بررسی کنترل والدین کودکان سالم Kaspersky

مانند Symantec [ویرایش: بک لینک به بررسی نورتون در اینجا] ، کسپرسکی یکی از ارائه دهندگان نرم افزار ضد ویروس محافظت از آنتی ویروس است که یک برنامه کنترل کامل والدین را در مجموعه محصولات امنیتی خود بسته بندی می کند..

با این حال ، به منظور این بررسی مهم است بدانید که در واقع دو برنامه نرم افزاری متفاوت وجود دارد که کسپرسکی ارائه می دهد: ویژگی های استاندارد کنترل والدین شامل مجموعه امنیتی Kaspersky Premium Security ، و یک گزینه مستقل جداگانه به نام Kaspersky Safe Kids.

Safe Kids کاملاً روی گزینه های کنترل والدین متمرکز است و از هیچکدام از دیگر آنتی ویروس ها یا قابلیت های محافظت از شبکه به عنوان مجموعه امنیتی کسپرسکی استفاده نمی کند. این امر باعث می شود اگر شما از قبل یک ارائه دهنده آنتی ویروس جداگانه داشته باشید و یک گزینه کنترل والدین مستقل بخواهید ، Safe Kids یک گزینه نرم افزاری ارزان تر اما هنوز بسیار گسترده را ارائه می دهد که می تواند خارج از اشتراک امنیتی معمولی شما باشد..

اما آیا شبکه کنترل والدین Kaspersky Safe Kids به اندازه کافی توانایی ایستادن روی دو پای خود را به عنوان یک گزینه مناسب برای نیازهای کامل فیلتر کردن اینترنت شما دارد؟ در ادامه در بررسی ما بخوانید تا بدانید!

نصب / راه اندازی

نصب Kaspersky Safe Kids یکی از ساده ترین مراحل راه اندازی ما هنوز دیده نشده است. از بارگیری تا محصولی که با بخار کامل کار می کند ، فقط باید برای نسخه دسک تاپ حدود سه کلیک انجام دهیم و در کل حدود پنج دقیقه طول می کشد (از جمله راه اندازی مجدد مورد نیاز) قبل از اینکه بتوانیم شیرجه بزنیم و دست به دست هم بزنیم..

نصب کودکان امن

به محض تنظیم برنامه دسک تاپ ، وارد داشبورد My Kaspersky شدیم که در آن همه تنظیمات و گزارش های کنترل والدین از یک مرورگر وب کنترل می شوند. در اینجا می توانید پروفایلهایی را هم برای خودتان و هم برای فرزندان خود اضافه کنید یا حذف کنید ، همچنین بر تمام فعالیتهای آنها در هر دستگاهی که Safe Kids در آن نصب شده نظارت کنید..

مراحل نصب در سیستم عامل iOS و Android هر دو نسبت به آنچه در سایر سرویس ها مشاهده کرده ایم نسبتاً استاندارد است. ذکر این نکته حاکی است که راه اندازی iOS در مقایسه با برخی گزینه های دیگر موجود در آنجا بسیار آسان است ، به این ترتیب به جای این که شما را از بین ببرد و تمام بلوک های لازم را خودتان تنظیم کنید (حذف سایر مرورگرها ، غیرفعال کردن مجوزهای برنامه و غیره) ، Safe Kids به طور خودکار ایجاد می کند. نمایه کودک جدید در دستگاه با استفاده از مجموعه ای از تنظیمات گواهینامه برای انجام کار سریع.

طراحی / تجربه کاربری

تنظیمات داشبورد بچه های ایمن

کسپرسکی بخش عمده ای از رنگ سبز خود را بر روی رنگ سفید (با رنگ قرمز در کنار آن) در قسمت کنترل والدین نرم افزار آنتی ویروس خود حفظ کرده است که به نظر من یک روش عالی برای حفظ هویت برند ضمن کمک به محصول عالی است. همان زمان.

درست از دروازه باید بگویم که از بین همه نرم افزارهای کنترل والدین که تاکنون آزمایش کرده ام ، داشبورد کسپرسکی بهترین و بهترین عملکرد چشم و عملکرد مرورگر من است. همه چیز از تعیین محدودیت زمانی دستگاههای خاص تا پیمایش از طریق نقشه ردیابی موقعیت مکانی یکپارچه ، بصری و لذت بخش بود. از داشبورد ما توانستیم به طور حاد کنترل کنیم چگونه مشخصات پروفایل هر کودک کنترل شود ، و چه اطلاعاتی را (یا نمی توان) از طریق این سرویس گزارش داد.

هر تنظیمات به وضوح برچسب خورده و به گونه ای تنظیم شده است که برای برنامه های پیشنهادی در دنیای واقعی آنها معنی دارد ، و داشبورد در هر دو بخش جداگانه (استفاده از دستگاه ، موبایل و غیره) سازماندهی می شود ، و همچنین گزینه ای برای مشاهده همه موارد مرتبط اطلاعاتی که باید با یک نگاه سریع در صفحه خلاصه اصلی بدانید.

از صفحه Summary ما توانستیم آنچه سایت هایی را بازدید کرده ایم ، از چه دستگاه هایی استفاده شده استفاده کرده و به هر اعلانی که از آخرین ورود به سیستم ظاهر شده است ، نگاهی بیندازیم. همچنین می توانیم مکان فعلی دستگاههای نصب شده با مکان یاب را پیدا کنیم ، اما بعداً در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب می کنیم.

هنگام حرکت از طریق مرکز اطلاع رسانی ، نه تنها توانستیم ببینیم چه فعالیتی ظاهر شده است و چه زمانی ، بلکه هر نتیجه پرچم دار همچنین به یک پیوند به پنجره می رسد که بهتر توضیح می دهد که چرا وب سایت خاصی مسدود شده است (یا مجاز). این مورد با جزئیات مربوط به تنظیمات پیشنهادی که باید برای آن سایت انجام دهید ، بر اساس سن فردی کودک ، که توسط کسی غیر از روانشناس کودک Bonafide P.hD که با کسپرسکی جفت شده است ، دنبال نمی شود تا به والدینی که ممکن است به کمک نیاز داشته باشند ، کمک کند..

امکانات

با عضویت حق بیمه در Kaspersky Safe Kids ، کلیه ویژگی های زیر را با اشتراک سالانه خود دریافت می کنید:

  • نظارت بر اینترنت / وب سایت
  • نظارت بر شبکه های اجتماعی (محدود به Facebook و VK)
  • مدیریت محدودیت زمانی برنامه و دستگاه
  • اگر کودک منطقه ای از پیش تعیین شده را روی نقشه بگذارد ، ردیابی مکان با اعلان ها
  • نظارت بر برنامه تلفن همراه ، وب و پیامک / تماس تلفنی (فقط برای دو مورد آندروید)
  • نظارت بر زمان واقعی و هشدارها را به تلفن خود فشار دهید

اگرچه ممکن است این لیست از نظر سطح استاندارد به نظر برسد ، اما می توان کنترل کرد این وسایل مختلف و نقاط دسترسی که واقعاً کسپرسکی را از سایر قسمتها جدا می کند ، کنترل کنید. با وجود لیست ویژگی های گسترده برای Kaspersky Safe Kids ، این نرم افزار هنوز هم می تواند راهی برای برتری در تقریباً هر محلی که در آن رقابت است پیدا کند..

تقریباً تمام ویژگی های Kaspersky Safe Kids برای دوستی بهینه از کاربر طراحی شده است و این توجه به جزئیات ، هر قدم از راه را نشان می دهد. همه موارد از نحوه ردیابی داده ها به داشبورد که در آن تنظیمات شما انجام می شود ، کاملاً ساده شده است ، بنابراین اضافه کردن یا حذف پروفایل ها و پیکربندی آنها به صورت ساده برای شما ساده است..

این همه خبر خوب نیست. به عنوان یک محصول جداگانه ، Safe Kids فاقد برخی از قابلیت های شناسایی خاص تر است که ما در سرویس اصلی امنیتی Kaspersky Premium اصلی مانند تشخیص کلید واژه یافتیم.

تشخیص کلید واژه باعث می شود تا اگر یک کلمه خاص یا مجموعه ای از کلمات در هر نقطه دستگاه نظارت شده (مرورگر اینترنت ، مشتری چت ، بازی آنلاین و غیره) تایپ شود ، کودک در حالی که والدین یک اعلان دریافت می کند ، اخطار دریافت کند. بدون افزودن این گزینه در Safe Kids ، تنظیم دقیق نحوه رفتار بلوک های کنترل والدین شما با گذشت زمان کمی دشوارتر خواهد بود.

سیار

صفحه ios safekids

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، نصب هر دو برنامه IOS و Android کمی آسانتر از سایر برنامه ها بود ، عمدتا به دلیل تنظیم کنترل برنامه برنامه های ما و اضافه کردن یک گواهینامه جدید به طور خودکار ، نه اینکه از طریق فرایند دستی که داشته ایم. برای استفاده برای سایر برنامه های موجود در فضا.

iOS مجدداً مطابق معمول ، آنچه را که می تواند کنترل کند محدود است ، هر چند مرورگر وب مانیتور شده و نرم افزار ردیابی موقعیت مکانی در طول عملکرد عملکرد بی نقص خود کار می کنند.

و دوباره ، اندروید در بخش سفارشی سازی در صدر قرار دارد. در دستگاه Android شما مجاز به کنترل نه تنها برنامه هایی که می توانید نصب کنید و چه وب سایت هایی را می توانید در مرورگر اصلی Chrome مشاهده کنید ، بلکه می توانید بر تمام پیام های متنی آنها (ورودی و خروجی) ، گزارش تماس آنها و آنها نظارت کنید. محل در همان زمان.

به گفته این ، اکنون می توانید فقط یک لیست مخاطب مسدود شده را در Android مدیریت کنید ، نه اینکه بتوانید محتوای پیام ها را بخوانید. این بدان معناست که اگر فرزند شما متن یا تماس از شماره ناشناخته دریافت کند ، با اطلاعات مخاطب پینگ دریافت خواهید کرد ، یا مکاتبات بسته به نوع تنظیمات شخصی شما برای رسیدگی به آن مسدود خواهد شد..

کارایی

از میان نرم افزار کنترل والدین که ما آزمایش کرده ایم ، Kaspersky Safe Kids یکی از بهترین امتیازات عملکردی را تا به امروز به وجود آورد. هر سایتی که ما سعی کردیم از طریق آن استفاده کنیم بسته به نمایه ای که سعی در دسترسی به آنها داشتیم (کودک خردسال یا نوجوان در این مورد تست) مسدود شده یا به طور مناسب هشدار داده شد ، و یک اعلان بلافاصله در هر دو ایمیل و دستگاه نظارت پیوست نمایش داده می شود ( آیفون 7).

برای تغییر نحوه استفاده از سایتها یا محتوا به طور بالقوه مضر ، می توانید لیستی از دسته بندی های کلی از جمله گزینه هایی مانند "الکل" ، "برهنگی" و غیره را انتخاب کنید. هر دسته دارای سه نوع کنترل کننده است: Block، Warn یا مجاز..

دسته های تشخیص بچه های ایمن

اما عملکرد ابزارهای نظارتی فقط نیمی از معادله بود. عملکرد داشبورد به همراه سهولت در استفاده بیش از پیش ، بیشتر از آن چیزی است که به کسپرسکی کمک می کند تا جایگاه خود را به عنوان یکی از گزینه های برتر نرم افزار کنترل والدین در دسترس قرار دهد..

بگویید می خواهید میزان زمانی را که کودک شما می تواند به یک برنامه خاص در رایانه خود دسترسی داشته باشد کنترل کنید - به سادگی از نوار لغزنده استفاده کنید تا بتوانید روزانه چه مدت از آن استفاده کنید..

معیارهای عملکرد بچه های ایمن

گزارش ویژگی ها؟ کودکان و نوجوانان ایمن آن را به صورت پشته است. از زمان دقیق کودکی که برای یک برنامه صرف کرده است ، به لیست مفصلی از وب سایت هایی که بازدید کرده اند ، پست های فیس بوک خود را ایجاد کرده اند یا افرادی که آنها را تایپ کرده اند ، هر آخرین سوابق اطلاعات را می توان از طریق داشبورد.

هنگام تلاش برای نگه داشتن بچه هایمان در یک مکان خاص از طریق بخش "کودک من کجاست؟" کودکان ایمن ، بلافاصله متن آنها را نوشتیم (به عنوان خوانده شده: من را با تلفن من در طبقه پایین) ، از پیش تعیین شده خارج شدیم. منطقه ی امن.

هر بخش از پازل کودکان و نوجوانان Safe Kids به شکلی متناسب است که فقط باعث می شود کل برنامه از آن لذت ببرید ، و هیچ گونه مثبت کاذب و یا تهدیدهای کشف نشده در طول دوره تست ما ظاهر نمی شود ، تنها کسی است که می تواند 100٪ دقت را در این زمینه حفظ کند هر برنامه ای که تاکنون امتحان کرده ایم.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری کسپرسکی در یک بسته بندی بسیار آسان است و بسیار مفید است ، این نژاد نادر این روزها. این شرکت سه گزینه مخاطب را ارائه می دهد: ایمیل ، چت زنده و تلفن خارج. ما به منظور این بررسی گزینه پشتیبانی از تلفن را انتخاب کردیم که هفت روز در هفته از ساعت 7 صبح تا 11 صبح EST موجود است. از تماس گرفتن با اتصال به نماینده پشتیبانی ، در مجموع حدوداً سه دقیقه صبر کردم که هیچکدام از آنها در انتظار نبود.

با استفاده از این تست ، من در واقع برای استفاده از پشتیبانی مشتری برای یک شماره واقعی که در مورد پیکربندی محصول در ویندوز داشتم ، نیاز داشتم. در طول تماس من ، این نماینده چندین راه حل متفاوت را با من طی کرد (گزینه سوم این ترفند را انجام داد) ، و پس از آن آنها مطمئناً با یک ایمیل کامل پیگیری می کردند که همه چیزهایی را که باید در صورت اجرای مشکل دوباره انجام دهم ، شرح می داد..

آخرین ویژگی ای که در اینجا ذکر شده است شامل نمادهای کوچک "؟" است که با هر تنظیمات در داشبورد کسپرسکی مرز می شوند. در حالی که این نوع پیوندها که در کنار تنظیمات محدودیت قرار دارند ، معمولاً فقط شما را به صفحه سؤالات متداول در مورد سوالات متداول سوق می دهند ، اما کسپرسکی تا آنجا پیش می رود که شامل یک لیست کامل از مشاوره در مورد چگونگی برخورد با آن نوع محتوا با خود است. کودک.

بچه های امن پشتیبانی مشتری faq

این توصیه حتی براساس سن سن شکسته شده است ، از جمله چندین عبارت مفید یا مبتدیان مکالمه که والدین می توانند از آنها استفاده کنند برای توضیح اینکه چرا در سن خود نمی توانند آن نوع محتوا را ببینند.

این نوع از لمس های فوق و فراتر از آن است که به ارتقاء تجربه بچه های امن کسپرسکی از فقط یک برنامه دیگر به یک نرم افزار کمک می کند تا واقعاً به شما کمک کند عادتهای خوب مرور را به طور روزانه در زندگی خانواده خود ادغام کنید.

قیمت گذاری

همانطور که در مقدمه ذکر کردیم ، دو گزینه کنترل والدین مختلف وجود دارد که کسپرسکی ارائه می دهد ، هر یک برنامه قیمت گذاری فردی خود را دارند..

کنترل والدین Kaspersky فقط بخشی از آنتی ویروس کامل محافظت از آنتی ویروس Kaspersky می باشد ، بدین معنی که شما نمی توانید یک سرویس را بدون عضویت در کل بسته استفاده کنید. خوشبختانه ، کسپرسکی آزمایشی 30 روزه بدون خطر را برای همه محصولات خود ارائه می دهد ، که می توانید برای ارزیابی اینکه آیا این نرم افزار مناسب شما و نیازهای شما است استفاده کنید.

به عنوان یک محصول کامل ، آن گزینه کنترل والدین (با بقیه گزینه های محافظت از کسپرسکی شامل) شما را برای اشتراک یک ساله 59.99 دلار پس می دهد..

مدل قیمت گذاری بچه های ایمن

از سوی دیگر ، Kaspersky Safe Kids یک گزینه به مراتب ارزان تر و انعطاف پذیر است اگر تمام آنچه شما به دنبال آن هستید کنترل والدین باشد و چیز دیگری نیست. همانطور که در مورد کسپرسکی پریمیوم نیز وجود داشت ، شما یک آزمایش 30 روزه را برای غوطه ور کردن انگشتان پا در آب دریافت می کنید تا ببینید آیا این سرویس برای شما مناسب است یا خیر ، با این وجود برخی از ویژگی های اصلی تر در پشت پولی گیر می افتند تا اینکه گلوله را گاز بگیرید. و برای یک اشتراک سالانه بروید. به طور خاص ، شما فقط قادر خواهید بود وب سایتهایی که بازدید می کنید ، برنامه هایی که از آنها استفاده می کنند و میزان زمانی که هر روز با آنها دارید را رصد کنید.

برای افزودن ویژگی های دیگر مانند نظارت بر شبکه های اجتماعی ، ردیابی موقعیت مکانی ، و اعلان های در زمان واقعی ، این طرح فقط با 14.99 دلار در سال اجرا می شود ، و تعداد نامحدودی از پروفایل ها و دستگاه های تحت یک عضویت را در بر می گیرد. در مقایسه با برخی از گزینه های دیگر که تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم ، این قیمت باعث می شود Kaspersky Kid Safe یکی از بهترین ارزش ها در نرم افزار کنترل والدین برای سال 2017 باشد!

نتیجه

مجموعه کنترل والدین Kaspersky Safe Kids اقدامات زیادی برای آن انجام می شود: تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است ، در تست های عملکردی دارای 100٪ رتبه بندی دقیق است و به عنوان یکی از ارزان ترین اشتراک هایی که می توانید در 12 ماه دریافت کنید ، قیمت دارد. اساس.

مطمئناً ممکن است تشخیص کلمه کلیدی از دست رفته باشد و بعضی اوقات توصیه های اضافه شده در صفحه تنظیمات تنظیمات می توانند کمی… موعظه کنند… اما به غیر از شکایات جزئی که شکایت ناچیز دارد ، یافتن هرچه این نرم افزار اشتباه باشد بسیار دشوار است..

کسپرسکی موفق شده است برای هر والدینی که بچه هایی در خانه دارند که به نظارت بر اینترنت نیاز دارند ، Safe Kids را از همه در یک قیمت قیمتی که بانک را خراب نمی کند گزینه ضروری برای کودکان قرار دهد. اگر در مورد اینکه آیا گزینه کنترل والدین شخص ثالث برای شما یا خانواده مناسب است یا نه ، در حصار هستید. بیشتر نگاه نکنید ، زیرا Kaspersky Safe Kids به دلیل داشتن کمی بیشتر در قسمت پشتی ، آن را پوشانده است تا از پس آن برآید.

به کودکان ایمن کاسپرسکی مراجعه کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector