چگونه تماشای فدرر و نادال را بصورت آنلاین بصورت رایگان مشاهده کنیم

چگونه تماشای فدرر و نادال را بصورت آنلاین به صورت رایگان و نیمه رایگان نیمه نهایی آقایان ویمبلدون ببینید

ویمبلدون 2019 قبلاً یک تورنمنت برای به یاد آوردن بود ، اما هنوز تمام نشده است. نیمه نهایی 12 ژوئیه نوید یک دیدار برگشت بین رقبای طولانی مدت فدرر و نادال را دارد. آیا فدرر همچنان به تسلط ویمبلدون ادامه خواهد داد یا آیا نادال برای اولین بار از سال 2010 قهرمانی را به خانه می برد؟ آیا به دنبال پخش مستقیم مرحله نیمه نهایی ویمبلدون به صورت آنلاین از خارج از کشور هستید؟ به زیر نگاهی بیندازید تا بدانید که چگونه فدرر و نادال را به صورت رایگان و از هر کجا تماشا کنید.

توجه داشته باشید که این راهنما فقط پخش کنندگان رسمی ویمبلدون را توصیه می کند. با توجه به محبوبیت مسابقات تنیس ویمبلدون ، جریانهای بدون مجوز تقریباً اجتناب ناپذیر هستند. با این حال ، ما اکیداً توصیه می کنیم که از این موارد استفاده نکنید. کیفیت ویدیو اغلب برای شروع بسیار ضعیف است و پخشهای غیرمجاز بدون اخطار برای نقض حق چاپ می توانند آفلاین شوند. به هر حال چندین روش قانونی برای پخش مستقیم فدرر و نادال وجود دارد ، به این معنی که هیچ دلیلی برای استفاده از جریان های غیر قابل اعتماد شخص ثالث وجود ندارد.

اگر خارج از انگلستان ، ایالات متحده آمریکا یا استرالیا هستید به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نیاز دارید تا فدرر و نادال را بصورت آنلاین تماشا کنید..

نحوه تماشای فدرر و نادال از خارج از کشور با استفاده از VPN

با استفاده از VPN ، دسترسی به سرویسهای پخش شده توسط خارج از کشور که از طریق منطقه قفل شده اند ، بسیار ساده است. برای رفع انسداد و پخش جریان مسابقه فدرال در برابر نادال بصورت آنلاین و از هر کجا مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. اگر قبلاً ثبت نام نکردید برای VPN ثبت نام کنید. توصیه می کنیم ExpressVPN گرچه NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه قوی و کم هزینه هستند.
  2. نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید. اغلب نسخه های مختلفی برای دستگاه های مختلف وجود دارد ، بنابراین حتما نسخه مناسب را دریافت کنید.
  3. تصمیم بگیرید کدام سرویس محدود جغرافیایی را که می خواهید ویمبلدون را در آن تماشا کنید.
  4. به یکی از سرورهای VPN خود در کشور مناسب وصل شوید. برای رفع انسداد ESPN یا سرور استرالیا برای 7plus به یک سرور آمریکایی نیاز دارید.
  5. سعی کنید ویدیویی را در سرویس انتخابی خود بارگیری کنید. این باید بلافاصله آغاز شود اما اگر اینگونه نیست ، کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید و سپس صفحه را تازه کنید.

از آنجایی که نیمه نهایی ویمبلدون بین فدرر و نادال به صورت زنده پخش می شود ، مهم است که مطمئن شوید که VPN شما از قبل خوب کار می کند. به این ترتیب ، اگر با مشکلات غیرمنتظره روبرو شوید ، می توانید از تیم پشتیبانی مشتری VPN خود کمک بگیرید و ممکن است مجبور نشوید از شروع مسابقه.

چگونه زندگی فدرر و نادال را به صورت آنلاین از تلویزیون استرالیا به صورت آنلاین پخش کنیم

پرچم استرالیا

هواداران استرالیا می توانند تمام مسابقات ویمبلدون ، از جمله راجر فدرر و رافائل نادال را به صورت رایگان در 7plus پخش کنند. هنوز بهتر است, کاربران حتی نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارند, بنابراین شما می توانید بلافاصله شروع به تماشای کنید. یک نکته جزئی وجود دارد: این پلتفرم دارای محدودیت جغرافیایی است ، به این معنی که برای پخش هر چیزی به یک آدرس IP استرالیا احتیاج دارید..

خوشبختانه ، دریافت یک آدرس IP استرالیا از خارج از کشور با VPN آسان است: فقط به یک سرور استرالیایی متصل شوید. اگر هنوز VPN ندارید ، ممکن است بخواهید ExpressVPN را در نظر بگیرید: این مسئله بدون ریسک همراه است, با ضمانت برگشت 30 روزه پول. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین جریان نادال در مقابل فدرر را پخش کنید ، و اگر راضی نیستید یا برای این یک رویداد فقط به یک VPN احتیاج دارید ، می توانید برای دریافت بازپرداخت کامل فقط پس از آن کنسل کنید..

نحوه تماشای فدرر و نادال به طور زنده و به طور رایگان از تلویزیون انگلیس

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

مسابقات ویمبلدون 2019 به طور انحصاری در BBC1 در انگلستان نمایش داده می شود. خبر خوب این است که این بدان معنی است که می توانید فدرر و نادال را به صورت رایگان تماشا کنید iPlayer بی بی سی. شما باید از قبل ثبت نام کنید ، اما این ساده است و فقط لازم است تا آدرس ایمیل خود و یک کد پستی انگلیس را وارد کنید.

توجه داشته باشید که قوانین انگلیس در صورت استفاده از iPlayer بی بی سی یا اگر محتوای آنلاین را پخش کنید ، همانطور که در تلویزیون نشان داده می شود ، مجوز تلویزیون را دارید. اما ، با وجود این ، iPlayer بی بی سی کاملاً روی سیستم افتخاری کار می کند و در واقع تأیید نمی کند که آیا مجوز دارید یا نه.

iPlayer BBC دارای ویژگی های جغرافیایی بسیار محدود است و در نتیجه برخی از VPN ها برای رفع انسداد آن تلاش می کنند. اگر فهمید که این مورد است ، شاید به جای تماشای TVPlayer شانس بیشتری داشته باشید: این پلتفرم دارای یک جریان BBC1 رایگان است ، اما بسیار سختگیرانه تر از نظر جغرافیایی. برای دسترسی به هر یک از سرویس های خارج از کشور ، باید به یکی از سرورهای انگلیسی VPN خود وصل شوید.

از کجا دیگر می توانم جریان بازی فدرال و نادال را آنلاین پخش کنم?

ویمبلدون یکی از معتبرترین مسابقات تنیس در جهان است ، بنابراین طبیعی است که در چندین کشور پخش کننده وجود داشته باشد. در زیر ، نحوه تماشای فدرر در مقابل نادال را در هر کجا که هستید توضیح می دهیم:

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

ESPN از سال 2011 پخش کننده انحصاری ویمبلدون آمریکا بوده است ، که خبر خوبی برای هواداران تنیس ایالات متحده است ، زیرا آنها می توانند همه اقدامات را به صورت زنده در یک مکان بدست آورند. اگر بسته تلویزیون کابلی شما شامل ESPN باشد ، می توانید وارد وب سایت ESPN شوید و تماشای فدرر و نادال آنلاین و بدون هیچ هزینه اضافی به صورت آنلاین زندگی می کنند.

کابل ندارید؟ مشکلی نیست. در حال حاضر ، DirecTV Now ، Hulu با تلویزیون زنده ، PlayStation Vue ، Sling TV و YouTube TV همه به شما امکان می دهند ESPN را بصورت آنلاین پخش کنید. این خدمات بسیار گران قیمت هستند ، اما همه آنها یک آزمایش را ارائه می دهند (یک هفته ، اما پنج روز برای PlayStation Vue). این یعنی شما می توانید به طور آنلاین ویمبلدون 2019 را بصورت آنلاین تماشا کنید تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که قبل از پایان دادگاه کنسل کنید.

تمام خدمات فوق دارای قفل منطقه هستند و برخی از آنها روشهای پرداختی را که به یک آدرس آمریکایی مرتبط است ، می پذیرند. این امر ثبت نام را غیرممکن می کند ، مگر اینکه شما معمولاً در ایالات متحده زندگی می کنید ، اگرچه مشترکان موجود می توانند با استفاده از VPN به این سکوها در خارج از کشور دسترسی پیدا کنند..

کانادا

پرچم کانادا

TSN و RDS هر دو پخش نیمه نهایی ویمبلدون را به صورت زنده پخش می کنند ، با RDS تنها پوشش کانادایی زبان فرانسه در کانادا از این مسابقات است. اگر هریک از این کانال ها در بسته تلویزیون کابلی شما گنجانده شده است ، می توانید وارد وب سایت مناسب شوید و فوراً بدون هیچ هزینه اضافی وارد جریان شوید..

خوشبختانه ، چون هر دو سرویس پخش آنلاین فقط بصورت آنلاین ارائه می دهند ، طرفداران کانادایی می توانند فدرر و نادال را بدون کابل تماشا کنید. هزینه های ماهانه هرکدام هزینه CAD 19/99 دلار است. گفت: با توجه به اینکه تنها چند روز از مسابقات باقی مانده است ، کمترین هزینه تماشای خرید هر روز پاس با قیمت 4.99 دلار برای هر کدام است.

هر دو سرویس دارای محدودیت جغرافیایی هستند و فقط در کانادا در دسترس هستند. با این حال ، مشتریان موجود می توانند با اتصال به یک سرور VPN کانادایی ، از این خدمات به صورت عادی استفاده کنند.

سوئیس

پرچم سوئیس سوئیس

طرفداران در کشور می توانند فدرر باشند تماشای نیمه نهایی ویمبلدون را بصورت زنده و رایگان تماشا کنید در کانالهای مختلف SRG: SRF دارای پوشش آلمانی ، RTS به زبان فرانسوی و RSI به زبان ایتالیایی خواهد بود. هیچکدام از این سیستم عامل ها نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارند ، بنابراین می توانید بلافاصله شروع به تماشای آن کنید.

beIN Sports پوشش فرانسه را تأمین می کند ، اما این سرویس ماهانه 15 یورو هزینه دارد و محاکمه را شامل نمی شود. با توجه به اینکه سیستم عامل های دیگر پخش زنده رایگان ارائه می دهند ، هیچ دلیلی برای ثبت نام وجود ندارد.

تمام خدمات فوق منطقه ای قفل شده اند. این بدان معناست که برای استفاده از آنها ، باید در سوئیس باشید یا از یک سرور VPN سوئیس استفاده کنید.

مکانهای دیگر

اگر ما کشور شما را در بالا ذکر نکردیم ، وحشت نکنید. ویمبلدون در ده ها کشور به صورت زنده پخش می شود ، بنابراین هنوز فرصتی خوب برای مشاهده وجود دارد. به لیست پخش کنندگان بین المللی ویمبلدون نگاهی بیندازید تا یک منبع محلی و قانونی را در هر کجای دنیا پیدا کنید.

به یاد داشته باشید: اگر هیچ شبکه ای بازی فدرر و نادال را در منطقه شما نشان نمی دهد (یا اگر راهی برای تماشای بدون اشتراک در ارائه دهنده کابل خاص مانند اسپانیا وجود ندارد) ، می توانید به سادگی به یک سرویس پخش رایگان از کشور دیگری دسترسی پیدا کنید. مانند iPlayer BBC یا 7plus. با این وجود ابتدا باید به یک سرور VPN در کشور مورد نظر متصل شوید.

چه کسی بیشتر پیروز می شود: فدرر یا نادال?

فدرر در برابر نادال قرار است یکی از به یاد ماندنی ترین مسابقات کل مسابقات باشد. این دو بازیکن یک رقابت دیرینه دارند و نادال از 39 بازی خود 24 بار پیروز شده است. البته ، نادال به "پادشاه خشت" معروف است و این بار در اطراف ، آنها با چمن بازی می کنند ، این خاصیت فدرر است. این می تواند به همین دلیل باشد که فدرر هشت بار به ویمبلدون و نادال نیز فقط دو بار پیروز شده است.

در واقع ، این مسابقه خیلی نزدیک به تماس است. نادال اخیراً در اوج صعود قرار دارد و رقیب خود را به راحتی در فرانسه Open شکست داد. با این حال ، مسابقه کوتاه فدرر در چمن دوم نیست. تقریباً مطمئناً مسابقه ای طولانی و قرعه کشی برگزار می شود ، اما حدس زدن این است که کدام یک از بازیکنان تنیسور در پایان ایستاده اند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 64 =

Adblock
detector