رتبه بندی جریان Pirate NBA

تجزیه و تحلیل-دزدان دریایی-NBA-جریان-رتبه بندی-reddit


منتقدان NBA غالباً فقدان برابری را ذکر می کنند ، که تنها دو تیم برنده چهار قهرمانی گذشته ، به عنوان سقوط لیگ ، مشهود هستند. با این حال ، داده های مشاهده ثابت می کند که حتی اگر هواداران متوجه این روند شوند ، آنها نمی توانند از عمل چوب سخت کنار بیایند: در طول فصل 2017-18 ، میانگین بین المللی تلویزیون NBA به بالاترین سطح چهار ساله رسید.

داستان خیلی بیشتر از داده های رسمی مشاهده بین المللی که توسط غول صنعت نیلسن جمع آوری شده است. سالهای اخیر باعث انفجار جریانهای غیرقانونی و دزدگیر آنلاین شده است و هیچ منبعی متمرکزتر از یک زیربخش خاص نیست: / r / NBAStreams. تیم ما از استفاده از r / NBAStreams طرفداری نمی کند ، اما نادیده گرفتن شیوع آن در چشم انداز بین المللی NBA غیرممکن است. مطابق معیارهای رسمی Reddit ، اندکی قبل از فصل 2016-17 ، / r / NBAStreams در بیش از 45000 مشترک مشترک نشسته است. قبل از آغاز فصل 2018-19 ، همان Subreddit تعداد زیر 30000 مشترک مشترک زیر مجموعه عظیمی را جمع کرده بود..

در پاسخ به محبوبیت انفجاری این subreddit ، تیم Comparitech تصمیم گرفت گزارش تجزیه و تحلیل خود را برای کشف عادات غیرقانونی بینش از / r / NBAStreams ایجاد کند. ما متن را از 1340 ارسال و 25،698 نظر در مورد Subreddit از فصل 2017-2018 جمع آوری کردیم و برای هر تیم نمره محبوبیت ایجاد کردیم. ما برای هر ارسال بازی برای فصل معمولی و سپس برای پلی آف تعداد کل نظرات و نمره خالص (تعداد رأی دهندگان براساس تعداد رده های پایین را حذف کردیم) اضافه کردیم. سپس آن را توسط تیم شکسته و به طور متوسط ​​برای هر یک از این فصل و پلی آف ایجاد کردیم تا مشخص شود که بیشترین تیم های سرخپوشان چه کسانی بودند.

LeBron کینگ باقی می ماند ... از فصل عادی

محبوبیت-امتیاز-برای-تیم ها-در طول فصل به طور منظم

دقیقاً همانطور که به نظر نمی رسید که سلطنت LeBron James در کنفرانس شرقی را محاصره کنید ، ممکن است متوقف کردن پخش یک بازی با پادشاه جیمز به همان اندازه چالش برانگیز باشد. Cavaliers با بالاترین امتیاز جریان معمولی دزدان دریایی در فصل معمولی ، و سلتیکس و رزمندگان به پیروزی رسید..

با این حال ، اگر ما نمونه های خود را با بازی های خارج از خانه طبقه بندی کنیم ، Warriors هم از سلتیکس و هم کاوالیرز پرش می کند. این تغییر توسط چند عامل مختلف قابل توضیح است. برای مثال ، فرصتی وجود دارد که هواداران بیشتر علاقه مند باشند تا بازی کنند که قهرمان NBA ، گلدن استریت وریورز در ورزشگاه تیم خانه خود بازی کند. بینندگان همچنین ممکن است توجه داشته باشند که Warriors در هنگام حضور در جاده ، از نظر انسانی خیلی بیشتر هستند و میانگین دیفرانسیل نمره 4/4 است (در مقایسه با دیفرانسیل 9.9 + تیم در استادیوم خود)..

در انتهای دیگر این طیف ، آتلانتا هاوکس با ضعیف ترین تیم میزبان بود ، در حالی که دالاس ماوریکس برای بازی های خارج از خانه در پایین بسته بود. هواداران آتلانتا و دالاس به احتمال زیاد امیدوار هستند که استعداد جوان جوانشان این آمار را در فصل 2018-19 تقویت کند.

خاموشی های منطقه ممکن است توضیح بالقوه ای در مورد این باشد که چرا هواداران بسکتبال به طور غیرقانونی این بازی ها را پخش می کنند. اگر شما کابل برش در میامی هستید ، اما NBA League Pass را دارید ، نمی توانید به طور قانونی بازی های Miami Heat را پخش کنید زیرا در بازار پخش میامی هستید. برای دستیابی به خاموشی منطقه ای مانند این سناریو ، می توانید از VPN برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید تا بتوانید محدودیت های جغرافیایی را بدست آورید..

رتبه بندی ها ، توسط Matchup individual

رتبه بندی بالا-دزدان دریایی-در طول فصل به طور منظم

در مورد بازی های انفرادی ، باز ترین فصل Cavaliers vs Celtics در بازی دزدگیرترین بازی ، رقابت را از بین برد. حتی چشمگیرتر این است که ممکن است امتیاز بازی با تعداد خطوط داستانی از مسابقه توجیه شود. اول ، این فصل باز بود ، که همیشه در بینندگان بیشتر به چرخش خواهد رسید. علاوه بر این ، لبرن جیمز و کاوالیرز قرار داشتند مقابل هم تیمی پیشین خود ، کیری ایروینگ به مصاف هم بروند و جدایی در خارج از فصل موجب درام زیادی شد. سرانجام ، گوردون هایوارد فقط چند دقیقه از مصدومیت مچ پا پایان فصل برخوردار بود..

قهرمانان دور از دور محبوبیت پلی آف

میانگین-محبوبیت-امتیاز-دزدان دریایی-امتیاز-2018-nba-پلی آف

بالاترین امتیاز مسابقه در دور اول بین تورنتو راپتورز و واشنگتن جادوگران بود. شش بازی طول کشید تا رپرتورها این سریال را ببندند ، علی رغم جان جادوگران جادوگران با میانگین 26 امتیاز و 11 پاس گل در این سریال. در مقایسه با سایر تیم های دیگر علاقه کمتری به نیو اورلئان پیلیکان و پرتلند تریل بلیزر وجود داشت که ممکن است با شک و تردید کلی هواداران نسبت به تسلط جنگجویان بر غرب ارتباط برقرار کند..

در دور سوم ، هیوستون در طی یک نبرد تحسین برانگیز و هفت بازی ، گلدن ایالت را به چالش کشید. اگرچه قهرمان مورد علاقه و حاکم بر کنفرانس واریزورز پیروز شد ، موشکها حداقل می توانند در یک بالاترین امتیاز دزدان دریایی کنفرانس فینال کنفرانس با حاشیه گسترده تسلیم شوند..

در مورد مرحله نهایی پلی آف ، کاملاً بدیهی است که علاقه مندی ها کاهش یافت زیرا Warriors تسلط خود را در برابر کاوالیرز نشان داد. The Warriors در 4 بازی به طرز قانع کننده ای Cavaliers را جبران کرد و سه برد این مسابقات را با حاشیه دو رقمی برد..

لس آنجلس ، بروکلین و یوتا استارو در حالی که کلیولند جشن می گیرد

تعداد متوسط-دزدان دریایی-جریان-در-بازی-NBA-تیم

با فاصله گرفتن از عملکرد نامزدی بازی به صورت بازی یا فصل به طور متوسط ​​، تعداد میانگین جریانهای مختلف موجود را برای هر تیم تجزیه و تحلیل کردیم. هواداران کلیپر در این فصل باریکترین انتخابی را برای بازی های خارج از خانه داشتند ، با بدترین میانگین لیگ تنها 10.6 پیوند جریان دزدان دریایی مختلف در هر بازی. از طرف دیگر ، هواداران کاوالیرس شانس بیشتری برای پیدا کردن تیم خود دارند ، به طور میانگین 13.1 لینک دزد دریایی در هر بازی.

در حالی که کاوالیرز برتری سلطنت می کرد ، جازها و نتها برای گزینه های جریان دزدان دریایی در پایین لیگ سقوط کردند. عدم انتخاب جریان برای بازی های Nets با توجه به عدم قطعیت این تیم قابل درک است ، اما Jazz پرونده گیج کننده ای را ارائه می دهد ، با دیدن این تیم به عنوان پنجمین دوره حضور در کنفرانس غربی.

TNT از کانال های ملی و محلی فراتر می رود

پرطرفدارترین-پخش-شبکه-در طول-nba-به طور منظم فصل

چه به دلیل رویکردی سطح صریح تر ارنی و کنی باشد و چه سرگرمی بی پایان از Shaq و Chuck ، به نظر می رسد TNT شبکه انتخابی / r / NBAStream با نمره متوسط ​​21.3 است. از طرف دیگر طیف ، به نظر نمی رسد که Subreddit از پخش های محلی تقریباً به همان اندازه لذت می برد ، با میانگین متوسط ​​تنها 3.5 برابر با توجه به متریک ما.

جریان به دور از Slam Dunk است

اگرچه این داده ها بینش ارزشمندی را در ذهن بینندگان NBA ارائه می دهد ، یادآوری ماهیت غیرقانونی این جریانها مهم است. در عین حال ، ما می خواهیم به خوانندگان یادآوری کنیم که همه جریان ها و جریان های تورنت ذاتی غیرقانونی نیستند. برای اطمینان از ایمن ماندن در هنگام مصرف محتوا ، انجام تعمیر و نگهداری بر روی امنیت رایانه شما توصیه می شود.

ما همه خوانندگان خود را ترغیب می كنیم كه هرچه بیشتر ممكن است از چوب چوب استفاده كنند ، اما این كار را از طریق مجاری مناسب انجام دهند.

روش شناسی

برای این پروژه ، 1340 ارسال و 25.698 نظر از بایگانی ارسال و نظرات از زیرمجموعه / r / NBAStreams حذف شد. همه ارسال ها و نظرات از ابتدای فصل عادی NBA 2017-18 (17 اکتبر 2017) تا پایان فینال NBA (8 ژوئن 2018) ارسال شده است. در "رده بندی های منظم فصل" ، نمره محبوبیت تیم ها با میانگین گرفتن از نمره نمره ارسال با تعدادی از اظهار نظرهای خود ایجاد شد.

محدودیت ها

امتیاز محبوبیت برای بازی 4 فینال NBA در دسترس نبود.

بیانیه استفاده منصفانه

اگر می خواهید برای استفاده غیرتجاری این داستان را برای خوانندگان خود منتقل کنید ، پیش بروید. تنها سؤال ما این است که شما توپ را تغییر ندهید ، و در عوض پیوندی به این صفحه وارد کنید تا همه بتوانند تجزیه و تحلیل کامل ما را ببینند.

منابع

  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/https://variety.com/2018/tv/news/nba-ratings-1202752848/
  • http://redditmetrics.com/r/nbastreams
  • https://www.theguardian.com/sport/2017/oct/17/gordon-hayward-ankle-injury-celtics-cavaliers-nba
  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/2018-nba-eastern-conference-first-round-wizards-vs-raptors.html
  • http://larrybrownsports.com/basketball/charles-barkley-quote-cavs-warriors-finals/402722
  • http://www.espn.com/nba/story/_/id/23867178/2018-nba-draft-dallas-mavericks-acquire-luke-doncic-send-draft-rights-trae-young-atlanta-hawks
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 + = 42