نحوه تماشای اتحادیه راگبی انگلیس و انگلیس راگبی به صورت آنلاین و از هر کجا (مسابقه گرم شدن جام جهانی)

چگونه اتحادیه راگبی انگلیس - ولز را بصورت آنلاین تماشا کنیم

مسابقه گرمایش جام جهانی ولز و انگلیس راگبی قرار است روز شنبه 17 اوت ساعت 2 و 15 بعد از ظهر در کاردیف برگزار شود..

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید جریان زندگی انگلیس و ولز را به صورت آنلاین و خارج از کشور (خارج از انگلستان) با کمک VPN به صورت رایگان پخش کنیم.

ما فقط منابع رسمی را برای تماشای بازی اتحادیه راگبی مقابل ولز و انگلیس بصورت آنلاین توصیه خواهیم کرد. همانطور که اغلب در مورد رویدادهای ورزشی زنده اتفاق می افتد ، جریانهای غیرمجاز زیادی خواهد بود. با این حال ، منابع غیررسمی به دلیل نقض حق نسخه برداری تمایل دارند خیلی سریع تعطیل شوند. از این گذشته ، آنها معمولاً از کیفیت و عملکرد بسیار ضعیفی برخوردار هستند ، که ممکن است در لذت بردن شما از این رویداد تأثیر بگذارد.

بهتر از همه شما می توانید ولز و انگلیس را بصورت آنلاین از طریق یک پخش کننده رسمی تماشا کنید ، بنابراین نیازی به مراجعه به منابع جریان پایین و با کیفیت غیرقانونی نیست..

بازی England vs Wales Quilter International در کانال 4 به صورت رایگان در دسترس است. اگر می خواهید آن را در خارج از کشور (خارج از انگلستان) تماشا کنید ، به یک VPN احتیاج دارید. ما توضیح خواهیم داد که چگونه.

چگونه زندگی می کنیم ولز در مقابل انگلستان 2019 راگبی به صورت آنلاین رایگان

تماشای مسابقه بین المللی ولز و انگلیس بصورت آنلاین و از هر کجا که نیازی به آن نیست پیچیده است. ما با استفاده از این راهنمای گام به گام آن را ساده کرده ایم:

در اینجا نحوه تماشای رایگان ولز و انگلیس بصورت آنلاین در خارج از کشور آورده شده است:

  1. با ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید -  ExpressVPN گزینه ارجح ما است, با این حال ، NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه ارزش بزرگی هستند که ارزش بررسی دارند.
  2. یک برنامه VPN را بارگیری کنید ، مطمئن شوید که این نسخه صحیح برای سیستم عامل شما است. از طرف دیگر ، ممکن است ترجیح دهید بارگیری مرورگر Firefox یا Chrome را بارگیری کنید.
  3. برنامه یا برنامه افزودنی مرورگر را نصب کرده و آن را باز کنید تا به یک سرور در انگلستان متصل شوید. با این کار آدرس IP UK برای رفع انسداد Sky Go در اختیار شما قرار می دهد.
  4. حافظه نهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید. این تضمین می کند که وب سایت ها و خدمات آدرس IP قبلی شما را فراموش کرده و آدرس IP جدید ارائه شده توسط VPN را بپذیرند.
  5. در صورت تقاضا به کانال 4 وصل شوید و مسابقه ولز مقابل انگلیس را جریان دهید. اکنون محتوا باید از حالت مسدود خارج شده و برای تماشای آماده باشد!

بهترین VPN برای تماشای ولز در مقابل انگلیس: ExpressVPN

کانال قفل شده در منطقه است و آدرس IP کاربر را بررسی می کند تا ببیند که آنها در انگلستان هستند یا نه. با این وجود ، با اتصال به یک سرور VPN بریتانیا ، می توانید یک آدرس IP بریتانیا را بدست آورید و این محدودیت ها را دور بزنید ، به شما امکان می دهید کانال 4 را در خارج از کشور مشاهده کنید.. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم: این برنامه در حالت انسداد سیستم عامل های قفل شده منطقه مانند Chanel 4 ، Sky Go و iPlayer بی بی سی عالی است. به اندازه کافی سریع برای پخش برنامه های ورزشی مستقیم و بدون بافر یا تأخیر در جریان است و بیش از 3000 سرور در سراسر جهان ارائه می دهد ، که بسیاری از آنها در انگلستان هستند.

شما می توانید ExpressVPN را در مدت چند دقیقه ثبت و نصب کنید و این سرویس یکی از کاربرپسندترین کاربر است ، بنابراین نباید مشکلی ایجاد کنید. گفته می شود ، در صورت نیاز به پشتیبانی چت زنده 24/7 وجود دارد. گذشته از ارائه عملکرد عالی ، ExpressVPN به لطف استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی ، سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 بسیار ایمن است. ExpressVPN هیچ مشکلی را که از طریق آنها مشخص می شوید ، حفظ نمی کند.

بهترین VPN برای تلویزیون UK: ExpressVPN انتخاب برتر ما است. به سرعت زیادی با سرورهای انگلستان برای انسداد کانال ، Sky ، BBC و غیره به پنج دستگاه وصل می شوید. 24/7 پشتیبانی چت زنده و برنامه های کاربر پسند و پسوند مرورگر را ارائه می دهد. با رمزگذاری ایمن باشید. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

آیا می توانم از VPN رایگان برای تماشای مسابقات بین المللی ولز و انگلیس Quilter International استفاده کنم?

اکثر VPN های رایگان نمی توانند کانال 4 (یا Sky Go ، بی بی سی و غیره) را که از نظر جغرافیایی محدود است و فقط در انگلستان در دسترس است ، از حالت انسداد خارج کنند. حتی اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک VPN رایگان داشته باشید که با کانال 4 کار کند ، احتمال دارد سرور کند شود ، منجر به بافر و تأخیر زیادی شود. این بدان معناست که شما به دلیل عملکرد ضعیف خطر از دست دادن این اقدام را دارید.

VPN های رایگان نیز در هنگام محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما گزینه ی ضعیفی است. سرویس هایی که رایگان هستند ، تمایل دارند از طریق تبلیغات درآمد کسب کنند و این بدان معنی است که شما ممکن است با تبلیغات اسپم شده باشید. بسیاری از VPN های رایگان حتی اطلاعات شما را ثبت می کنند و فعالیت مرور شما را پیگیری می کنند. این اطلاعات سپس به اشخاص ثالث فروخته می شود. سایر VPN های رایگان ممکن است به سادگی فاقد ویژگی های امنیتی کلیدی باشند که اطلاعات شما را مانند رمزگذاری و سوئیچ kill محافظت می کنند.

رکورد بین دو تیم چیست?

از زمان اولین دیدارشان در سال 1881 ، تعداد 132 مسابقه تست راگبی بین انگلستان و ولز به چالش کشیده شده است. انگلیس در این 63 مسابقه شرکت کرده است ، در حالی که ولز در 58 بازی پیروز شده است..

در صورت از دست دادن نیوزیلند در استرالیا ، هر دو تیم در مکان رده بندی جهانی شماره یک قرار دارند. در واقع اگر ویلس در مسابقه قبلی 33-19 مقابل انگلیس از دست نمی داد ، در واقع صدر جدول رده بندی قرار داشت. حتی یک احتمال خارج از کشور وجود دارد که ایرلند با وجود بازی نکردن در این هفته ، در رده بندی جهانی قرار دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Adblock
detector