آمار سرقت هویت و حقایق: 2018 – 2019

* این لیست به طور مرتب با جدیدترین آمار سرقت هویت برای سال 2018 - 2019 به روز می شود (به علاوه چند آمار قبلی پرتاب شده در آن). تا به امروز ، ما بیش از 50 واقعیت سرقت هویت ، ارقام و روند از طیف گسترده ای از منابع را گردآوری کرده ایم و تعدادی از کشورهای مختلف را پوشش می دهیم.

هرچه جهان راهپیمایی بی امان خود را به سمت همه چیز دیجیتال ادامه می دهد ، داده ها به طور فزاینده ای در معرض دید قرار می گیرند. اطلاعات شخصی هر مصرف کننده در حال حاضر بر روی ده ها تن ، اگر صدها سرور در سراسر جهان وجود ندارد ، زندگی می کنند. با این واقعیت نتیجه ای کاملاً آشکار به دست می آید: افزایش سرقت هویت.

سرقت داده ها یک تجارت بزرگ است ، اگرچه در سال 2018 خبرهای خوبی وجود داشت. براساس استراتژی Javelin ، تعداد قربانیان سرقت هویت در ایالات متحده 15 درصد کاهش یافت ، از 16.7 میلیون قربانی در سال 2017 به 14.4 میلیون در سال 2018.

علاوه بر این ، استراتژی Javelin نشان داد که کودکان به طور فزاینده قربانی کلاهبرداری در هویت می شوند. در حالی که کودکان مدتهاست که سوءاستفاده از شماره امنیت اجتماعی و کلاهبرداری در کارت اعتباری را هدف قرار داده اند ، به نظر می رسد که این تاثیر رو به رشد است. این شرکت امنیتی دریافت که بیش از 1 میلیون کودک در سال 2017 قربانی سرقت شناسه شدند.

برای سال 2017 تا 2019 ، آمار سرقت هویت در بین بسیاری از آمارها و واقعیتهایی که کل قلمرو فضای مجازی را در بر می گیرد ، محور بوده است. در حالی که باج افزار توجه بیشتری را به خود جلب می کند ، سرقت هویت بسیار ساده تر و راحت تر می شود. شماره های تأمین اجتماعی ، شماره کارتهای اعتباری و سایر عوامل هویت شخصی می توانند در وب تاریک به سرقت رفته و فروخته شده یا توسط مجرمان برای سود سریع و آسان استفاده شوند.

آمار سرقت هویت زیر برای کمک به احساس بهتر نحوه و چرا این تهدید همچنان برای مصرف کنندگان ، مشاغل و دولت ها در سراسر جهان طبقه بندی شده است..

مربوط: آمار امنیت سایبری

افزایش خطرات ، قرار گرفتن در معرض و مقادیر ضرر

آمار سرقت هویت و حقایق: 2018 - 2019منبع: Javelin

همانطور که داده های مطالعات اخیر جعل هویت استراتژی Javelin نشان داده اند ، سرقت هویت از بین نمی رود. اگرچه تعداد قربانیان از آغاز سال 2019 کاهش یافته است ، اما آمار دیگر در حال افزایش است.

مجرمان سایبری دسترسی به داده های مصرف کننده را نسبتاً آسان می دانند. به عنوان مثال ، بین سالهای 2008 و 2019 بیش از 9،600 مورد نقض داده گزارش شده در ایالات متحده ، با بیش از 10 میلیارد پرونده در این بازه زمانی به سرقت رفته است. این اعداد نشان می دهد برخلاف تلاش برای مهار دامنه سرقت داده ها ، سارقان در حال یادگیری روش های جدیدی برای دور زدن محافظت هستند ، در حالی که مصرف کنندگان با خطر و مواجهه بیشتری با سرقت داده روبرو هستند..

ما لیستی از آخرین آمار سرقت هویت را گردآوری کرده ایم:

 • خوشبختانه ، فقط 5.66 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی قربانی کلاهبرداری در شناسه شدند ، که نسبت به سال 2018 کاهش یافته است. (منبع: استراتژی Javelin)
 • به طور کلی کاهش کلاهبرداری به دلیل پذیرش بیشتر کارتهای اعتباری مبتنی بر تراشه EMV است که توسط skimmers کارت قابل کپی نیست. (منبع: استراتژی Javelin)
 • آمریکایی ها نسبت به هر کس دیگری قربانی سرقت هویت هستند. در سال 2016 بیش از 791 میلیون هویت به سرقت رفته اند. فرانسه با 85 میلیون هویت سرقت شده در جایگاه دوم عقب مانده است. (منبع: Symantec)
 • 143 میلیون آمریکایی پس از هک شدن یک هک بزرگ Equifax ، به سرقت میلیون ها شماره از تأمین اجتماعی ، تولدها ، آدرس ها و حتی برخی از مجوزهای درایور با خطر سرقت هویت روبرو شدند. (منبع: احمق Motley)
 • حوزه کلیدی که فعالیت های جدید زیادی را طی این سال ها شاهد بوده است ، برداشت حساب ها است که نسبت به سال 2015 با 61 درصد افزایش ، در کل 1.4 میلیون حادثه رخ داده است. تصرف حساب هنگامی اتفاق می افتد که سارقان برای دسترسی به حساب های شخصی و تغییر اطلاعات مخاطب و اطلاعات امنیتی به دست می آیند. (منبع: استراتژی Javelin)
 • خوشبختانه میزان برداشت حسابها بین سالهای 2017 و 2018 کاهش یافته و زیانها از 5.1 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار کاهش یافته اند. (منبع: استراتژی Javelin)
 • در سال 2018 ، تسویه حساب های موبایل حتی بیشتر شد. 679،000 برداشت حساب تلفن همراه وجود داشت ، در مقابل 380،000 در سال 2017. (منبع: استراتژی Javelin).
 • برداشت حساب (ATO) منجر به زیان بیش از 2 میلیارد دلار شد. (منبع: استراتژی Javelin)
 • خارج از تصرف حساب ، افراد با حضور فعال در رسانه های اجتماعی 30 درصد بیشتر از قربانیان تقلب به دلیل افزایش قرار گرفتن در معرض خطر ، بیشتر هستند. (منبع: استراتژی Javelin)
 • رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و اسنپ چت نسبت به مواردی که در شبکه های اجتماعی فعال نیستند ، با خطر 46 درصد بیشتر از گرفتن حساب و کلاهبرداری مواجه هستند. (منبع: استراتژی Javelin)
 • براساس مرکز منابع سرقت هویت ، 1.3 میلیون پرونده کودکان در هر سال سرقت می شود. (منبع: مرکز منابع سرقت هویت)
 • شگفت آور 13٪ از كسانی كه دزدی هویت را در اجرای قانون گزارش كرده اند ، انجام داده اند نه می خواهید یک گزارش پلیس گرفته شود. (منبع: FTC)
 • بیشتر شکایات سرقت هویت (61٪) مربوط به افراد بین 30 تا 59 سال است. (منبع: FTC)
 • تعداد کل سرقت های هویت گزارش دهندگان از سال 2014 تا 2016 بیش از 37٪ افزایش یافته است. (منبع: FTC)
 • علیرغم افزایش تأیید شده در حفاظت از داده های ارائه شده ، 75 درصد از مصرف کنندگان از استفاده از VPN برای محافظت از اتصالات WiFi خود استفاده نمی کنند. (منبع: سیمانتک)
 • هر دو کلاهبرداری غیر کارت و موجود در حساب های موجود در سال 2017 افزایش یافته است. یک میلیون مصرف کننده دیگر در سال 2017 بیش از سال 2018 قربانی شدند. (منبع: استراتژی Javelin)
 • 6.64 درصد نسبتاً قابل توجهی از کل مصرف کنندگان قربانی کلاهبرداری در هویت در سال 2017 بودند. (منبع: استراتژی Javelin)

سرقت هویت سیمانتکمنبع: Symantec

 • سیمانتک همچنین خاطرنشان می کند که 87 درصد از مصرف کنندگان اطلاعات شخصی خود را در حین دسترسی به ایمیل ، حساب های بانکی یا اطلاعات مالی در معرض دید خود قرار داده اند ، موضوع دیگری که می تواند با استفاده از VPN کاهش یابد. (منبع: Symantec)
 • عدم حمایت از WiFi شخصی همزمان با این واقعیت است که 60٪ از مصرف کنندگان احساس می کنند که اطلاعات شخصی آنها هنگام استفاده از WiFi عمومی ایمن است. (منبع: Symantec)
 • گزارش سال 2017 از شبکه پرداخت استرالیا نشان داد که افراد بالای 55 سال اهداف مشترکی برای کلاهبرداری تلفنی و ایمیل هستند و به طور فزاینده اهداف کلاهبرداری در رسانه های اجتماعی انجام می شوند. (منبع: شبکه پرداخت استرالیا)
 • شبکه Sentinel Consumer (CSN) ، که اطلاعاتی را از FTC و آژانس های اجرای قانون محلی در سراسر ایالات متحده جمع آوری می کند ، دریافت که سرقت هویت 13 درصد از بیش از 3 میلیون شکایت کیفری ضبط شده در سیستم را نشان می دهد. این تعداد تقریباً در پشت کلاهبرداریهای ضعیف (اندکی بیش از 13٪) و شکایات مربوط به جمع آوری بدهی (28٪) بود. (منبع: FTC)
 • "سرقت داده ها" همچنان مسئول بیشترین سرقت هویت های سال 2016 و عامل اصلی نقض داده ها (نزدیک به 92٪) بود. (منبع: Symantec)
 • مطابق نظرسنجی CSID ، 52٪ از مشاغل كوچك ، بر این باورند كه هیچ اطلاعات خصوصی را ذخیره نمی كنند ، در كاهش ریسك سایبر سرمایه گذاری نمی كنند. اما ، 68٪ در حداقل آدرسهای ایمیل فروشگاه ، که یکی از بردارهای احتمالی هکرها است. (منبع: CSID
 • CSID همچنین دریافت که 31٪ از مشاغل کوچک مورد بررسی ، هیچ گونه اقدامات فعالی برای کاهش خطرات سایبری مانند نقض داده ها و هک کردن انجام نمی دهند. (منبع: CSID)
 • طبق اعلام Equifax Canada ، Millennials هدف برتر کلاهبرداران است. تقریبا نیمی از برنامه های مشکوک به کلاهبرداری مربوط به افراد بین 18 تا 34 سال است. (منبع: Equifax)
 • یک نظرسنجی Experian نشان داد که نیمی از بزرگسالان آمریکایی معتقدند که سارقان هویت به افرادی که اعتبار کم دارند علاقه ندارند. (منبع: تجربه)

سرقت هویت سیمانتکمنبع: Symantec

 • 43٪ از بزرگسالان مورد بررسی در ایالات متحده پذیرای خرید آنلاین از طریق WiFi عمومی هستند. (منبع: تجربه)
 • 33٪ از بزرگسالان مورد بررسی در ایالات متحده اعتراف می کنند که نام و کلمه عبور خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. (منبع: تجربه)
 • Cifas اعلام کرد که تقلب در هویت در انگلستان در حال رسیدن به "سطح اپیدمی" است که حوادث کلاهبرداری با نرخ 500 در روز اتفاق می افتد. (منبع: Cifas)
 • در حالی که انواع گزارش سرقت هویت در سال 2017 کمتر بود ، براساس داده های FTC ، تقلب در کارت اعتباری و کلاهبرداری تلفنی یا خدمات بیشتر بود. FTC در سال 2017 بیش از 133،000 گزارش کلاهبرداری در کارت اعتباری و بیش از 55،000 گزارش کلاهبرداری از طریق تلفن یا خدمات دریافت کرد. (منبع: FTC)
 • تعداد فزاینده ای از قربانیان کلاهبرداری بازپرداخت نمی شوند. Javelin دریافت که 23 درصد از قربانیان کلاهبرداری پول خود را پس نگرفته اند که این میزان 3 برابر بیشتر از سال 2016 است. این امر در درجه اول به دلیل تغییر به سمت New Account Fraud صورت می گیرد. (منبع: استراتژی Javelin)

مربوط: بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت

کارتهای اعتباری و شماره های تأمین اجتماعی هنوز اهداف اصلی سارقان هستند

کلاهبرداری کارت اعتباری چیز جدیدی نیست. با این حال معرفی کارت اعتباری نیم قرن پیش به سرعت فرصتی برای سارقان شد. با این وجود ، تا اواسط دهه 1990 تجارت الکترونیکی آغاز نشده بود که دزدی اطلاعات کارت اعتباری بسیار آسان شد. اکنون نرخ های کلاهبرداری با عنوان "کارت فعلی" (که در آن کلاهبردار از نسخه فیزیکی کارت ضمیمه شده استفاده می کند) رو به پایین می رود ، به لطف هیچ بخشی از معرفی تراشه EMV. با این حال ، رویدادهای کلاهبرداری CNP یا "کارت موجود نیست" ممکن است به زودی به طرز چشمگیری افزایش یابد.

در کنار تهدید مداوم سرقت شماره تأمین اجتماعی ، به راحتی می توان فهمید که چرا سرقت هویت به طور کلی به جایی نمی رود. آمار و حقایق زیر نشان می دهد که چرا هم کارت اعتباری و هم سرقت شماره تأمین اجتماعی هنوز مشکل دارند.

 • در استرالیا ، داده های سال 2016 نشان داد که تقلب در کارت های بدهی اختصاصی منجر به زیان 23.7 میلیون دلار ، افزایش 0.8 میلیون دلار در سال 2015 شد. جعل / اسکیت و جعل کارت گمشده و دزدیده شده نیز افزایش یافته است. (منبع: شبکه پرداخت استرالیا)
 • در سطح بین المللی ، کلاهبرداری CNP 7 درصد افزایش یافت و در نتیجه زیان 242.1 میلیون دلار به دست آورد. (منبع: شبکه پرداخت استرالیا)
 • در استرالیا ، کلاهبرداری CNP 78 درصد کل کلاهبرداری در کارتهای استرالیا را در سال 2016 به خود اختصاص داد. (منبع: شبکه پرداخت استرالیا)
 • قرار گرفتن در معرض تقلب در کارت های اعتباری و بدهی در نیمه اول سال 2017 با 12.6 درصد افزایش یافت. چندین نقض داده با مشخصات بالا به شدت در این افزایش نقش داشته اند. (منبع: مرکز منابع سرقت هویت)
 • مجرمان سایبری بیش از هر زمان دیگری سعی در سرقت اعداد تأمین اجتماعی داشتند. شصت درصد تخلفات در نیمه اول سال 2017 که شامل قرار گرفتن در معرض SSN است. (منبع: مرکز منابع سرقت هویت)
 • طبق گفته FICO ، احتمالاً جابجایی EMV در ایالات متحده منجر به افزایش 300 درصدی کلاهبرداری در مورد کارت اعتباری خواهد شد زیرا مجرمان سعی در دور زدن سیستم تراشه دارند. (منبع: FICO).
 • کارتهای اعتباری بیشترین موارد سرقت هویت را به خود اختصاص می دهند. (منبع: ثروت
 • در سال 2016 شاهد تقلب دوباره تقلب در کارت های موجود بودیم. در سال شاهد افزایش 40 درصدی کلاهبرداری غیر حضوری (CNP) کارت بودیم. (منبع: استراتژی و تحقیقات جاولین)
 • کلاهبرداری کارت اعتباری اکنون دومین نوع گزارش سرقت هویت در ایالات متحده را با 33٪ کل گزارش های کلاهبرداری نشان می دهد. (منبع: FTC)
 • مصرف کنندگان به دلیل کلاهبرداری در کارت اعتباری در سال 2016 بیش از 96 میلیون دلار از دست دادند. (منبع: FTC)
 • بیشترین سرقت های هویت (به ویژه از دست رفته در شماره های تأمین اجتماعی) 34٪ از کل شکایات مربوط به سرقت هویت را به کلاهبرداری در رابطه با مالیات یا حقوق مربوط می کند. (منبع: FTC)

سرقت هویت 2018

 • بیش از 25 درصد شکایات مربوط به سرقت هویت مربوط به حسابهای جدید است که به نام یک شخص باز شده است. فقط 7 درصد مربوط به حسابهای کارت اعتباری موجود است. (منبع: FTC)
 • ضرر و زیان حساب جدید (NAF) در سال 2018 افزایش یافت و به 3.4 میلیارد دلار رسید. کلاهبرداری NAF سه میلیارد دلار خسارت در سال 2017 به خود اختصاص داد. (منبع: استراتژی Javelin)
 • 13 درصد تعجب آور کسانی که سرقت هویت را در اجرای قانون گزارش داده اند ، انجام داده اند نه می خواهید یک گزارش پلیس گرفته شود. (منبع: FTC)
 • 40 درصد از کل داده های سرقت شده از نقض داده ها در سال 2016 اطلاعات مالی شخصی بود. این افزایش 6 درصدی نسبت به سال 2015 بود. (منبع: سیمانتک)
 • "کلاهبرداری موجود در کارت" به مراتب بیشتر از تقلب در کارت اعتباری رایج است. با تشکر از محبوبیت روزافزون خرید آنلاین ، کلاهبرداری غیر حضوری اکنون 81 درصد بیشتر از کلاهبرداری کارت اعتباری نقطه فروش است. (منبع: استراتژی Javelin)
 • 13 درصد از مصرف کنندگان انگلستان معتقدند استفاده از کارت اعتباری شخص دیگری بدون اجازه آنها برای خرید آنلاین قابل قبول است. (منبع: سیمانتک)
 • 17 درصد دیگر معتقدند استفاده از ایمیل غلط یا ایمیل شخص دیگری برای شناسایی خود قابل قبول است. (منبع: سیمانتک)

آمار سرقت هویت نشان می دهد مشکل از بین نمی رود

سرقت هویت به طور فزاینده یک مشکل قرن بیست و یکم است. از آنجا که داده های بیشتر از کاغذ فیزیکی و سرورهای متصل به اینترنت خاموش می شوند ، احتمال دستیابی به این داده ها وجود دارد ربوده شده افزایش می یابد همچنین در حالی که "افراد خارجی مخرب" در سرقت داده ها فعال هستند (و با تمدید ، از دست دادن شماره کارت های اعتباری و شماره های تأمین اجتماعی) ، مصرف کنندگان بخش خوبی از سرزنش برای داده های از دست رفته خود را به اشتراک می گذارند. با این حال ، برخی از مثبت وجود دارد که در پاسخ ظاهر شده است.

خوشبختانه ، مصرف کنندگان در تشخیص تلاش برای کلاهبرداری کمی بهتر شده اند. استراتژی و تحقیقات Javelin نشان داد که خریداران آنلاین تمایل به شناسایی سریع اقدامات تقلب دارند. با کمال تعجب ، 78 درصد قربانیان کلاهبرداری توانستند ظرف مدت یک هفته تقلب را کشف کنند.

با این حال ، به نظر می رسد پیشگیری از سرقت هویت علیرغم مصرف کنندگان کم مصرف ، رو به افزایش است. نقض داده ها هیچ نشانه ای از کاهش نشان نمی دهد. و متأسفانه ، به نظر می رسد که مصرف کنندگان هنگام تأمین امنیت اطلاعات خصوصی خود ، کمتر از تحریک آمیز هستند.

"سرقت هویت" توسط CafeCredit تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

همچنین شما ممکن است دوست دارید محافظت از سرقتIdentityWhat فوق العاده کوکی ها و چگونگی حذف آنها از محافظت در برابر دزدی هویت یادگیری علائم هویت TheftIdentity Theft Protection حفاظت چگونه می توان از کلاهبرداریهای eBay شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداریهای eBayIdentity Theft Protection کلاهبرداریهای تلگرام تجاری و نحوه ردیابی آنها

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 + = 53

Adblock
detector