نحوه تماشای NFL Draft 2019 بصورت آنلاین

نحوه تماشای NFL Draft 2019 بصورت آنلاین

پیش نویس NFL 2019 از 25 تا 27 آوریل به صورت زنده پخش می شود. طرفداران NFL می توانند به صورت زنده تنظیم کنند تا ببینند کدام ستاره های کالج به داغترین بازیکنان جدید NFL برای فصل 2019-2020 و بعد از آن تبدیل می شوند.

شما می توانید به لطف چند گزینه اصلی کلید جریان ، مدل NFL Draft 2019 را بصورت آنلاین تماشا کنید. حتی ممکن است شما با منابع و ابزارهای مناسب بتوانید در هر نقطه از جهان تماشا کنید.

نکته مهم: راهنمای ما فقط منابع رسمی را برای پیش نویس NFL 2019 پیشنهاد می کند. NFL Draft یک رویداد خاص برای بزرگترین طرفداران NFL است ، اما این رویداد اغلب از طریق سایت های غیر رسمی پخش می شود. این سایتها همچنین ممکن است بدافزارها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را پنهان کرده یا ممکن است به عنوان دروازه ورود به سایر تهدیدات حریم خصوصی و امنیتی باشد.

در همین حال ، منابع غیر رسمی بهترین کیفیت پخش را ارائه نمی دهند و به احتمال زیاد غیر منتظره به صورت آفلاین می روند. از آنجا که این رویداد از طریق منابع رسمی متعدد موجود است ، نیازی به مراجعه به سایتهایی نیست که ممکن است شما را در معرض خطر قرار دهند. ما فقط گزینه های رسمی را توصیه می کنیم ، که برخی از آنها ممکن است رایگان و در دسترس از هر نقطه از جهان باشد.

بسته به موقعیت مکانی شما ، ممکن است نیاز به استفاده از VPN برای تماشای آنلاین NFL Draft 2019 داشته باشید. 

نحوه تماشای پیش نویس 2019 NFL Draft به صورت آنلاین و با VPN

پیش نویس NFL 2019 فقط در ایالات متحده پخش می شود. به همین ترتیب ، اگر در خارج از ایالات متحده هستید ، یک VPN برای مشاهده این رویداد لازم است. همچنین اگر می خواهید به طور رایگان تماشا کنید ، نیاز به یک VPN در ایالات متحده دارید ، یا اگر می خواهید بدون خطر ضربات جریان ویدیویی ISP ، HD را تماشا کنید در HD.

برای اینکه VPN خود را با پیش نویس NFL 2019 کار کنید ، موارد زیر را انجام دهید:

 1. ثبت نام در یک سرویس VPN تست شده. ما ExpressVPN را برای رویدادهای مربوط به ورزش مانند NFL Draft توصیه می کنیم ، اما سایر ارائه دهندگان قابل اعتماد از جمله NordVPN و Cyberghost وجود دارند.
 2. برنامه VPN را بر روی دستگاه انتخابی خود نصب کنید (ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ، آمازون آمازون تلویزیون ، و غیره) ، و سپس به یک شهر آمریکا وصل کنید که جریان در دسترس است (اطلاعات بیشتر در مورد این زیر).
 3. به سرویس پخش جریانی مورد نظر خود وارد شوید یا به سایت پخش جریانی زندگی کنید که قصد استفاده از آن را دارید. ما به شدت توصیه می کنیم گزینه های VPN و جریان خود را قبل از رویداد تست کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از آشکارها و اعلامیه های اصلی را از دست نخواهید داد.

خودشه! اگر فهمیدید که اتصال VPN برای کمک به شما در دور زدن قفل منطقه کار نمی کند ، سعی کنید حافظه پنهان و کوکی های خود را در مرورگر خود پاک کنید ، مرورگر را به طور کامل ببندید ، و سپس جلسه جدیدی را باز کنید. همچنین ممکن است بخواهید در یک پنجره مرور خصوصی مانند حالت ناشناس Chrome یا پنجره خصوصی Firefox را اجرا کنید..

بسیاری از برنامه های تلفن همراه اکنون به شما نیاز دارند تا مکان خود را با استفاده از GPS تأیید کنید. برای این کار غالباً یک دور زدن مؤثر وجود ندارد ، بنابراین توصیه می کنیم تا از مرورگر وب یا دستگاه متصل به تلویزیون مانند Amazon Fire TV استفاده کنید.. (توجه داشته باشید که هیچ برنامه VPN برای Roku یا Apple TV وجود ندارد.)

بیایید برخی از بهترین گزینه های شما را برای تماشای پیش نویس NFL 2019 به صورت آنلاین از هر نقطه جهان ، از جمله گزینه های رایگان بررسی کنیم.

نحوه تماشای NFL Draft 2019 بصورت آنلاین

بهترین اخبار در مورد پیش نویس NFL امسال این است که تماشای آن کاملا رایگان است. اگرچه چندین کانال تلویزیونی pay-TV پخش می شوند, با استفاده از VPN و وب سایت می توانید رایگان تماشا کنید محل سکونت. در غیر این صورت ، می توانید در هر سرویس پخش مستقر در ایالات متحده که دارای ESPN ، شبکه NFL یا ABC است ، ثبت نام کنید.

برای تماشای نسخه NFL 2019 NFL به صورت رایگان از Locast و VPN استفاده کنید

locast nfl پیش نویس آنلاین بصورت رایگان

Locast یک سرویس رایگان است که از طریق پخش آنلاین می تواند تلویزیون خارج از هوا را ارائه دهد. توجه داشته باشید که پخشهای دیجیتالی OTA در ایالات متحده بصورت رایگان از هوا پخش می شوند ، بنابراین اگر ساکن ایالات متحده هستید و آنتن دیجیتال دارید می توانید به راحتی رایگان تماشا کنید. با این حال ، بارگیری مجدد این سیگنال ها به صورت رایگان در وب به دلیل محدودیت های قانونی در گذشته انجام آن دشوار بوده است (همانطور که شرکت شکست خورده Aereo کشف کرد).

با این حال ، به نظر می رسد که Locast فهمیده است که چگونه می توان چارچوب قانونی را برای تحقق آن پیمایش کرد ، که خبر خوبی برای هواداران NFL ساکن خارج از کشور است. Locast قفل منطقه را پیاده سازی می کند تا فقط به افرادی که در شهرهای منتخب دسترسی دارند به آن محتوا دسترسی پیدا کنند. با این حال ، ما فهمیدیم که یک VPN از بلوک های محتوای آن دور می زند.

برای تماشای NFL Draft رایگان در Locast ، موارد زیر را انجام دهید:

  1. ثبت نام در یک حساب VPN (ما ExpressVPN را آزمایش کرده ایم و تأیید کرد که با Locast کار می کند)
  2. اتصال به سرور در یکی از شهرها مکان موجود در دسترس است (نیویورک ، فیلادلفیا ، بالتیمور ، D. D. واشنگتن ، شیکاگو ، دنور ، دالاس ، هیوستون)
  3. یک پنجره مرور خصوصی باز کنید (برای مثال حالت ناشناس در Google Chrome)
  4. به Locast.org بروید
  5. ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان در Locast
  6. روی شهری که می خواهید جریانهای مستقیم را مشاهده کنید ، کلیک کنید ، سپس با شروع پیش نویس NFL 2019 ، به شبکه محلی ABC خود بروید.

ترکیب Locast و VPN آسانترین راه برای هر کسی برای تماشای پیش نویس NFL آینده در هر نقطه از جهان ، از جمله در ایالات متحده است. اگر در ایالات متحده هستید و یکی از شهرهایی که Locast در دسترس است ، یک VPN ضروری نیست ، اما هنوز هم توصیه می شود برای جلوگیری از پرتاب ISP.

Locast یک سازمان غیرانتفاعی است که هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کند. اگر از Locast استفاده می کنید ، ما اهداء کمک می کنیم تا به شما در ارائه خدمات در دسترس برای رویدادهای آینده کمک کنیم.

گزینه های اضافی برای تماشای پیش نویس NFL بصورت آنلاین

اگر خارج از آمریکا نیستید ، یک ترکیب Locast + VPN بهترین گزینه برای تماشای پیش نویس NFL 2019 خواهد بود. با این حال ، طرفداران NFL ایالات متحده چند گزینه اضافی برای کشف دارند.

نحوه تماشای پیش نویس NFL در ایالات متحده

BAFTA 2019

پیش نویس NFL از طریق همه شبکه های زیر پخش می شود:

 • ABC
 • ESPN
 • تبعید ESPN
 • شبکه NFL

اگر در ایالات متحده هستید و یک آنتن دیجیتال خارج از هوا دارید ، می توانید پخش محلی ABC خود را انتخاب کرده و به صورت رایگان تماشا کنید. در غیر اینصورت ، برای دسترسی به ABC ، ​​ESPN ، ESPN Deportes یا شبکه NFL باید در یکی از خدمات زیر ثبت نام کنید. هر گزینه زیر یک دوره آزمایشی رایگان دارد ، بنابراین ممکن است بتوانید به صورت رایگان ثبت نام کنید ، نسخه NFL 2019 را تماشا کنید ، و بعد از آن اشتراک خود را لغو کنید.

تلویزیون زنجیر

Sling TV ارزانترین گزینه برای خارج از کشور Locast است. می توانید با یک محاکمه رایگان 7 روزه در Sling TV مشترک شوید. با این وجود ، کدام بسته را انتخاب می کنید کانال NFL پیش نویس را دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید شبکه NFL را تماشا کنید ، بسته اشتراک Sling Blue را انتخاب کنید. اگر می خواهید از طریق ESPN یا ESPN Deportes تماشا کنید ، Sling Orange را انتخاب کنید. اگر هر دو گزینه را می خواهید ، Sling Orange + Blue را انتخاب کنید.

اگر تصمیم به نگه داشتن Sling TV دارید ، هر بسته شخصی در هر ماه 25 دلار هزینه دارد ، در حالی که Sling Orange + Blue در هر ماه 40 دلار است.

Sling TV ABC را در هیچ یک از بسته های جریان خود ارائه نمی دهد.

YouTube TV

YouTube TV با ارائه یک آزمایش آزمایشی 7 روزه با بیش از 50 کانال در دسترس ، گزینه خوبی برای طرفداران NFL است. YouTube TV ESPN و ABC (بیشتر بازارها) را در اختیار شما قرار می دهد و در صورت عدم دسترسی ABC از مشترکان نسخه پشتیبان تهیه می کند.

اگر تصمیم دارید با YouTube TV چسبیده باشید ، اکنون هزینه آن 49.99 دلار در هر ماه است.

Hulu + تلویزیون زنده

یک گزینه جالب تلویزیونی ، تلویزیون Hulu + Live کتابخانه مورد نیاز Hulu را با بسته کانالهای زنده مشابه آنچه در YouTube TV موجود است ، ترکیب می کند. ABC (در اکثر بازارها) و ESPN دریافت خواهید کرد. با این وجود هیچ شبکه NFL ارائه نشده است.

تلویزیون Hulu + Live با یک آزمایش رایگان 7 روزه در دسترس است و هزینه آن 44.99 دلار در ماه پس از آن است.

PlayStation Vue

تصور غلط رایج (به لطف نام) این است که PlayStation Vue فقط در کنسول بازی پلی استیشن موجود است. در مقابل ، می توانید تعداد زیادی دستگاه را ثبت نام کرده و از آن استفاده کنید.

PlayStation Vue چهار گزینه بسته جریان را ارائه می دهد. بسته "هسته" با یک آزمایش 5 روزه رایگان و شامل ABC (اکثر بازارها) ، ESPN و شبکه NFL است. پس از پایان دادگاه ، هزینه 49.99 دلار در هر ماه است. اگر به NFL Network به عنوان گزینه احتیاج ندارید ، بسته "دسترسی" ABC و ESPN را ارائه می دهد و 44.99 دلار در ماه هزینه دارد.

DirecTV اکنون

اگر شما پس از آزمایش رایگان آن را نگه دارید ، گرانترین گزینه در لیست است ، DirecTV Now ABC (بیشتر بازارها) و ESPN را ارائه می دهد. شما فقط باید بسته "PLUS" را انتخاب کنید ، که پس از پایان جلسه آزمایشی رایگان ، 50 دلار در ماه هزینه می کند.

بسته های اولیه DirecTV Now (PLUS و MAX) با HBO همراه هستند و آنها را به گزینه خوبی برای طرفداران NFL که می خواهند تماشا کنند بازی تاج و تخت فصل 8.

NFL Draft 2019: برنامه رویداد ، جزئیات و چشم انداز برتر

NFL Draft یک رویداد سه روزه است که با 7 دور برگزار می شود. برنامه رویداد به شرح زیر است:

 • دور 1: پنج شنبه ، 25 آوریل ، 8 PM EST / 1 AM GMT
 • دوره های 2-3: جمعه ، 26 آوریل ، 7 عصر EST / 12 صبح GMT
 • دور 4-7: شنبه 27 آوریل ، 12 PM EST / 5 PM GMT

NFL پیش نویس چگونه کار می کند?

NFL Draft یک رویداد اصلی برای تیم های NFL برای تهیه بازیکنان جوان جدید است. با این حال ، میزان معقولی از معاملات بازیکن اتفاق می افتد ، که تیمها می توانند برای افزایش پیش نویس انتخاب خود یا افزایش تعداد پیش نویس های انتخابی خود ، اقدام کنند..

تیم هایی که بدترین رکورد را دارند ، به طور معمول در هر دور اول انتخاب می شوند ، در حالی که تیم هایی که دارای بهترین رکورد هستند آخرین انتخاب را می گیرند.

امسال 256 عکس انتخاب شده است. هر 32 تیم تمرینات انتخابی خود را انجام می دهند ، اگرچه به دلیل معامله هایی که در طول و پس از آن در فصل NFL 2018-2019 اتفاق افتاده ، وانت انتخابی اندکی تغییر یافته است.

اولین وانت دور امسال به شرح زیر است:

 1. آریزونا کاردینالز (رکورد 3-13)
 2. سانفرانسیسکو 49ers (4-12)
 3. نیویورک جت (4-12)
 4. مهاجمان اوکلند (4-12)
 5. تمساح خلیج تمپا (5-11)
 6. غول های نیویورک (5-11)
 7. جکسونویل جگوارس (5-11)
 8. Detroit Lions (6-10)
 9. لوح های بوفالو (6-10)
 10. دنور برونکو (6-10)
 11. سینسیناتی بنگالز (6-10)
 12. Green Bay Packers (6-9-1)
 13. دلفین های میامی (7-9)
 14. Atlanta Falcons (7-9)
 15. واشنگتن ردسکینس (7-9)
 16. کارولینای پانترس (7-9)
 17. نیویورک غول (5-11) (موقعیت بعد از اودل بکهام جونیور با کلیولند براون تجارت کرد.)
 18. مینسوتا وایکینگ ها (8-7-1)
 19. تنسی تایتان (9-7)
 20. استیلرز پیتسبورگ (9-6-1)
 21. Seattle Seahawks (10-6)
 22. بالتیمور راونز (10-6)
 23. هوستون تگزانس (11-5)
 24. اظهارات اوکلند (موقعیت بعد از تجارت خلیل مک به خرس شیکاگو)
 25. Philadephia Eagles (9-7)
 26. Colts Indianapolis (10-6)
 27. اظهارات اوکلند (موقعیت بعد از تجارت اماری کوپر با دالاس کابویها)
 28. شارژر لس آنجلس (12-4)
 29. روسای کانزاس سیتی (12-4)
 30. Green Bay Packers (6-9-1) (موقعیت بعد از تجارت مارکوس داونپورت با مقدسین نیواورلئان)
 31. لس آنجلس رمس (13-3)
 32. میهن پرستان جدید انگلستان (11-5)

برای لیست کامل سفارش سفارش NFL 2019 انتخاب کنید, اینجا را بررسی کنید.

پیش نویس آینده NFL برتر 2019

2019 nfl draaft nick bosa نیک بوسا ، ایالت اوهایو

با استفاده از تنها 252 انتخاب ، همه چشم اندازها باعث می شوند این روند کاهش یابد. با این حال ، در اینجا بهترین چشم انداز NFL پیش نویس 2019 برای تماشا وجود دارد که بسیاری از آنها ممکن است در دور اول جمع شوند.

 1. نیک بوسا (ایالت اوهایو ، پایان دفاعی (DE))
 2. کوئینن ویلیامز (دانشگاه آلاباما ، خط دفاعی (DL))
 3. جاش آلن (دانشگاه کنتاکی ، دی)
 4. اد الیور (دانشگاه هیوستون ، دی ال)
 5. دیوین وایت (ایالت لوئیزیانا ، Linebacker (LB))
 6. جاوا تیلور (دانشگاه فلوریدا ، خط خارج از خط (OL))
 7. کیلر موری (دانشگاه اوکلاهما ، Quarterback (QB))
 8. مونتز عرق (ایالت می سی سی پی ، دی)
 9. راشان گری (دانشگاه میشیگان ، DL)
 10. T.J. هاکنسون (دانشگاه آیووا ، تنگ پایان (TE))

CBS Sports را برای لیست طولانی تر آینده آینده NFL پیش نویس بررسی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1

Adblock
detector