نحوه تماشای فصل NFL 2019-2020 بدون کابل: گزینه های رایگان و پولی

نحوه تماشای فصل 2019-2020 NFL بدون کابل


فصل بعدی NFL بر عهده ماست! گزینه های جریان برای NFL هرگز فراوان نبوده است. شما می توانید فصل NFL 2019-2020 را بدون کابل در تقریباً ده سرویس سرویس پخش مستقر در ایالات متحده تماشا کنید. خارج از آمریکا؟ هنوز هم می توانید امسال هر بازی NFL را با استفاده از چند منبع اصلی و یک VPN در خارج از کشور پخش کنید.

توجه داشته باشید که این راهنما فقط منابع رسمی را برای فصل NFL 2019-2020 توصیه می کند. NFL مدتهاست که در سراسر جهان یک ورزش پر طرفدار است ، اما دسترسی همیشه آسان نیست. بسیاری از طرفداران هر ساله به منابع جریان نامشروع مراجعه می کنند. با این وجود گزینه های قانونی کافی وجود دارد که می تواند با دسترسی VPN تکمیل شود که کاربران می توانند به راحتی در اکثر بازی ها بدون نیاز به مراجعه به وب سایت هایی که ممکن است خطرات امنیتی را به همراه داشته باشد ، به راحتی جذب کنند.. شما ممکن است نیاز به یک VPN برای پخش مستقیم جریان فصل NFL 2019-2020 به صورت رایگان یا خارج از ایالات متحده داشته باشید.

نحوه تماشای بازی های NFL بدون کابل در خارج از کشور

اگر در ایالات متحده هستید ، دیگر نیازی به نگرانی ندارید ؛ شما به راحتی می توانید بازی های NFL را به صورت زنده پخش کنید و بسیاری از گزینه های رایگان در دسترس است. اما اگر از خارج به کشور متصل هستید ، باید چند گزینه دیگر را در نظر بگیرید که برخی از آنها ممکن است برای دور زدن محدودیت های محتوای جغرافیایی نیاز به استفاده از VPN داشته باشند.

در اینجا نحوه تماشای بازی های NFL بدون کابل از هر کجا آورده شده است:

 1. ثبت نام در یک سرویس VPN با امتیاز خوب. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم, اما ممکن است بخواهید NordVPN و CyberGhost را به عنوان خدماتی که کیفیت مشابهی را ارائه می دهند در نظر بگیرید.
 2. برنامه VPN را در دستگاه انتخابی خود یا به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر وب (عمدتا برای کاربران Chrome) بارگیری و نصب کنید..
 3. برنامه VPN خود را باز کنید و به سرور صحیح وصل شوید. اگر می خواهید مثلاً به یک سرویس مستقر در ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، به یک سرور مستقر در ایالات متحده متصل شوید.
 4. حتماً کوکی های مرورگر یا دستگاه و داده های حافظه نهان پاک شده را پاک کنید. همچنین ممکن است بخواهید یک پنجره مرور خصوصی (حالت ناشناس در Chrome) بارگیری کنید. این به حذف آثار اضافی از مکان فعلی شما کمک می کند.
 5. برنامه یا وب سایت مورد نظر خود را بارگیری کنید. تا زمانی که این سرویس به طور فعال اتصالات VPN را مسدود نکند ، اکنون باید به جریانهای NFL دلخواه خود دسترسی داشته باشید. مشکل دارید؟ سعی کنید با پشتیبانی چت VPN خود تماس بگیرید؛ در برخی موارد ، فقط برخی از سرورهای VPN برای دور زدن برخی از سرویس های جریان کار می کنند.

بهترین گزینه ها برای تماشای NFL 2019-2020 بدون کابل

برای کسانی که به دنبال جابجایی NFL بدون کابل هستند ، بهترین خدمات پخش شامل:

 • NFL بازی پاس: بهترین گزینه (از ExpressVPN برای تماشای هر بازی به صورت زنده و بدون خاموشی استفاده کنید.)
 • YouTube TV (ایالات متحده)
 • تلویزیون زنجیر (ایالات متحده)
 • fuboTV (ایالات متحده)
 • هولو با تلویزیون زنده (ایالات متحده)
 • PlayStation Vue (ایالات متحده)
 • AT&T TV اکنون (ایالات متحده)
 • تلویزیون آسمان (انگلستان)
 • حالا تلویزیون (انگلستان)
 • DAZN (کانادا ، آلمان ، اتریش ، سوئیس ، ایتالیا ، ژاپن)
 • TSN (کانادا)
 • 7 مأمور (استرالیا ، بازی های محدود ، از طریق VPN در خارج از کشور قابل دسترسی است)
 • اکنون Foxtel (استرالیا)
 • USTVnow (همه کشورها ؛ جریانهای محدود از طریق CBS و FOX مستقر در NY)
 • آمازون نخست فیلم (پنجشنبه شب فوتبال فقط در ایالات متحده یا خارج از کشور از طریق VPN)
 • یاهو! برنامه ورزشی (ایالات متحده ، فقط 5 بازی)

ما برای هر یک از این گزینه ها ، از جمله هزینه ها و جزئیات پوشش خاص ، جزئیات بیشتری را مشاهده خواهیم کرد.

بهترین VPN برای بازی های NFL بدون کابل: ExpressVPN

ExpressVPN-streaming-sports

پخش آنلاین با بسیاری از خطرات همراه است ، اما برای طرفداران NFL سه نگرانی اساسی وجود دارد: بافر ، مسدود کردن محتوا و نظارت ISP.

هنگامی که محتوای آنلاین را پخش می کنید ، ISP شما می تواند نه تنها سرعت اتصال شما را کند کند بلکه می تواند داده های شما را نیز کمرنگ کند و آن داده ها را به اشخاص ثالث بفروشد. قوانین فعلی در چندین کشور به ISP ها اجازه می دهد هر دو را انجام دهند ، به خصوص در ایالات متحده.

بسیاری از ISP ها نیز عمداً جریان های ویدئویی را هدف قرار می دهند ، زیرا از مقدار زیادی پهنای باند استفاده می کنند ، و به طرز هدفمندی کیفیت آن جریان ها را در زمان ترافیک بالا کاهش می دهند (که این نیز در شرایطی است که بیشتر بازی های NFL اتفاق می افتد). اگر بازی های NFL را از طریق موبایل پخش می کنید ، برای مثال ، بسیاری از ارائه دهندگان داده های تلفن همراه حتی ممکن است جریانهای شما را به کمتر از 480p یا کمتر (تقریباً با کیفیت DVD) کاهش دهند..

افرادی که سعی در دسترسی به محتوای NFL رایگان یا اختصاصی در خارج از کشور دارند می توانند از VPN برای دور زدن محدودیت های محتوای جغرافیایی استفاده کنند. VPN ها هویت واقعی شما را نقاب می زنند و به شما امکان می دهند به سرور در ایالات متحده یا جای دیگری که جریان NFL در دسترس است وصل شوید.

بهترین گزینه ای که برای بازی های NFL و بیشتر ورزش ها آزمایش کرده ایم ExpressVPN است. این سرویس نه تنها محدودیت های محتوا را توسط سرویس های جریان ورزشی می تواند دور کند بلکه در بین سریعترین سرورها نیز قرار دارد. شما قادر خواهید بود از جریانهای HD که هزینه آن را پرداخت می کنید ، بدون ایجاد مزاحمت لذت ببرید.

توصیه می کنیم برای باز کردن همه بازی ها و دور زدن خاموشی ها برای NFL Game Pass به یک سرور آلمانی ExpressVPN وصل شوید.

READER Deal: 49٪ در ExpressVPN در اینجا صرفه جویی کنید

نحوه تماشای NFL به صورت زنده در هر نقطه از جهان

حقوق پخش NFL متفاوت است ، اما بهترین گزینه برای تماشای بازی های زنده در هر نقطه جهان استفاده از آن است NFL بازی پاس. در ایالات متحده ، NFL Game Pass تنها پس از پخش شدن بازی ، جریان بازی را به صورت تقاضا ارائه می دهد ، در حالی که در انگلیس و ایرلند برخی از بازی ها از بین می روند. اما در بسیاری از کشورها از جمله آلمان ، سوئیس و اتریش ، NFL Game Pass تمام 250+ بازی NFL 2019 را بدون محدودیت زندگی می کند.

با انجام موارد زیر می توانید از طریق NFL Game Pass به پخش مستقیم بازی های NFL دسترسی پیدا کنید:

 1. برای سرویس VPN مانند ExpressVPN یا سایر گزینه های پیشنهادی ثبت نام کنید.
 2. به یک سرور VPN در کشوری متصل شوید که Game Pass پخش کاملاً زنده مانند آلمان را ارائه می دهد.
 3. برو به NFL بازی پاس وب سایت و ثبت نام کنید.
 4. بازی های NFL خود را به طور زنده پخش کنید و در تمام طول فصل (و با یک آزمایش آزمایشی 7 روزه)

نحوه تماشای NFL بدون کابل به صورت رایگان

فصل NFL 2019-2020 بیش از 250 بازی در استادیوم های سراسر آمریکا (و چند مورد در خارج از کشور) بازی خواهد کرد. شما می توانید بیشتر ، اگر نه همه ، این بازی ها را از طریق سرویس های پخش پولی در سرتاسر جهان مشاهده کنید. با این حال ، چند گزینه رایگان وجود دارد که می توانید از هر نقطه ای از جهان بهره ببرید.

آمازون نخست فیلم

اگرچه یک گزینه کاملاً رایگان نیست ، اگر در حال حاضر یک حساب آمازون دارید ، می توانید پنج شنبه شب بدون هزینه اضافی دریافت کنید. و اگر در خارج از کشور هستید, یک VPN برای دور زدن انسداد محتوا آمازون کار خواهد کرد, بنابراین می توانید بازی های پنجشنبه شب فوتبال را از طریق Prime Video در هر جای دنیا پخش کنید.

یاهو! برنامه ورزشی

Yahoo! برنامه موبایل ورزشی امسال 5 بازی در دسترس خواهد داشت که اولین آنها در تاریخ 12 سپتامبر و آخرین آن در تاریخ 20 دسامبر است. اگر بتوانید این برنامه را بارگیری کنید ، می توانید این بازی ها را به صورت رایگان تماشا کنید. شاید بتوانید Yahoo! را بارگیری و پخش کنید. ورزش خارج از ایالات متحده با VPN.

7mate (استرالیا بدون هوا)

شبکه آزاد هوایی 7mate استرالیا با NFL که سال گذشته منقضی شد ، 4 سال معامله برقرار کرد. هنوز هیچ چیز اعلام نشده است ، اما با فرض توافق جدید ، 7mate گزینه ای مناسب خواهد بود. هرکسی در خارج از استرالیا می تواند با VPN به جریان 7mate دسترسی پیدا کند.

USTV اکنون

USTV اکنون دو کانال پخش اصلی مستقر در ایالات متحده دارد: FOX و CBS. با استفاده از این سرویس می توانید تعداد محدودی بازی را در طول سال مشاهده کنید. USTV اکنون کاملاً رایگان برای استفاده در هر نقطه از جهان است.

نحوه تماشای بازی های NFL در ایالات متحده

NFL بدون کابل 2018

در ایالات متحده ، چندین پخش کننده حقوق NFL را به اشتراک می گذارند. در حال حاضر ، حق پخش NFL توسط:

 • NFL بازی پاس (بازی های زنده موجود از طریق انسداد VPN)
 • CBS (بازی های AFC)
 • FOX (بازی های NFC ، پنجشنبه شب فوتبال)
 • NBC (یکشنبه شب فوتبال)
 • ESPN (دوشنبه شب فوتبال)
 • شبکه NFL (پنجشنبه شب فوتبال)
 • فیلم Prime Prime Amazon (پنج شنبه های شب فوتبال)
 • یاهو! برنامه ورزشی (5 بازی از 12 سپتامبر تا 20 دسامبر)

برای دسترسی به این گزینه ها بدون کابل ، به یکی از چندین سرویس پخش مختلف نیاز خواهید داشت. در حال حاضر ، بهترین گزینه تک سرویس که بیشترین تعداد بازی را در اختیار شما قرار می دهد ، YouTube TV است. با 49.99 دلار در ماه ، YouTube TV CBS ، FOX ، NBC و ESPN را حمل می کند. این بدان معناست که AFC ، NFC ، یکشنبه شب و دوشنبه شب فوتبال را دریافت خواهید کرد. آن را با یک حساب Prime Prime Video ترکیب کنید (8.99 دلار در هر ماه جداگانه ، اگرچه Prime Video با یک حساب معمولی آمازون نیز همراه است) ، و شما برای تماشای فصل NFL 2019-2020 بدون کابل پوشش کاملی خواهید داشت..

اگر می خواهید همه چیز را زیر یک سقف نگه دارید ، ممکن است بخواهید NFL Game Pass را در نظر بگیرید. این سرویس پس از پخش ، هر بازی درخواستی ایالات متحده را ارائه می دهد ، بدون خاموشی. اما اگر می خواهید همه چیز را به صورت زنده تماشا کنید ، می توانید در NFL Game Pass ثبت نام کنید و از طریق VPN به کشوری که در آن هر بازی زنده از طریق این سرویس (از جمله آلمان ، سوئیس ، اسپانیا و سایر کشورهای منطقه یورو) در دسترس است به حساب خود وصل شوید..

گزینه های جایگزین برای تماشای NFL 2019-2020 در ایالات متحده است

گزینه های کمی پیچیده تر و متنوعی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا پوشش نسبتاً گسترده ای بدست آورید. به عنوان مثال ، یک روش دریافت است آمازون نخست فیلم برای پنجشنبه شب فوتبال. از آنجا ، می توانید اضافه کنید CBS All Access به عنوان یک کانال Prime برای دریافت بازی های AFC.

تنها شکاف شما در بازی ها بازی های NFC (FOX) ، دوشنبه شب فوتبال (ESPN) و یکشنبه شب فوتبال (NBC) خواهد بود.. اگر بسته آبی تلویزیون Sling را به قیمت 25 دلار در هر ماه اضافه کنید ، شبکه FOX و NFL دریافت خواهید کرد.

با این گزینه ها ، تقریباً هر کانال NFL به استثنای ESPN و NBC خواهید داشت و هزینه های کلی شما به شرح زیر خواهد بود:

 1. آمازون نخست فیلم: 8.99 $ / ماه
 2. CBS All Access: 5.99 دلار در ماه
 3. Sling Blue: 25 دلار در ماه

کل: 39.98 دلار در ماه

از تحقیقات ما ، این ترکیب بهترین گزینه برای به دست آوردن بیشترین تعداد بازی NFL بدون کابل در آمریکا با کمترین هزینه است. با این حال ، اگر داشتن چندین سرویس در کوچه شما نیست ، توصیه می کنیم YouTube TV یا Hulu With Live TV را در نظر بگیرید.

سرانجام ، DAZN را در ایالات متحده حساب نکنید. DAZN 20 دلار در هر ماه در ایالات متحده (یا 99 دلار در سال) هزینه می کند. در حالی که این سرویس NFL را در بازار آمریکا ندارد ، ما پیدا کرده ایم که یک VPN (از جمله ExpressVPN) با DAZN کانادا (که دارای بازی های NFL زنده از طریق NFL Game Pass است) کار می کند. با استفاده از آن دسته کوچک موسیقی جاز ، می توانید بازی های NFL را به صورت زنده و با هزینه ای بسیار کمتر دریافت کنید.

ServiceMinimum هزینه / MonthTrial PeriodNFL پخش کنندگان ارائه می شود
fuboTV $ 54.99 7 روز شبکه FOX ، CBS ، NBC ، NFL
YouTube TV 49.99 دلار 7 روز FOX ، CBS ، NBC ، ESPN
Sling TV (نارنجی + آبی) 40 دلار 7 روز شبکه FOX ، NBC ، ESPN ، NFL
هولو با تلویزیون زنده 44.99 دلار 7 روز FOX ، CBS ، NBC ، ESPN
PlayStation Vue 49.99 دلار 5 روز FOX ، NBC ، ESPN (بسته 54/99 دلار در ماه اضافه می کند شبکه NFL و شبکه ورزشی CBS)
AT&T TV اکنون 50 دلار 7 روز FOX ، CBS ، NBC ، ESPN

بازی های NFL را در کانادا مشاهده کنید

NFL کانادا بدون کابل 2019

طرفداران NFL در کانادا گزینه های چندانی برای تماشای NFL در سال 2019 دارند. طرفداران می توانند دسترسی به این سایت را خریداری کنند NFL بازی پاس به عنوان یک بار پرداخت با قیمت 74.99 دلار برای تماشای بازی های کامل زنده و تکرارهای هر بازی فصل. طرفداران NFL کانادایی همچنین می توانند بازی های NFL را بدون کابل با استفاده از دو منبع دیگر تماشا کنند:

 • DAZN (با بازی NFL Pass Pass): 20 دلار در ماه CAD
 • TSN Direct (RDS مستقیم برای فرانسوی): 24.99 دلار در ماه CAD

اگر می خواهید هر بازی NFL را ببینید ، DAZN بهترین گزینه شماست. DAZN نه تنها از حق پخش بیشتر بازی های NFL در کانادا برخوردار است بلکه NFL Game Pass را نیز ارائه می دهد. و برخلاف ایالات متحده ، جایی که Game Pass فقط تکرار NFL را ارائه می دهد ، در کانادا Game Pass بازی ها را بصورت زنده و به صورت HD ارائه می دهد.

DAZN در کانادا نسبت به بسیاری از مکان های دیگر که در دسترس است گران تر است اما تعداد زیادی از ورزش و گزینه هایی را برای کمک به توجیه قیمت بالاتر فراهم می کند. TSN گزینه دیگری است. این سرویس دارای یک برنامه جریان مستقل است. TSN بیشتر بازی های NFL را در کانادا نیز انجام می دهد.

نحوه تماشای بازی های NFL در انگلستان

UK NFL بدون کابل 2019

در خارج از ایالات متحده ، انگلیس سومین مکان محبوب برای فوتبال آمریکاست. چند گزینه آسان برای دسترسی نیز برای طرفداران NFL UK وجود دارد. بهترین گزینه های شما برای NFL در انگلستان عبارتند از:

 • اکنون تلویزیون (دسترسی به Sky Sports): 6.99 پوند / ماه برای تلویزیون حالا ، به علاوه 5.99 پوند / ماه برای Sky Sports Mobile
 • NFL بازی پاس

اکنون تلویزیون ممکن است بهترین گزینه برای کسانی باشد که می خواهند بدون نیاز به تجهیزات لازم به Sky TV و Sky Sports دسترسی پیدا کنند. می توانید حداقل یک گذرگاه سرگرمی اکنون TV دریافت کنید ، سپس در Sky Sports Mobile اضافه کنید. هزینه کل فقط کمتر از 13 پوند در هر ماه است ، و آن را ارزان تر از ثبت نام به طور مستقیم به Sky Sky می کند ، که می تواند نسبتاً گران باشد.

نحوه تماشای بازی های NFL در استرالیا

NFL استرالیا بدون کابل

NFL در استرالیا دو گزینه بدون کابل وجود دارد:

 • NFL بازی پاس: 249 دلار در سال AUD
 • اکنون Foxtel: 40 دلار در ماه / AUD + 29 دلار / ماه افزودنی ورزشی AUD
 • 7 مأمور: رایگان (نامشخص)

NFL Game Pass بهترین مسیر برای طرفداران NFL استرالیا است ، زیرا بیشتر بازی ها را بصورت زنده انجام می دهد و هر بازی دیگری که بخواهد با تکرارهای کامل همراه باشد. بارگیری و پخش در تعداد زیادی دستگاه آسان است. برای کسانی که می خواهند یک مسیر رایگان داشته باشند ، 7mate در طول فصل چند بازی انتخابی خواهد داشت. از آنجایی که این گزینه یک تلویزیون تلویزیونی بدون هوای رایگان است ، می توانید با آنتن تنظیم کنید. Foxtel Now نیز گزینه مناسبی است ، گرچه ممکن است قیمت آن با قیمت 69 دلار در ماه برای دسترسی بهترین نباشد.

NFL را در اروپا تماشا کنید

چند گزینه برای کشورهای اروپایی خارج از انگلیس وجود دارد. برای کسانی که در اروپا هستند ، برخی از گزینه های جریان NFL عبارتند از:

 • DAZN (آلمان ، اتریش ، سوئیس ، ایتالیا): 9،99 € / ماه
 • NFL Game Pass (در بیشتر اروپا): قیمت ها براساس کشور متفاوت است

در صورت وجود ، DAZN گزینه بسیار خوبی است. نه تنها NFL Game Pass را ارائه می دهد ، بلکه بارهای دیگری از گزینه های ورزشی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. هزینه کم آن باعث شده است که هواداران کاملی برای طرفداران اروپایی NFL باشد.

برای کشورهای اروپایی که DAZN در دسترس نیست ، NFL Game Pass گزینه ای است که در آنجا موجود است. قیمت ها از کشور به کشور دیگر متفاوت خواهد بود ، بنابراین می خواهید بعد از ورود به وب سایت NFL Game Pass از کشور خود ، بررسی کنید که این قیمت ها چیست. در حالی که NFL Game Pass هر بازی NFL ایالات متحده را در بسیاری از کشورها به صورت زنده ارائه می دهد ، ممکن است فقط در برخی از کشورها بازپرداخت ارائه دهد.

راهنمای فصل NFL 2019-2020

با بیش از 250 بازی در این فصل اتفاق می افتد ، گرفتن هر بازی ممکن است کمی دشوار باشد. با این حال ، می توانید گزینه های پخش زنده را با تکرارهای تقاضا مخلوط کنید تا تجربه کامل را کسب کنید. منابع مختلفی وجود دارد که می توانید برای جستجوی کل برنامه بازی های آینده استفاده کنید.

 • برنامه NFhilm
 • برنامه NFL ESPN
 • برنامه NFL Google

همچنین می توانید برنامه هایی را از پخش کننده های فردی پیدا کنید که جزئیات بازی های موجود در شبکه های آنها را نشان می دهد و چه موقع. برای دیدن این که آیا برنامه های پخش در دسترس هستند ، بخش "NFL" را بررسی کنید.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

About the author

Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 70 =