بررسی حق بیمه رمز عبور مهم

Sticky Password Premium ، دقیقاً مانند سایر مدیران رمز عبور ، یک برنامه تخصصی است که برای ذخیره کلیه رمزهای عبور خود در یک پایگاه داده متمرکز و رمزگذاری شده طراحی شده است..

مجدداً ، مانند بسیاری از رقابت ها ، امکان ورود خودکار به وب سایت ها ، ذخیره اطلاعات ورود جدید به هنگام ایجاد حساب های جدید ، ادغام مرورگر و ایجاد رمز عبور خود را ارائه می دهد..

اما آیا این خوب است?

مبلغ خواندن: ذخیره 50٪ در گذرواژه مهم

بررسی اجمالی

Sticky Password Premium مجموعه ای از ویژگی ها ، از جمله رمزگذاری قوی (AES-256) ، یک رمز عبور اصلی و - بسیار مفید - امکان همگام سازی رمزهای عبور را در بین تعدادی دستگاه ارائه می دهد.

گذرواژه مهم را نصب کنید

علاوه بر این ، این مدیر رمز عبور همچنین عملکردهای ابزار دیگری از قبیل امکان ایجاد یادداشتهای ایمن و نشانه گذاری صفحات وب از مرورگرهای مختلف (Chrome ، Firefox ، Safari ، Internet Explorer ، Thunderbird) را در یک مکان ارائه می دهد..

این در تعدادی از سیستم عامل ها از جمله ویندوز ، MacOS ، iOS و اندروید پشتیبانی می شود. در صورت وجود ، می توان از دستگاه ها برای پشتیبانی از برنامه با عملکردهای شناسایی بیومتریک خود استفاده کرد.

نسخه حق بیمه رمز عبور مهم را باید خریداری کرد - برخی از آنها می گویند ، این یک مزیت است زیرا ممکن است پشتیبانی بهتری را تضمین کند - اگرچه در حال حاضر 50٪ پس انداز در دسترس است.

شروع شدن

به راحتی ، Sticky Password Premium با استفاده از یک جادوگر نسیم اولیه ای را ایجاد می کند که به پیکربندی برخی از تنظیمات اساسی کمک می کند.

به عنوان بخشی از این فرآیند راه اندازی ، از شما خواسته می شود با یک حساب موجود Sticky - در صورت داشتن - وارد شوید یا با وارد کردن آدرس ایمیل خود و انتخاب یک رمز عبور مناسب به چالش کشید ، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید..

حساب رمز عبور مهم

از شما خواسته می شود همگام سازی ابری را با رمزگذاری تمام داده های همگام سازی شده با سرورهای cloud شرکت فعال کنید.

پس از راه اندازی و اجرا ، می توانید مستقیماً به داخل آن پرش کرده یا از آموزش یکپارچه Sticky Password Premium که بخش های اصلی کاربردی برنامه را شامل می شود ، استفاده کنید..

امکانات

هنگامی که من مدیر رمز عبور را انتخاب می کنم ، هدف اصلی آن عمدتاً تمام چیزهایی است که به آن علاقه مند هستم ، اما برخی از افراد فروشگاه های زیادی را در مورد سایر ویژگی هایی که توسط برخی از شرکت ها در نظر گرفته شده اند ، قرار می دهند..

از این نظر ، Stick Password Premium از نظر تعداد ویژگی های اضافی که ارائه می دهد ، میان رده است.

بیشتر عملکردهای اضافی بسیار زیاد است - به طور خودکار امکان ذخیره اعتبار جدید ورود به سیستم ، ورود خودکار به حسابهای موجود را از طریق برنامه یا مستقیماً از طریق مرورگر شما و گروههای مختلف حسابهای موجود ارائه می دهد..

همچنین می توانید هنگام باز کردن هر یک از حساب های آنلاین خود ، یک مرورگر پیش فرض اختصاص دهید و می توانید در صورت لزوم تاریخ انقضا را برای رمز عبور اختصاص داده شده انتخاب کنید..

ادغام مرورگر مهم است

این مدیر رمز عبور به شما امکان می دهد هویت های خود را ذخیره کنید که در اصل بدان معنی است که به عنوان یک پرکننده فرم آنلاین عمل می کند ، نام ، ایمیل ، آدرس و غیره خود را وارد می کند ، که می تواند صرفه جویی در وقت شما باشد.

مطمئناً همگام سازی یک ویژگی مفید است و به شما این امکان را می دهد تا کلمه عبور ها را در همه دستگاه های خود از طریق Wi-Fi یا سرورهای ابری این شرکت همگام کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد از رمزهای عبور ، نشانکها ، یادداشتهای ایمن و غیره نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای ایمن تر کردن این روش ، به شما امکان می دهد از یک پین یکبار استفاده کنید تا در هنگام اضافه کردن آنها به استخر ، دستگاههای جدیدی را تأیید کنید..

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، برنامه به شما امکان می دهد یادداشت های ایمن را ذخیره کنید که می تواند یکی از گزینه های از پیش تعیین شده مانند جزئیات حساب بانکی یا موارد جدید را مطابق میل شما باشد.

مدیر گذرواژه داخلی مطمئناً مفید است - طول رمز عبور موردنیاز خود را مشخص کنید ، آنها نوع کاراکترها را شامل یا حذف کرده و سپس بنشینید و به تماشای برنامه بروید و برنامه مناسب را پیشنهاد دهید. نتیجه نهایی در برابر قدرت سنج رمز عبور ارزیابی می شود - فقط به یاد داشته باشید که فروشگاه زیادی را در این ها قرار ندهید و از آنها فقط به عنوان یک راهنما استفاده نکنید.

در آخر ، شما گزینه های دیتابیس معمولی را دارید - واردات و صادرات. این برنامه می تواند داده ها را از دیگر مدیران رمز عبور ، مانند LastPass و Dashlane بگیرد ، اما نه همیشه به شکلی که باعث می شود فرآیند یکپارچه شود.

رابط

Sticky Password Premium با یک رابط کاربری بسیار زیبا ارائه شده است که به همان اندازه هوشمند و بدون استفاده از آن بسیار هوشمند است.

این امکان دسترسی سریع و آسان به ویژگی های کلیدی مانند دسترسی سریع وب سایت ، حساب ها ، نشانک ها ، هویت ها و یادداشت ها را فراهم می کند.

رابط رمز عبور مهم

دکمه "همبرگر" دسترسی آسان به تنظیمات پیکربندی و امکان واردات و صادرات داده ها ، و همچنین وسیله ای سریع برای قفل کردن برنامه.

امنیت و حریم خصوصی

Sticky Password Premium فراتر از ذخیره سازی واضح رمزهای عبور در یک پایگاه داده رمزگذاری شده و نیاز به یادآوری اعتبارنامه های تأیید اعتبار استاد ، چند ویژگی امنیتی دیگر از یادداشت ها را ارائه می دهد..

چند مثال شامل امکان نادیده گرفتن یا اعتماد به وب سایت ها ، پشتیبان گیری از پایگاه داده رمز عبور خود ، حذف پسوردهای کپی شده از کلیپ بورد پس از مدت زمان مشخص و روشهای سریع و آسان باز کردن ، بستن و قفل برنامه از روی دسک تاپ است..

همچنین به شما امکان می دهد تا وقتی صفحه محافظ صفحه شروع به کار کرد ، به طور خودکار برنامه را قفل کنید ، از یک کیبورد مجازی استفاده کنید که یک keylogger را خنثی می کند ، اگر به اندازه کافی تاسف بار در سیستم خود داشته باشید و از بین انواع مختلفی انتخاب کنید. مکانیسم های تأیید اعتبار ، مانند گذرواژه ، از طریق دستگاه های متصل به بلوتوث و غیره.

نتیجه

در کل ، Sticky Password Premium یک مدیر رمز عبور بسیار خوب است. با استفاده از AES-256 ، یک پایگاه داده ایمن از رمزهای عبور ارائه می دهد که هدف اصلی چنین برنامه ای ، بسیار دور و دور است..

ویژگی های اضافی به اندازه ویژگی های برخی از رقابت ها گسترده نیست اما با این وجود عالی هستند.

رابط کاربری کاملاً واضح و آسان است ، و این یک انتخاب بسیار مناسب برای کاربران رمز عبور تازه کار و همچنین کسانی است که قبلاً از آنها استفاده کرده اند.

چه خوب است

فراتر از حافظه امن رمزهای عبور ، بهترین ویژگی های این برنامه ها رابط کاربری آسان و ادغام مرورگر است..

ویژگی های اضافی ، مانند دسترسی یک کلیک به حساب های وب و یادداشت های امن و غیره ، همگی می توانند بصورت شهودی و با حداقل میزان مداخله کاربر استفاده شوند.

چه داغ نیست

Sticky Password Premium امکان وارد کردن داده ها از دیگر مدیران رمز عبور را که ممکن است در گذشته از آنها استفاده کرده اید ارائه می دهد که البته این یک ویژگی مفید است. با این حال ، شیوه انجام این کار غالباً برای گفتن "کار انجام شده" کافی نیست ، بنابراین یک مرتب سازی مناسب برای مرتب سازی و ویرایش پس از این رویداد لازم خواهد بود. این بسیار متفاوت از برنامه های مقایسه ای دیگر نیست که عادلانه باشند ، اما این چیزی است که شما باید از آن آگاه باشید.

مسئله دیگری که با آن روبرو شدم - به ندرت - عدم افتتاح درست یک حساب وب از پیوند درون Sticky Password. یک مسئله جزئی و مسئله ای که فقط مربوط به Safari بود ، من این را بیش از حد مورد بررسی قرار ندادم ، بنابراین نمی توانم بگویم که آیا این موضوع پایان من بود (در حال حاضر نسخه بتای MacOS Sierra را اجرا می کنم) یا نشانه ای از مشکل بزرگتر با گذرواژه خود مدیر.

بنابراین ، به طور کلی ، من از Sticky Password Premium چه ساختم?

تحت تاثیرقرارگرفتم.

این مدیر رمز عبور یک برنامه خوب ، تمیز و آسان برای استفاده است که یک تجربه کاربری خوب و مطمئن را ارائه می دهد.

این واقعیت که 50٪ پس انداز در اختیار شما قرار می دهد بسیاری را متقاعد می کند که ارزش صرف هزینه کمی برای آنچه که یک ابزار برتر برای آزاد کردن گزینه های دیگر است ، می باشد..

از حق بیمه رمز عبور مهم بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =

Adblock
detector