بررسی RememBear

به خاطر آوردن رمز عبوری که این روزها از آن استفاده می کنید تقریباً غیرممکن است. خوشبختانه ، مدیران رمز عبور ، یا برنامه هایی که کلمه عبور شما را در خود جای داده و به طور خودکار آنها را در وب سایت ها برای شما درج می کنند ، فرایند را ساده می کنند.

یکی از جدیدترین گزینه های موجود در بازار ، RememBear ، از همان شرکت توسعه ای است که TunnelBear VPN را ارائه می دهد. با توجه به اینکه تعداد زیادی گزینه دیگر مانند مدیر رمزعبور Google در Chrome ، Apple Keychain ، LastPass ، 1Password و بسیاری دیگر وجود دارد ، سؤال اصلی این است: آیا RememBear یک مدیر رمز عبور است که ارزش وقت شما را دارد؟?

خلاصه مرور RememBear

گریزلی ها معمولاً کمی ترسناک هستند. RememBear؟ نه زیاد مدیر رمز عبور تحویل شده TunnelBear اصول اولیه را پوشش می دهد ، اگرچه برخی از ویژگی های قابل توجه وجود دارد که ممکن است کاربران سطح بالا بخواهند که هنوز از خواب زمستانی ظاهر نشده باشند. اما در حالی که استفاده از این نرم افزار آسان است ، مهمترین ویژگی آن در پشت پستی قفل شده است که بسیاری از گزینه های رایگان آن را نمی دهند ، در حالی که با قیمت های مشابه گزینه های دارای قدرت بالاتر ارائه می شود که ویژگی های بیشتری را برای قیمت ارائه می دهند.

بهترین پیشنهاد: 42٪ در برنامه 3 ساله صرفه جویی کنید.

مرور کلی و ویژگی های RememBear

اگر به دنبال یک مدیر رمزعبور کاملاً برجسته هستید ، RememBear اینطور نیست. این به این معنی نیست که این مدیر رمزعبور فاقد ویژگی هایی است. در حقیقت ، RememBear تمام موارد ضروری را برای مصرف کننده متوسط ​​از جمله ذخیره رمز عبور ایمن ، امکان وارد کردن رمزهای عبور از مرورگرهای وب محبوب ، گزینه عملکرد به عنوان کیف پول دیجیتال برای کارتهای اعتباری شما و همگام سازی در چندین دستگاه در اختیار دارد. اما اگر در جستجوی یک ابزار حرفه ای هستید که شامل ویژگی های پیشرفته مانند تأیید هویت دو عاملی (از جمله از طریق YubiKey) است ، شما بهتر از رهبران بازار مانند LastPass استفاده می کنید..

اگر می خواهید یک مکمل خوب و مشابه با مدیران رمزعبور گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس یا Apple Keychain خود داشته باشید ، RememBear پیشرفت چشمگیری را نسبت به گزینه های اساسی ارائه می دهد.

در اینجا آنچه RememBear می تواند برای شما انجام دهد ارائه شده است:

 • گذرواژه‌ها را برای همه حساب وب سایت خود مدیریت کنید
 • گذرواژه‌های قبلی خود را از مرورگرهای منبع پر کاربرد مانند Firefox ، Google Chrome و برخی از رقبای آن از جمله 1Password و LastPass وارد کنید.
 • اطلاعات کارت اعتباری را در وب سایت ها ذخیره و وارد کنید
 • به عنوان افزونه مرورگر برای Firefox ، Chrome یا Safari نصب کنید
 • به عنوان یک برنامه مستقل برای دستگاه های Windows ، MacOS ، iOS و Android نصب کنید
 • اطلاعات کارت اعتباری را در وب سایت ها ذخیره و وارد کنید
 • یادداشت های امن ایجاد و ذخیره کنید
 • پشتیبان گیری از داده ها
 • رمز عبور اصلی برای همه حساب ها
 • رمزگذاری AES-256 برای گذرواژه‌ها
 • تولید کننده رمز عبور
 • جستجوی سریع برای ورود به سیستم ، اطلاعات کیف پول دیجیتالی و یادداشت های ایمن از طریق افزونه مرورگر
 • استفاده از اطلاعات ذخیره شده در افزونه به عنوان ویژگی سریع نشانه گذاری
 • افزونه سریع و قفل برنامه برای رایانه های مشترک
 • کیت پشتیبان گیری بازیابی حساب

همانطور که مشاهده می کنید ، لیست ویژگی هایی که با RememBear همراه است به مراتب از paltry نیست. در واقع ، شما می توانید کارهای بسیار بیشتری را با RememBear با Apple Keychain یا مدیران رمز عبور داخلی برای Google Chrome ، Firefox یا هر مرورگر دیگر انجام دهید. با توجه به اینکه می توانید از چندین دستگاه استفاده کنید ، مرورگرها و سیستم عاملها به یاد داشته باشید یک قدم بزرگتر از گزینه های رایج تر است.

قیمت گذاری

مانند اکثر مدیران رمز عبور, RememBear ظاهراً رایگان است. با این حال ، گرفتن وجود دارد هر چیزی که با RememBear همراه باشد می تواند به مدت 30 روز پس از ثبت نام به صورت رایگان استفاده شود. پس از آن ، شما از یکی از مهمترین ویژگی ها قفل نخواهید شد: همگام سازی.

یک حساب پریمیوم 36 دلار در سال هزینه دارد. RememBear خدمات خود را با 3 دلار در هر ماه تبلیغ می کند تا شوک استیکر را سبک کند ، اما این شرکت فقط سالانه صورتحساب می دهد. مگر در پرداخت حق بیمه ، نمی توانید کلمه عبور ، یادداشت ها و اطلاعات کارت اعتباری خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید. شما هنوز هم می توانید استفاده کنید RememBear در دستگاه های مختلف با این حال ، هرگونه تغییر در گذرواژه‌ها یا اطلاعات کیف پول ذخیره شده در همه دستگاهها به روز نخواهد شد. فقدان نسخه پشتیبان تهیه و همگام سازی بدان معنی است که تمام داده های RememBear شما فقط ذخیره می شوند محلی, و اگر آن را گم کنید ، نمی توانید آن را پس بگیرید.

با مقایسه ، این مورد در مورد Google ، Firefox یا Apple Keychain رخ نمی دهد ، همه این موارد بکاپ گیری و همگام سازی را به صورت رایگان ارائه می دهند اما هیچ سرویس یا ویژگی دیگری ارائه نمی دهند.

ثبت نام در RememBear

روند ثبت نام برای RememBear سریع و کارآمد است. علاوه بر این ، اگر با شرکت mamabear RememBear ، TunnelBear ناآشنا باشید ، ممکن است از لحظه شروع ثبت نام در این سرویس چقدر عجیب و غریب باشید ، تعجب کنید..

بررسی RememBear

پس از بارگیری نرم افزار ، باید شرایط و ضوابط استفاده را بپذیرید. RememBear این نکته را بیان می کند که داده های شما برای شما و تنها شما امن هستند. یا همانطور که سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح می دهد,

ما RememBear را به گونه ای طراحی کرده ایم که نتوانیم به محتوای RememBear دسترسی داشته باشیم. این توافق نامه هیچ حقوقی به یادآوری شما نمی دهد. "

بررسی یادآوری

پس از طی مراحل نصب عمومی ، باید حساب خود را ایجاد کنید. این شامل دادن آدرس ایمیل و رمز ورود به RememBear است. برنامه رمز عبور شما را درجه بندی می کند ، اما مانع از استفاده شما از یک ضعف نمی شود.

به دنبال ایجاد یک حساب کاربری موفق ، اطلاعات "کپی پشتیبان" به شما داده می شود. این کلیدی است که اگر رمز ورود اصلی خود را فراموش کنید ، می توانید بازیابی حساب را انجام دهید. در درجه اول از یک کلید دستگاه تشکیل شده است. می توانید آن اطلاعات را چاپ کنید ، آن را بنویسید یا آن را در یک پرونده امن ذخیره کنید.

آخرین مرحله برای تنظیم اولیه ، وارد کردن ورود به سیستم شما از Chrome یا Firefox است. در صورت نداشتن ، می توانید به سرعت پیش بروید. در صورت انجام این کار ، تنها کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی مرورگری است که از آن وارد شده اید.

بررسی یادآوری

از آنجا ، شما می توانید به طور جداگانه کد عبور خود را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. پس از اتمام مراحل واردات ، RememBear شما را با یک دستاورد "پاداش" می دهد ، مشابه آنچه ممکن است در یک بازی ویدیویی باز کنید..

بررسی یادآوری

در این مرحله ، RememBear به طور موثری راه اندازی شده است ، اما تا زمانی که برنامه را در دستگاه های خود بارگیری نکنید ، نمی توانید از آن روی رایانه خود استفاده کنید ، یا افزونه را در مرورگرهای Chrome ، Firefox یا Safari نصب کنید..

بررسی یادآوری

پس از نصب افزونه مرورگر ، RememBear راه اندازی شما را کامل می داند. در آن مرحله ، می توانید تجربه خود را با تنظیم چند ویژگی اضافی که RememBear در اختیار شما قرار دارد تنظیم کنید.

بررسی ویژگی های اولیه RememBear

TunnelBear شخصیت مارک تجاری خود را در طول این محصول بافته می شود ، بنابراین تجربه لذت بخش را می یابید ، حتی اگر خود این محصول مطلوب زیادی را برای کاربران قدرت باقی بگذارد. اما همانطور که در ابتدا گفته شد ، اگر به پیچیدگی ویژگی ها نیاز ندارید اما چیزی کمی بیشتر از آنچه را که مدیران رمزعبور مرورگر داخلی در اختیار شما قرار می دهند ، می خواهید ، احتمالاً RememBear را ارتقاء قابل توجهی می دانید - اگرچه ممکن است ارزش آن را پیدا کنید. به روزرسانی بسیار محدود و بدون پرداخت نسخه حق بیمه

افزودن گذرواژه

سه راه برای افزودن گذرواژه به "RememBear" وجود دارد ، زیرا شرکت به آن اشاره می کند. اولین مورد ، واردات از Chrome یا Firefox (یا Safari ، برای کاربران Mac) بخشی از فرآیند تنظیم است.

فرم های ورود

روش دوم ذخیره پسوردها از طریق افزونه مرورگر RememBear هنگام درخواست است. مانند سایر مدیران و افزونه های گذرواژه مبتنی بر مرورگر ، وقتی برای اولین بار اطلاعات ورود خود را به وب سایت وارد می کنید یا یک رمز عبور جدید جدید را به سایتی وارد می کنید که اطلاعات ورود به سیستم قبلی در مدیر رمز عبور ذخیره شده باشد ، می توانید آن را وارد کنید. از شما سؤال می شود که آیا می خواهید اطلاعات ورود را ذخیره کنید یا خیر.

اگر افزونه RememBear با صفحه ورود به وب سایت کار می کند ، می توانید نمادی از خرس را در کنار نام کاربری در فرم ورود به سیستم مشاهده کنید.

بررسی یادآوری

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ، RememBear یک پنجره بازشو را ایجاد می کند که می گوید برای ذخیره اطلاعات ورود ابتدا باید رمز ورود اصلی خود را وارد کنید..

بررسی یادآوری

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که برای ذخیره اطلاعات جدید حساب در RememBear روی "یادآوری" کلیک کنید.

بررسی یادآوری

پس از ذخیره ، هرگونه تغییر ، مانند نام کاربری یا گذرواژه های مختلف ، اعلان را برای به روزرسانی یا ذخیره اطلاعات جدید ثبت می کند.

بررسی یادآوری

علاوه بر این ، می توانید هنگام ایجاد حساب کاربری و ذخیره گذرواژات ، برای اولین بار از تولیدکننده گذرواژه RememBear نیز استفاده کنید. فقط کافی است در قسمت ورود به سیستم بر روی نماد خرس کلیک کرده و سپس بر روی آن کلیک کنید ژنراتور رمز عبور.

بررسی یادآوری

توجه داشته باشید که در برخی موارد ، اگر اولین بار در وب سایت ایجاد حساب کاربری می کنید ، RememBear پسوردی را ذخیره نمی کند. به عنوان مثال ، هنگام اجرای آزمایشی روی Dropbox ، متوجه شدم RememBear فوری برای ذخیره یا به روزرسانی اطلاعات ورود به سیستم در طی فرآیند ایجاد ایجاد نمی کند. با این حال ، این عملکرد ذخیره پسورد را با Yahoo.com در صفحه ایجاد حساب انجام داد.

در شرایطی که به یاد داشته باشید اطلاعات ورود به سیستم خود را در صفحه ایجاد حساب ذخیره نمی کنید ، لازم است پس از ورود به سیستم و بازگشت به وب سایت یا وارد کردن اطلاعات به صورت دستی در برنامه RememBear رمزعبور و نام کاربری خود را در RememBear ذخیره کنید..

ورودی دستی

راه سوم برای اضافه کردن گذرواژه‌ها از طریق ورودی دستی است. می توانید با باز کردن برنامه RememBear و کلیک بر روی آن ، این کار را انجام دهید جدید اضافه کن دکمه در پایین پنجره ، و سپس بر روی وارد شدن.

بررسی یادآوری

در صورت اضافه کردن گذرواژه‌ها به صورت دستی ، شاید لازم باشد دکمه همگام‌سازی را به صورت دستی نیز بزنید تا گذرواژه‌های جدید شما در دستگاههای شما قابل دسترسی باشند. برای انجام این کار ، به برنامه RememBear یا افزونه مرورگر خود بروید ، سپس بر روی "همگام سازی" در پایین کلیک کنید.

بررسی یادآوری

وارد کردن اطلاعات ورود به سیستم ذخیره شده

هنگامی که شما آماده ورود به وب سایت هستید ، می توانید از RememBear استفاده کنید تا اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود را به سرعت درج کنید. برای این کار بر روی نماد خرس در فرم ورود (معمولاً در جعبه نام کاربری) کلیک کنید ، سپس اطلاعات صحیح حساب را انتخاب کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد حساب داشته باشید ، روی آن کلیک کنید "من" برای دریافت جزئیات بیشتر ، از جمله یادداشتهایی که ممکن است برای آن حساب در برنامه RememBear خود داشته باشید ، دکمه بگیرید.

در صورتی که یک دستگاه تلفن همراه را به هم وصل کردید ، همین مسئله صادق است. پس از دادن خودکار برنامه RememBear و مجوز "ترسیم" (طراحی اجازه می دهد تا برنامه RememBear در بالای سایر برنامه ها کار کند) ، می توانید روی نماد RememBear روی صفحه نمایش خود ضربه بزنید و پس از ضربه زدن روی اطلاعات ورود به سیستم که می خواهید استفاده کنید ، روی نماد RememBear روی صفحه نمایش خود ضربه بزنید و آن را تکمیل کنید..

بررسی RememBear

اگر برای یک وب سایت چند گذرواژه / حساب کاربری دارید ، هنگام ورود به سیستم همه آنها ذکر شده می شوند..

پشتیبان گیری و همگام سازی (فقط PREMIUM)

یکی از بهترین ویژگی های هر مدیر رمز عبور ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و همگام سازی در دستگاه ها است. این همان چیزی است که به شما امکان می دهد مثلاً همه رمزهای عبور Apple Keychain یا Google ذخیره شده در دستگاه های مختلف را با خود ببرید. با استفاده از اپل و گوگل می توانید این کار را بدون پرداخت هزینه انجام دهید. با RememBear؟ نه زیاد.

پشتیبان گیری از داده ها و همگام سازی کار مشابه با RememBear را انجام می دهند همانطور که با دیگر مدیران رمز عبور انجام می شود. پس از ذخیره گذرواژه ، از سرورهای ابری RememBear نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، و به محض ورود به برنامه RememBear در یک دستگاه دیگر ، تمام گذرواژه‌ها ، نام کاربری و سایر دادههای ذخیره شده خود را آماده و در انتظار شما خواهیم کرد..

برای 30 روز اول استفاده از RememBear همه این موارد را رایگان دریافت می کنید. پس از آن ، همانطور که قبلاً گفته شد ، طرح قیمت گذاری شروع می شود و شما بدون پرداخت هیچ گونه پشتیبان گیری یا همگام سازی دریافت نمی کنید. این بدان معناست که هر دستگاه منفردی که با RememBear استفاده می کنید ، رمز عبور و نام کاربری را ذخیره یا به روزرسانی شده در دستگاه های دیگر دریافت نمی کند. این paywall باعث می شود RememBear برای فروش متوسط ​​کاربر با دستگاه های مختلف بسیار سخت باشد.

سایر ویژگی های مهم

ما لیست ویژگی های کامل RememBear را در بالا لیست کردیم ، اما اکثر آنها در پس زمینه اجرا می شوند یا با تجربه ترین دست اول هستند.

به عنوان مثال تولید کننده رمز عبور بسیار مفید است و با یک مکانیزم کشویی ساده کار می کند. همچنین به شما امکان می دهد تا یک رمز عبور مبتنی بر نماد یا کلمه عبور را انتخاب کنید ، که غیر معمول است.

برنامه های مستقل در آزمایش ما خوب عمل کردند. همگام سازی برنامه های تلفن همراه از طریق یک کد QR که RememBear در صفحه همگام سازی برنامه دسک تاپ ارائه می دهد ، با حساب شما آسان است..

از ویژگی های این قفل قابل توجه است که به شما امکان می دهد تا به سرعت مدیر RememBear خود را قفل کنید و از دسترسی دیگران در رایانه خود بدون دسترسی به رمز ورود اصلی ، به حساب RememBear شما جلوگیری می کند. این ویژگی است که در حال حاضر در گزینه های دیگری مانند LastPass موجود نیست ، که به جای یک ویژگی سریع قفل کردن ، یا مدیر Google گوگل ، نیاز به خروج دستی دارد ، که به قدری در سایر حساب های Google شما یکپارچه شده است که خروج از مرورگر شما به معنای خاموش کردن است. شما از سایر خدمات Google و همچنین مدیر گذرواژه خود خارج شوید.

اگر از RememBear استفاده می کنید?

RememBear قالب را به هیچ وجه با محصول خود شکسته نمی کند ، بسته به نیاز شما می تواند یک چیز خوب یا بد باشد. مجموعه ساده ویژگی های آن تقریباً برابر با بسیاری از گزینه های رایگان که مصرف کنندگان قبلاً از آن استفاده می کنند ، قرار گرفته است.

خوب

تقصیر RememBear به دلیل نام تجاری منحصر به فرد آن دشوار است. تمام تجربه استفاده از آن لیگهایی است که از رویکردهای خنده دار و عمومی که هر مدیر رمز عبور دیگر استفاده می کند ، دور است. این فقط یک پسوند از همان شخصیت منتقل شده توسط TunnelBear VPN است ، اما هنوز هم یک خوش آمد گویی است - و حتی اگر یک تجربه کاربر را از نظر ویژگی در نظر بگیریم حتی می تواند یک ویژگی محسوب شود..

ادغام سریع با برنامه های تلفن همراه در حالی که اضافه کردن و مدیریت کلمه عبور و اطلاعات کارت اعتباری شما کاملاً مناسب است ، شکایتی را برای شما باقی نمی گذارد.

ویژگی قفل سریع یک گزینه امنیتی مفید است. امکان ورود سریع صفحات از طریق افزونه مرورگر مطمئناً در شرایطی که شما آن صفحات را قبلاً نشانه گذاری یا ذخیره نکرده اید ، کمک می کند.

بد

قفل کردن یکی از بهترین و مهمترین ویژگی های آن (تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و همگام سازی) در پشت paywall امری بزرگ است. بدون همگام سازی یا پشتیبان گیری از داده ها ، دشوار است بدانید که چرا بیشتر کاربران ارزش خود را در RememBear پیدا می کنند. علاوه بر این ، فقدان عمومی بسیاری از ویژگی های RememBear فراتر از آنچه که در حال حاضر با گزینه های رایگان موجود است ، به میزان قابل توجهی از زنده ماندن آن به عنوان جایگزین می کاهد.

نگرانی امنیتی نسبتاً قابل توجهی با این مدیر در رابطه با طول جلسه افزونه مرورگر آن وجود دارد.

اگر مرورگر Chrome خود را ببندید ، Google شما را به صورت خودکار از حساب شما خارج می کند. RememBear ، با این وجود ، شما را از سیستم خارج نمی کند. این بدان معناست که اگر رایانه را به اشتراک می گذارید ، شخصی می تواند درست به حساب شما وارد شود که احراز هویت دو عاملی ندارد. RememBear هیچ اطلاعاتی درباره طول مدت هر جلسه با افزونه آن ارائه نمی دهد. برای مقایسه ، جلسات LastPass 2 هفته طول می کشد تا اینکه به صورت دستی از سیستم خارج شوید یا تنظیمات را در افزونه مرورگر تغییر دهید.

RememBear هیچ تنظیماتی را در این تنظیمات ارائه نمی دهد ، و این مسئله نگرانی امنیتی بسیار بزرگی محسوب می شود. ویژگی قفل دستی علاوه بر این خوب است ، اما کاربران را به یاد می آورد که برای شروع از ویژگی قفل استفاده کنند. اعتماد به کاربران برای مسئولیت با داده های خود پیام خوبی را ارسال می كنند ، اما واقعیت این است كه بیشتر کاربران اینگونه محتاط نیستند.

خوشبختانه, وقتی از حساب سیستم عامل خود خارج می شوید یا رایانه را مجدداً تنظیم می کنید ، RememBear از جلسات برنامه و افزونه خارج نمی شود. بنابراین اگر در حال اشتراک رایانه هستید ، باید به صورت دستی حساب RememBear خود را قفل کنید ، یا از حساب Windows یا MacOS خود در رایانه خارج شوید.

(برای کاربران برنامه تلفن همراه ، می توانید با بستن برنامه به طور کامل ، به صورت دستی یا هنگام راه اندازی مجدد تلفن خود ، به راحتی جلسه برنامه RememBear خود را ببندید. در آن مرحله ، برای استفاده از آن دوباره به رمزعبور اصلی احتیاج دارید.)

حکم

ورود TunnelBear به بازار مدیریت رمزعبور تحسین برانگیز است ، حتی اگر این شرکت برای اثبات محصول RememBear خود با اندکی تلاش و جدال روبرو شود ، از رقبای محبوب تر (و اغلب رایگان) مفید است.

به عنوان یک محصول با مصرف کننده ، RememBear می تواند به راحتی با مدیر رمزعبور Google و حتی Apple Keychain رقابت کند ، به خصوص که بیشتر ویژگی های مشابه را ارائه می دهد و احساس شخصی تر و طنز تری به محصول می بخشد. و اگر به دنبال برقراری یکپارچه سازی بین دستگاه های Apple ، Android و Windows هستید ، RememBear به شما امکان می دهد این کار را با هزینه 36 دلار در سال انجام دهید. با این حال ، قفل کردن ویژگی پشتیبان گیری و همگام سازی در پشت paywall ، سودمندی آن را در مقایسه با Keychain یا مدیر رمز عبور گوگل کاهش می دهد ، و برای بسیاری از مصرف کنندگان ، ممکن است سودمندی سطح آن را تقریباً به صفر برساند..

در حالی که برخی از رقبای آن ، مانند LastPass ، همان رویکرد "همگام سازی چندین دستگاه در پشت paywall" را انجام می دهند ، آنها همچنین ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند. و در مقایسه با LastPass ، که 36 دلار در سال نیز هزینه دارد و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد ، ممکن است برای یافتن مزیت رقابتی RememBear تلاش کنید.

آیا به مدیر رمزعبور نیاز دارید؟?

این روزها بدون داشتن حساب در ده ها وب سایت ، کاربری وب دشوار است. متناسب با تنبلی ، بسیاری از کاربران اینترنت و حتی اکثر متخصصان امنیتی به استفاده مجدد از همان رمزهای عبور در وب سایت های مختلف روی می آورند ، چیزی که اکثر کارشناسان امنیتی با آن موافق هستند ایده بسیار بدی است..

گزینه جایگزین برای استفاده مجدد از گذرواژه ، ایجاد رمزهای عبور مختلف برای سایتهایی است که شما استفاده می کنید و استفاده از احراز هویت دو عاملی در صورت وجود. اما با وجود گذرواژه‌های زیادی برای جابه‌جایی ، مدیران رمز عبور تقریباً به ابزاری اساسی تبدیل شده‌اند که بسیاری از آنها در حال حاضر بازار را شلوغ کرده و از شما خواسته اند که به آنها با عناوین گرانبها از حروف ، اعداد و نمادها اعتماد کنید..

از منظر ایمنی ، اکثر مدیران رمز عبور نسبتاً ایمن هستند و در واقع از بسیاری از روش های جایگزین برای مدیریت رمز عبور ایمن تر هستند. استانداردهای رمزگذاری مانع از شکستن وحشتناک رمزهای عبور مدیر شما در فضای ابری می شوند ، در حالی که بیشتر سرویس های مدیریت رمز عبور از رمزهای عبور استفاده می کنند تا هکرها دریافت اطلاعات مفید را حتی در صورت بروز هک غیرممکن سازند..

همه اینها گفتند ، پاسخی روشن یا خیر روشن نیست که آیا شما دارید نیاز مدیر رمز عبور با این حال ، مدیران رمز عبور یک مزیت ایمنی مقایسه ای برای استفاده مجدد از همان رمز عبور در تمام حساب های شما دارند ، زیرا فقط یک هک حساب برای خراب کردن شما لازم دارد. مدیران همچنین سهولت قابل توجهی در استفاده را ارائه می دهند که فشار تلاش برای به خاطر سپردن گذرواژهای چندگانه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد ، به خصوص اگر می خواهید از رمزهای ایمن تر استفاده کنید.

بهترین پیشنهاد: 42٪ در برنامه 3 ساله صرفه جویی کنید.

از RememBear بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =

Adblock
detector