نحوه تماشای جایزه گرندپری ۲۰۱۹ ابوظبی به صورت آنلاین بصورت رایگان

نحوه تماشای جایزه گرندپری ۲۰۱۹ ابوظبی به صورت آنلاین بصورت رایگان

مسابقات جایزه بزرگ امسال ابوظبی در مدار Yas Marina به مدت سه روز از 29 نوامبر تا 1 دسامبر اجرا می شود. در زیر ، ما به شما اطلاع می دهیم که چگونه می توانید جریان زندگی می کنند بزرگ Grand Prix را در هر کجای دنیا مشاهده کنید.

این راهنما شامل همه موارد خواهد بود رایگان و پرداخت شده گزینه های طرفداران F1 در سرتاسر جهان می توانند از زندگی مستقیم مسابقه استفاده کنند. توجه داشته باشید که بیشتر گزینه ها جغرافیایی مسدود شده اند ، به این معنی که آنها هستند فقط از کشورهای خاصی قابل مشاهده است. برای حل این محدودیت ها ، توصیه می کنیم با استفاده از VPN برای پیوند اتصال به اینترنت خود از طریق یک سرور در یک کشور دیگر. این به شما امکان می دهد جریانهای آزاد را مسدود کنید در میان برزیل و ایالات متحده ،.

ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. این استفاده سریع ، آسان و دارای 30 روز ضمانت استرداد پول است. ExpressVPN به شما امکان می دهد از طریق یک سرور در 94 کشور مختلف به اینترنت متصل شوید ، بنابراین می توانید محتوای منحصر به فرد را از هر کجا مشاهده کنید. ExpressVPN به اندازه کافی سریع است که می توانید ویدئوی جریانی را پخش کنید و در حین انجام این کار شما را ایمن نگه می دارد.

بهترین VPN برای جایزه بزرگ: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. انتخابی فوق العاده سریع و مطمئن که عمده ترین سرویس های پخش جریان را مسدود می کند. امنیت و حفظ حریم خصوصی در کلاس. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

نحوه تماشای جایزه بزرگ ابوظبی به صورت زنده در کانالهای رسمی

شما می توانید از طریق تعدادی از منابع حقوقی تمرین ، مقدماتی و رویداد اصلی GP 2019 ابوظبی را پخش کنید. بهتر است بسیاری از خدمات آزمایش رایگان ارائه دهند, این امکان را به شما می دهد تا به طور رایگان جریان زنده گراندپو ابوظبی را تماشا کنید.

پوشش ایالات متحده

در ایالات متحده آمریکا ، ESPN دارای حق پخش برای فصل کامل F1 Grand Prix 2019 در کانالهای مختلف کابلی ESPN است. شما می توانید استفاده کنید WatchESPN برای پخش برنامه ها ، اما برای ورود به سیستم به یک کابل نیاز خواهید داشت.

از طرف دیگر ، می توانید با ثبت نام در یک آزمایش رایگان یکی از سرویس های برتر تلویزیونی اینترنتی فوق العاده که دارای ESPN است ، GP ابوظبی را در ESPN به صورت رایگان تماشا کنید:

 • Sling TV: بسته "Sling Blue" ، آزمایش رایگان 7 روزه
 • YouTube TV: محاکمه رایگان 7 روزه
 • PlayStation Vue: بسته "دسترسی" ، 5 روزه رایگان
 • DirecTV اکنون: بسته "Live A Little" ، آزمایش رایگان 7 روزه
 • هولو با تلویزیون زنده: محاکمه رایگان 7 روزه
 • HDHomeRun Premium TV: بدون محاکمه آزاد
 • Red Stick Wireless: محاکمه رایگان 7 روزه

برای تماشای هر یک از گزینه های ذکر شده در بالا ، به یک آدرس IP آمریکایی نیاز دارید. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید اما می خواهید از این سرویس ها به جریانی دسترسی پیدا کنید ، از VPN برای اتصال به یک سرور در ایالات متحده استفاده کنید..

انگلستان گزینه های جریان

 • Sky Sports F1 - اشتراک مورد نیاز است
 • کانال 4 - نکات برجسته رایگان, با کمی تأخیر
 • Sky Go - اشتراک لازم است
 • اکنون تلویزیون - اشتراک لازم است

کانال 4 پخش نمی شود که پوشش کامل جایزه بزرگ ابوظبی را پخش کند ، اما چند ساعت پس از آن به صورت رایگان نشان می دهد.

اگر در انگلستان هستید و اشتراکی کابلی دارید که شامل Sky Sports F1 است ، پوشش جایزه بزرگ ابوظبی را می توانید در وب سایت Sky Sports یا برنامه Sky Go پیدا کنید. اگر اشتراک کابل دارید اما خارج از انگلستان هستید ، آموزش ما برای تماشای Sky Go در خارج از کشور با استفاده از VPN یا DNS هوشمند را بررسی کنید.. 

NOW TV یک پاساژ یک هفته Sky Sports را با قیمت 14.99 پوند ارائه می دهد و در جعبه تلویزیونی NOW TV ، Chromecast ، PS4 ، PS3 ، Xbox One ، Xbox 360 ، Roku ، LG Smart TV ، PC یا Mac و دستگاه های تلفن همراه و رایانه لوحی موجود است.

کانادایی گزینه های جریان

 • TSN - اشتراک کابل مورد نیاز است
 • TSN آنلاین - اشتراک مورد نیاز است
 • RDS - اشتراک کابل مورد نیاز است
 • RDS آنلاین - اشتراک مورد نیاز است

امسال ، پوشش بین RDS و TSN تقسیم شده است. اگر اشتراک تلویزیون کابلی شما یکی از این کانال ها را شامل می شود ، می توانید به وب سایت مربوطه وارد شوید و شروع به پخش مجانی هزینه کنید. کابل ندارید؟ هر دو سیستم عامل با پرداخت هزینه CAD 19.99 دلار در هر ماه ، فقط هزینه آنلاین ارائه می دهند ، اگرچه هیچ دوره آزمایشی وجود ندارد. همچنین لازم به ذکر است که اگرچه RDS معمولاً فقط محتوای فرانسوی را ارائه می دهد ، پوشش این مسابقه به زبان انگلیسی خواهد بود.

استرالیایی گزینه های جریان

 • ورزش روباه
 • کایو اسپرت
 • 10 پررنگ (فقط برجسته)

Fox Sports دارای حق انحصاری در مورد سایر مسابقات G1 Grand Prix 2019 است. برای تماشای آنلاین ، به اشتراک دیجیتال Foxtel نیاز خواهید داشت ، که هزینه آن 4.99 دلار در هر ماه یا 49.99 دلار در سال است. اگر در حال حاضر مشترک کابل Foxtel هستید ، ممکن است واجد شرایط اشتراک مشترک دیجیتال باشید. توجه داشته باشید که مشترکان خارج از استرالیا برای انسداد جریان مستقیم به یک VPN احتیاج دارند.

Kayo Sports یک سرویس پخش آنلاین ورزشی استرالیا است که شامل جریان Fox Sports از جایزه بزرگ ابوظبی است. آ محاکمه رایگان 14 روزه به این معنی است که می توانید برای پخش مستقیم جایزه بزرگ ابوظبی به صورت آنلاین ثبت نام کنید و بعد از آن اشتراک خود را لغو کنید. پس از آن ، برنامه ها با 25 دلار در هر ماه شروع می شوند. اگر خارج از استرالیا هستید ، برای دور زدن محدودیت های مشاهده ، به یک VPN احتیاج دارید.

10 جسورانه پخش زنده ای از این رویداد ندارند ، اما برجسته های برجسته رایگان را هر شب در ساعت 10:30 PM AEST ارائه می دهد.

فرانسوی گزینه های جریان

 • کانال + / myCanal

طرفداران F1 در فرانسه می توانند فصل کامل F1 Grand Prix 2019 را با اشتراک کانال + و برنامه myCanal تماشا کنید. طرح اولیه با 19.90 یورو در ماه شروع می شود و یک دوره آزمایشی رایگان 1 ماهه ارائه می شود ، این بدان معنی است که می توانید از آزمایش رایگان برای جایزه بزرگ ابوظبی را به صورت رایگان جریان دهید اگر هنوز از آن استفاده نکرده اید. توجه داشته باشید که برای دسترسی به جریان ، به یک آدرس IP فرانسوی احتیاج دارید ، که اگر در فرانسه نیستید ، می توانید با یک VPN تهیه کنید..

گزینه های جریان برزیل

 • GloboPlay

Globoplay در برزیل livestreams 18 مسابقه از فصل F1 2019 را شامل می شود ، از جمله GP ابوظبی. اگر خارج از برزیل هستید ، قبل از ورود به حساب کاربری فیس بوک یا آدرس ایمیل ، باید به یک سرور VPN در این کشور وصل شوید. توجه داشته باشید که GloboPlay نژادها را به صورت رایگان جریان می دهد ، اما مسابقات مقدماتی یا تمرین را نشان نمی دهد.

برنامه مسابقه

همه زمانها به وقت محلی امارات متحده عربی (GMT + 4).

 • رخداد اصلی از روز یکشنبه اول دسامبر ساعت 5:10 بعد از ظهر آغاز می شود. زمان محلی (ساعت 1:10 بعد از ظهر به وقت انگلیس)
 • واجد شرایط بودن از شنبه 30 نوامبر از ساعت 5 بعد از ظهر آغاز می شود.
 • تمرینات جمعه ، 29 نوامبر از ساعت 1 بعد از ظهر شروع کنید. و 5 پ.م. و شنبه 30 آبان ساعت 2 بعد از ظهر.

آیا می توانید جایزه بزرگ ابوظبی را به صورت زنده در Kodi تماشا کنید?

کاربر کدی؟ مشکلی نیست! ما یک مقاله جداگانه درمورد چگونگی تماشای فصل کامل F1 Grand Prix 2019 با Kodi داریم. مانند جریانهای غیر Kodi ، به احتمال زیاد برای تماشای ویدیو از کشورهای دیگر به یک VPN احتیاج دارید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

Adblock
detector