نحوه پخش فینال جام جهانی بدون اشتراک کابل

جام جهانی فیفا 2018 تنها دو بازی باقیمانده دارد ، فینال جام جهانی که فرانسه با بازی کرواسی و بلژیک مقابل انگلیس در مکان سوم بازی می کند. این که آیا در ایالات متحده ، انگلیس ، اسپانیا ، فرانسه ، کانادا ، استرالیا ، آلمان یا جاهای دیگر هستید ، می توانید جام جهانی را بدون اشتراک کابل بصورت رایگان آنلاین پخش کنید.

جام جهانی بدون کابل

مگر در مواردی که بلیط خود را برای بازی در کشور خود در روسیه به ثبت رسانده باشید ، فرصتی خوب است که مثل همه افراد دیگر باشید و مجبور شوید بازی ها را در خانه (یا میخانه محلی خود) تماشا کنید. در بسیاری از کشورها ، اشتراک کابل از مدتها پیش انتخاب خوبی بوده است ، اما با روند رو به رشد سیم کشی ، کابل به سرعت با تعداد معدود گزینه های پخش آنلاین تنها جایگزین می شود..

در حالی که برخی از این گزینه ها ، شبکه های تلویزیونی مستقیم با مصرف کننده هستند که دسترسی به هزینه های آن را برای مصرف کنندگان فراهم می کنند ، گزینه های دیگر شامل بسته های کم هزینه تلویزیون اینترنتی ارزان قیمت و حتی خدمات استریم است که کاملاً رایگان برای هر کسی که دارای رایانه و اینترنت باشد ، رایگان است. ارتباط.

بیایید برخی از بهترین گزینه های موجود را برای ورود به مسابقات جام جهانی 2018 FIFA بدون هزینه بالای کابل بررسی کنیم.

برای دسترسی به جریان های رایگان از VPN استفاده کنید

اگرچه ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که برای به دست آوردن همه بازی هایی که می خواهید تماشا کنید ، هزینه بپردازید ، گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید از این موارد سود ببرید که بله کاملاً رایگان برای شماست..

به گفته این ، شانس خوبی وجود دارد که شما برای دسترسی به جریانهای رایگان و با کیفیت بالا و قانونی ، به خصوص VPN احتیاج دارید ، به خصوص اگر در ایالات متحده یا کانادا هستید ، یا در خارج از کشور سفر می کنید در حالی که جام جهانی اتفاق می افتد. بسیاری از جریان ها از لحاظ جغرافیایی قفل شده اند ، بنابراین نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید مگر اینکه از آن محدودیت های محتوا عبور کنید.

پیشنهاد ما برای خدمات VPN به ExpressVPN جوش می خورد. در بین بسیاری از خدماتی که ما مورد آزمایش قرار داده ایم (و ما واقعاً تعداد کمی از آنها را آزمایش کرده ایم) ، متوجه شده ایم که ExpressVPN تعادل مناسب بین سرعت ، امنیت و گزینه های سرور را ارائه می دهد.

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

بهترین VPN برای تماشای CUP CUP بدون کابل: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. با داشتن شبکه سرور گسترده ای که برای اتصالات پر سرعت بهینه شده است ، برای تماشای جام جهانی عالی است. برنامه های کاربر پسند برای همه سیستم عامل ها. ضرب و شتم حریم خصوصی و امنیت. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

بهترین گزینه پخش رایگان جام جهانی: iPlayer و ITV BBC

ما برچسب زده ایم iPlayer بی بی سی و ITV به عنوان بهترین گزینه های رایگان ، اما محدودیت های قابل توجهی برای این موارد وجود دارد.

بی بی سی تمام برنامه های جام جهانی فیفا را از طریق پخش مستقیم و برنامه وب سایت و iPlayer در صورت تقاضا به صورت رایگان بازی می کند. در ضمن ، می توانید ITV را بصورت آنلاین از طریق مرکز ITV تماشا کنید. همچنین می توانید جریانهای BBC و ITV را از طریق تماشا کنید TVPlayer.com سایت اینترنتی.

هر دو سرویس BBC و ITV اکثر VPN ها را مسدود می کنند ، بنابراین اگر به خارج از کشور وصل شوید ، یک VPN با کیفیت لازم خواهد بود. به گفته این ، اگر از iPlayer یا ITV استفاده می کنید ، لازم است مجوز تلویزیون داشته باشید. و متأسفم ، قشر بین المللی: شما فقط می توانید مجوز تلویزیون بخرید اگر مقیم انگلیس باشید. حتی اگر جریانهای iPlayer و ITV Hub BBC هنوز هم بدون مجوز تلویزیون قابل دسترسی هستند ، ما آن را توصیه نمی کنیم زیرا این نوع دسترسی کاملاً ناامید شده است.

همچنین مشاهده کنید:

 • بهترین VPN برای iPlayer BBC
 • بهترین VPN برای ITV

سایر جریان های رایگان انگلیسی برای جام جهانی 2018

iPlayer BBC و ITV قصد دارند برخی از بهترین کیفیت پخش را ارائه دهند ، اما اگر به دلیل عدم داشتن مجوز تلویزیون از آن جلوگیری کنید ، باز هم تعداد خوبی از گزینه ها را دارید.

برای طرفداران ورزش انگلیسی صحبت:

اگر فقط به زبان انگلیسی می خواهید تفسیر کنید ، بهترین گزینه شماست SBS از طریق بازی جهانی.

جام جهانی 2018 بدون کابل

به منظور استفاده از این سرویس ، اگر خارج از آن کشور هستید باید از طریق VPN به یک سرور استرالیایی وصل شوید.

SBS 25 مسابقه ارائه می دهد ، اگرچه کمتر از 20 از طریق وب سایت The World Game SBS به صورت زنده پخش می شود.

جام جهانی 2018 رایگان با تفسیر غیر انگلیسی

اگر چند زبانه ندارید یا فکر نمی کنید بازی ها را به زبانی غیر از انگلیسی تماشا کنید ، می توانید تعداد زیادی از جریان را با استفاده از شبکه های تلویزیونی از کشورهایی مانند آلمان ، پرتغال ، آرژانتین ، اسپانیا و موارد دیگر جلب کنید. در اینجا چند گزینه برای پخش رایگان و غیر انگلیسی جام جهانی روسیه در دسترس است:

 1. آلمانی: ARD، ZDF، ORF، SRG SSR
 2. فرانسوی: TF1
 3. ایتالیایی: Mediaset
 4. پرتغالی (پرتغال): RTP، SIC
 5. روسی: Perviy Kanal ، VGTRK ، Match TV
 6. اسپانیایی (اسپانیا): Mediaset España Telecinco ، Mediaset España Cuatro

توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر و لیست طولانی تر از جریان های رایگان ، راهنمای طولانی تر جام جهانی 2018 خود را بررسی کنید.

خدمات استریم پرداخت شده برای جام جهانی 2018

اگر کمی از VPN و منطقه متوقف شده اید ، ممکن است از یک سرویس پولی بهره مند شوید. به طور خاص هواداران ورزش ایالات متحده و کانادا بیشترین ارزش را در این گزینه خواهند یافت.

خدمات جریان "بسته نرم و لاغر" ایالات متحده

در ایالات متحده ، شما چندین گزینه عالی برای تماشای جریان های رسمی جام جهانی 2018 روسیه بدون کابل در دسترس دارید ، تا زمانی که مایل باشید هزینه اشتراک ماهانه را بپردازید.

در حال حاضر تعداد فزاینده ای از سرویس های اینترنتی "نرم افزاری لاغر" تلویزیون اینترنتی وجود دارد که این حق را به شما می دهد تا مصرف کنندگان را ببینند تا بتوانند مجموعه ای از شبکه های تلویزیونی را مشاهده کنید که بطور سنتی فقط از طریق یک بسته کابلی گران قیمت یافت می شود..

مشهورترین این تلویزیون Sling TV است ، اما افراد دیگری نیز هستند که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید. برای این خدمات ، شما به طور خاص به دنبال بخشی از اشتراک Fox Sports هستید. Fox Sports تنها شبکه تلویزیونی آمریکا است که در حال حاضر حق پخش برنامه جام جهانی فیفا در سال 2018 را دارد.

جام جهانی بدون کابل

کلیه سرویس های پخش آنلاین تلویزیون اینترنتی دارای Fox Sports و به تبع آن همه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه:

 1. تلویزیون زنجیر
 2. fuboTV (پیوند شامل یک آزمایش آزمایشی 7 روزه)
 3. PlayStation Vue
 4. DirecTV اکنون
 5. هولو با تلویزیون زنده
 6. YouTube TV

قیمت ها متفاوت خواهد بود ، و اینکه کدام بسته اشتراک در هر سرویس Fox Sports را حمل می کند ، در بین گزینه های موجود نیز متفاوت خواهد بود.

کانادا خدمات پخش تلویزیون را پرداخت کرد

اگر شما مقیم کانادا هستید بهترین انتخاب های شما تلویزیون ال تی دی یا Fibe TV است.

بعد از خدمات بسته نرم افزاری لاغر ایالات متحده ، Alt TV و Fibe TV گزینه های برش سیم بند در دسترس از بل کانادا هستند.

با توجه به اینکه CTV مسابقات مسابقات جام جهانی را انجام می دهد ، ارزانترین مسیر شما استفاده از بسته "Alt TV" Starter با قیمت 14.95 دلار کانادا در ماه است. اگر می خواهید TSN ، بسته ی Starter + Favorites 10 فقط 24.95 دلار در ماه است.

گزینه Fibe TV گران تر است ، اما بل کانادا یک بسته "خوب" را به فروش می رساند که شامل TSN و CTV با قیمت 34.95 دلار در ماه می باشد..

صرف نظر از گزینه ای که استفاده می کنید ، می توانید ماه اول با تخفیف بسیار زیادی دریافت کنید و خدمات ماهانه به ماه از شما کسر می شود. به راحتی می توانید در هر زمان لغو کنید (مانند بلافاصله پس از پایان جام جهانی).

Comparitech هیچ نقض کپی رایت ، از جمله پخش ویدیو از منابع دزدان دریایی را تأیید یا تشویق نمی کند. اگرچه VPN ها می توانند محدودیت های جغرافیایی را تحت الشعاع قرار دهند و از هویت کاربر ماسک بگیرند ، لطفاً قوانین محلی ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 80

Adblock
detector