بررسی کنترل والدین خانواده برتر نورتون

تقریباً تا زمانی که شبکه های خانگی وجود داشته باشد ، Symantec و مجموعه آنتی ویروس پرچمداران آنها Norton برای محافظت از آنها در آنجا بوده اند. من در کودکی ، من واقعاً در خیابان از ساختمان Symantec بزرگ شده ام و بخش خوبی از دوران کودکی خود را با استفاده از گاراژ پارکینگ زیرزمینی عظیم آنها به عنوان نوعی مسیر بالگرد چرخشی گذراندم ، بنابراین ممکن است هنگام مراجعه به شرکت کمی مغرضانه باشم. نقش در آگاهی جمعی.

نکته این است که Symantec یک اصلی در جهان امنیت است ، پیشگام در ده ها جبهه ، به همین دلیل نباید جای تعجب داشت که بسته نرم افزاری فیلترینگ اینترنت آنها ، موسوم به "خانواده نورتون" با همان استاندارد طلایی حفظ می شود. بسیاری از محصولات دیگر.

اما آیا این سرویس واقعاً تمام ریزه کاری های مورد نیاز خود را دارد تا بچه های شما را از دیدن همه چیز اینترنت در فروشگاه باز دارد؟ برای اطلاع از این موضوع در بررسی کنترل والدین Norton Family Premier ما کلیک کنید!

مبلغ خواندن: خانواده نورتون را به مدت 30 روز بطور رایگان امتحان کنید

نصب / راه اندازی

Symantec بسیاری از موانع موجود در فرآیند نصب را که برای نگه داشتن نسخه های قدیمی تر سرویس ضد ویروس آنها وجود دارد ، ساده کرده است ، مانند تمرین حمله سریع فورا کاربر با یک لایه از تنظیمات بسیار خاص برای پیکربندی در نیمه راه از طریق اولین گزینه..

اکنون بسته به اینکه آیا شما تصمیم دارید سرویس را به صورت رایگان امتحان کنید یا در عوض برای اشتراک کامل ثبت نام کنید ، روند تنظیم حساب کاربری و آنلاین خود با شبکه خانواده نسبتاً ساده است..

نصب نورتون

برنامه نصب کننده واقعی برای Norton Family در ویندوز 10 به همان اندازه ساده و قابل قبول است ، که من در هر نرم افزاری که روی دستگاه خود بارگذاری می کنم ، قدردانی می کنم. متأسفانه ، Symantec نتوانسته است از هر چین و چروک آهنین بخورد ، و ما با مشکلاتی روبرو شدیم که دستگاه ویندوز 10 بتواند با نسخه پایه Norton Family پس از نصب رفتار کند..

این کار از وقتی شروع شد که تصمیم گرفتیم کودک آزمایشگر خود را به مخلوط "لیلی" اضافه کنیم. هنگامی که نمایه لیلی را تأسیس کردیم ، با نماد تصویر کامل شد ، وقت آن بود که هر دستگاهی را به نمایه اضافه کنیم که ظاهراً به او دسترسی داشته باشد. این شامل یک رایانه شخصی ویندوز ، آیفون 7 و رایانه لوحی Nexus Android 7 (به ترتیب Windows ، iOS 10.3.2 و Android Lollipop 5.5.1 است).

برای شروع ردیابی لیلی در رایانه شخصی ، ما قرار بود از منوی "افزودن دستگاه" وب سایت ، یک فایل قابل اجرا را بارگیری کنیم ، که در ابتدا به نظر می رسید که فقط پس از خروج از پنجره مرورگر ، پس از راه اندازی ، افزونه Chrome را نصب کرده است..

فرمت کروم نورتون

هنگامی که ما به صفحه اصلی که برای اضافه کردن دسک تاپ ویندوز 10 استفاده می کردیم برگشتیم ، آن را به راحتی بارگیری مجدد کرد و مجدداً فرایند را شروع کرد.

همانطور که در مورد هر گونه تلاش عیب یابی نیز وجود دارد ، اولین پاسخ من راه اندازی مجدد رایانه شخصی من بود تا ببینم آیا چیزی تغییر کرده است یا خیر. مطمئناً ، به محض اینکه رایانه رومیزی بارگیری مجدد شد ، نصب کننده خانواده Norton دوباره بالا آمد و به من خبر داد که این روند به پایان رسیده است.

نمادی برای برنامه در نوار گرم من ظاهر شد ، که من بعد از کلیک راست کلیک کردم و گزینه را از یک فهرست کوچک انتخاب کردم ، وارد داشبورد مبتنی بر وب Norton Family شدم..

طراحی / تجربه کاربری

تنظیم پروفایل خانواده نورتون

تمامیت شبکه Norton Family از داشبورد خانواده.norton.com کنترل می شود ، و درست از خفاش بدیهی است که Symantec وقت و سرمایه گذاری زیادی را برای ساختن صفحه کنترل خانواده خود تا حد ممکن براق و بصری انجام داده است ، در حالی که هنوز حفظ لمس های شخصی کوچک مانند آواتارهای آیکون برای نشان دادن هر کودک در خانواده.

این امر نه تنها پیکربندی تنظیمات را برای کاربر مناسب و بدون درهم آمیختن آسان تر می کند ، بلکه به عنوان یادآوری کوچکی است که چرا در ابتدا پرداخت اشتراک را پرداخت می کنید: برای محافظت از فرزندانتان. همه چیز از داشبورد اصلی گرفته تا ابزار پیکربندی House Rules (یک ظروف سرباز یا مسافر غول پیکر مبتنی بر متن در سایر برنامه ها) بسیار جالب به نظر می رسد و با عناصر طراحی نرم افزار مدرن مانند چند برنامه دیگر در این دسته متناسب است..

طراحی مجموعه قوانین خانواده نورتون

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، حتی می توانید آرم های سایت های ویدئویی خاص را مشاهده کنید که برای کاربران خاص مسدود شده است ، فقط یک لمس کوچک دیگر که باعث می شود والدین با مهارت کمتری از آنجا استفاده کنند و بدانند چه چیزی تحت نظارت است. برای چه مدت.

در ادامه این حرکت برای تلاش و کمک به والدین فناوری ترس از حداکثر استفاده از این نرم افزار ، هر تنظیماتی که می توانید با آن تنظیم کنید و منویی که می توانید با آن اشتباه بگیرید ، پیوند "راهنما" خاص خود را دارد. این مرورگرها را به صفحه مربوط به سوالات متداول باز می کند که کاربران باید درک کنند که چه کاری انجام می دهند.

امکانات

ما به عنوان یکی از گزینه های گران قیمت در فضای کنترل والدین ، ​​امیدوار بودیم که لیست ویژگی های مجموعه نرم افزار Norton Family با قیمت بالاتر آن مطابقت داشته باشد. سیمانتک برای ما خوشبختانه ناامید نشد.

Symantec آنچه را که این شرکت "قوانین خانه" می نامد در نرم افزار نظارت خود پیاده سازی می کند ، کنترل آنچه کودک می تواند یا نمی تواند انجام دهد در حالی که آنها از دستگاهی استفاده می کنند که تحت کنترل شبکه خانواده است. برای هر جنبه از تجربه آنلاین خود را که می خواهید ردیابی کنید ، مجموعه ای از قوانین خانه وجود دارد که کنترل می کند چه اطلاعاتی به شما راه می دهد و چه چیزی در عوض در مجله خصوصی آنها باقی می ماند..

پیکربندی مجموعه قوانین نورتون

این سطح شخصی سازی در واقع به تجربه در اینجا می افزاید ، زیرا به شما امکان می دهد مرزهای سالم را برای فرزندان خود به صورت آنلاین تنظیم کنید بدون اینکه کاملا آزادی آنها را از بین ببرید. توانایی ایجاد تعادل در اینجا با کودکان در هر سنی خوب است ، اما به ویژه برای نوجوانانی که در وهله اول نیاز به داشتن مقدار کمی وفاداری دارند مورد توجه است تا به والدین خود نشان دهند که در طول سالهای شکل گیری نوجوانی قابل اعتماد هستند.

یکی دیگر از ویژگی های مفید برای نرم کردن ضربه برای بچه هایی که فعالیت خود را تحت نظر دارند ، امکان مشاهده تاریخچه وب به صورت دسته بندی به جای همه چیز در یک بار بود. اینها معیارهای از پیش تعیین شده ای هستند که از metadata یک سایت و تجزیه و تحلیل محتوا به منظور جدا کردن گندم از کلبه استفاده می کنند. با بچه هایی که روزانه نه ساعت به سمت بالا می نشینند و پشت صفحه های خود می گردند ، اگر اطلاعات لازم را برای پیمایش در آن ندارید ، اطلاعات کاملی وجود دارد..

مجموعه دسته نورتون

اینها به ژانرهای گسترده ای از قبیل "خرید" ، "حمل و نقل اینترنتی" ، "برهنگی" یا حتی گزینه های مبهم تر مانند "Plagiarism" یا "Military" تقسیم می شوند ، اما همه آنها به شما کمک می کنند تا به طور کلی مراقب چه نوع مطالب خود باشید. کودک در هفت روز ، دو هفته یا یک ماه به طور همزمان تقسیم می شود.

دو گزینه دیگر ، نظارت بر شبکه اجتماعی و نظارت تصویری ، به شما امکان می دهد تبلت هایی را که کودک شما در شبکه هایی مانند فیس بوک یا اینستاگرام به دنبالش است ، نگه دارید ، در حالی که نظارت تصویری چشم به پورتال های اصلی جریان مانند YouTube ، Hulu و Netflix برای هر محتوایی که برای دامنه سنی آنها مناسب نیست.

جدول زمانی یوتیوب نورتون

آخرین مورد ، یک گنجاندن کوچک است که من خیلی دوست داشتم ، یک ویژگی "قفل خاموش" است که اگر کودک شما کاری انجام داده است که لیاقت یک صفحه بدون صفحه را داشته باشد ، می توانید از آن استفاده کنید تا دسترسی به دستگاه را به طور کامل خاموش کنید. پس از خاموش کردن تعویض دستگاه ، قفل دستگاه باز خواهد شد ، اما خوب است بدانید نوعی "گزینه هسته ای" وجود دارد که می توانید در صورت نیاز ، فوراً بتوانید دسترسی به آنها را از طریق صفحه غیرفعال کنید..

توجه: گزینه قفل کردن در حال حاضر در دستگاه های iOS موجود نیست.

سیار

در iOS ما همان داستان را به عنوان بسیاری از برنامه های کنترل والدین دیگر روی سیستم عامل مشاهده می کنیم ، جایی که تنها کنترل واقعی شما در مورد نحوه عملکرد دستگاه غیرفعال کردن بسیاری از عملکردهای اصلی دستگاه از طریق منطقه محدودیت ها از فهرست تنظیمات است. . این امر مستلزم پیکربندی چندین قسمت مختلف از تلفن در حالی که همه چیز را در پشت کد قرار دارد ، پس از آن تنها جنبه تلفنی که در واقع محافظت می شود ، مرورگر وب است که توسط برنامه نورتون ارائه شده است..

ios موبایل norton

با این اوصاف ، شما هنوز هم می توانید از ردیاب موقعیت مکانی در هر دو نسخه iOS و اندروید Norton Family استفاده کنید ، که حداقل برای من ، تقریباً ارزش ورود به خود را دارد با توجه به اینکه برخی از حامل های سلولی به صورت ماهیانه مبلغ اضافی را برای شما شارژ می کنند. قبض برای همان سرویس دقیقاً با این گزینه که زبانه ها را روی فرزند خود در زمان واقعی نگه دارید ، همیشه می توانید مطمئن شوید که آنها در مکانی که می گویند وجود دارد ، با نقشه پین ​​ها و یک جدول زمانی مربوطه تکمیل شده اند که می توانید در هر زمان به یکی از داستان های آنها مراجعه کنید دقیقاً مطابقت ندارد.

البته ، همانطور که در بیشتر مجموعه های کنترل والدین که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، نسخه اندرویدی این اپلیکیشن به لطف اضافه کردن ریشه هنوز به مراتب گسترده تر از آنچه ممکن است و قادر به کنترل در تلفن فرزند شما نیست ، نیست. دسترسی به امتیازاتی که نورتون در طی مراحل تنظیم ایجاد می کند. این شامل ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد نسخه های کامل پیام های متنی آنها و همچنین کنترل دقیق فیلم هایی که می توانند تماشا کنند (در هر مرورگر) ، برنامه هایی که می توانند نصب کنند و حتی اینکه دستگاه تا چه مدت فعال باشد را کنترل کنید. می خواهم تعطیل شود.

سفارشی سازی تلفن همراه نورتون

این مقدار زیادی از سفارشی سازی است و نورتون را برای هر پدر و مادری که ناوگان اندرویدی كوچكی دارد از مدرسه تا تمرین فوتبال یا کلاس رقص در آنجا پیروز می سازد..

کارایی

Symantec بدیهی است کار زیادی را برای تلاش برای طبقه بندی دقیق کل اینترنت انجام می دهد وقتی که می آید کدام سایت ها برای بچه ها مناسب هستند و کدام ها نیستند ... اما تعداد مثبت های کاذب ما در هنگام آزمایش چیزها از هر دو سال هفت ساله ما- حساب قدیمی و 17 ساله بسیار زیاد بود ، حتی برای گزینه کنترل والدین.

نه تنها بسیاری از سایتهایی که تحت عنوان "دستهبندی نشده" قرار گرفتند بدون هیچ دلیل خوبی مسدود شدند ، بلکه ما نیز با مراجعه به چند سایت کمتر شناخته شده در آنجا می توانیم فیلتر پورنو را دور بزنیم. به نظر می رسد Norton Family تنها در صورتی قادر به مسدود کردن محتوای پورنوگرافی است اگر این سایت به طور اختصاصی در پایگاه داده آنها وارد شده باشد ، یا قبل از موعد توسط شما قرار بگیرد.

دسته بندی های انسداد خانواده نورتون

اگر سایت مورد نظر در هر دو طرف این معادله ثبت نگردد (ما برای آزمایش این مورد از یک جفت شناخته شده وب سایت بزرگسالان استفاده کردیم) ، به راحتی می تواند یک کودک یا نوجوان کوچک را به طور تصادفی (یا عمدی) از بین ببرد. بدون مشکل تشخیص داده می شود در آن آزمون ، بلافاصله یک سایت مسدود شده بود ، و دیگری از طریق غیرقابل قبول.

این بلوکها توسط گزینه های دسته ای که قبلاً به آنها اشاره کردیم کنترل می شوند ، و اکنون نمی توانید به طور مشخص تر مشخص کنید که چه نوع وب سایت هایی ممکن است تحت "خرید" قرار گیرند و غیر از لیست های یک بار در فهرست آنها بی ضرر هستند. از طرف روشن ، بچه ها به طور کلی بیش از چند مقصد مکرر برای بیشتر وقت مرور خود بازدید نمی کنند ، بنابراین این ممکن است کار آسانی باشد. با این حال ، آن را به عنوان کمی خسته کننده بیرون آمد.

اگر فرزند شما به یک وب سایت یا ویژگی مورد نظر خود مراجعه کرده است اما نمی تواند ، گزینه های مختلفی دارد. اگر در یک مرورگر وب مسدود شده باشد ، از آنها خواسته می شود با یک فهرست از گزینه هایی که به آنها اجازه می دهد با مدیر حساب کاربری درخواست کنند ، برای حذف انسداد محتوا در مقطعی از آینده در آینده.

اعلان درخواست نورتون سریع

اگر ایده فرزندانتان برای اینکه به سایت جدیدی بپیوندند دائماً هر دو ساعت یک بار به شکایت رسمی از مدیریت خود می پردازند ، به نظر نمی رسد که فنجان چای شما باشد ، می توانید این گزینه را به طور کلی غیرفعال کنید.

اعلان بلاک خانواده نورتون

گذشته از چند مورد استفاده در سایت های پورنو کمتر شناخته شده ، نورتون به طور کلی محتوای خوبی را در دسته بندی هایی که برای فرزندان خانواده تعیین کرده بودیم مسدود کرد و در مورد نحوه درخواست هر درخواست جدید گزینه های زیادی برای ما فراهم کرد. توسط این سرویس از آنجا به خارج اداره و مدیریت می شود.

پشتیبانی مشتری

نورتون از طریق Live Chat و از طریق تلفن پشتیبانی می کند ، اما اگر شما یک مشکل خاص پیچیده را دارید ، Live Chat را توصیه می کنیم زیرا این فناوری همچنین گزینه دسترسی از راه دور به رایانه شما و تشخیص چه اشتباهی دارد.

ما هر دو گزینه چت زنده / راه دور در تماس گرفتیم و از آن استفاده کردیم تا بتوانیم دیدگاهی کامل در مورد چگونگی پشتیبانی پشتیبانی نورتون به دست آوریم و در بیشتر قسمت ها کار خود را به خوبی انجام داد. گذشته از تعدادی از علامت های انگلیسی در حین گفتگوی زنده ما (امضایی که همه آنها انگلیسی زبان اول زبان تکنسین نبودند) ، فرد در طرف مقابل این معادله هنوز قادر به درک مشکل ما به راحتی بود و در حین ریموت در جلسه آن را در حدود پنج دقیقه حل کرد.

ما هرگز بیش از پنج دقیقه صبر نکردیم تا با یک فناوری صحبت کنیم ، که در دنیای امنیت تقریباً به همان خوبی است که انتظار دارید.

قیمت گذاری

مجموعه کنترل والدین Norton Family هم به عنوان نصب مستقل و هم یک افزودنی برای مجموعه کامل Norton Premium Security ارائه می شود..

دو سطح اشتراک که می توانید برای آن ثبت نام کنید گزینه Norton Family Premier است که سالانه 49.99 دلار است. یا فقط می توانید با انتخاب Norton Premium Security با 59،99 دلار سالانه کمی بیشتر از گزینه Norton Premium Security استفاده کنید. با توجه به اینکه شما کل شبکه نورتون برنامه های امنیتی مانند Norton Security ، Norton Firewall ، Protection Identity Norton را فقط با 10 دلار در سال (حتی یک ماهه حتی در یک ماه) دریافت نمی کنید ، توصیه می کنیم به جای این گزینه بروید.

البته اگر هنوز مطمئن نیستید ، همیشه می توانید 30 روز پس از امتحان Norton Family به صورت رایگان امتحان کنید ، پس از آن مرحله از شما خواسته می شود تا ثبت نام کنید یا برنامه حذف شود..

نتیجه

Symantec بار دیگر معیارهای طلای محصولات نرم افزاری کودک را با استفاده از شبکه Norton Family تنظیم کرده و تجربه کاربر را به راحتی و سهولت استفاده از آن قرار داده است ... اما قابلیت های فیلتر واقعی آن هنوز کمی مطلوب باقی مانده است..

انتظار ندارید که نرم افزار کنترل والدین از روز اول کاملاً پیکربندی شود. مایل به صبور بودن باشید زیرا در طول زمان اطلاعات بیشتری در مورد الگوهای مرور فرزندتان کسب می کند. با توجه به این ملاحظات ، میزان زیادی از شخصی سازی و کنترل شخصی که Norton Family نسبت به فعالیت آنلاین فرزندان خود به شما می دهد ، به هیچ وجه دوم نیست.

بزرگ کردن کودکان در عصر آنلاین یک روند دقیق است و هیچ کس از خانواده آن را کاملاً متوجه T نمی داند به همین دلیل بسیار مهم است که به فرزندان خود خطرات اینترنت را زود بیاموزید و مطمئن شوید که آنها اول از همه این موضوع را درک می کنند. برای محافظت از آنها وجود دارد ، نه فقط برای حمله به حریم خصوصی آنها. Norton Family Premier با داشتن روش های بسیاری برای سفارشی کردن ویژگی های ردیابی در خانواده Norton ، برای تطبیق نیازهای هر نوع پویا والدین - فرزند ، می تواند به تقویت اعتماد کمک کند و به همگان در خانه آرامش خاطر بیشتری را در همان زمان فراهم کند..

از خانواده نورتون دیدن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 + = 60

Adblock
detector