5 ارائه دهنده خدمات بهترین لبه

بهترین ارائه دهنده خدمات Edge

یک سرویس لبه به جای ماهیت سرویس توسط محل آن تعریف می شود. دروازه شبکه یک "دستگاه لبه" است ، و ارائه دهنده خدمات اینترنت "سرویس لبه ای" است. با وجود تعریف لبه مربوط به موقعیت سرویس ، این وضعیت بین مشتری و سرور مفهوم "Edge" را برای انواع خاصی از خدمات مناسب تر می کند. به عنوان مثال ، روترهای حافظه پنهان ، خدمات حاشیه ای ارائه می دهند زیرا محتوای یک وب سایت را از خارج از شبکه شخصی آن کسب و کار تحویل می دهند.

>>>به لیست بهترین ارائه دهنده خدمات لبه زیر بروید<<<

استراتژی حاشیه وظایف شبکه را در خارج از اینترنت سوق می دهد. امروز ، نزدیکی دستگاه ارائه دهنده خدمات لبه ، به شبکه ای که آن را ارائه می دهد ، مهم نیست. سرویس edge یک واسطه است و این سناریو الگوی بسیار خوبی برای خدمات Cloud است.

نوع خدمات لبه

خدمات Edge به طور فزاینده ای پیشرفته شده اند و به جای یک مرکز داده ، سرورهایی را در نقاط استراتژیک در سراسر جهان ارائه می دهند. این مدل مشاغل را قادر می سازد تا زیرساخت های خود را از آسیب یا عفونت محافظت کنند عملکردهای فایروال را به سمت سرور از راه دور سوق می دهد. ارائه دهندگان فایروال های برنامه وب مبتنی بر ابر در زمینه امنیت سایبر و گسترش تخصص آنها در خدمت یک مشتری به تمام مشتریان دیگر است. این پایه دانش وب سایت ارائه می دهد محافظت بسیار بیشتری نسبت به دیوار آتش در محل که به طور مداوم نیاز به بروزرسانی دارد.

مدل edge بدان معنی است که ارائه دهندگان آنتی ویروس فقط باید نرم افزار سرور خود را به روز نگه داشته و دیگر نیازی به بروزرسانی پایگاه داده ویروس در سراسر جهان ندارند. فایده برای صاحب مشاغل این است که هیچ خطری برای عدم به روزرسانی وجود ندارد.

از سیستم های دفاعی ارائه دهندگان امنیت سایبری لبه می توان برای ارائه حفاظت DDoS و سایر خدمات مدیریت ترافیک از جمله توازن بار استفاده کرد. سیستم امنیتی مبتنی بر لبه می تواند فشار زیادی به سرور وب وارد کند و استراتژی های حمله ترافیک اضافی و هکرها را حذف کنید.

این عملیات تعادل بار به کانال اصلی دیگری برای ارائه دهندگان خدمات حاشیه ، که یکی از روترهای ذخیره سازی و سیستم های ارسال محتوا است ، منتهی می شود. مفهوم گرفتن سرور دروازه ای برای پنهان کردن بیشتر صفحات وب ، که تازه به آن دسترسی پیدا می کنید ، جدید نیست. این عمل دسترسی به محتوای اینترنت را برای کاربران شبکه ارائه شده سرعت می بخشد. با فشار دادن این سرویس به Cloud ، یک ارائه دهنده حاشیه می تواند به وب سایت کمک کند تا سریعتر از سرویس دهنده به گیرنده ، سریعتر به شما دسترسی پیدا کند تا سریعتر دسترسی داشته باشد. بدین ترتیب, روترهای حافظه پنهان اکنون خدماتی با هدف ارائه محتوا از طریق پرداخت وب سایت ها هستند.

اجرای خدمات لبه

یک سیستم تحویل محتوا مبتنی بر لبه ، نسخه هایی از وب سایت مشتری را روی سرورهایی قرار می دهد که به صورت استراتژیک در سراسر جهان قرار دارند. محتوای وب بسیار سریع می تواند از طریق اینترنت منتقل شود. با این حال, قطع فاصله زیادی که برای ارتباطات باید طی شود ، تحویل را نیز سریعتر می کند.

شما به عنوان یک مشتری از خدمات برتر ، نیازی به تلاش زیادی برای اجرای استراتژی ندارید. ارائه دهندگان خدمات بزرگ دارای ظرفیت اضافی هستند ، بنابراین لازم نیست نگران اندازه گیری سطح ترافیک یا ارزیابی ظرفیت زیرساخت ها باشید. خدمات یا از طریق اشتراك یا به صورت عقب افتاده به عنوان یك سرویس اندازه گیری پیش پرداخت می شوند. این مدل های قیمت گذاری نگرش مشتری نسبت به ترافیک را تغییر می دهند. شما دیگر نیازی به برنامه ریزی برای ظرفیت ندارید ، اگرچه هنوز هم باید آن را اندازه گیری کنید تا اتفاقی بیفتد تا بتوانید هزینه های ارائه شده از ارائه دهنده خدمات لبه خود را تأیید کنید.

سرویس حاشیه دامنه شما را به دست می گیرد به گونه ای که همه درخواست ها به سرور وب شما ابتدا از طریق سرور ارائه دهنده عبور می کنند. از آن سرور می توان برای تمیز کردن ترافیک و رفع تهدیدات امنیتی استفاده کرد, این می تواند برای هدایت درخواست ها به یکی از خوشه های سرورهای شخصی شما استفاده شود ، یا می تواند به عنوان یک سرور محتوا مستقر شود تا سرور وب خود را به طور کامل جایگزین کند ، یا وقتی سرور اختصاصی خود را از درخواست ها بارگیری می کنید وارد شوید و محتوا را تحویل دهید.

ارائه دهندگان خدمات لبه

اگر وب سایت خود را دارید به احتمال زیاد خدمات لبه را در نظر می گیرید. همانطور که در بالا توضیح داده شد, متداول ترین کاربردها برای خدمات لبه برای محافظت از وب سایت و مدیریت ترافیک و همچنین برای ارسال محتوا است. هر دوی این سرویس ها می توانند در یک بسته خدمات ترکیب شوند زیرا هر دو با اجازه دادن به ارائه دهنده سرویس می توانند دامنه شما را به دست گیرند و به عنوان یک هدف اصلی برای سرورهای خود عمل کنند. بخش های زیر این راهنما پنج ارائه دهنده خدمات توصیه شده را تشریح می کند.

در اینجا لیست ما از بهترین ارائه دهندگان خدمات لبه:

  1. تحویل StackPath Edge 200 (بیشتر بدانید)
  2. Sucuri Web Security Platform (بیشتر بدانید)
  3. خدمات کپسول
  4. Cloudflare
  5. بستر هوشمند آکامایی

بخش های زیر این راهنما پنج ارائه دهنده خدمات توصیه شده را تشریح می کند.

1. تحویل StackPath Edge 200 (بیشتر بدانید)

قوانین لبه stackpath
StackPath طیف کاملی از خدمات لبه را اجرا می کند. اینها شامل یک شبکه تحویل محتوا ، فایروال برنامه وب ، یک سرویس DNS خصوصی ، محافظت از بدافزار و محافظت از DDoS است. این شرکت خدمات متعادل سازی بار یا مدیریت مدیریت ترافیک را تبلیغ نمی کند.

این شرکت هر یک از خدمات حاشیه خود را بصورت جداگانه با اشتراك ارائه می دهد و بسته های كسب و كار نیز ارائه می دهد. این بسته های نرم افزاری شامل کلیه خدمات حاشیه ای می شوند اما متناسب با شرکت های در اندازه های مختلف درجه بندی می شوند. هر بسته اجازه می دهد تا یک مبلغ معامله ماهانه و سرعت متفاوت داشته باشید. این بسته متوسط ​​برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده است و به آن می گویند Edge Delivery 200. شرکت های بزرگتر باید نگاه کنند Edge Delivery 2000 بسته ها و وبلاگ نویسان مستقل توسط این سرویس پذیرفته شده اند Edge Delivery 20 برنامه ای که ماه اول را به صورت رایگان ارائه می دهد.

StackPath همچنین یک سرویس کنترل کیفیت تحویل ارائه می دهد. این شرکت دارای شبکه جهانی مراکز داده است که می تواند بار بار وب سایت های شما را برای مخاطبان مختلف در سراسر جهان گزارش دهد. این مراکز داده از نظر استراتژیک برای ارائه راه حل برای هرگونه مشکلات عملکرد از طریق سیستم تحویل محتوا آن قرار دارند. شرکت محتوای شما را روی سرورهای آن قرار می دهد تا بتوانند سریعتر به نقاط دور دست تحویل داده شوند. این سرورها همچنین درخواست های خدمات وب شما را فیلد می کنند ، و هرگونه فعالیت مخرب را حذف کرده و الگوهای ترافیکی را هموار نمی کنند.

StackPath Edge Delivery 200 یافتن یک برنامه مناسب در Stackpath.com

2. بستر امنیتی وب سایت Sucuri (بیشتر بدانید)

Sucuri Web Security Platform

سوچوری خدمات فایروال برنامه وب مبتنی بر ابر را با بهینه سازی تحویل از طریق شبکه مراکز داده در سراسر جهان اجرا می کند. خدمات سوچوری هزینه اشتراک بر اساس اشتراک با دو سطح طرح. برنامه ورود به سطح ارائه می دهد فایروال برنامه وب ، یک شبکه تحویل محتوا و پروتکل DDoS. برنامه بالاتر شامل محافظت از بدافزار و سرویس پاکسازی بدافزار.

اگر وب سایت شما به نرم افزارهای مخرب آلوده شده است ، به یک سیستم انتقال ویروس تبدیل شده است. خدمات ضد ویروس اضافی برنامه بالاتر ، که نامیده می شود بسترهای نرم افزاری سوچوری, همه بدافزارهایی را که در سایت شما پنهان شده اند و همچنین از عفونت های مخرب در آینده محافظت می کند ، پاک خواهد کرد. وجود بدافزارها در سایت شما به طور جدی دید آن را از بین می برد. این امر به این دلیل است که بسیاری دیگر از سرویسهای حاشیه وب در جهان می توانند این سایت را در لیست سیاه قرار دهند و از دسترسی هر کسی جلوگیری می کنند. این بلاک این روزها به طور گسترده اجرا می شود و در مرورگرها و موتورهای جستجو گنجانده شده است. بسترهای نرم افزاری سوچوری این سرویس به کلیه لیست های سیاه در جهان که سایت شما را مسدود می کنند ، اعلام کرد که از ویروس ها پاک شده و از محافظت مداوم برخوردار است.

Sucuri Web Security Platform یک برنامه مناسب در Sucuri.net پیدا کنید

3. خدمات کپسول

خدمات کپسول

کپسول نام تجاری حاشیه خدمات Imperva Inc است که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه امنیت سایبر در جهان است. این شرکت علاوه بر محافظت از درجه بالا ، یک سیستم تحویل محتوا را نیز اجرا می کند.

مانند سایر گزینه های این لیست ، Incapsula در یک سرویس اشتراک ارائه می شود و روی Cloud تحویل داده می شود. برنامه های اشتراک سه سطح است. حرفه ای نسخه مناسب برای سایتهای جداگانه است کسب و کار گزینه شامل حفاظت از امنیت قوی تر و شرکت، پروژه گزینه یک بسته موقت است که به طور بالقوه همه موارد را شامل می شود تخصص برتر Imperva.

Imperva به ویژه در حفاظت از DDoS عالی است. شرکت دامنه شما را به دست می گیرد و کلیه درخواست های دریافتی را در هر دو لایه برنامه و شبکه بررسی می کند. بررسی لایه برنامه در برنامه Business گنجانده شده است اما بررسی سطح شبکه یک افزودنی برای همه برنامه ها است. محافظت از Incapsula DDoS همچنین می تواند به عنوان یک سرویس مستقل مشترک شود. همه برنامه ها شامل یک دیوار آتش برنامه کاربردی کاملاً مبتنی بر ابر است که شامل حفاظت از اسکرابر و مدیریت شهرت از طریق محافظت از ویروس و جلوگیری از لیست سیاه است.

مراحل کنترل و فیلتر شدن ترافیک اینکپسول شامل لیست سیاه و لیست سفید بر اساس محل منبع ، آدرس IP و شناسایی امضای حمله است. Incapsula یک پایگاه داده از استراتژی های حمله شناخته شده را نگه می دارد ، که مرتباً به روز می شود. قابلیت ذخیره سازی شبکه تحویل محتوا سرویس شامل استفاده مجدد از اتصالات ، ذخیره محتوای استاتیک و فشرده سازی تصویر است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید.

4- Cloudflare

تصویر Cloudflare

Cloudflare همچنین یک سرویس محافظت برجسته DDoS است. این شرکت فایروال برنامه وب مبتنی بر ابر را ارائه می دهد که در مراکز داده توزیع شده در سراسر جهان پیاده سازی می شود. WAF به عنوان سرویس لبه ای انجام می شود که ورودی های جهانی DNS تغییر می کند تا دامنه شما به یک سرور Cloudflare مشخص شود. پس از فیلتر شدن ترافیک ، درخواست های اصلی به سرور شما ارسال می شود.

در صورت بروز مشکلات ناشی از حملات DDoS ، شرکت آدرس IP اختصاص داده شده خود را به یکی از سرورهای آن منتقل می کند ، به شما یک آدرس IP ثبت می کند که به اسم cloaking ثبت شده است ، و با سرور خود ارتباط برقرار می کند از طریق خطی که توسط VPN ایمن است. با استفاده از این سرویس ، همه ترافیک بیش از حد توسط سرورهای Cloudflare جذب می شوند و هیچ کس نمی تواند آدرس IP واقعی سایت شما را برای حمله مستقیم به سایت شما پیدا کند.

Cloudflare همچنین وب سایت ها را ذخیره می کند و می تواند مستقیماً آنها را تحویل دهد ، حتی در صورت کمبود تعمیر و نگهداری یا توسعه مجدد ، آنها را به طور دائم در دسترس قرار می دهد.
Cloudflare بسته اشتراک را به نام خود ارائه می دهد انتخاب Cloudflare. برنامه ورود به سطح رایگان است و محافظت DDoS را برای یک وب سایت کوچک فراهم می کند. WAF فقط با برنامه های پرداخت شده در دسترس است و برنامه های بالاتر شامل حافظه پنهان ، فشرده سازی تصویر و خدمات برای دور زدن کنترل اینترنت در چین است. برای اطلاعات بیشتر به Cloudflare اینجا مراجعه کنید.

5. بستر هوشمند آکامایی

بستر هوشمند آکامایی

آکامایی منبع بسیار خوبی برای تحقیق در زمینه امنیت سایبر است. این شرکت گزارش های منظمی درباره تهدیدات امنیتی جهانی تهیه می کند ، که از یک بخش تحقیقاتی عالی جمع آوری شده است. این تحقیق اساس کار سرویس آکامایی است. این شرکت از دانش خود در مورد استراتژی های حمله برای محافظت از مشتریان خود استفاده می کند. این سرویس مبتنی بر Cloud ، دانش آن بخش تحقیق را برای محافظت از همه مشتریان از زنجیره ای از مراکز داده که در سراسر جهان پخش می شود ، جمع آوری می کند..

مانند رقبای خود, آکامایی محافظت از DDos ، فایروال برنامه وب و بهینه سازی تحویل وب با ذخیره سازی ، همه به عنوان خدمات لبه ارائه می شود. این شرکت برنامه هایی را ارائه نمی دهد که شامل همه خدمات باشد. در عوض ، مشتریان به طور جداگانه در هر سرویس لبه مشترک می شوند.

بستر هوشمند آکامایی بهینه سازی تحویل را به امنیت وب اضافه می کند. این بستر در 100 کشور در سرورها موجود است و به مشتریان Akamai این امکان را می دهد تا سایت های خود را بطور دائم با سرعت بالا تحویل دهند. در وب سایت آکامای بیشتر بدانید.

انتخاب خدمات لبه

همانطور که از لیست ارائه دهندگان خدمات لبه می بینید ، این دسته از پشتیبانی وب سایت واقعاً پررونق است. شما وقتی به دنبال راه هایی برای محافظت از وب سایت خود و بهبود تحویل آن هستید ، گزینه های بسیار خوبی دارید. همه این ارائه دهندگان آزمایش های رایگان ارائه می دهند و حتی می توانید به صورت رایگان از یک DDoS محافظت کنید.

Akamai ، Imperva و Cloudflare سه ارائه دهنده مهم کاهش DDoS در جهان هستند ، بنابراین شما واقعاً با خدمات لبه آنها در دست امن هستید.. StackPath و Sucuri مواردی هستند که باید تماشا کنند. این دو ارائه دهنده خدمات برتر و آینده دارای g هستندپوشش لوبال ، هرکدام دارای شبکه ای از مراکز داده در مناطق استراتژیک. بسته های اشتراک آنها ارائه می دهد راه حل خارج از جعبه است که بسیار آسان تنظیم شده است.

ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر ابر همه بصورت آنلاین 24/7 هستند و مهم نیست که چه فاجعه ای از آن استفاده کند ، در دسترس بودن ثابت وب سایت شماست.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 + = 49

Adblock
detector