چگونه تماشای Wimbledon 2019 را بصورت آنلاین به صورت آنلاین بطور رایگان مشاهده کنید

نحوه تماشای زنده ویمبلدون به صورت آنلاین در هر نقطه

ویمبلدون برای سال 2019 برگشته است! کل برنامه ، از جمله مسابقات مقدماتی ، اجرا می شود 24 ژوئن تا 14 ژوئیه, در حالی که رویدادهای اصلی از 1 تا 14 ژوئیه. محبوبیت این رویداد بین المللی تنیس به معنای پوشش گسترده تلویزیون از سوی بسیاری از پخش کنندگان است. برخی از کشورها حتی از طریق شبکه های آزاد به هوا پخش مستقیم تلویزیون را ارائه می دهند. به همین ترتیب ، شما می توانید ویمبلدون را بصورت آنلاین به صورت آنلاین و در بعضی موارد کاملاً رایگان تماشا کنید.

نکته مهم: این راهنما فقط منابع رسمی جریان را توصیه می کند. ویمبلدون به صورت گسترده از طریق پخش مستقیم آنلاین در دسترس است ، اما تعدادی از سایتهای پخش جریان نامشروع را نیز شامل می شود. گزینه های پخش غیررسمی اغلب با کیفیت پایین و در وب سایت هایی که ممکن است میزبان تبلیغات مخرب باشند ارائه می شود. این سایتها همچنین به دلیل نقض حق نسخه برداری مستعد حذف هستند. با تشکر از چندین پخش کننده بین المللی که این رویداد را به صورت رایگان ارائه می دهند ، دیگر نیازی به مراجعه به وب سایت های طراحی شده برای پخش مستقیم برنامه Wimbledon 2019 شما نیست.

بیشتر سرویس هایی که ویمبلدون 2019 را پخش می کنند دارای منطقه ای هستند. برای رفع انسداد جریان مستقیم در برخی از مکان ها به یک VPN نیاز دارید.

بهترین VPN برای ویمبلدون 2019: ExpressVPN

هنگامی که به یک VPN وصل می شوید ، ترافیک اینترنت شما از طریق یک تونل رمزگذاری شده به سرورها در مکان های مختلف هدایت می شود. این روش اتصال ایمن به شما امکان می دهد به صورت خصوصی و ایمن به مرور و پخش محتوای آنلاین بپردازید ، و برای جلوگیری از دسترسی برخی از مکان ها ، قفل منطقه را قفل کنید..

ما ExpressVPN را توصیه می کنیم: بیش از 3،000 سرور در 94 کشور جهان ، با اتصالات سریع و توجه ویژه به امنیت کاربران و ناشناس بودن کاربران ارائه می دهد.

ExpressVPN تنظیمات سریع حساب ، چندین اشتراک مشترک (یک ماه ، شش ماه یا یک سال) را فراهم می کند و روش های پرداخت چندگانه ، از جمله Bitcoin و PayPal را می پذیرد. این سرویس ثبت اطلاعات مشتری را در خود نگه می دارد ، بنابراین هیچ یک از فعالیت ها یا اطلاعات پرداخت شما را نمی توان به شما ردیابی کرد.

بعلاوه, ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد, که به کاربران امکان می دهد VPN بدون ریسک را امتحان کنند و ادعای بازپرداخت کامل را دریافت کنند (حتی اگر شما فقط برای تماشای ویمبلدون 2019 در خارج از کشور به سرویس نیاز داشتید).

بهترین VPN FOR WIMBLEDON 2019: ExpressVPN انتخاب برتر ما ExpressVPN ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی ، سرعت سریع و امکان انسداد سیستم عاملهای جریان مانند iPlayer BBC و Eurosport در خارج از کشور را فراهم می کند..

نحوه تماشای ویمبلدون 2019 با VPN

اگر قصد تماشای ویمبلدون را به صورت رایگان مشاهده می کنید ، ممکن است لازم باشد برای انسداد محتوا به یک VPN وصل شوید. در اینجا نحوه شروع کار آمده است:

 1. ابتدا یک حساب VPN ایجاد کنید. در حالی که ما توصیه می کنیم ExpressVPN برای طرفداران ورزش ، گزینه های دیگری مانند NordVPN و CyberGhost همچنین گزینه های با کیفیت بالا هستند.
 2. بعد ، نرم افزار VPN خود را نصب کنید. می توانید نرم افزار VPN را بر روی چندین دستگاه مختلف از جمله رایانه های آمازون آیفون ، ویندوز و مک و دستگاه های iOS و Android نصب کنید. با این حال برخی از دستگاه های جریان مانند Roku مستقیماً با VPN کار نمی کنند.
 3. یک منبع پخش را برای جریان Wimbledon 2019 خود انتخاب کنید.
 4. به برنامه VPN خود وارد شوید و به کشوری که جریان زندگی شما در آن قرار دارد وصل شوید. به عنوان مثال ، اگر قصد استفاده از شبکه هفت استرالیا را دارید ، یک سرور مستقر در استرالیا لازم است.
 5. در حالی که به یک VPN وصل هستید ، از منبع انتخاب شده خود جریان دهید. اگر همه چیز به درستی کار می کند ، جریان شما باید به سرعت بارگیری شود و متصل بمانید. اگر به هر خطایی رسیدگی کردید ، مرورگر وب یا دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید ، داده مرور خود را پاک کنید ، یا از یک پنجره خصوصی یا ناشناس مرورگر استفاده کنید.

شاید بعداً بتوانید وقایع ویمبلدون را به صورت تقاضا مشاهده کنید ، اما این رویداد بصورت مستقیم پخش می شود. به این ترتیب ، ما توصیه می کنیم که منابع جریان خود را قبل از مسابقات که می خواهید ببینید به خوبی انجام دهید تا مطمئن شوید که یکی از آنها را واقع کرده اید.

چگونه تماشای Wimbledon 2019 را بصورت آنلاین به صورت آنلاین رایگان تماشا کنید

گزینه های مختلفی برای تماشای زنده ویمبلدون به صورت آنلاین و رایگان وجود دارد. از آنجا که این یکی از محبوب ترین رویدادهای بین المللی است ، تعداد زیادی از کشورها دارای پخش کننده هایی هستند که دارای حق پخش بازی ها هستند. و خوشبختانه ، برخی از آن جریانها از شبکه های تلویزیونی عمومی یا آزاد به هوا پخش می شوند که دارای پخش آنلاین رایگان نیز هستند.

بهترین گزینه های رایگان برای مشاهده ویمبلدون 2019 در هرجای دنیا شامل موارد زیر است:

 • انگلستان: BBC (از طریق iPlayer یا TVplayer.com BBC)
 • سوئیس: SGR SSR (از طریق RSI ، RTS یا SRF)
 • US: ABC (فقط نهایی ، از طریق حساب رایگان USTVNow)
 • استرالیا: SEVEN (از طریق 7plus.com.au)
 • سایر مکان های اتحادیه اروپا: Eurosport (موجود از طریق Zattoo Box)

این گزینه ها مواردی هستند که به نظر می رسد بهترین ها هستند زیرا جریان ها را بصورت آنلاین ارائه می دهند. علاوه بر این ، این جریانها می توانند از هر نقطه خارج از کشور با VPN قابل دسترسی باشند.

برای گزینه های مشاهده زنده سوئیس, شما باید خودتان را به تماشای زبانهای غیر از انگلیسی رضایت بخشید. RSI به زبان ایتالیایی ، RTS به فرانسوی و SRF به زبان آلمانی پخش می شود.

برای جریانهای ABC در ایالات متحده, می توانید از USTVNow در هر نقطه جهان بدون VPN استفاده کنید. ABC با نسخه رایگان خدمات ارائه می شود ، اما شما فقط در پایان مسابقات 2 هفته فینال آقایان و بانوان را می گیرید.

برای جریان UK از طریق iPlayer BBC, برای تماشای آنلاین بصورت قانونی به مجوز تلویزیون نیاز دارید. BBC نیازی به تأیید مجوز تلویزیون ندارد ، اما ما گزینه جریان را برای هر کسی به جز ساکنان انگلستان که در خارج از کشور زندگی می کنند توصیه نمی کنیم.

برای جریان هفت شبکه استرالیا, اتصال VPN به سرور استرالیا برای دسترسی به جریانهای رایگان در خارج از کشور مورد نیاز است.

Zattoo Box همچنین می تواند برای هرکسی برای دسترسی مستقیم به جریانهای زنده از BBC ، شبکه های سوئیسی و Eurosport استفاده شود. اتصال VPN به یک کشور اتحادیه اروپا مانند سوئیس یا آلمان لازم است که هم یک حساب Zattoo رایگان ایجاد کند و هم محتوای خود را جریانی کند..

گزینه های اضافی جریان آنلاین Wimbledon 2019

اگر گزینه های رایگان فوق فقط برای شما کار نمی کنند ، گزینه های دیگری وجود دارد. به ویژه برای سایر کشورها انگلیسی زبان مانند ایالات متحده و کانادا ، خدمات پرداخت ممکن است مزایایی را ارائه دهد.

پخش زنده ایالات متحده ویمبلدون 2019

پرچم ایالات متحده

در ایالات متحده ، شما ممکن است بخواهید یک سرویس اینترنت پر پشت "اینترنت لاغر" را در نظر بگیرید. اینها خدمات قطع بند ناف هستند که جایگزینی برای اشتراک کابلهای گران قیمت ارائه می دهند. بهترین گزینه های شما در اینجا عبارتند از:

 • YouTube TV
 • تلویزیون زنجیر
 • PlayStation Vue
 • هولو با تلویزیون زنده
 • DirecTV اکنون

هر یک از این خدمات یک بسته اشتراکی را به شما ارائه می دهد که شما را ESPN ، دارنده اصلی پخش حق پخش در ایالات متحده دریافت می کند. همچنین ممکن است بتوانید از طریق این سرویس ها که پخش می شود برخی مسابقات را نیز به کانال Tennis دسترسی دهید.

کانادا

پرچم کانادا ویمبلدون به صورت آنلاین آنلاین

ساکنان کانادا می توانند از طریق پخش مستقیم از طریق CTV و TSN لذت ببرند. هر دو سرویس برنامه های در دسترس دارند و می توانید محتوای هر یک از سرویس ها را به صورت آنلاین در وب پخش کنید. لازم است هزینه دسترسی به CTV و TSN را بپردازید ، بنابراین می خواهید قبل از خرید در نظر بگیرید کدام سرویس برای نیازهای شما بهتر است.

برنامه ویمبلدون 2019

اجازه ندهید که برنامه امسال ویمبلدون از شما دور شود! در اینجا یک رویداد کامل رخ می دهد ، از جمله زمانی که باید تنظیم کنید.

DateSessionStart Times (EST)
دوشنبه 1 ژوئیه دور اول 7 صبح - 4:30 بعد از ظهر
سه شنبه 2 ژوئیه دور اول 7 صبح - 4:30 بعد از ظهر
3 ژوئیه دور دوم 7 صبح - 4 بعد از ظهر
پنجم ژوئیه دور دوم 7 صبح - 4:30 بعد از ظهر
پنجشنبه 5 ژوئیه دور سوم 7 صبح - 4:30 بعد از ظهر
6 ژوئیه دور سوم 8 صبح - 5 بعد از ظهر
دوشنبه 8 ژوئیه دور 16 7 صبح - 4 بعد از ظهر
سه شنبه 9 ژوئیه مرحله یک چهارم نهایی زنان 8 صبح - 4 بعد از ظهر
10 ژوئیه مرحله یک چهارم نهایی مردان 8 صبح - 4 بعد از ظهر
پنجشنبه 11 ژوئیه نیمه نهایی زنان 8 صبح - 1 بعد از ظهر
دوازدهم ژوئیه نیمه نهایی آقایان 8 صبح - 2 بعد از ظهر
13 ژوئیه فینال بانوان 9 صبح - 3 بعد از ظهر
خورشید 14 ژوئیه فینال آقایان 9 صبح - 3 بعد از ظهر

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 82

Adblock
detector