نحوه تماشای بازی NFC Championship بصورت آنلاین

نحوه تماشای بازی NFC Championship بصورت آنلاین

بازی NFC Championship بین Green Bay Packers و سان فرانسیسکو 49ers پیش بینی شده است 12:05 PM PST (3:05 PM EST / 8:05 PM GMT) در تاریخ 20 ژانویه. این همه چیز در این مورد روشن نیست: قهرمانی AFC (رئیس کانزاس سیتی و هیوستون تگزانس) اندکی بعد از ساعت 6:40 بعد از ظهر PST آغاز می شود. آیا می خواهید همه اقدامات را از آسایش خانه خود بدست آورید؟ خواندن را ادامه دهید: در زیر ، ما به شما اطلاع می دهیم که چگونه می توانید بازی مسابقات NFC Championship را بطور آنلاین و از هر جای دنیا تماشا کنید.

توجه: این مقاله فقط منابع رسمی را توصیه می کند. گرچه جریانهای غیرمجاز تقریباً به ناچار در دسترس خواهند بود ، اما آنها دارای معایب عمده ای هستند. مهمتر از همه ، کیفیت فیلم اغلب ضعیف است ، با فیلم با وضوح پایین که لکنت دارد یا به تأخیر می افتد. دوم اینکه ، این جریانات مستعد به صورت آفلاین هستند و شما حتی ممکن است پایان بازی را نبینید. با وجود راههای بسیار قانونی برای تماشای ، با استفاده از جریانهای بدون مجوز ، چیزی برای به دست آوردن ندارید.

بسیاری از کانالهای پخش کننده این رویداد در خارج از کشور کار نمی کنند. اگر مسافرت می کنید و به دنبال دسترسی به خدمات معمول خود در کشورهایی هستید که پخش کننده رسمی ندارند ، به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه پخش مستقیم بازی NFC Championship آنلاین در خارج از کشور

آیا به دنبال تماشای بازی NFC Championship در خارج از کشور هستید؟ این آسان تر از چیزی است که فکر می کنید – فقط مراحل زیر را دنبال کنید و در هیچ زمان جریان نخواهید داشت.

در اینجا نحوه تماشای بازی قهرمانی NFC بصورت آنلاین و از هرجای این جا آورده شده است:

  1. با ثبت نام در یک سرویس مناسب VPN شروع کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما CyberGhost و NordVPN هر دو گزینه قوی و کم هزینه هستند.
  2. نسخه مناسب را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
  3. به کشور سرور سرویس مورد نظر خود برای اتصال به یک سرور وصل شوید. به عنوان مثال ، برای انسداد تلویزیون YouTube یا یک استرالیا برای Foxtel به یک سرور آمریکایی نیاز دارید.
  4. سعی کنید به یک سایت یا سرویس جغرافیایی قفل شده دسترسی پیدا کنید. باید فوراً بارگیری شود اما ابتدا باید حافظه نهان و کوکی های خود را پاک کنید.
  نحوه تماشای AEW All Out بصورت آنلاین و زنده از هرجای دیگر

به یاد داشته باشید: مسابقات NFC به صورت زنده پخش می شود. این بدان معناست که اگر VPN شما مطابق آنچه انتظار می رود کار نکنید ، می توانید بخشی از مسابقه را از دست دهید. برای جلوگیری از این, توصیه می کنیم خدمات خود را از قبل تست کنید با مراحل بالا در این صورت ، در صورت بروز هرگونه مشکل ، وقت زیادی برای تماس با پشتیبانی مشتری خواهید داشت.

نحوه تماشای بازی Packers vs 49ers بصورت آنلاین

در حالی که تماشای NFL اغلب یک سرگرمی صرفاً آمریکایی محسوب می شود ، این لیگ در واقع در کشورهایی در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که چطور می توانید بازی NFC Championship را بدون توجه به جایی که هستید زندگی کنید.

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

به طور پیش بینی ، هواداران فوتبال آمریکایی بیشترین گزینه ها را برای تماشای بازی Packers vs 49ers بصورت آنلاین دارند. اول ، هوا در Fox Sports پخش خواهد شد. اگر این کانال را به عنوان بخشی از بسته کابل خود دریافت می کنید ، می توانید بدون هیچ هزینه اضافی در Fox Sports Go تماشا کنید. 

آیا به دنبال جریان بازی NFC Championship بدون کابل هستید؟ Hulu با تلویزیون زنده ، تلویزیون Sling (فقط بسته آبی) ، AT&T TV Now (قبلاً DirecTV Now) و YouTube TV به شما اجازه می دهند Fox Sports را به صورت آنلاین تماشا کنید ، و همه یک آزمایش رایگان ارائه می دهند. به این ترتیب ، اگر بازی را پایان دهید ، می توانید بازی NFC Championship را بصورت آنلاین تماشا کنید. 

همه این خدمات جغرافیایی مسدود شده است ، بنابراین اگر در کشوری هستید که دارای یک پخش کننده رسمی NFL نیست ، برای تماشای شما به یک VPN احتیاج دارید. ExpressVPN همراه با با ضمانت برگشت 30 روزه پول, در صورت عدم رضایت ، به شما امکان می دهد بدون ریسک تماشا کنید و در صورت بازپرداخت کامل مطالبه بازپرداخت کامل کنید.

  نحوه تماشای پرتغال - اروگوئه بصورت آنلاین (جام جهانی 2023)

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

اگر در انگلستان هستید ، دو روش وجود دارد که تماشا کنید. اگر از قبل مشترک Sky Sports هستید ، می توانید مسابقات قهرمانی را مستقیماً در وب سایت Sky Sports یا برنامه Sky Go پخش کنید. اگر اینگونه نباشد ، راهی بسیار ارزان تر و سریعتر برای دستیابی به دسترسی وجود دارد: خرید یک گذرگاه Sky Sports در تلویزیون جدید.

شایان ذکر است که حالا تلویزیون هر بازی NFL را نشان نمی دهد ، اما مسابقات NFC و AFC را نیز پخش می کند. هزینه روزانه 9.99 پوند است اما اگر می خواهید سایر محتوای ورزشی را نیز تماشا کنید ، پاس های هفتگی و ماهانه در دسترس هستند.

اگر در خارج از کشور هستید (خارج از انگلستان) به استفاده از VPN احتیاج دارید ، ما جزئیات کاملی در اینجا داریم.

کانادا

پرچم کانادا

CTV و TSN حق پخش بازیهای NFL (از جمله مسابقات NFC) در کانادا را دارند. امسال CTV مسابقات NFC را نشان می دهد و اگر اشتراک تلویزیون کابلی دارید ، می توانید بدون هیچ هزینه اضافی به صورت آنلاین تماشا کنید. متأسفانه ، از آنجا که CTV به شما امکان ورود به سیستم را با هیچ ارائه دهنده برتر ارائه نمی دهد ، هیچ راهی برای دسترسی به این سرویس وجود ندارد.

اگر ترجیح می دهید این مسابقه را با تفسیر فرانسوی تماشا کنید ، می توانید به جای آن در RDS ثبت نام کنید. این سرویس ماهانه 24.99 دلار کانادا هزینه دارد اما متأسفانه هیچ نوع دوره آزمایشی را شامل نمی شود.

اگر در خارج از کشور هستید (در خارج از کانادا) به استفاده از VPN احتیاج دارید ، ما جزئیات کاملی در اینجا داریم.

فرانسه

Flag_of_France-e1527750876576

در فرانسه ، می توانید بازی NFC Championship را به صورت زنده در beIN Sports پخش کنید. این سرویس ماهانه 15 یورو هزینه دارد و شما را به عقد قرارداد طولانی مدت نمی بندد. همچنین یک محاکمه هفت روزه وجود دارد ، به این معنی که شما قادر خواهید بود محتوای یک هفته NFL را به طور رایگان تماشا کنید. این سرویس معمولاً دارای تفسیر به زبان فرانسوی برای رویدادهای ورزشی است و هیچ دلیلی برای ظن قهرمانی NFC وجود نخواهد داشت.

  برزیل و بلژیک را بصورت آنلاین به صورت آنلاین تماشا کنید (مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی)

اگر در خارج از کشور هستید (خارج از فرانسه) به استفاده از VPN احتیاج دارید ، ما جزئیات کامل در اینجا داریم.

استرالیا

پرچم استرالیا

هواداران فوتبال استرالیا می توانند مسابقات NFL (از جمله مسابقات NFC) را در Foxtel پخش کنند. با این حال ، اگر شما از قبل مشتری Foxtel نیستید ، این روش با حداقل 12 ماه تعهد و هزینه اضافی بسته ورزشی موردنیاز ، بسیار گران قیمت است. مشتریان Fetch همچنین می توانند بدون هزینه اضافی در ESPN تماشا کنند.

تلویزیون کابلی ندارید؟ در این حالت ، شما دو گزینه دارید: بازی را به صورت رایگان و بدون ثبت نام پخش کنید, در 7mate یا ثبت نام در NFL Game Pass. این سرویس هنوز هم نسبتاً گران است ، با قیمت 64.99 دلار AUD اما دسترسی نامحدود را برای کل فصل NFL اعطا می کند. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه وجود دارد ، اما یک نتیجه گیر وجود دارد: حساب های آزمایشی نمی توانند رویدادها را به صورت زنده تماشا کنند و باید 72 ساعت صبر کنند تا محتوای آن به کتابخانه مورد نیاز اضافه شود.

اگر در خارج از کشور هستید (خارج از استرالیا) به استفاده از VPN احتیاج خواهید داشت ، ما در اینجا جزئیات کامل داریم.

کدام تیم بیشتر به پیروزی می رسد?

در حالی که این دو تیم استثنایی هستند ، اما حکمت متعارف نشان می دهد که 49 نفر برنده خواهند شد. در حالی که Packers در حال حاضر از یک بازی برنده شش بازی لذت می برد ، پنج مورد از اینها بسیار با جدال مبارزه می کنند و اوضاع را بدتر می کنند ، خط حمله 49ers ، Garrapollo ، در ماه نوامبر سال گذشته به دور Packers حلقه زد..

در نهایت ، موفقیت Green Bay به این بستگی دارد که آیا می تواند نمایشنامه های مخاطره آمیز لازم برای شکستن خط دفاعی کلاس فرانسیسکو در حالی که مدیریت می کند برای جلوگیری از هرگونه لغزش اصلی در آن باشد. یک چیز مطمئنا است: صرف نظر از اینکه چه کسی آن را به SuperBowl معرفی می کند ، این بازی ای است که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید.

About the author

Comments

  1. در بازی NFC Championship بین Green Bay Packers و سان فرانسیسکو 49ers که در تاریخ 20 ژانویه برگزار می شود، هواداران فوتبال آمریکایی بیشترین گزینه ها را برای تماشای بازی بصورت آنلاین دارند. با اشتراک در خدماتی مانند Fox Sports Go، Hulu با تلویزیون زنده، تلویزیون Sling، AT

  2. بازی NFC Championship بین Green Bay Packers و سان فرانسیسکو 49ers بسیار جذاب است و همه طرفداران فوتبال در سراسر جهان منتظر تماشای آن هستند. با استفاده از راههای قانونی می توانید بازی را از هر جای دنیا تماشا کنید. با این حال ، استفاده از جریانات غیرمجاز معایب عمده ای دارد و توصیه نمی شود. برای تماشای بازی NFC Championship بصورت آنلاین در خارج از کشور ، به یک سرویس VPN نیاز دارید. با ثبت نام در یک سرویس VPN مناسب و اتصال به یک سرور در کشور مورد نظر ، می توانید بازی را بصورت آنلاین تماشا کنید. در ایالات متحده آمریکا ، Fox Sports و Hulu با تلویزیون زنده ، تلویزیون Sling ، AT

  3. به دنبال تماشای بازی NFC Championship بین Green Bay Packers و سان فرانسیسکو 49ers هستید، می توانید از طریق کانال Fox Sports آنلاین تماشا کنید. همچنین، خدماتی مانند Hulu با تلویزیون زنده، تلویزیون Sling، AT

Comments are closed.