بررسی کنترل والدین Mobicip

با این حال شما آن را تلفظ می کنید ، Mobicip (moh-bee-kip؟ mobee-sip؟) یکی از جدیدترین شرکتهایی است که بی سر و صدا در فضای کنترل والدین فرو می رود ، مجموعه ای از برنامه های کاربردی را ارائه می دهد که می تواند چشم مراقب بچه های شما را در مرور عادات مرور داشته باشد. فقط در مورد هر وسیله ای که می توانید به آن فکر کنید.

با هر دو مدل اشتراک رایگان و با هزینه پرداخت برای ارائه به والدین ، ​​Mobicip یکی از گزینه های انعطاف پذیر و در عین حال قدرتمند در خارج از کشور برای خانواده هایی است که باید توجه بیشتری به نحوه رفتار فرزندانشان بصورت آنلاین داشته باشند. اما هیچ چیز خوبی به صورت رایگان نمی آید ... درست است?

در بررسی مجموعه کنترل والدین Mobicip ما مطالعه کنید تا دریابید که آیا این نرم افزار تا چه اندازه تست است یا خیر!

نصب / راه اندازی

بدست آوردن اشتراك ما در خدمات سالانه Mobicip ، نمی توانست ساده تر باشد ، با حدود سه کلیک بین صفحه اول آنها و اولین عضویت من.

دریافت راه اندازی Mobicip در دستگاه هایی که می خواستیم از آنها استفاده کنیم یک فرآیند نسبتاً ساده بود که یک نصب کننده در ویندوز از بلند کردن سنگین روی رایانه / دسک تاپ برخوردار بود ، در حالی که یک بارگیری سریع برنامه در iOS و Android باعث شد که ما در قسمت موبایل همه موارد را اجرا کنیم. هر کدام چند دقیقه یا کمتر.

برای افزودن یک دستگاه جدید در زیر چتر محافظتی که با اشتراك Mob Mob خود دریافت می کنید ، باید نرم افزاری را بر روی دستگاه مورد نظر برای نظارت و نصب به حساب خود بصورت آنلاین نصب کنید. پس از ورود به سیستم ، در داشبورد اصلی قرار خواهید گرفت که شامل همه چیزهایی است که برای تنظیم خانواده خود با سیستم جدید نیاز دارید.

از اینجا ما مجبور شدیم برای هر یک از افرادی که می خواهیم مانیتور کنیم ، پروفایل های فیلتر را ایجاد کنیم ، همچنین آن پروفایل ها را با دستگاه هایی که بچه ها از آنها استفاده می کردند ، ارتباط دهیم. هنگامی که یک نمایه فیلتر را ایجاد می کنید ، باید چهار گزینه بلوک سهام را انتخاب کنید: بالغ ، متوسط ​​، دقیق و مانیتور.

فرآیند نصب mob Mob

سه مورد اول نیز مانند سایر نرم افزارهای کنترل والدین کار می کنند ، و Mature را درست در محدوده 16+ قرار می دهند ، برای بچه های 8-15 متوسط ​​و برای هر کسی که زیر آن باشد سختگیر هستند. گزینه دیگر ، Monitor ، است که به پروفایل دسترسی کامل به هر بخشی از وب را با caveat می دهد که صرفنظر از اینکه در آن کجا می روند ، تمام فعالیت آنها تحت نظارت خواهد بود..

چیزی که من می خواهم در این بخش به آن توجه داشته باشم ، تعداد دستگاههای کاملاً سازگار است که Mobicip با آنها سازگار است ، از جمله: Windows، iOS، Mac OS، Android، Chromebook، Nook و حتی Kindle Fire. این مهم است زیرا اغلب بچه های خانه همیشه کسانی نیستند که دارای خونریزی ترین دستگاه هستند. پوشش گزینه های کمتر شناخته شده مانند Chromebooks و Kindles ، راه حل مناسبی برای هرکسی است که قبل از فارغ التحصیلی در آیفون یا چیزهای مشابه ، برای هر کسی که فرزند خود را خریداری کرد ، یک دستگاه ضرب و شتم بودجه داشت..

طراحی و تجربه کاربر

مانند اکثر مجموعه های مدرن کنترل والدین ، ​​هر کاری که در Mobicip انجام دهید تا فعالیت آنلاین فرزندانتان را مدیریت کنید ، در مرورگر انتخاب شما بصورت آنلاین اتفاق می افتد. از داشبورد آنلاین Mobicip می توانید پروفایل هایی را برای هر یک از فرزندان خانواده خود ایجاد کنید ، آنچه را که می توانند ببینید ، مدیریت کنید و هر رویداد آنلاین جدیدی را که در طول روزشان ظاهر شده است ردیابی کنید.

تجربه کاربر موبایل

Mobicip همچنین یک برنامه جداگانه تلفن همراه را از نرم افزار اصلی محافظت ، موسوم به "Mobicip Monitor" ارائه می دهد ، که به عنوان یک پنجره تلفن همراه در تمام فعالیت های فرزندان شما عمل می کند.

چیدمان و زیبایی کلی طراحی هر دو برنامه مرورگر وب و ارائه تلفن همراه برای چشم بسیار دلپذیر است و در حالی که در حال جستجو هستید از طریق تنظیمات یا ایجاد مجموعه جدیدی از قوانین برای دستگاه دیگری در خانه ، منطقی است..

همه چیز روان و آسان قابل فهم بود. برای هر مشکلی که من به آن فکر نکردم ممکن است باعث شود که سرم را خراش دهم (که تعداد بسیار کمی از آنها وجود داشت) ، Mobicip مطمئن شد که یک نماد کوچک "؟" را در کنار هر تنظیمات که به صفحه سؤالات متداول مرتبط است توضیح دهد که همه چیز را کنترل می کند.

برنامه موبایل در iOS مخصوصاً طراحی شده است. برای گرفتن سریع نگاه کردن به هرگونه سابقه اینترنت در دستگاه های مانیتور بسیار عالی بود و همچنین چشم اندازی گسترده به تمام پرچم هایی که در آن روز ، هفته یا ماه پرتاب شده بودند ، می داد. اگر برنامه Mobicip Monitor روی دستگاه تلفن همراه شما نصب شود ، والدین بلافاصله اعلان هایی راجع به فرزندانشان دریافت می کنند. این اعلان ها یا به تلفن ارسال می شوند یا حتی مستقیماً به Apple Watch شما ارسال می شوند.

امکانات

مجموعه کنترل والدین Mobicip دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است ، اگرچه برخی از آنها فقط از طریق اشتراک حق بیمه در دسترس هستند (اطلاعات بیشتر درباره بخش قیمت گذاری زیر).

با یک اشتراک حق بیمه پایه اولیه ، شما امکان نظارت همزمان تا پنج دستگاه را به طور همزمان دریافت می کنید که هر یک می توانند تعداد نامحدودی از پروفایل های موجود را داشته باشند. می گویند شما فقط پنج خانه در خانه خود دارید (به عنوان مثال دو تلفن ، دو کامپیوتر رومیزی / لپ تاپ و یک تبلت) ، به دلیل کارکرد سیستم پروفایل ، قادر خواهید بود از هر یک از فرزندان خود محافظت کنید..

دسته فیلتر

هر دستگاه را می توان برای فعالیت وب از داشبورد اصلی کنترل کرد ، که تعدادی از پارامترهای فیلترشویی از پیش تعیین شده مختلف را که در قطعات مشابه نرم افزار ایجاد شده اند ، مورد توجه قرار می دهد. اینها گزینه هایی مانند "پورنوگرافی" یا "الکل" است ، اما تقریباً به هر موضوعی که می توانید از آنجا فکر کنید گسترش یافته است..

اگر می خواهید از این ویژگی خاص تری داشته باشید ، می توانید دامنه ها یا کلمات کلیدی را در مسدود کننده وارد کنید که از نمایش هر محتوی حاوی آن کلمات در دستگاه های محافظت شده جلوگیری می کند.

برنامه زمانبندی هم برای نسخه دسک تاپ برنامه و هم برای نسخه موبایل در دسترس است ، اگرچه والدین باید توجه داشته باشند که این امر فقط رفتار واقعی مرور وب را در Android و iOS کنترل می کند ، نه پیام رسانی یا استفاده از برنامه های دیگر..

با توجه به اینکه Norton Family دارای گزینه ای برای قفل کردن سیگنال اینترنت در هنگام بروزرسانی تایمر به طور کامل به دستگاه است (حداقل در مورد Android) ، ما دوست داریم نوعی گزینه مشابه را در اینجا مشاهده کنیم.

سیار

با این نکته نباید تعجب آور باشد که تجربه ای که ما با برنامه های موبایل Mobicip از iOS گرفته تا اندروید داشتیم ، دو تجربه بسیار متفاوت بود. طبق معمول ، تنها سطح کنترل واقعی که از دستگاه iOS دریافت می کنید (iPhone ، iPad و غیره) غیرفعال کردن مرورگر بومی (Safari) و همچنین حذف هرگونه مرورگر شخص ثالث است بنابراین مرورگر Mobicip فقط یکی باقی مانده است. در حالی که در حال مرور مرورگر Mobicip در iOS هستید ، تمام فعالیتهای کودک همچنان مطابق آنچه در یک دستگاه Windows یا Mac انجام می شود ، کنترل می شوند.

و یک بار دیگر ، طبق معمول ، گزینه های سفارشی سازی در سمت Android از موارد بسیار گسترده تر بود و امکان کنترل سطح قابل توجهی بالاتری نسبت به آنچه در iOS می دیدیم فراهم شده است. در اینجا نه تنها شما توانستید از مرورگر Mobicip برای نظارت بر فعالیت وب خود استفاده کنید ، بلکه می توانید ببینید که چه برنامه هایی را نصب می کنند ، چه مدت در هر برنامه معینی خرج می کنند و همچنین رتبه بندی و بررسی آن برنامه را در فروشگاه برنامه ها مشاهده می کنید..

موبایل انتظار

نسخه iOS اپلیکیشن Mobicip از برنامه های رقابتی مانند Norton Family Protection برخوردار است. برخلاف اینها ، Mobicip می تواند سرویس App Monitor را نیز در iOS اجرا کند تا زمانی که مراحل تنظیمات اضافی لازم برای کار را طی می کنید (آنها در اینجا دارای یک آموزش مفید در مورد این ویژگی هستند). این کار به طور خودکار هر زمان که کودک شما سعی در افزودن ، تغییر و یا حذف برنامه های دستگاه نظارت شده داشته باشد ، به عنوان مثال حذف مرورگر تلفن همراه در iOS برای امتحان کردن و یافتن راه دیگری در مورد بلوک های اجرا شده خود ، به روز می شود..

کارایی

در مقایسه با خانواده نورتون ، فیلتر اینترنت پویا مبتنی بر ابر که در پشت صحنه در Mobicip کار می کند ، بسیار بهتر از این بود که وقتی هوشمندانه تشخیص می داد چه نوع محتوا برای دیدن خوب است ، و کدام ها نبودند. Mobicip می گوید سیستم آنها با اسکن فعال کردن محتوای هر صفحه ای که بازدید می شوند به جای تکیه بر بانک اطلاعاتی با حجم بقیه کار می کنند ، که هم روند مسدود کردن را سرعت می بخشد و هم باعث می شود در همان زمان منابع سیستم شما راحت تر شود. هیچ یک از سایتهای معمولی که برای امتحان کردن و براندازی مسدود کننده استفاده می کنیم نتوانستند از بین بروند و حتی بسیاری از عبارات جستجوی مبهم را که می توانیم پیدا کنیم نیز مسدود کرد..

تا کنون Mobicip خود را به عنوان معیار اثبات شده توسط سایر شرکتهای نرم افزاری فیلتر اینترنت متقاعد کرده است ... با این حال این بدان معنی نیست که کاملاً بدون تقصیر نبوده است.

آمار عملکرد mob Mob

نتیجه جالب ما هنگام مشاهده وب سایت واقعی Mobicip (صفحه سؤالات متداول در مورد مدیریت دستگاه ، به طور خاص) ، این صفحه تحت عنوان "الکل و اعتیاد" مسدود شده است. حال این ممکن است عمدی باشد به عنوان روشی برای جلوگیری از این که بچه ها بتوانند نحوه غیرفعال کردن بلوک های خود یا دسترسی به حساب والدین خود را بدون اجازه آنها در سایت Mobicip ، مطالعه کنند ، با این حال اکنون به نظر می رسد فقط از یک طرف ناامید کننده هستند. از الگوریتم فیلتر که به یک تصادف جالب توجه تبدیل شده است.

به گفته این ، اگر سایت های گیج کننده ای وجود داشته باشد ، مانند نورتون و کسپرسکی ، Mobicip یک سیستم گزارش داخلی ارائه می کند که کودک می تواند هر زمان که مسدود شود ، به یک صفحه دسترسی درخواست کند. این کار به صورت یک ایمیل یا یک اعلان پاپ آپ بر روی تلفن شما ظاهر می شود (اگر قبلاً Mob Monitor Monitor نصب کرده باشید) ، و پاک کردن دسترسی به آسانی با فشار دادن یک دکمه منفرد است تا بتوانید آنها را باز کنید..

پشتیبانی مشتری

Mobicip فقط یک گزینه مخاطب را ارائه می دهد تا هنگام بروز مشکل از تکنسین خود برخوردار شوید ، و این از طریق ایمیل است. بعد از ارسال ایمیل به سایت شرکت ، آنها حدود 12 ساعت طول کشید تا به ما برگردند ، که در دنیای پشتیبانی خیلی بد نیست.

پاسخی که از طرف نمایندگانی که با آنها در تماس بودیم بسیار دقیق و کاملاً نوشته شده بود ، بدیهی است که توسط شخصی در شرکت و نه یک مرکز تماس شخص ثالث نوشته شده است. آنها نه تنها راه حل كامل برای مشكل پیشنهادی ما ارائه دادند ، بلكه آنها چندین گزینه جایگزین را نیز امتحان كردند در صورت رفع اولین كار نمی كردند.

قیمت گذاری

مدل قیمت گذاری موبایل

Mobicip چندین سبک مختلف در ارائه خدمات مختلف خود ارائه می دهد که همه آنها برای تهیه انواع مختلف مصرف کننده طراحی شده اند. اولین مورد ، برنامه رایگان است که شامل گزینه مسدود کردن محتوا بر اساس فیلترهای از پیش تعریف شده ، نصب برنامه مرورگر ایمن بر روی موبایل و محافظت از مرورگر در دسک تاپ است..

بسته به تعداد دستگاه هایی که می خواهید از آنها محافظت کنید ، طرح حق بیمه قیمت گذاری شده است. قیمت گذاری برای این طرح از 39.99 دلار در سال برای پنج دستگاه ، 79.98 دلار برای 10 ، 119.97 دلار برای 15 و 159.96 دلار برای 20.

این طرح حق بیمه همچنین شامل ابزارهای مدیریت آنلاین ، ابزار مدیریت Mob Mob Mobile ، نظارت بر برنامه در iOS و Android ، گزارشات مرور تاریخ ، محدودیت زمانی است که می تواند در هر دستگاه ، حالت پاسخگویی و پشتیبانی BYOD برای مشتریهای بزرگتر اعمال شود (10 دستگاه +).

آخرین برنامه طرح ، که برای مدارس بزرگتر یا مؤسسات ساخته شده است که قیمت های سفارشی برای محافظت از شبکه خود را بسته به اندازه یا کوچک بودن آن ، هزینه های سفارشی دریافت می کنند..

متأسفانه در حال حاضر به نظر نمی رسد که Mobicip قصد دارد برنامه های ماهانه ای را ارائه دهد ، بنابراین اگر قصد دارید اشتراک حق بیمه را افزایش دهید ، فقط مطمئن باشید این انتخابی است که می خواهید برای آینده بچرخید. 12 ماه یا بیشتر.

نتیجه

Mobicip یک راه عالی برای والدین است تا هنگام مرور آنلاین ، فرزندان خود را تحت نظر داشته باشند ، هم با یک گزینه رایگان و هم با هزینه پولی که بسیاری از همان مزایایی را که شما از ارائه دهندگان برتر وب دریافت می کنید ، ارائه می دهد..

اگرچه مدل اشتراکی پرداختی آنها ارزانترین راه حل موجود در آنجا با 39.99 دلار در سال نیست ، تا زمانی که با مضامین محدودیت از پیش تعیین شده خوب نباشید ، هنوز می توانید از نسخه رایگان استفاده کنید و تقریباً در مورد همه مواردی که نسخه پرداخت شده انجام می دهد ، صرفه جویی کنید برای چند منبع اضافی مانند قابلیت نظارت بر موبایل. به این روش کشف ستاره پویا مبتنی بر ابر ستاره ای اضافه کنید و دستور موفقیت را بدست آورده اید.

اگر ما مجبور به مقصر بودن هرگونه مشکلی هستیم ، این مقدار کمی از کنترل واقعی شما بر نحوه تعریف گروه های نظارت و همچنین عدم وجود ویژگی های محافظت در شبکه های اجتماعی است ، اما گذشته از این شکایات کوچک ، این شرکت هنوز هم مدیریت کرده است یکی از بهترین مجموعه های کنترل والدین را در بازار امروز قرار دهید.

از Mobicip بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 32

Adblock
detector