IdentityForce بررسی 2020

اگر اطلاعات شخصی شما با نقض اطلاعات فاش شده یا قربانی کلاهبرداری شده اید ، حفاظت از سرقت ID می تواند شما را از پیامدهای منفی مصون نگه دارد. IdentityForce یکی از چندین سرویس از جمله خدمات است ، بنابراین من آن را برای خودم آزمایش کردم تا ببینم که چگونه می تواند در برابر رقابت باشد.

برای این بررسی IdentityForce ، می خواستم موارد زیر را دریابم:

 • آیا IdentityForce قیمت دارد؟?
 • چگونه IdentityForce از من محافظت می کند?
 • آیا تنظیم و استفاده آسان از IdentityForce است?
 • آیا IdentityForce از مشتری پشتیبانی خوبی دارد?
 • بیمه عضویت چه چیزی را پوشش می دهد?

IdentityForce در صدر لیست شناخته شده ترین آژانس های محافظت در برابر سرقت هویت قرار ندارد ، اما مطمئناً در هنگام حضور از نظر ویژگی و محافظت ، چیزهای دیگری را برای رقابت دارد. این شرکت بیش از سه دهه است ، اما دقیقاً به شکل فعلی خود نیست ، و به نظر می رسد بینش واقعی از آنچه مشتریان در آن زمان می خواهند بدست آورده است..

پرداخت هشدار: نیروی هویت در اینجا یک آزمایش رایگان ارائه می دهد. در صورت تصمیم به ادامه ، این شامل تخفیف قیمت ماهانه نیز می شود.

هزینه IdentityForce چقدر است؟ کدام طرح را باید بدست آورید?

قیمت گذاری نیروی شناسهبرنامه ها در دو مرحله ارائه می شوند: UltraSecure و UltraSecure + اعتبار.

 • UltraSecure 17،95 دلار در هر ماه یا 179.50 دلار در سال هزینه دارد
 • UltraSecure + اعتبار در هر ماه 23/95 دلار یا 239.50 دلار در هر سال هزینه دارد.

این قیمت ها در مقایسه با خدمات رقیبی که غالباً در حدود 10 دلار در ماه در ردیف پایه شارژ می شوند ، در سطح بالاتر قرار دارند. همانطور که از نام آن وجود دارد ، UltraSecure + Credit شامل گزارش های اعتباری از سه دفتر ملی اعتبار است. به تنهایی ، این گزارش ها به صورت جداگانه حدود 10 یا 12 دلار هزینه دارند ، هرچند که شما می توانید سالانه از هر دفتر اصلی به صورت رایگان دریافت کنید. Identity Force روزانه اعتبار شما را کنترل می کند ، نمره ماهانه شما را ردیابی می کند و با یک شبیه ساز نمره اعتباری همراه است.

داشبورد force force

به غیر از اطلاعات اعتباری ، این دو رده یکسان هستند. تمام محافظت های معمولی را دریافت می کنید:

 • نیروی هویت خواهد شد نظارت بر بازار سیاه برای اطلاعات شخصی خود را ببینید که آیا در هر نقطه خریداری شده یا فروخته شده یا معامله شده است.
 • هشدارهای فعالیت به شما اطلاع دهید وقتی شخصی با کارت های اعتباری و بانکی خود اقدام به خرید تقلب می کند و می توانید هشدار دهید هر زمان که هزینه ، برداشت یا انتقال بیش از مبلغ مشخص باشد.
 • در صورت سرقت هویت, کارشناسان ترمیم شما را با استفاده از مستندات و بوروکراسی دیگر برای لغو و جایگزینی کارتها یاری خواهید کرد.
 • شما دریافت می کنید 1 میلیون دلار بیمه برای جبران خسارات ناشی از سرقت هویت ، که البته این دوره است.

از آخرین باری که من IdentityForce را مرور کردم ، این شرکت برنامه های خانوادگی و تجاری را اضافه کرده است. قیمت های این لیست ذکر نشده است ، بنابراین شما باید برای نقل قول سوال کنید.

وقتی سعی کردم ثبت نام کنم ، فرم آنلاین کارتهای پرداخت من را رد می کند و از بین نمی رود. من مجبور شدم از طریق تلفن ثبت نام کنم و نماینده به من اطلاع داد که برخلاف وب سایت در هنگام "و هجوم سفارشات" در مواجهه با این مسئله..

IdentityForce بیمه: آنچه پوشیده است?

برنامه بیمه 1 میلیون دلاری IdenityForce برخی از هزینه های خارج از جیب و دستمزدهای گمشده را در صورت دزدیدن شناسه شما پوشش می دهد. هزینه های مربوط به بازیابی هویت خود ، مانند سفارش گزارش های اعتباری ، سوابق پزشکی ، هزینه تشکیل پرونده ، برقراری تماس های تلفنی از راه دور و هزینه پستی ، بازپرداخت می شوید. همچنین شامل موارد زیر است:

 • در هر هفته 1500 دلار در دستمزد از دست رفته ، تا پنج هفته
 • 1000 دلار برای مشاوره حقوقی
 • 2000 دلار در هزینه سفر
 • 2000 دلار هزینه های مراقبت از سالمندان و کودکان
 • 1000 دلار در هزینه حسابدار

نکته قابل توجهی که در این لیست وجود ندارد پول هایی است که در واقع از شما سرقت می شود. اگر یک مجرم موفق به سرقت از طریق شما پول شود ، این خسارت ها تحت پوشش بیمه نامه IdentityForce نیست. شایان ذکر است که برخی از رقبا بازپرداخت بودجه سرقت شده را ارائه می دهند.

هیچ کسری برای طرح دعوی وجود ندارد.

نظارت ، هشدار و گزارش

مانند هر سرویس حفاظت از سرقت شناسه ، می توانم بسیاری از اطلاعات مانیتور نیروی هویت اطلاعات را به تنهایی ، مانند معاملات غیرمجاز ، پیگیری کنم. اما کامپایل کردن همه چیز در یک مکان راحت است ، و چند کار وجود دارد که نمی توانم به تنهایی انجام دهم ، مانند نظارت بر بازار سیاه.

داشبورد force force 2

آنچه هویت هویت بسیار خوب انجام می دهد ، نظارت بر طیف گسترده ای از اطلاعات بدون چشم پوشی از هر چیزی است:

 • شماره تأمین اجتماعی
 • شماره مجوز راننده
 • مزایا و حسابهای پزشکی
 • وام های پرداخت
 • سوابق دادگاه
 • سوابق متخلف جنسی
 • تغییر آدرس
 • شماره تلفن ها
 • کارت های اعتباری
 • حساب های بانکی
 • حساب های رسانه های اجتماعی
 • امتیاز اعتباری
 • شماره پاسپورت
 • آدرس ایمیل

شناسه نظارت بر شناسه نیروی

من می توانم هم کارتهای بانکی و هم اعتباری خود را به سرویس و همچنین حساب های آنلاین مرتبط با آن کارتها وصل کنم. به عنوان مثال ، شماره کارت اعتباری خود را وارد می کنم تا بتوان آن را کنترل کرد ، اما حساب آنلاین Chase خود را نیز مرتبط کردم. این به نظر می رسد کمی زائد است ، اما اساساً تمام آن اعلان هایی را که من معمولاً از Chase در یک مکان با تمام حساب های دیگر خود می کردم در یک مکان قرار می دهد.

تاریخ معامله نیروی هویت

توجه داشته باشید که من مجبور شدم Chrome را به منظور اضافه کردن حساب های مربوط به نظارت بر معاملات ، "اسکریپت های ناامن" را اجرا کند. پس از دادن مجوز به وب سایت برای اجرای آن اسکریپت ها, Chrome اتصال سایت را ناامن اعلام کرد. Identity Force فرم های ورود شخص ثالث برای حساب های بانکی و کارت اعتباری را در داشبورد خود بارگذاری می کند ، که ممکن است باعث آسیب پذیری امنیتی شود. کمترین تعجب آور است ، هرچند که مایکروسافت Edge همان مسئله را پرچم گذاری نکرد.

هویت کروم نیروی امن نیست

نکته منفی دیگر این است که فقط بانکهای شناخته شده را به رسمیت می شناسد ، بنابراین اتحادیه اعتباری کوچک که من با آن بانک ارتباط ندارم. من هنوز هم قادر به وارد کردن شماره حساب و مسیریابی در آن بودم تا بتوان آن را برای سوءاستفاده کنترل کرد.

زنگ هشدار نظارت بر ایمیل

هشدارها از طریق ایمیل ارسال می شود و من می توانم به صورت اختیاری هشدارهای پیامکی را تنظیم کنم. بایگانی همه هشدارها نیز در زیر برگه مرتبط در وب سایت قرار دارد.

این وب سایت همچنین دارای یک وبلاگ نورد از نقض داده های اخیر است که ممکن است داده های شما را در معرض خطر قرار دهد یا نباشد.

وقتی آخرین بار IdentityForce را مرور کردیم ، گزارش جدید را حذف کنید برای اطلاعات شخصی در وب سایت های عمومی اسکن شده و به شما امکان حذف یا عدم اشتراک گذاری آن اطلاعات را داده است. به نظر می رسد که این ویژگی است دیگر در دسترس نیست از این بررسی.

نظارت بر رسانه های اجتماعی

شناسه اطلاعات اجتماعی

IdentityForce می تواند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و یوتیوب را تحت نظارت "فعالیت نامناسب و پست هایی که می توان خشونت تلقی کرد ، از بدنامی استفاده می کند ، یا می توان به عنوان زورگویی سایبری یا تبعیض آمیز طبقه بندی کرد." اگر بچه هایی دارید که می خواهید در رسانه های اجتماعی نظارت کنید ، بسیار مفید است.

ابزارهای حفاظت از کامپیوتر IdentityForce

ابزارهای حفاظت از کامپیوتر id force

هر حساب دارای نرم افزار رایگان حفاظت از سرقت هویت ساخته شده توسط SentryBay ، یک توسعه دهنده نرم افزار آنتی ویروس است. در دسترس فقط برای ویندوز, این مانع از باز شدن صفحات فیشینگ بصورت آنلاین ، جلوگیری از گرفتن بدافزار از تصاویر می شود ، و از keylogging جلوگیری می کند - نوعی ویروس که هر آنچه را تایپ می کنید را ضبط می کند و آن را برای هکر ارسال می کند. این یک برنامه ضد ویروس کامل نیست و فقط با این سه تهدید مقابله می کند ، بنابراین آنتی ویروس موجود خود را از دست ندهید. منظور این است که یک مکمل باشد نه یک جایگزین.

رابط و رابط

شناسه راه اندازی حساب کاربری
Force Identity دارای پاکترین و بصری ترین رابط های طراحی شده از هرگونه خدمات محافظت در برابر سرقت هویتی است که ما هنوز مورد بررسی قرار داده ایم. من با وارد کردن شماره های شناسایی مانند SSN ، گواهینامه رانندگی و گذرنامه خود را شروع کردم. سپس به حساب های بانکی ، کارت های اعتباری ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر انتقال یافتم.

راه اندازی یک فرآیند بدون درد است ، اما به وضوح به داشتن اطلاعات زیادی مانند مسیریابی شماره ها و شماره تلفن ها نیاز دارد. همیشه می توانید این اطلاعات را بعدا وارد کنید.

id force 2fa

من هر کسی که از نیروی هویت استفاده می کند برای تأیید هویت دو عاملی (2FA) را به شدت تشویق می کنم. این امر به من نیاز دارد تا هنگام ورود از دستگاه جدید ، شماره پین ​​ارسال شده به تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. اگر یک هکر موفق به دزدیدن رمز من شود ، می تواند درد باشد ، اما در محافظت از حساب من بسیار پیش می رود.

برنامه تلفن همراه IdentityForce

id force android

برنامه تلفن همراه IdentityForce برای Android و iOS در دسترس است. این به شما امکان می دهد تا در حال حرکت هشدارها ، معاملات و نمره اعتباری را کنترل کنید. من نمی توانم اطلاعات را از طریق برنامه اضافه یا تغییر دهم. در عوض ، من باید همه چیز را در وب سایت تنظیم کنم.

خدمات مشتری

پشتیبانی به صورت تلفن و ایمیل ارائه می شود. اگر سوالی کلی در مورد محصول دارید ، باید در روزهای کاری در ساعات کاری با آنها تماس بگیرید. برای اعضا ، کارشناسان احیاء شناسه 24/7 حضور دارند.

هنگام ثبت نام با برخی از مشکلات مواجه شدم و برای مرتب کردن آن با ایمیل با مشتری تماس گرفتم. آنها مرا راهنمایی کردند تا از طریق تلفن پشتیبانی کنم ، که بدون هیچگونه سکسکشی قادر به حل مشکلم شدم. با توجه به ماهیت حساس محافظت در برابر سرقت شناسه ، احتمالاً بیشتر درخواست های خدمات مشتری از طریق تلفن مورد بررسی قرار می گیرند ، زیرا ایمیل به اندازه کافی ایمن نیست.

شناسه ماشین حساب مقایسه کارت اعتباری

این وب سایت همچنین شامل FAQS ، یک اصطلاحات اصطلاحات و نکات کلی است و ابزارهایی را برای محافظت از خود پیشنهاد می کند. چندین ماشین حساب نیز برای مقایسه وام ، مقایسه کارت اعتباری ، لیزینگ اتومبیل در مقابل خرید ، ادغام وام و سایر موارد در دسترس است. اینها مفید هستند اما در واقع بخشی از محافظت اصلی ارائه شده نیستند.

این سرویس بدون هیچگونه تبلیغ و یا فروش مجدد رایگان است. من نسبت به سایر خدمات آزمایش شده تاکنون هشدار بیشتری از نیروی هویت دریافت کرده ام ، اما هیچ وقت به نظر نمی رسید آنها ترسناک باشند یا در غیر این صورت نامناسب باشند.

حکم

Identity Force کمی در سمت گران قیمت است ، اما با یک رابط کاربری خوب ، محافظت کاملی را ارائه می دهد. به غیر از گزارشهای اعتباری ، مشتریان نمی توانند با مخفی کردن ارزش افزوده در ردیف های برتر قفسه ، بخواهند. در روند نزولی ، بیمه نامه جبران سرمایه های جبران نشده را جبران نمی کند ، و من با وب سایت و داشبورد با دو مسئله روبرو شدم.

افشای اطلاعات: Comparitech از خواننده پشتیبانی می کند. ما بعضی وقت ها هنگام خرید محصولات از طریق پیوندها در این صفحه ، کمیسیون کسب می کنیم. بیشتر بخوانید. نیروی هویت را ببینید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 4

Adblock
detector