نحوه تماشای بازیهای NFL London: Chicago Bears vs Oakland Raiders

چگونه بازی های NFL London را بصورت آنلاین تماشا کنیم

مسابقه Chicago Bears vs Oakland Raiders برگزار می شود یکشنبه ، 6 اکتبر در 6 PM BST (1 PM EST / 10 AM PST). اولین بازی از چهار بازی NFL در لندن در سال 2019 ، همچنین این بازی افتتاحیه NFL در استادیوم جدید تاتنهام هاتسپور است. در حالی که بلیط ها خیلی سریع فروخته می شوند ، هنوز می توانید به کمک یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) بصورت رایگان تماشا کنید. در حقیقت ، VPN حتی امکان پخش مستقیم بازی Bears v Raiders در خارج از کشور (خارج از انگلستان) را فراهم می کند..

ما فقط منابع رسمی را توصیه می کنیم برای تماشای جریان زندگی Chicago Bears vs Oakland Raiders. NFL London Games جریان های غیرمجاز زیادی را به خود جلب می کند. با این وجود ، اگر نمی خواهید هیچ عملی را از دست ندهید ، زیرا به دلیل نقض حق چاپ کپی رایت غالباً به صورت آفلاین بارگیری می شوند. آنها معمولاً از کیفیت پایین تری نیز برخوردار هستند و وضوح ضعیف دارند و مواردی از جمله تاخیر و بافر بیش از حد دارند. علاوه بر این ، می توانید Chicago Bears vs Oakland Raiders را بصورت آنلاین تماشا کنید ، بنابراین نیازی به استفاده از جریانهای بدون مجوز نیست.

بازی 2019 NFL London بین Chicago Bears و Oakland Raiders فقط در سیستم عامل های منطقه قفل شده پخش می شود. این یعنی برای تماشای خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید.

نحوه تماشای زندگی Chicago Bears vs Oakland Raiders بصورت آنلاین

آیا شما می دانید چگونه می توانید جریان مسابقه بازی های بازی لندن بین Chicago Bears و Oakland Raiders را پخش کنید؟ فقط مراحل زیر را طی کن.

در اینجا نحوه تماشای NFL London Games 2019: Bears vs Raiders به ​​صورت رایگان مشاهده می شود

  1. با VPN ثبت نام کنید که iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج می کند. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. با این حال ، NordVPN و CyberGhost گزینه های ارزشمند دیگری هستند که با iPlayer BBC نیز کار می کنند.
  2. برنامه VPN مناسب را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید. VPN های فوق همه برنامه هایی را برای دسک تاپ و موبایل و همچنین افزونه های مرورگر Chrome و Firefox ارائه می دهند.
  3. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کنید و به یک سرور در انگلستان وصل شوید. این به شما یک آدرس IP در انگلستان می دهد و به شما امکان می دهد iPlayer BBC را حتی اگر خارج از کشور هستید از حالت انسداد خارج کنید.
  4. ثبت نام در یک حساب iPlayer BBC (این برنامه رایگان است). شما باید یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید و تاریخ تولد ، آدرس ایمیل ، کشور و کد پستی انگلستان را تهیه کنید (اگرچه کد پستی در انگلستان کار خواهد کرد).
  5. قبل از بازی Bears vs Raiders ، VPN خود را با iPlayer بی بی سی تست کنید. باید از حالت مسدود خارج شود! در غیر اینصورت ، توصیه می کنیم حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید.

اگر با وجود تمام مراحل فوق با این وجود هنوز مشکل دارید ، نگران نباشید. در صورتی که آدرس IP که در لیست سیاه قرار گرفته اید ، به یک سرور UK دیگر وصل شوید. برای راهنمایی بیشتر می توانید با پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید. انجام این کار پیش از بازی NFL London Games 2019 به شما فرصت می دهد تا هرگونه مشکل را برطرف کرده و از گم شدن بازی Bears vs Raiders جلوگیری کنید.

نحوه تماشای پخش زنده شیکاگو خرس در مقابل اوکلند اظهارات به طور رایگان از تلویزیون انگلیس

مسابقه Chicago Bears vs Oakland Raiders به ​​صورت رایگان و به صورت زنده پخش می شود iPlayer بی بی سی. بعد از آن حدود یک ماه در صورت تقاضا نیز در دسترس خواهد بود ، بنابراین اگر برنامه های دیگری را در روز بازی دارید ، نگران نباشید.

برای تماشای iPlayer BBC ، باید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید. علاوه بر این ، در حالی که مجوز تلویزیون انگلستان برای استفاده از iPlayer BBC لازم است ، این سرویس درستی تأیید نمی کند که شما یکی داشته باشید یا نه.

شایان ذکر است iPlayer بی بی سی در منطقه قفل شده و فقط در انگلستان در دسترس است. به همین دلیل ، برای تماشای خارج از کشور به یک آدرس IP VPN و UK نیاز دارید. ExpressVPN شامل ضمانت 30 روز پس انداز پول است ، به این معنی که می توانید در صورت راضی نبودن آن را بدون ریسک امتحان کنید و بازپرداخت کامل دریافت کنید..

از کجا دیگر می توانم جریان Bears vs Raiders را آنلاین در انگلستان زندگی کنم?

پرچم انگلستان

گزینه دیگر برای تماشای بازی NFL London 2019 2019 در انگلستان از طریق Sky Sports است. اگرچه این یک گزینه رایگان نیست ، ممکن است مورد توجه مشتریان فعلی Sky Sports باشد ، زیرا به شما امکان می دهد پخش مستقیم بازی های 2019 NFL London در لندن آنلاین از طریق آسمان برو برنامه. مشتریان آسمان می توانند با پرداخت 23 پوند در هر ماه ، مجموعه ورزشی کامل را به اشتراک موجود خود اضافه کنند.

اگر Sky TV ندارید ، گزینه تماشای کابل بدون سیم از طریق Now TV وجود دارد. با استفاده از آن می توانید یک پاسگاه روز Sky Sports را با مبلغ 9.99 پوند خریداری کنید (همچنین بلیط های هفتگی و ماهانه به ترتیب با 14.99 £ و 33.99 پوند وجود دارد). با این حال ، با پوشش رایگان تماشای موجود ، واقعاً دلیلی برای تماشای تلویزیون Now وجود ندارد.

Sky Sky و Now TV هر دو سیستم عامل محدود جغرافیایی هستند ، بنابراین یک VPN برای تماشای خارج از انگلستان لازم است.

از کجا دیگر می توانم جریان زندگی آنلاین Chicago Bears vs Oakland Raiders را تماشا کنم?

ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

همیشه وقتی می توانید بازی های NFL را در ایالات متحده مشاهده کنید گزینه های زیادی وجود دارد و بازی های لندن 2019 نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازی Chicago Bears vs Oakland Raiders به ​​صورت زنده روی Fox پخش می شود. برای تماشای آنلاین ، باید به وب سایت Fox بروید و جزئیات ارائه دهنده تلویزیون آمریکایی خود را وارد سیستم شوید.

اگر تلویزیون کابلی ندارید ، yهنوز هم می توانید Fox Sports را از طریق خدمات جریان زیر تماشا کنید (همه اینها شامل یک آزمایش رایگان): AT&T TV Now (از 50 دلار در ماه) ، FuboTV (از 54.99 دلار در ماه) ، Hulu با تلویزیون زنده (44.99 دلار در ماه) ، PlayStation Vue (از 49.99 دلار در ماه) و YouTube TV (49.99 دلار در ماه). همه این خدمات محدود به جغرافیایی هستند و فقط در ایالات متحده در دسترس هستند. با این حال ، می توانید با یک آدرس IP VPN و US از خارج خارج شوید و آنها را از خارج تماشا کنید.

آلمان

BAFTA 2019 آلمان

ProSieben یکی از معدود پخش کننده هایی است که حقوق NFL آزاد به هوا را تضمین کرده است. این پخش می شود هر روز یکشنبه دو بازی و همچنین پلی آف و Super Bowl. بازی Chicago Bears vs Oakland Raiders در ProSieben Maxx پخش خواهد شد. اگر می توانید به صورت رایگان بازی را با ProSieben پخش کنید ، اگر قصد تماشای خارج از آلمان را دارید ، یک آدرس IP VPN و آلمانی لازم است.

استرالیا

پرچم استرالیا

ESPN و ESPN2 تمام بازی های NFL معمولی از جمله Chicago Bears vs Oakland Raiders را پوشش می دهد و به صورت زنده و در صورت تقاضا ارائه می دهد. اگر قبلاً مشتری Foxtel هستید ، می توانید بازی را از طریق برنامه Foxtel Go پخش کنید..

با این حال, Foxtel Go تنها راهی نیست که بتوانید با Foxtel به صورت آنلاین تماشا کنید. Foxtel Now نیز وجود دارد - یک سرویس مستقل که هزینه اشتراک پایه ماهانه 25 دلار و ماهانه 29 دلار اضافی برای بسته Sport هزینه دارد. علاوه بر این ، یک آزمایش 10 روزه رایگان ارائه می شود. برنامه های Foxtel Go و Now فقط در استرالیا در دسترس هستند ، بنابراین برای رفع انسداد آنها در خارج از کشور ، باید یک آدرس IP استرالیا را از طریق VPN دریافت کنید..

کشور خود را در اینجا ذکر نکنید?

اگر کشور شما در بالا ذکر نشده است ، نگران نباشید! بازی NFL بین Chicago Bears و Oakland Raiders در بسیاری از کشورها پخش می شود. در اینجا لیستی از پخش کننده های فعلی NFL که در فصل 2019 می روند ، است.

راه دیگر برای تماشای Chicago Bears vs Oakland Raiders امکان پذیر است NFL بازی پاس. این سرویس مبتنی بر اشتراک ، هر بازی NFL را بصورت زنده پخش می کند. علاوه بر این ، در ده ها کشور در سراسر جهان موجود است. این شامل استرالیا ، فرانسه ، آلمان ، مکزیک ، اسپانیا و انگلستان می شود (در اینجا لیست کاملی از کشورها وجود دارد). اشتراک سالانه NFL Game Pass هزینه 199.99 دلار دارد و تمام بازی ها را بصورت زنده (از جمله پلی آف و سوپر باول) شامل می شود.

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای Chicago Bears vs Oakland Raiders استفاده کنم?

مهم است که توجه داشته باشید زیاد VPN رایگان قادر به انسداد سیستم عامل های قفل شده منطقه مانند iPlayer BBC و Sky Go نیستند. از همه بدتر ، VPN های رایگان بسیار کند هستند ، و پخش مستقیم برنامه های ورزشی از جمله بازی های NFL لندن را بسیار چالش برانگیز می کند. تاخیر مکرر و بافر حتی ممکن است شما را در لحظات کلیدی بازی Bears vs Raiders از دست ندهد.

به نظر می رسد اگر عملکرد ضعیف به اندازه کافی بد نباشد ، معمولاً VPN های رایگان به اندازه کافی انجام نمی دهند تا امنیت آنلاین خود را حفظ کنند. فقدان ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری یا سوئیچ kill به این معنی است که شما خطر به خطر افتادن داده های خود را دارید. برخی از VPN های رایگان حتی به روشهای سایه بان برای کسب درآمد متوسل می شوند. یک روش پیگیری سابقه مرور شماست ، و بدون اطلاع شما آن را به اشخاص ثالث می فروشید. لازم به گفتن نیست ، یک VPN رایگان ارزش ریسک کردن را ندارد.

من درباره بازی های NFL London باید چه چیزی بدانم?

اولین بازی های NFL لندن در سال 2007 برگزار شد. در آن سال ، غول های نیویورک در ورزشگاه ومبلی 13-10 دلفین های میامی را شکست دادند. در کل ، حدود 24 بازی در لندن انجام شده است. فقط Green Green Packers در یک بازی بین المللی سری هنوز بازی نخواهند کرد.

امسال چهار بازی در لندن برگزار می شود که دو تای آنها در ورزشگاه ومبلی برگزار می شود (سینسیناتی بنگالز در مقابل لس آنجلس رامز و هیوستون تگزانس در مقابل جکسونویل جگوارس). با این حال, دو بازی خواهد شد, برای اولین بار در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور میزبانی می شود (Chicago Bears vs Oakland Raiders and Carolina Panthers vs Tampa Bay Buccaneers) - اولین استادیوم NFL ساخته شده با هدف اولیه در خارج از ایالات متحده.

چه کسانی مورد علاقه برای برنده شدن در بازی Chicago Bears vs Oakland Raiders هستند?

اگرچه این یک بازی خانگی Raiders خواهد بود, خرس های شیکاگو نفرات برتر برای برنده شدن هستند. در بازی لندن ، دو تیم در هر بازی چهار بازی فصل NFL 2019-20 را انجام داده اند. رکورد Bears 3-1 در حالی که مهاجمان 2-2 است.

با این حال ، دلایل خوش بینی برای مهاجمان پس از پیروزی 31-24 برابر کلتس وجود دارد. علاوه بر این ، شکی در مورد اینکه آیا میچ تروبیسکی ، بازیکن خط حمله اصلی ، خرس بازی خواهد کرد ، بعد از اینکه شانه ای درشت در مقابل وایکینگ ها متحمل شد ، بازی خواهد کرد یا خیر..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 94

Adblock
detector