برزیل و بلژیک را بصورت آنلاین به صورت آنلاین تماشا کنید (مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی)

نحوه تماشای برزیل - بلژیک به صورت آنلاین به صورت رایگان

آیا به دنبال تماشای آنلاین و برزیل برزیل مقابل بلژیک بصورت آنلاین و رایگان هستید؟ در این پست ، ما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید این بازی را پخش کنید و هر بازی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ، بصورت آنلاین بصورت رایگان. ما همچنین توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای انسداد و دسترسی به جریانی از کشورهای دیگر اعم از خارج از کشور یا خانه استفاده کنید. این بدان معناست که شما می توانید از انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، آلمان یا هر کشور دیگر در اروپا یا جهان ، پوشش را مشاهده کنید..

برزیل در تاریخ 6 ژوئیه در ورزشگاه کازان روسیه با بلژیک به سر می رود. این بازی قرار است در ساعت 7:00 BST (11:00 PST / 2PM EST) شروع به کار کند ، اما اگر این تیم ها به همان اندازه که به نظر می رسد با هم برابر باشند ، انتظار داشته باشید که بیش از 90 دقیقه طول بکشد. به طور سنتی ، برزیل تیم چشمگیر تری است اما بلژیک تاکنون ناکام است ، به این معنی که این مسابقه می تواند به هر صورت پیش برود.

خبر خوب این است که شما مجبور نیستید یک مسابقه را از دست بدهید. جام جهانی 2023 در بیش از 100 کشور جهان پخش می شود که بسیاری از آنها حداقل دارای پوشش جزئی از تماشای رایگان هستند. در زیر ، ما راهنماهای مخصوص کشور را ایجاد کرده ایم تا نشان دهیم چگونه می توانید از هر کجا که باشید ، این عمل را دنبال کنید.

نحوه تماشای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به صورت آنلاین

جام جهانی فیفا یک پدیده جهانی است ، بنابراین طبیعی است که پوشش به چند زبان مختلف نیز وجود داشته باشد. با وجود افزایش تعداد منابع خارجی به زبان خارجی ، انگلیسی زبانان هنوز بیشترین انتخاب را دارند. ما یک راهنمای سریع برای پخش کنندگان رسمی در کشورهای مهم انگلیسی زبان زیر ایجاد کرده ایم.

 1. ایالات متحده: ورزش روباه
 2. کانادا: TSN ، CTV ، RDS
 3. انگلستان: BBC ، ITV
 4. استرالیا: SBS ، Optus Sport

آگاه باشید که هر منبع متفاوت است؛ برخی از آنها مجاز به نمایش هر بازی جام جهانی به صورت آنلاین هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط هشت را نشان می دهند. اگر کشور شما پوشش کامل را به صورت رایگان در دسترس ندارد ، ممکن است بخواهید به جای آن از یک سرویس برتر استفاده کنید. این هزینه های ماهانه دارند ، اما ممکن است یک دوره آزمایشی رایگان ، جریان 4K یا کانال های ورزشی اضافی را ارائه دهند.

  نحوه تماشای بازیهای NFL آنلاین و پخش مستقیم از خارج از کشور

همچنین مشاهده کنید: فرانسه و اروگوئه را به صورت آنلاین تماشا کنید

بهترین VPN برای پخش جام جهانی: ExpressVPN

جام جهانی Expressvpn

توصیه می کنیم هنگام پخش مسابقات جام جهانی از ExpressVPN محافظت کنید. این یک VPN قابل اعتماد و چند منظوره است که در مورد سرعت یا امنیت سازش نمی کند. ExpressVPN با داشتن سرورهای 94 کشور ، به اندازه کافی سریع برای فیلم زنده HD و امکان انسداد سرویس های دشوار مانند iPlayer BBC ، عالی است.

فقط در چند دقیقه می توانید برای ExpressVPN ثبت نام کنید. ابتدا ، طول اشتراک خود را (یک ، شش یا دوازده ماه) انتخاب کنید. در مرحله بعد ، پرداخت را انجام دهید و نرم افزار را نصب کنید. این سرویس با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود ، بنابراین می توانید هنگام تماشای بقیه مسابقات جام جهانی ، آن را محاکمه کنید. اگر راضی نبودید ، می توانید ظرف 30 روز کنسل کنید و پول خود را پس بگیرید.

مبلغ خواندن: 49٪ در ExpressVPN در اینجا ذخیره کنید. همچنین سه ماه دیگر رایگان دریافت خواهید کرد و 30 روز ضمانت برگشت پول تضمین می کند که هیچ گونه خطری وجود ندارد.

تماشای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی: گزینه های رایگان و پولی

نحوه جابجایی جام جهانی در انگلیس

پرچم انگلیس - جک اتحادیه

دو پخش کننده مشغول پوشش جام جهانی در انگلستان هستند: ITV و BBC. از آنجا که هر دو این شبکه نیمی از مسابقات را نشان می دهند و هرکدام از آنها سکوی پخش جریانی پخش رایگان و تماشای خود را دارند ، بینندگان انگلیس می توانند هر بازی جام جهانی 2023 را یا در iPlayer BBC یا ITV Hub تماشا کنند. همچنین می توانید در TVPlayer.com ، یک سایت کاملاً قانونی که میزبان جریانهای زنده BBC1 و ITV است ، تماشا کنید.

برزیل مقابل بلژیک در iPlayer BBC نمایش داده می شود ، در حالی که مسابقه دیگر روز ، اروگوئه و فرانسه ، در مرکز ITV در دسترس خواهد بود.

توجه داشته باشید که قانون انگلیس شما را ملزم به داشتن مجوز تلویزیون برای پخش مستقیم محتوای زنده آنگونه که در تلویزیون نشان داده شده است. این همیشه بلافاصله آشکار نیست ، زیرا از منابع فوق ، iPlayer تنها سکویی است که از آن یاد می کند. حتی در این صورت ، فقط از شما می خواهد که به جای تأیید واقعی ، مجوز تلویزیون را تأیید کنید.

مسابقات جام جهانی را در ایالات متحده تماشا کنید

پرچم ایالات متحده

ایالات متحده به ترتیب دارای یک گوینده انگلیسی و یک پخش کننده جام جهانی اسپانیا است: به ترتیب Fox Sports و Telemundo Deportes. هر دوی این سرویس ها برزیل و بلژیک (و هر مسابقه جام جهانی دیگر) به صورت آنلاین پخش می شوند ، با این حال ، شما باید با اطلاعات ارائه دهنده کابل خود وارد شوید.

  نحوه تماشای AEW Fyter Fest 2023 بصورت آنلاین

برای تماشای زبان اسپانیایی ، به یک بسته کابلی نیاز دارید که شامل Telemundo Deportes و NBC Universo است. دسترسی به Fox Sports اندکی آسانتر است زیرا به کاربران امکان می دهد با ارائه دهنده کابل خود یا یکی از سرویس های جریان زیر وارد شوند:

 • DirecTV اکنون
 • fuboTV
 • هولو با تلویزیون زنده
 • PlayStation Vue
 • تلویزیون زنجیر
 • YouTube TV

اگر قبلاً در هر یک از این سرویس ها ثبت نام کرده اید ، تماشای خارج از ایالات متحده به آسانی اتصال به یکی از سرورهای آمریکایی VPN شماست. اما ، به دلیل بررسی تأیید آدرس و نحوه پرداخت ، ثبت نام برای ساکنان غیر آمریکایی بسیار دشوار است.

یک مرکز تئاتر خانگی فانتزی دارید؟ شاید ترجیح دهید جام جهانی را با کدی تماشا کنید. فقط حتما از افزونه‌های Fox Sports GO یا NBC Sports Live Extra استفاده کنید. Kodi گرفتار افزونه های ورزشی کم کیفیت است که از منابع غیررسمی استفاده می کنند. با جام جهانی که به راحتی قابل دسترسی است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که وقت خود را با افزونه‌های مشکوک Kodi هدر دهید.

جریان جام جهانی در کانادا

پرچم کانادا

بینندگان کانادایی گزینه های مناسبی برای پخش مسابقات جام جهانی دارند زیرا RDS ، TSN و CTV همه بازی ها را به صورت زنده نشان می دهند. این گفته ها ، آنها تماشای رایگان ندارند: شما باید قبل از پخش کامل بازی ها ، با جزئیات ارائه دهنده کابل خود وارد شوید..

اگر تلویزیون کابلی ندارید ، می توانید با عضویت در RDS یا TSN به این محتوا دسترسی پیدا کنید. هر دوی این خدمات 24.99 دلار در ماه هزینه دارند ، هرچند با توجه به اینکه کمتر از دو هفته از جام جهانی باقی مانده اند کمی تند است. ممکن است بخواهید در عوض به جای یک منبع آزمایشی دو هفته ، یک منبع رایگان یا استفاده از یک سرویس برتر را استفاده کنید.

همه پخش کننده های فوق دارای برنامه های تلفن همراه هستند که به شما امکان می دهند در حالی که دور از خانه هستید ، مسابقات زنده را تماشا کنید. RDS پوشش فرانسه را ارائه می دهد ، در حالی که CTV و TSN به زبان انگلیسی است.

نحوه تماشای مسابقات جام جهانی فیفا در استرالیا

پرچم استرالیا

در ابتدا ، Optus Sport تنها پخش کننده جام جهانی استرالیا بود که هر مسابقه را بصورت زنده نشان می داد. با این حال ، پس از یک سری جریانهای مشکل ساز ، این شرکت موافقت کرد که پوشش انحصاری خود را با SBS به اشتراک بگذارد. در نتیجه ، تماشاگران استرالیا می توانند برزیل مقابل بلژیک و همه بازی های آینده جام جهانی 2023 را به صورت رایگان در بازی جهانی بدست آورند..

بازی جهانی تماشای رایگان است و حتی لازم نیست برای ثبت نام کنید. تنها نیاز یک آدرس IP استرالیا است که می توانید با استفاده از VPN به راحتی آن را تهیه کنید. اگر چند مسابقه را از دست نداده اید یا می خواهید برخی از لحظه های مورد علاقه خود را زنده کنید ، این سکوی عالی است زیرا شامل تکرارهای کامل بازی های قبلاً بازی شده.

  نحوه تماشای بازی CrossFit به صورت آنلاین و از هر کجا

نحوه تماشای برزیل در مقابل بلژیک از یک کشور رقیب

برزیل

پرچم برزیل

برزیل برای مسابقات جهانی 2023 فقط دو منبع تماشای رایگان دارد: RTP و SIC. متأسفانه ، SIC نشان نمی دهد برزیل در مقابل بلژیک ، بنابراین تنها گزینه رایگان شما RTP است. مشکلی با این سرویس نیز وجود دارد: این فقط 8 بازی از 64 مسابقه را نشان می دهد ، بنابراین اگر برزیل مقابل بلژیک پخش شود ، این یک منبع قابل اعتماد برای بقیه جام های جهانی نخواهد بود.

اگر می خواهید هر بازی را پخش کنید ، باید در Fox Sports یا SporTV مشترک شوید. Fox Sports را می توان بدون هزینه اضافی مشاهده کرد اگر در بسته کابل شما باشد ، در حالی که بسته های SporTV با 9.99 یورو در ماه شروع می شوند.

تمام منابع فوق جام جهانی را با تفسیر پرتغالی نشان می دهند.

بلژیک

پرچم بلژیک_2

در بلژیک ، دو پخش کننده جام جهانی وجود دارد. VRT مشغول پوشش زبان فرانسه به منطقه Flanders است ، در حالی که RTBF هر بازی باقیمانده در هلندی را به بقیه کشور نشان می دهد..

هر دو RBTF و VRT به کاربران این امکان را می دهند تا با استفاده از پخش کننده وب یا برنامه های تلفن همراه مربوطه خود را تماشا کنند (Sporza Voetbal و برنامه ای به نام RBTF). از همه مهمتر ، هر دو سرویس بصورت رایگان برای تماشای هستند. به گفته شما ، شما باید یک حساب کاربری برای تماشای RBTF ایجاد کنید ، و هر دو سرویس به کاربران نیاز دارند که یک آدرس IP بلژیکی داشته باشند..

مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فیفا: نحوه تماشای کشورهای دیگر

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست ، نگران نباشید. با نمایش در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی در سراسر جهان ، تقریباً مطمئناً جریانی با تفسیر به زبان مادری شما وجود دارد. در زیر چند منبع تماشای رایگان برای زبانهای مختلف ذکر کرده ایم ، اما اگر نام شما ذکر نشده است ، می توانید پخش کننده های کشور خود را در اینجا بیابید.

 1. عربی: BTV ، KAN11 ، MAKAN 33
 2. دانمارکی: DR
 3. آلمانی: ARD، ORF، SRG SSR، ZDF
 4. ایتالیایی: Mediaset
 5. روسی: تلویزیون بازی ، پریوی کانال ، VGTRK
 6. اسپانیایی: Mediaset España Cuatro، Mediaset España Telecinco
 7. بنگالی: BTV

ما اکیداً توصیه می کنیم VPN خود را با پخش مستقیم فیلم HD قبل از زمان شروع ضربه در تاریخ 6 ژوئن آزمایش کنید. این به شما امکان می دهد تا قبل از شروع بازی ، در صورت لزوم ، هرگونه مشکل را شناسایی کرده و با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. به یاد داشته باشید: بیشتر ارائه دهندگان VPN به سرعت پاسخ خواهند داد ، اما زمان پاسخگویی غالباً در طول شب و آخر هفته افزایش می یابد.  

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید..

تصویر سربرگ: Brasil x ricfrica do Sul توسط Agência Brasília ، دارای مجوز تحت CC BY 2.0.

About the author

Comments

 1. ce UK از این دو شبکه استفاده کنید تا به صورت آنلاین تماشای بازی های جام جهانی را انجام دهید.

  مسابقات جام جهانی را در ایالات متحده تماشا کنید

  در ایالات متحده ، Fox Sports و Telemundo مسابقات جام جهانی را پوشش می دهند. اگر دسترسی به این شبکه ها ندارید ، می توانید از سرویس های مانند Sling TV ، Hulu Live TV و YouTube TV استفاده کنید تا به صورت آنلاین تماشای بازی های جام جهانی را انجام دهید.

  جریان جام جهانی در کانادا

  در کانادا ، TSN ، CTV و RDS مسابقات جام جهانی را پوشش می دهند. اگر دسترسی به این شبکه ها ندارید ، می توانید از سرویس های مانند DAZN و FuboTV استفاده کنید تا به صورت آنلاین تماشای بازی های جام جهانی را انجام دهید.

  نحوه تماشای مسابقات جام جهانی فیفا در استرالیا

  در استرالیا ، SBS و Optus Sport مسابقات جام جهانی را پوشش می دهند. اگر دسترسی به این شبکه ها ندارید ، می توانید از سرویس های مانند Kayo Sports و Foxtel Now استفاده کنید تا به صورت آنلاین تماشای بازی های جام جهانی را انجام دهید.

  نحوه تماشای برزیل در مقابل بلژیک از یک کشور رقیب

  اگر در یک کشور رقیب از برزیل یا بلژیک هستید و دسترسی به پوشش مسابقات جام جهانی ندارید ، می توانید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید تا به سرورهای در کشورهای دیگر دسترسی پیدا کنید و به صورت آنلاین تماشای بازی های جام جهانی را انجام دهید.

  برزیل

  در برزیل ، شبکه های مانند Globo و SporTV مسابقات جام جهانی را پوشش می دهند.

  بلژیک

  در بلژیک ، شبکه های مانند RTBF و VRT مسابقات جام جهانی را پوشش می دهند.

  مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فیفا: نحوه تماشای کشورهای دیگر

  اگر در کشوری هستید که پوشش مسابقات جام جهانی را ندارد ، می توانید از سرویس های VPN استفاده کنید تا به سرورهای در کشورهای دیگر دسترسی پیدا کنید و به صورت آنلاین تماشای بازی های جام جهانی را ان

Comments are closed.