنها منابع موجود در هر زبان نیستند ، آنها فقط منابع رایگان هستند. به همین ترتیب ، آنها ممکن است همه بازی های جام جهانی را نشان ندهند. به این ترتیب ، اکثر مکان ها حداقل یک پخش کننده حق بیمه دارند که هر بازی را به زبان مادری نشان می دهد.

حتی اگر شما تصمیم به استفاده از یک جریان آزاد دارید ، مهم است بدانید که محدودیت جغرافیایی همچنان اعمال می شود. اگر مایل به تماشای جریانهای زنده خارجی هستید ، ابتدا باید VPN خود را به مکان مناسب وصل کنید. توصیه می کنیم قبل از تماشای مسابقه ، یک سرویس معتبر VPN را انتخاب کرده و آن را بر روی فیلم زنده آزمایش کنید. اگر به اندازه کافی سریع برای پخش مسابقات جام جهانی باشد ، این کار را به شما اطلاع می دهد.

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش کردن مطالب دارای حق چاپ با مجوز در نظر بگیرید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Adblock
detector