بررسی Lifelock

اگر فقط یک شرکت محافظت در برابر سرقت هویت وجود دارد که شما از آن شنیده اید ، احتمالاً LifeLock است. این نخستین سرویس در دسترس است که در سال 2005 تاسیس شد و در سال 2015 رواج یافت. امروز این سرویس 3 میلیون مشترک دارد و همچنان به عنوان تهاجمی ترین تبلیغی در زمینه سرقت هویت در جهان شناخته می شود. اما تاریخچه LifeLock بدون هیچ مشکلی نیست.


بزرگترین مورد در سال 2010 بود ، هنگامی که این شرکت موافقت کرد 100 میلیون دلار تسویه حساب به FTC بپردازد ، که بیشتر آنها پس از اینکه LifeLock متهم به تبلیغات تبلیغاتی فریب خورده بود ، از طریق دادخواست طبقاتی به دست مصرف کنندگان می رسید. لیفلوک هرگونه تخلف را تکذیب کرد.

اگر در مورد آنچه LifeLock و سرویس های مشابه از آنها محافظت نمی کنید اطمینان ندارید ، بررسی اجمالی ما را بخوانید.

ویژگی ها و قیمت گذاری

خانه نجات
سرویس استاندارد LifeLock در هر ماه 9/99 دلار یا 109/99 دلار در هر سال هزینه دارد. این به شما هشدارهای اساسی برای کلاهبرداری ، محافظت از کیف پول از دست رفته ، تعداد پیشنهادات کارت اعتباری از پیش تصویب شده ، پشتیبانی 24/7 عضو زنده و یک "بسته محافظت از میلیون دلار" می دهد.

عضویت میان رده ، موسوم به LifeLock Advantage ، قیمت را به 19/99 دلار در هر ماه یا 219.99 دلار در هر سال دو برابر می کند. 10 دلار اضافی برای اسکن سوابق دادگاه ، اعلان های نقض اطلاعات ، گزارش اعتباری سالانه آنلاین از یک دفتر ، نظارت بر هویت ساختگی و هشدار فعالیت حساب در همه حساب های اعتباری ، چک و پس انداز شما تأمین خواهد شد..

سرانجام ، عضویت در ردیف بالاتر قیمت ماهانه 10 دلار دیگر را بالا می برد. LifeLock Ultimate Plus کارهای دیگری را انجام می دهد که دو رده دیگر به علاوه چند مورد اضافی نیز انجام می دهند. این موارد شامل هشدارهای فعالیت حساب کاربری سرمایه گذاری ، هشدارهای اخذ حساب بانکی ، فعالیت استعلام اعتبار ، جستجوی شبکه به اشتراک گذاری پرونده ، گزارش های مربوط به ثبت نام متخلف جنسی و ردیابی نمره اعتباری ماهانه از هر سه دفترکار.

بنابراین کدام یک از این کاملترین بسته ها است؟ اگر قرار است به LifeLock باور شود ، Ultimate Plus نیز هست. اما انتخاب یک برنامه و ارائه دهنده واقعاً به آنچه آنها می توانند انجام دهند و کارهایی که نمی توانید انجام دهید مشخص می شود. امروزه بیشتر بانک ها و شرکت های کارت اعتباری بسیاری از خدمات مشابه LifeLock را بصورت رایگان ارائه می دهند. هشدارهای تقلب, به عنوان مثال ، می تواند تنظیم شود تا در هر زمان چیزی ماهی روی صورت کارت اعتباری شما ظاهر شود. شرکت می تواند از طریق ایمیل یا پیامک به شما هشدار می دهد و حتی حساب خود را مسدود کنید در صورت لزوم. محافظت از کیف پول را از دست داده است در اصل اطمینان دارد که شما مسئولیتی در قبال اتهامات کلاهبرداری که باعث شکسته شدن ترک ها و لغو کارت های گمشده یا دزدیده شده نیستید ، ندارید.

به هر حال بیشتر شرکتهای کارت اعتباری و بدهی از اتهامات کلاهبرداری خودداری می کنند. حدود 80 درصد از موارد ذکر شده به عنوان "سرقت هویت" در واقع با کارت های اعتباری یا بدهی های سرقت شده سر و کار دارند ، بنابراین 20٪ باقی مانده با جزئیات بسیار مهم تر ، به ویژه شماره تأمین اجتماعی شما سر و کار دارند..

پیشنهادات کارت اعتباری از قبل تأیید شده کمتری ارائه می شود خوب است ، و ابزار نظارت بر حفظ حریم خصوصی LifeLock ادعا می کند که می تواند قرار گرفتن در معرض اطلاعات عمومی از اطلاعات شخصی خود را بصورت آنلاین کاهش دهید, اما آنها به سختی 10 دلار در ماه ارزش دارند. همه موارد دیگر فقط تثبیت و تقویت حمایتاتی است که احتمالاً در حال حاضر دارید. فراتر از کارت های اعتباری و اعتباری ، LifeLock نیز خواهد بود کارتهای بیمه ای مصالحه ، کارتهای تأمین اجتماعی و مجوزهای راننده را لغو و جایگزین کنید. سرانجام ، عضویت استاندارد می گوید LifeLock خواهد کرد سایت های بازار سیاه را اسکن کنید جایی که اطلاعات شخصی خریداری و فروخته می شود تا ببینید نام یا اطلاعات شما ظاهر می شود یا خیر. اگر این کار را انجام دهد ، شما یک هشدار دریافت خواهید کرد ، اما هیچ اقدامی مشخص وجود ندارد که بتوانید از آنجا انجام دهید. شاید مهمتر از همه ، اگر هویت شما به خطر بیفتد ، یک عامل LifeLock می خواهد به شما کمک می کند تا روند کار را راهنمایی کنید بازگرداندن آن.

LifeLock Advantage دامنه وسیعی از خدمات را ارائه می دهد که دستیابی به آنها دشوارتر خواهد بود. اسکنهای نظارت بر هویت ساختگی وب برای افرادی که ممکن است بر اساس اطلاعات شما در حال ساختن هویت های جعلی باشند. من مطمئن نیستم که چرا این در عضویت استاندارد نیست ، زیرا به نظر می رسد اولویت اصلی است که من از یک آژانس حفاظت از سرقت هویت انتظار دارم. این لایه نیز سوابق دادگاه را اسکن می کند برای کمک به "محافظت از شما در برابر پیوند نادرست با دستگیری ها و محکومیت ها که هیچ چیز از آنها نمی دانید." این به نظر می رسد مانند یک شات بلند است و در هر صورت ممکن است به تنهایی انجام شود. اعلان های مربوط به نقض اطلاعات یک ویژگی مفید است ، بنابراین لازم نیست هر بار که Target یا Bank of America چند هزار کارت اعتباری را از دست دهید ، چندین اطلاعات را شکار کنید ، اما باز هم ، LifeLock چندان واقعی نمی تواند در مورد آن انجام دهد تا زمانی که اتهامات کلاهبرداری شروع به ظهور کند. آنلاین نمره اعتبار سالانه یک جایزه خوب است گزارش های اعتباری معمولاً بین 10 تا 12 دلار به تنهایی هزینه می شوند.

در مرحله آخر ، گزارش اعتباری سالانه از هر سه دفتری اصلی آمریكا و پیگیری نمره اعتباری ماهانه از یك دفاتر واحد اضافه می شود. اگر از هرکدام استفاده می کنید شبکه های اشتراک فایل ، LifeLock آنها را اسکن می کند برای اطلاعات شخصی شما شما همچنین دریافت کنید اگر دزد حساب بانکی شما را تصاحب کند هشدار داده می شود ، دارندگان حساب جدید اضافه می کنند و یا اگر کسی درباره اعتبار شما سؤال کرد, که اغلب اولین قدم برای درخواست کارت اعتباری است. باز هم ، من مطمئن نیستم که چرا این در ردیف استاندارد گنجانده نشده است. Ultimate Plus به شما امکان می دهد نظارت بر هر حساب سرمایه گذاری ممکن است علاوه بر حسابهای بانکی عادی خود داشته باشید. در آخر ، می توانید دریافت کنید هر زمان که یک مجرم جنسی وارد کد پستی شما شود ، به اطلاع رسانی می پردازید, اگرچه این کار به صورت رایگان نیز می تواند انجام شود.

اگر علاقه دارید به LifeLock شلیک کنید ، یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می شود. نکته منفی این است که شما باید شماره کارت اعتباری خود را وارد کنید و به یاد داشته باشید اگر تصمیم دارید که نمی خواهید آن را لغو کنید.

هشدارها و گزارش ها

هشدارهای زندگی
در سال 2008 ، شرکت اطلاعات اعتباری Experian از LifeLock به دلیل ارسال هشدارهای کلاهبرداری از طرف کاربران ، شکایت کرد و از این طریق پرونده های خود را در حالت هشدار ثابت نگه داشت. گذشته از این ، من در زمانی که آزمایش LifeLock را دریافت کرده ام ، یک هشدار دریافت نکرده ام. این بدان معناست که من واقعاً در حفظ اطلاعات خودم یا LifeLock به رفع مشکل کمک کرده ام.

LifeLock چهار رفتار اصلی را برای ارسال هشدار اسکن می کند. اولین حساب جدیدی است که از آن افتتاح شده است وام های پرداخت روزانه به اشتراک های کابل به کارت های اعتباری. بسیاری از آنها نیازی به اعتبار یا چک سابقه ندارند. دوم فعالیت روی حسابهای موجود شماست. این تقریباً درست همانطور که انتظار دارید عمل می کند: کارمزد بالقوه مشکوک به کارت های اعتباری یا برداشت از حساب های بانکی باعث ایجاد هشدار می شود. بعد از آن ، نظارت بر اینترنت ارائه می شود ، که وب را برای انواع غیر اعتباری اطلاعات شخصی که ممکن است در فضای مجازی در گردش باشد ، اسکن می کند. این اطلاعات می توانست با بدافزار یا نقض اطلاعات به خطر بیفتد. سرانجام ، LifeLock به دلیل سوء استفاده از سوابق عمومی ، مانند سوابق دادگاه ، آدرس ها ، سوابق متخلف جنسی و سوابق وام های پرداخت روزانه نظارت می کند. اینها می توانند برای انجام جرایم به نام شما مورد استفاده قرار گیرند و بدون آنکه در غیر این صورت تشخیص داده شوند ، سالها به طول می انجامند.

LifeLock بصورت پیش فرض یک هشدار ایمیل را برای شما ارسال می کند ، اما می توانید آن را برای ارسال اطلاعیه پیام کوتاه نیز تنظیم کنید.

برای نظارت بر LifeLock می توانید حداکثر پنج کارت اعتباری و پنج حساب بانکی اضافه کنید.

مانیتور حفظ حریم خصوصی

Monitor Privacy یک ویژگی نسبتاً جدید در LifeLock است که لیستی از وب سایتهایی را که اطلاعات شخصی شما در آن قرار دارد جمع می کند. LifeLock نشان می دهد چه اطلاعاتی در مورد شما در هر سایت مربوطه ذکر شده است - معمولاً بستگان ، سن و شهر محل سکونت - اما روشی آسان برای انصراف ارائه نمی دهد. هنوز باید به وب سایت بروید و یک فرم را پر کنید و یا مراحل دیگری را طی کنید ، زیرا LifeLock نمی تواند این وب سایت ها را برای شما انتخاب کند.

رابط و راه اندازی

کارت های مادام العمر

تنظیم LifeLock یک فرایند قدم به قدم نسبتاً بدون درد است. اطلاعات اصلی مربوط به حساب ، تمام شماره کارتهای شما از جمله بیمه و مجوزهای راننده و در آخر شماره حساب خود را پر کنید. پس از اتمام این کار ، فقط اجازه دهید Lifelock بقیه را انجام دهد.

داشبورد حساب به چهار زبانه تقسیم می شود: صفحه اصلی ، هشدارها و گزارش ها ، مدیریت حساب و پشتیبانی. صفحه اصلی بیشتر تبلیغات برای مراجعه به دوستان ، ارتقاء به ردیف بعدی یا ویژگی دیگری است. Alerts and Reports گوشت سرویس LifeLock است که به شما امکان می دهد یک لیست زمانی از اعلان ها را ببینید. اگر می خواهید حسابرسی یا اطلاعات دیگری را برای نظارت بر LifeLock اضافه کنید ، این کار را می توان تحت مدیریت حساب انجام داد.

LifeLock فقط یک نسخه وب دارد. برنامه موبایل یا مشتری دسک تاپ وجود ندارد. این همه آنچه شما واقعاً به آن احتیاج دارید ، نیست ، زیرا شما (امیدوارم) بعد از راه اندازی اولیه ، از همه LifeLock استفاده نخواهید کرد. LifeLock هیچ امتیازی برای کاربران تلفن همراه ندارد. وب سایت آن دقیقاً مانند صفحه بزرگ مانند صفحه بزرگ است. این می تواند خواندن در تلفن هوشمند را کمی سخت کند ، اما این یک معامله نیست.

خدمات مشتری

این واقعیت که شما مشترک حق بیمه نیستید چیزی است که LifeLock به طور مداوم در وب سایت خود از شما یادآوری می کند. پیوند به ویژگیهایی که نمی توانید از آنها استفاده کنید و تبلیغات در حال ارتقاء به روزرسانی ها یک هنجار است. حداقل این امر شما را از ایمیل های غیر ضروری آزار نمی دهد.

بدیهی است که تماسهای تلفنی فوری است ، بنابراین احتمالاً بهترین گزینه شماست. ارسال بلیط حدود یک روز طول کشید تا LifeLock با یک جواب مفید پاسخ دهد. هیچ شکایتی در آنجا نیست.

حکم

رده های بالای LifeLock ارائه می دهند از جامع ترین محافظت در برابر سرقت هویت از هرگونه خدمات در بازار ، اما ما این سوال را نپرسیدیم که چرا برخی از این حمایت ها در عضویت های سطح پایین گنجانده نشده اند. راه اندازی بدون درد است و رابط کاربری آسان است تا زمانی که در یک مرورگر تلفن همراه قرار ندارید. خدمات مشتری مفید است و به سرعت جواب می دهد.

 

از LifeLock دیدن کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 8

Adblock
detector