بررسی IDShield (2018): به طرز شگفت آور محافظت از سرقت هویت کم هزینه

با افزایش نگرانی های مربوط به سرقت هویت ، در هیچ بخش کوچکی از تعداد بیشتری از نقض داده ها تشکر نمی شود ، خدمات حفاظت از سرقت هویت نیز در حال رشد هستند. IDShield در سال 2010 به عنوان زیر مجموعه شرکت LegalShield ، یک شرکت خدمات حقوقی پیش پرداخت ، وارد بازار شد. این سرویس در مقایسه با برخی از رقبای خود مانند IdentityForce و Identity Guard ، مجموعه ای از ویژگی های نسبتاً مبهم را با قیمتی چشم نواز و پایین ارائه می دهد. تنها سؤال این است که آیا IDShield را می توان در حالی که قیمت های سنگین قیمت را ارائه می داد ، سطح معادل خدمات به رقابت را ارائه داد؟.


ویژگی ها و قیمت گذاری

قیمت گذاری IDShield اولین واریز سریع این سرویس است. این سرویس سه برنامه اصلی محافظت را ارائه می دهد:

 • خانواده IDShield: طراحی شده برای پوشش دادن خود ، همسر / شریک زندگی شما و حداکثر 8 وابسته با 24.95 دلار در هر ماه (فقط مشترکان ایالات متحده)
 • IDShield انفرادی: طراحی شده برای محافظت از سرقت شناسه فقط 9.95 دلار در ماه (فقط در ایالات متحده)
 • IDShield کانادا: گزینه سرقت ID سبک وزن تر برای ساکنان کانادایی است که شامل خدمات اولیه نظارت و حفظ حریم خصوصی با 12.95 دلار در ماه است.

قیمت گذاری IDShield

در حالی که قیمت نسبتاً پایین است ، IDShield همچنین سه شیوه متداول را که سایر سرویسها استفاده می کنند ، کاهش می دهد.

اول ، هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد برای امتحان کردن و تعیین اینکه آیا آنچه در پیشنهاد ارائه می دهد دوست دارید یا نه ، مجبور خواهید بود برای یک ماه خدمات پرداخت کنید. ثانیا ، این واقعیت وجود دارد که IDShield برنامه سالانه را با تخفیف ارائه نمی دهد. فقط می توانید برای اشتراک ماهانه ثبت نام کنید. سرانجام ، هیچ سیاستی برای بازپرداخت نیز در دست نیست. جستجوی سریع اسناد شرایط و ضوابط شرکت حتی هیچ اشاره ای به کلمه "بازپرداخت" نشان نمی دهد و حتی اگر بلافاصله پس از ثبت نام آن را لغو کنید ، هنوز برای پرداخت پرداخت قلاب هستید.

صرف نظر از کدام یک از دو برنامه ای که برای آن ثبت نام کرده اید ، مجموعه ای از ویژگی های مشابه را دریافت خواهید کرد. خانواده IDShield فقط این ویژگیها را گسترش می دهد تا افراد بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهد. طبق هر برنامه مستقر در ایالات متحده ، مجموعه اصلی ویژگی ها شامل موارد زیر است:

 • هشدارها و اعلان ها
 • تأیید تغییر آدرس
 • نظارت بر سوابق دادگاه
 • نظارت بر اعتبار
 • هشدارهای استعلام اعتبار
 • ردیاب نمره اعتباری ماهانه
 • نظارت بر وام پرداخت
 • نظارت امنیتی
 • نظارت بر حریم خصوصی
 • نظارت بر رسانه های اجتماعی
 • ترمیم هویت
 • مدیر رمز عبور IDShield Vault
 • خدمات مشاوره هویت
 • پشتیبانی مشاوره رویداد
 • سرویس نظارت بر کودک (فقط برنامه خانوادگی IDShield)

IDShield Canada با اکثر این ویژگی ها همراه نیست. IDShield Canada فقط شامل امنیت اولیه و نظارت بر امنیت ، خدمات مشاوره هویت ، خدمات ترمیم هویت و افشای گزارش اعتبار.

این سرویس ترکیبی از عناصر انسانی و خودکار را برای نظارت بر حساب کاربری برای فعالیت مشکوک ترکیب می کند. بیشترین نظارت توسط سیستم های خودکار انجام می شود که می توانند وب را برای اطلاعات راحت تر از یک وب سایت ترسیم کنند ، در حالی که IDShield خدمات مشاوره خود را که مشترکان را به مدیران پرونده واقعی متصل می کند ، برجسته می کند..

اگرچه بیشتر این موارد به IDShield منتسب شده است ، این سرویس در واقع به عنوان تلاش مشترک بین LegalShield (که صاحب IDShield است) و Kroll (یک شرکت امنیت سایبری و تضمین اطلاعات) وجود دارد. در نتیجه ، بخش اعظمی از آنچه در راه خدمات سرقت شناسه دریافت می کنید از طریق Kroll دریافت می شود.

گفتنی است ، کرول بیش از 20 سال در تجارت بوده است به طور کامل توسط دفتر بهتر تجارت معتبر شناخته شده است, و به عنوان رتبه A + از BBB. در همین حال ، LegalShield بیش از 40 سال است که تحت نام های مختلف مشغول تجارت است معتبر توسط BBB دارای رتبه A + است ، اما همچنین دارای یک رتبه 3 از 5 ستاره از بررسی های مشتری BBB است.

خدمات اولیه تبلیغاتی که IDShield برای کاربران خود انجام می دهد عبارتند از: نظارت بر امنیت ، نظارت بر حفظ حریم خصوصی ، نظارت بر رسانه های اجتماعی ، ترمیم هویت ، IDShield Vault و خدمات مشاوره.

البته عجیب و غریب ، IDShield همچنین هنگام خرید در مکانهای مختلف تخفیف اعضا را برای اعضای خود فراهم می کند. کاربران می توانند هنگام خرید در مکانهایی مانند Kohls ، IHOP ، برادران بروکس ، Verizon Wireless و موارد دیگر از تخفیف برخوردار شوند. هزاران تخفیف موجود از طریق برنامه MEMBERPerks وجود دارد.

امنیت و نظارت بر حفظ حریم خصوصی

نظارت امنیتی IDShield بخش اعظم آنچه از طریق این سرویس دریافت می کنید را شامل می شود که شامل هشدارها و اعلان ها ، نظارت بر سوابق دادگاه ، نظارت بر وام پرداخت و سایر ویژگی های متمایز با امنیت اطلاعات شخصی می شود.

مهمترین عناصری که IDShield از طرف هر کاربر نظارت می کند SSN ، شماره کارت اعتباری ، شماره حساب بانکی و اطلاعات عمومی گره خورده یا برای معاملات مالی است..

هدف اصلی نظارت بر امنیت و حفظ حریم خصوصی IDShield بررسی در برابر وب سایتهای بازار سیاه است که داده های شخصی را می فروشند. این شامل نظارت بر IRC ، اتاقهای گفتگو ، شبکه P2P و فیدهای رسانه های اجتماعی برای داده های سرقت شده و فروخته شده است. IDShield بررسی خواهد کرد تا مواردی مانند SSN ، نام ، تاریخ تولد ، آدرس ایمیل (حداکثر 10) ، شماره تلفن (حداکثر 10) ، شماره مجوزهای راننده و سایر اطلاعات موجود برای فروش آنلاین ارسال نشود. در صورت یافتن ، از طریق سیستم هشدار دریافت خواهید کرد.

نظارت بر رسانه های اجتماعی

اگرچه بخشی از آنچه مانیتورینگ حفظ حریم خصوصی انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات شخصی شما در رسانه های اجتماعی در دسترس نیست ، این سرویس شامل یک مانیتور جداگانه برای فعالیت رسانه های اجتماعی است. می توانید مشخص کنید که کدام شبکه های اجتماعی را می خواهید تحت پوشش قرار دهید و بررسی خدمات را در مورد پست ها ، نظرات ، تصاویر و سایر انواع تعامل رسانه های اجتماعی که ممکن است از اطلاعات شخصی برای شناسایی شخصی استفاده یا لیست کنند ، داشته باشید..

گزینه نظارت بر رسانه های اجتماعی در درجه اول برای بررسی "خطرات شهرت" ، به عنوان مثال ، پست ها ، نظرات یا تصاویری که ممکن است به اعتبار شخصی شما آسیب برساند ، طراحی شده است. این امر گزینه مناسبی را برای افراد موجود در بازار کار ایجاد می کند که ممکن است نگران تأثیر رسانه های اجتماعی بر آینده شغلی باشند. همچنین برای کسانی که در امنیت و یا مشاغل دارای حسن اعتبار شهرت کار می کنند خوب است که یک پیام رسان منفی اجتماعی ممکن است گران باشد.

ترمیم هویت

اگر هویت خود را به سرقت برده اید ، IDShield پرونده شما را به Kroll منتقل می کند ، که تحقیق و تلاش برای بازگرداندن هر گونه آسیب وارده به هویت شما را انجام می دهد. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • به اداره تأمین اجتماعی از طرف SSN های سرقت شده و سوءاستفاده اطلاع دهید
 • هشدارهای کلاهبرداری را روی گزارشهای اعتباری خود قرار دهید
 • گزارش های اعتباری به روز شده را سفارش دهید
 • فعالیت های اعتباری را برای کلاهبرداری بررسی کنید
 • سوابق عمومی را بررسی کنید
 • اظهارات قربانی تقلب را صادر کنید
 • با اجرای قانون مطلع و کار کنید
 • جستجوها و ردپاهای سیستمهای اطلاعات عمومی را انجام دهید

همچنین بیش از دهها وظیفه دیگر وجود دارد که ایالت های IDShield که Kroll از طرف شما انجام می دهند ، در صورت ضمانت. همه اینها احتمالاً در قیمت اشتراک شما درج شده است ، اما کرول مشخص خواهد کرد که چه اقدامات لازم است و ممکن است انجام برخی اقدامات را به دلایل مختلف رد کند ، از جمله اینکه اگر فعالیت تقلب توسط کسی انجام شود که به قوانین ایالات متحده یا کانادا تعهد نداشته باشد. اگر اعتقاد دارد شما از رویداد کلاهبرداری که پیش از ثبت نام برای خدمت اتفاق افتاده است ، کرول حتی ممکن است از این اقدام خودداری کند. برخی از این شرط ها باعث می شوند تا فضای ناخوشایند زیادی برای Kroll انجام شود تا هیچ اقدامی انجام نشود ، با مراجعه کمی برای مشترکین IDShield.

مدیر رمز عبور IDShield Vault

IDShield شامل یک مدیر رمز عبور است که به کاربران کمک می کند تا حساب های خود را از هک محافظت کنند. مدیران گذرواژه این روزها دونفره هستند و هرکدام دارای مزایا و پایین آمدن هستند. IDShield Vault دارای افزونه های مرورگر در دسترس برای Chrome ، FireFox و Safari است و می تواند در دستگاه ها همگام سازی کند. ممکن است بخواهید به جای مدیر رمزعبور به عنوان افزودنی برای سرویس مانند IDShield ، از یک مدیر رمزعبور اختصاصی مانند LastPass استفاده کنید. مدیران رمزعبور مستقل تمایل به ارائه خدمات ، ویژگی ها و امنیت بهتری دارند.

خدمات مشاوره

IDShield خدمات مشاوره خود را در دسترس تمام مشترکین قرار می دهد. این بخش از خدمات شامل کمک به مشتریان می شود که از بهترین شیوه های استفاده و محافظت از هویت آنلاین خود آگاه باشند. خدمات مشاوره ای که Kroll نیز ارائه می دهد شامل موارد زیر است:

 • مشاوره در مورد بهترین شیوه ها
 • کمک به سفارش گزارش های اعتباری
 • مشاوره در مورد حقوق مصرف کننده
 • اطلاعات در مورد روند سرقت شناسه
 • تراکت های خرید آنلاین
 • مشاوره در مورد کلاهبرداریهای رایج
 • مشاوره در مورد چگونگی استفاده صحیح از اطلاعات مالی

تعداد معدودی از خدمات اطلاعاتی نیز در این مشاوره ارائه می شود. در نهایت ، IDShield می خواهد در جلوگیری از درگیر شدن مشتریان خود در انواع متداول رفتارهایی که منجر به سرقت هویت می شود ، کمک کند..

روند ثبت نام اشتراک

روند ثبت نام IDShield کمی گیج کننده است (بیشتر به دلیل طراحی وب سایت) بلکه به این دلیل که این سرویس سعی می کند قبل از اینکه گزینه انتخاب IDShield خود را برای شما فراهم کند ، برای ثبت نام در خدمات حقوقی شما را وادار کند..

IDshield

هنگام ثبت نام ، به شما برنامه های حقوقی با افزودنی های اختیاری مانند "مکمل صاحبان اسلحه" ، برنامه های مشاغل کوچک و برنامه های درایور تجاری ارائه می شود. اگرچه IDShield متعلق به LegalShield است ، به نظر می رسد فشار دادن این خدمات حقوقی به مشتریان از طریق صفحه ثبت نام IDShield با کمی بحث درباره این خدمات قبل از ظاهر شدن ، گیج کننده است..

علاوه بر این ، می خواهید توجه داشته باشید که این یک سرویس مبتنی بر اشتراکی است که با برداشت خودکار به صورت ماهانه و ماه انجام می شود. هنگامی که ثبت نام می کنید ، به IDShield اجازه می دهید تا آن برداشت ها را انجام دهد ، از این رو قبل از تکمیل ثبت نام ، شما باید موافقت کنید..

تنظیمات حساب

پس از ثبت نام ، مرحله بعدی تنظیم حساب کاربری شما خواهد بود. IDShield برای ارائه خدمات اصلی خود به SSN شما نیاز دارد ، بنابراین این چیزی است که شما باید در صفحه فعال سازی حساب ارائه دهید.

پس از این ، IDShield کاربران را از طریق "سؤالات تأیید هویت" دنبال می کند. این در واقع یک ویژگی ایمنی نسبتاً مهم است تا اطمینان حاصل شود که شخص دیگری با استفاده از اطلاعات شخصی شما وارد IDShield نشده است. این سؤالات به گونه‌ای طراحی شده است تا به هر کسی که همه حقایق زندگی شما را نمی‌شناسد ، سفر کنید. سؤالاتی از قبیل "نام کارفرمای فعلی شما چیست" و سؤالات مربوط به شهرهایی که در گذشته در برخی از زمانها زندگی کرده اید ، از جمله سایر سؤالات شخصی.

شاید سرگرم کننده باشد که برخی از سؤالات عمداً طراحی شده اند که فریب دهنده باشند. به عنوان مثال ، سوالی داشتم که می خواستم جزئیات بیشتری راجع به وام یا وام مورد نظر من در سال 1998 باز کنم. در واقع ، من هرگز در آن زمان وام باز نکردم (من دبیرستان را تازه شروع کرده بودم ، در واقع ، بنابراین من خیلی جوان بودم به هر حال وام بگیرم) و از آنجا که من می دانم آنچه در گزارش اعتباری من نسبتاً خوب است ، من اطمینان داشتم که در گزارش اعتبار من وام کلاهبرداری وجود ندارد که به نوعی در مورد تأیید اعتبار IDShield مطرح شده باشد. (توجه داشته باشید که پاسخ صحیح در اینجا پاسخ دادن به "هیچ یک از موارد فوق" یا معادل آن نیست.)

IDShield این سوالات را از گزارش اعتبار شما و سایر سوابق عمومی مرتبط با SSN شما ترسیم می کند.

اگر سؤالات تأیید اعتبار را پشت سر گذاشتید ، وارد آن هستید. فراتر از آن ، باید IDShield را با هر یک از حسابهای خود که می خواهید سرویس نظارت داشته باشد ، تنظیم کنید..

شناسه نمایش

به طور پیش فرض ، آدرس ایمیل ، SSN ، نام ، آدرس و شماره تلفن شما کنترل می شود. خوشبختانه ، IDShield اطلاعات کارت اعتباری شما را از روند پرداخت کم نمی کند و آن را در نظارت خود وارد می کند. دلیل محتمل تر این امر به این دلیل است که پرداخت به IDShield جدا از Kroll است که در واقع صاحب و اداره سایت IDShield است. شما باید آن را جداگانه در بخش نظارت در کنار سایر اطلاعات مالی ، مانند حساب های بانکی ، یا شناسایی اطلاعاتی مانند گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا شماره شناسه پزشکی وارد کنید..

هشدارها و گزارش ها

می توانید حساب IDShield خود را یا از طریق وب یا از برنامه تلفن همراه موجود برای iOS و Android مشاهده و نظارت کنید.

از هر یک از این گزینه ها ، می توانید گزارش هایی در رابطه با نمره اعتباری ماهانه خود (برجسته در سایت و برنامه) و سایر زمینه هایی که مانیتور IDShield است ، از جمله سوابق دادگاه ، وام های پرداخت روزانه ، تأیید تغییر آدرس ، رسانه های اجتماعی مشاهده کنید. و فعالیت کلی اینترنت که ممکن است از اطلاعات شما استفاده کند.

برای مشاهده گزارش های مربوط به هر یک از مناطق مختلف مورد بررسی ، می توانید از طریق آن کلیک کنید. اگر همه چیز تمیز است ، یا هیچ چیز مشکوک به نظر نمی رسد ، با یک پیام نسبتاً مثبت و یک علامت چک سبز مورد استقبال قرار خواهید گرفت.

شناسه نمایش

اما اگر در یکی از مناطقی که IDShield در حال نظارت بر اطلاعات شما است ، اشتباه است ، از طریق ایمیل اعلانی دریافت خواهید کرد و می توانید مشکلات موجود را بررسی کنید. از آزمایش ، به نظر نمی رسد که برنامه از اعلانهای فشار برای هشدار دادن به خطرات احتمالی هنگام بروز استفاده می کند.

این شانس وجود دارد که اگر به بخش "نظارت بر اینترنت" سایت یا برنامه بروید ، فعالیت خود را در حساب خود پیدا کنید..

شناسه نمایش

از آنجا ، می توانید جعبه های موجود را مشاهده کنید تا گزارش های فعالیت خود را مشاهده کنید ، که اطلاعات بیشتری راجع به آنچه در فعالیت انجام شده است بر اساس اطلاعاتی که برای نظارت بر IDShield ارائه کرده اید ارائه می دهد. در مورد من ، با گزارشی در وب سایت های مختلف که آدرس ایمیل من و کلمات عبور بالقوه به خطر افتاده بودند مورد استقبال قرار گرفتم. این برای من هیچ خبری نبود (من مرتباً سایتهایی مانند آیا من Pwned را بررسی می کنم تا ببینم آیا واقعاً در نقض داده ها پیاده شده ام یا خیر).

برخورد با هشدارهای شما

درمورد اطلاعات حساب سرقت شده بیش از تغییر گذرواژه‌ها ، کارهای کمی وجود دارد. اما اگر تصمیم گرفتید که اطلاعات مالی مانیتورینگ اطلاعات مالی داشته باشید و فعالیت تقلب آمیز جدی پیدا کند ، ممکن است بخواهید با خدمات مشاوره ای که شرکت ارائه می دهد تماس بگیرید..

IDShield اظهار داشت که ممکن است مسئولیت مسئولیت یا پاسخی درمورد وقایع سرقت شناسه را انتخاب نکند. این یک فرصت خوب است که شامل نقض داده هایی است که چندین سال پیش اتفاق افتاده است که تصمیم می گیرد باید درباره آن اطلاع داشته باشید. علاوه بر این ، ممکن است کاری انجام شود که در هر جایی فراتر از این باشد که به شما اطلاع دهد که اطلاعات شما به خطر افتاده است.

گاهی اوقات ، برنامه IDShield به شما نشان می دهد که هشدارهایی دارید ، هنگامی که در حقیقت به شما اطلاع می دهد که هیچ فعالیتی پیدا نکرده است. در مورد نظارت بر رسانه های اجتماعی ، ممکن است این هشدارها به شما بگویند که اطلاعات شخصی را در حساب های رسانه اجتماعی خود پیدا کرده است.

در حالی که این سرویس گزارش های اعتباری را نظارت می کند ، فقط گزارش های Experian را نظارت می کند. اطلاعاتی در مورد Transunion یا Equifax ارائه نمی دهد ، این بدان معناست که شما در اطلاعاتی که دریافت می کنید به عنوان فعالیت کلاهبرداری که توسط این سرویس ها کشف می شود بسیار محدود خواهید بود. برای دریافت گزارش اعتباری رایگان از هر سه آژانس رتبه بندی اعتبار می توانید از اعتبار کارما استفاده کنید.

خدمات مشتری

براساس آنچه می توانیم بگوییم ، هنگامی که برای حساب کاربری IDShield / LegalShield را پرداخت می کنید ، بیشتر خدمات پس از آن به Kroll منتقل می شوند. در واقع ، وب سایت IDShield با حق نسخه برداری از IDShield است ، در حالی که وب سایتی که برای ورود به حساب کاربری خود استفاده می کنید ، myidshield.com دارای حق چاپ توسط کرول است. به عنوان یک یادآوری ، Kroll و IDShield / LegalShield یکسان نیستند ، بنابراین به نظر می رسد که IDShield در حال فروش خدمات است ، در حالی که آنها بیشتر توسط Kroll مدیریت و اجرا می شوند.

با این حال ، به نظر می رسد که خدمات مشتری توسط IDShield / Legal Shield اداره می شود. اگر روی صفحه "تماس با ما" کلیک کنید ، به تعداد کمی از گزینه های مخاطب دسترسی خواهید یافت که شامل موارد زیر است:

 • لیست پستی
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • پیوند به وب سایت LegalShield

آنچه شما دریافت نمی کنید ، از اینجا یا هر جای دیگر در سایت ، گزینه چت زنده برای صحبت سریعتر و کارآمدتر با یک نماینده خدمات مشتری است.

سیاست لغو

شاید بزرگترین مسئولیت خدمات مشتری با سیاست لغو IDShield است. بیشتر سرویس ها دسترسی آسان به کاربران را برای لغو حساب خود امکان پذیر می کنند. با این حال ، IDShield هیچ دکمه لغو سریع در تنظیمات حساب کاربر را ارائه نمی دهد. بعلاوه ، ایمیلی برای لغو وجود ندارد.

IDShield در مستند شرایط و ضوابط خود اظهار می دارد که کاربران می توانند در هر زمان و به هر دلیلی لغو شوند ، اما هیچ اطلاعاتی در مورد چگونگی لغو ارائه نمی دهد. فرض بر این است که شما باید از طریق ایمیل یا از طریق تلفن لغو کنید.

این یک سیاست لغو وحشتناک به چند دلیل است. وقتی کاربران لغو می شوند ، تأیید فوری و کنترل بیشتری بر آن لغو می خواهند. ترک آن از طریق ایمیل عمومی ، و حتی یک آدرس ایمیل لغو اختصاصی ، عدم اطمینان زیادی را در مورد لغو یا عدم وجود این حساب ایجاد می کند.

علاوه بر این ، سیاست های لغو فعال تر و فعلی برای رضایت مشتری در هنگام ارائه خدمات مبتنی بر اشتراک ضروری است. با مشاهده وضعیت اشتراک در تنظیمات حساب کاربری (فعال ، لغو شده و غیره) این آرامش را به مشتریان می دهد تا بدانند که کارت اعتباری آنها به صورت صورت حساب ادامه نمی یابد. همچنین این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که در صورت انتخاب ، حساب های خود را تمدید کنند ، که احتمالاً گزینه بهتری برای حفظ کاربر IDShield است.

به گفته این ، برخی اخبار مثبت برای اطلاع از خدمات و لغو خدمات مشتری IDShield وجود دارد.

برای تست سرویس ، من یک ماهانه اشتراک IDShield خریداری کردم. من همچنین تست کردم تا ببینم چقدر طول می کشد تا حساب من لغو شود. مثبت ، هنگامی که شما یک ایمیل به IDShield ارسال می کنید ، آنها دارای یک سیستم پاسخگویی خودکار هستند که به شما این امکان را می دهد بدانید که در طی 24-48 ساعت پاسخی دریافت خواهید کرد. ایمیل پاسخ حتی با ترجمه اسپانیایی همراه است.

شناسه نمایش

در واقعیت ، من به درخواست لغو من در کمتر از 2 دقیقه پاسخ دادم.

IDshield

در یک نکته مهم به IDShield / LegalShield ، این ممکن است سریعترین پاسخ ایمیل لغو من تا به حال در زمان تست خود دریافت خدمات مختلف باشد.

در حالی که گزینه های خدمات مشتری IDShield چیز دلخواه زیادی را باقی می گذارد. متأسفانه هیچ گزینه پسند مصرف کننده ای برای لغو موجود در حساب شما وجود ندارد. با این حال ، یک ایمیل سریع به IDShield با شماره حساب کاربری شما ممکن است به سرعت پیشرفت در موارد چشمگیر کمک کند.

حکم

IDShield یک سرویس جالب و کم هزینه برای کمک به نظارت بر زندگی شخصی شما (یا خانواده شما) است. این سرویس نه تنها ویژگی های لازم از جمله نظارت بر اعتبار را ارائه می دهد ، بلکه می توانید از آن برای نظارت بر کل میزبان سایر مناطق مربوط به امنیت و حریم خصوصی زندگی و زندگی آنلاین خود مانند شهرت رسانه های اجتماعی و حتی پرداخت هزینه استفاده کنید. برنامه های وام همه اینها با هزینه کم هزینه ای قابل توجه همراه است که بیشتر رقابت IDShield را تحت تأثیر قرار می دهد.

اما به نظر می رسد این سرویس دارای اشکالاتی چند است. ساختار سازمانی IDShield بسیار گیج کننده است و تعیین اینکه دقیقا چه کسی نمایش را اجرا می کند دشوار است. اگرچه میزان پاسخگویی به ایمیل خدمات مشتری از بهترین مواردی است که من دیده ام ، فقدان ویژگی های لغو به راحتی در دسترس به عنوان یک استراتژی حفظ کاربر طراحی شده است. این سیاست انصراف غیرمنصفانه از کاربر ، چشم پوشی یک سرویس غیرقابل اطمینان است.

در حالی که خدمات ارزان است ، عدم وجود سیاست بازپرداخت یا محاکمه رایگان به این معنی است که شما نمی توانید قبل از خرید امتحان کنید. برای برخی از مشترکین ، این ممکن است منجر به پشیمانی ناعادلانه خریداران شود.

با در نظر گرفتن همه این موارد ، کاربران بالقوه IDShield می خواهند مطمئن باشند که یقین دارند این سرویس صحیحی است برای آنها - یا در غیر این صورت خطر از دست دادن 9.95 دلار به 24.95 دلار برای خدمتی که دوست ندارید.

از IDShield بازدید کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

Adblock
detector