بررسی کنترل والدین Qustodio

Qustodio ممکن است نام احمقانه ای داشته باشد ، اما نرم افزار کنترل والدین آن کار خود را بسیار جدی می گیرد و تلاش نشان می دهد. Qustodio یکی از جامع ترین لیست از ویژگی هایی را که ما هنوز در یک مجموعه نرم افزاری کنترل والدین مشاهده کرده ایم ، ارائه می دهد ، اما همچنین دارای یک نکته قیمت به همان اندازه تحمیل برای تهیه نسخه پشتیبان از آن است.

به روز رسانی: شما می توانید Qustodio را به مدت 3 روز محاکمه کنید

آیا این نرم افزار برای آنچه به دست می آورید کمی در کیف پول بسیار غنی است ، یا اینکه داشبورد وب و فیلترشکن های ستاره ای آن برای توجیه هزینه کافی خواهد بود؟ برای اطلاع از این موضوع در بررسی کنترل والدین Qustodio ما مطالعه کنید!

صفحه نصب qustodio

نصب / راه اندازی

راه اندازی Qustodio یک فرایند بسیار ساده در مقایسه با سایر گزینه های کنترل والدین بود ، و ما حتی با چند نوآوری شگفت انگیز در مسیری مواجه شدیم که قبلاً ندیده ایم.

برای شروع ، ما در Qustodio.com (درست از صفحه اول) یک حساب کاربری ثبت نام کردیم و مشتری Windows 10 را بارگیری کردیم. پس از بارگیری مشتری ، مرورگر ما به طور خودکار به اولین تنظیمات نمایه ما هدایت شد بدون اینکه مجبور شود انگشت خود را بلند کند.

صفحه نصب کنید

همچنین ، بعد از نصب شگفت زده شدیم که متوجه شدیم که Qustodio عضویت ما را به یک حساب پریمیوم بدون نیاز به سؤال (یا حتی وارد کردن کارت اعتباری وارد کرده است) عضویت ما را به یک حساب پریمیوم ارتقا داده است..

این در اصل به یک دوره آزمایشی می رسد ، اما این واقعیت که آنها ما را برای هرگونه دسترسی به اطلاعات مالی به منظور دستیابی به این امر تضمین نمی کنند ، مطمئناً لمس خوبی بود.

گزینه ای که ما در طی مراحل نصب دسک تاپ با آن روبرو بودیم که قبلاً در هیچ جای دیگری مشاهده نشده بود جعبه ای بود که می توانید در تنظیمات آن را بررسی کنید با عنوان "اجازه ندهید کسی ببیند Qustodio در این رایانه نصب شده است". این مانع از ظهور برنامه Qustodio در هر نقطه در نمایه آن کاربر می شود ، بنابراین در صورت لزوم می توانید نرم افزار مانیتورینگ را اجرا کنید بدون اینکه مانیتور مورد نظر عاقل تر باشد.

Qustodio وقتی در حال بدست آوردن حساب i Facebook مرتبط با حساب Facebook هستید ، همین میزان نبوغ را نیز در روند تنظیم شبکه های اجتماعی خود اعمال می کند. در حالی که برخی از نرم افزارها برای ورود به سیستم (یا استفاده از رایانه ای که قبلاً وارد آن شده اید) از شما می خواهد که رمزعبور فرزند خود را بدانید ، اما Qustodio به عنوان یک برنامه اضافی عمل می کند که می تواند در بقیه مواردی که قبلاً در نمایه خود اجرا کرده اید ادغام شود..

facebook qustodio

درخواست اضافه کردن برنامه Qustodio هر بار که سعی می شود از دستگاه نظارت شده به سیستم وارد فیس بوک شوید ظاهر می شود. اگر این درخواست را رد کنند ، تا فشردن دکمه "اتصال به فیس بوک" قادر به دسترسی به نمایه خود نخواهند بود.

هنگامی که برنامه را پشت سر گذاشتیم و تمام پروفایل هایمان بارگیری و آماده رفتن شد ، زمان آن رسیده بود که درون برنامه خود حفر کنیم تا ببینیم واقعاً چه کاری می تواند انجام دهد.

طراحی / تجربه کاربری

طراحی qustodio

ما داشبوردهای وب خوبی را دیده ایم ، و آنهایی را مشاهده می کنیم ، اما هنوز چیزی را تمیز و بصری مشاهده نکردیم تا آنچه Qustodio در اینجا به سر میز آورد..

صحبت کردن در مورد تجربه کاربر دشوار است بدون اینکه ذره ای از مراحل تنظیم را نیز ذکر کنید ... و توضیح خواهم داد که چرا. بر خلاف سایر نرم افزارهای کنترل والدین که به شما امکان می دهد همه چیز را قبل از زمان تنظیم کنید (محدودیت طبقه بندی ، لیست سیاه ، و غیره) ، Qustodio شما را ترغیب می کند که اجازه دهید کودک کوچک خود را ابتدا برای مدتی اجرا کند و بعد از چند ساعت یا یک روز یا بنابراین از نظارت مخفیانه (به یاد داشته باشید ، اگر شما نمی خواهید آنها را بدانید حتی نمی دانند که آنجا وجود دارد) شما بر اساس محتوائی که مشاهده می کنید وقتی فکر می کنید بدون محدودیت است ، قوانینی تنظیم می کنید.

با این کار ، مشاهده دقیق برنامه هایی که در آن قرار دارند و تا چه مدت و همچنین از چه وب سایت هایی که بازدید می کنند یا از ویژگی های اجتماعی استفاده می شود ، این کار را بسیار ساده تر می کند. هنگامی که این موارد وارد سیستم شدند (آرم های مربوطه خود را کامل کردند) ، می توانید پس از انجام این کار وارد شوید و قوانین مربوط به برنامه ها را تنظیم کنید. از آنجا که شما فکر ناخوشایندی از میزان واقعی بازی کردن یک بازی خاص یا مرور در وب سایتهای خاص دارید ، این به شما نشان می دهد که چه محدودیتی برای همه افراد در نظر گرفته می شود.

qustodio می رود

هنگامی که لیستی از برنامه هایی را که کودک بیشتر از آن استفاده می کند ، تهیه کردید ، می توانید هر برنامه را برای محدودیت های روزانه خود تنظیم کنید. بگو ، کنکوری به مدت یک ساعت در شبهای هفته اما سه ساعت در آخر هفته و غیره. شما می توانید این کار را با وب سایت ها انجام دهید ، به یک ساعت و نیم توییتر ، نیم ساعت فیس بوک و غیره اجازه دهید. این همه با یک نماد برنامه در کنار یک ضامن بزرگ سبز ، به اندازه کافی ساده و حتی با حداقل فناوری- انجام می شود. والدین زرنگ برای درک.

جدول زمانی فعالیت qustodio

با درک آسان ، راهی که کوستودیو در جدول زمانی همه چیز را ارائه می دهد ، برای هیچ یک دوم نیست. شاید به نظر نرسد تفاوت زیادی بین دیوار نوشتاری است که در اکثر برنامه ها به آن عادت کرده ایم ، اما داشتن چیزی مانند پیش نمایش های تمام صفحه در جدول زمانی تاریخ مرور وب فرزند شما ، جفت شده با گواهی وب اعتماد ، فقط می دهد. شما این احساس امنیتی اضافی در مورد عدم امنیت دامنه برای آنها دارید یا خیر.

تجربه کاربر تلفن همراه دقیقاً به اندازه آنچه در دسک تاپ دیدیم خوب است. به ویژه ، فکر می کنم برنامه iOS جایزه "زیباترین برنامه کنترل والدین را که دیده ایم" دریافت می کند. هیچ جایزه ای وجود ندارد ، اما با این وجود یک افتخار بسیار عالی است.

مثال داش qustodia

همه چیز به شکلی کار می کند که امکان نظارت سریع بر فعالیت ها تنها با یک انگشت شست را آسان می کند و حرکت از تنظیمات به تنظیم دیگر ، نسیم بود. یک مسئله کوچک که ما آن را مورد بررسی قرار داد این است که شما قادر نیستید واقعاً تنظیمات داخل برنامه را تغییر دهید ، اما یک مرورگر راه اندازی خواهد کرد که در آنجا اعتبار خود را یک بار دیگر برای ورود به داشبورد پیکربندی وارد کنید..

امکانات

برای قیمت ، Qustodio به راحتی یکی از پرمخاطب ترین مجموعه های کنترل والدین است که تا به امروز بررسی کرده ایم. عضویت حق بیمه سالانه (هر تعداد دستگاه) دارای ویژگی های زیر استاندارد است:

  • سیستم عامل: Windows، OSX، iOS، Android، Kindle
  • قابلیت فیلتر اینترنت (دسک تاپ و موبایل)
  • محدودیت زمانی دستگاه
  • نظارت و مسدود کردن برنامه
  • پیام کوتاه و نظارت بر تماس (فقط با Android)
  • ردیابی موقعیت مکانی (فقط برای موبایل)
  • نظارت بر رسانه های اجتماعی (فیس بوک)
  • دکمه وحشت موبایل

سیار

در iOS ، Qustodio از همان مشکلی که سایر نرم افزارهای کنترل والدین انجام می دهد رنج می برد ، از این رو کنترل واقعی هر چیزی غیر از آنچه در درون برنامه مرورگر / مرورگر وب Qustodio اتفاق می افتد غیرممکن است. با این وجود ، این شرکت هنوز هم می تواند آنچه را که ممکن است برای انعطاف پذیری هرچه بیشتر ، انجام دهد ، نه تنها ویژگی های نظارت و SafeSearch را اضافه می کند ، بلکه گزینه ای را برای استعلام ساعات برنامه ریزی که مرورگر را خاموش می کند در صورت تلاش برای گشت و گذار در خارج از ساعت های مشخص شده.

بررسی کنترل والدین Qustodioمطمئناً Android بسیار انعطاف پذیرتر از این است و به شما امکان می دهد تقریباً در هر جنبه از تجربه تلفن همراه خود کنترل کنید. ابتدا داده های دستگاه ابتدا از طریق برنامه Qustodio منتقل می شود ، به این معنی که امکان نظارت بر پیام کوتاه و تماس و همچنین نظارت بر هرگونه فعالیتی که در دستگاه رخ می دهد امکان پذیر است. این شامل چه برنامه هایی نصب می شود ، چه مدت از آن برنامه ها استفاده می شود ، چه عباراتی برای جستجو (مرورگر-agnostic) و سابقه وب از هر مرورگر (نه فقط Chrome) استفاده می شود.

ردیابی موقعیت مکانی برای دستگاه های iOS و Android دقیقاً همانطور که انتظار دارید کار می کند و می توان پیکربندی کرد که بسته به اولویت شما در هر (X) دقیقه یا ساعت تنظیم شود. یکی دیگر از شگفتی های استقبال از طرف ویژگی ، اضافه شدن دکمه وحشت بود.

دکمه "Panic!" به این صورت عمل می کند: شما حداکثر چهار شماره تلفن و آدرس ایمیل قابل اعتماد را به دستگاه فرزندتان اضافه می کنید. اگر کودک همیشه دچار مشکل شود ، می تواند Panic را فشار دهد! دکمه یا میکروفون هدفون خود را سه بار کلیک کنید ، و هر کس که در آن لیست قرار دارد بلافاصله مطلع می شود که چیزی اشتباه است.

این موارد اضافی است که به Qustodio آن مزایای کوچک را که ما در نرم افزار کنترل والدین به دنبال آن هستیم ، می دهد و نشان می دهد که این شرکت واقعاً سرمایه گذاری کرده است تا اطمینان حاصل کند که شما می توانید از مجموعه کاملی از ابزارهای کنترل والدین مجهز به مدرن ، همه چیزهایی را که ممکن است بخواهید بدست آورید. کودک.

کارایی

بلوکه شدن qustodio

در طول آزمایشات ما ، Qustodio مرتباً بالاتر از منحنی درجه بندی از نظر آنچه متوقف شده است ، چه چیزی را طی می کند و چه چیزی را به عنوان یک مثبت کاذب انجام می دهد.

در بسیاری از همان سناریوهایی که سایر گزینه های کنترل والدین از بین رفته اند ، به نظر می رسید که Qustodio تقریبا به طور شهودی می داند که کدام وب سایتها خوب نیستند و کدام ها نیستند ، و این بعد از این است که ما قبلاً می خواستیم با گزینه های تنظیمات سفارشی به نودها بپیوندیم..

برخلاف برخی از سرویس های نظارت بر شبکه های اجتماعی که ممکن است 24 ساعت قبل از بروزرسانی هر فعالیت ، به سمت بالا انجام شود ، Qustodio از امتیازات برنامه خود استفاده می کند تا بلافاصله به شما پنجره ای را ارسال کند که فرزند شما به محض ارسال آن ، و همچنین هر گونه اظهار نظر به روزرسانی های وضعیت خودشان می توانید بدون در نظر گرفتن تنظیمات حریم خصوصی آن ، کل تاریخچه هر چیزی را که در جدول زمانی آنها است ، طی کنید ، چیزی که ما تا به امروز فقط در Qustodio دیده ایم.

به طور کلی عملکرد نرم افزار فیلتر ممکن است در حدود 98٪ اصطلاحاتی باشد که ما برای صحیح کردن راه خود را انتخاب کردیم. به گفته این ، برخی از والدین ممکن است مراقب باشند سایتهای فریبنده ای مانند Twitch.tv یا Youtube را فعال کنند ، جایی که بعضی از کانال ها کاملاً خوب هستند و برخی دیگر خیلی زیاد نیستند ، بنابراین دانستن اینکه چه مطالبی را قبل از زمان تماشا می کنند واقعاً تنها راه این امر است. درست پیکربندی شده.

یکی از ویژگی های ما در اینجا ما از دست رفته نوعی گزارش دهی یا پاسخ درخواست دسترسی است ، که به فرزند شما اجازه می دهد اگر در سایتی مسدود شده باشد که مستقیماً شما را ببیند ، مستقیماً به شما پینگ کند. اگر والدین اعلان هایی را تنظیم کرده اند ، فوراً قادر خواهند بود ببینند چه چیزی مسدود شده است ، اما گرفتن آن از فضای سبز به این معنی است که آنها باید یک میز کار را پیدا کرده و سایت را به صورت دستی از داشبورد مرورگر پاک کنند..

قیمت گذاری

قیمت گذاری Qustodio

Qustodio در هر دو نسخه Free و Premium عرضه می شود که گزینه Free فقط یک دستگاه را در یک زمان با گزینه های نظارت بر فعالیت نسبتاً محدود پوشش می دهد..

پرداخت هشدار: Qustodio را به مدت 3 روز بطور رایگان امتحان کنید

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم ، تمام حسابهای جدید Qustodio بطور خودکار بدون توجه به اینکه قصد خرید دارید یا نه ، به طور خودکار به عضویت 3 روزه حق بیمه ارتقاء می یابید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، نحوه تجزیه مدل اشتراک آورده شده است.

گزینه اول (طرح "کوچک") شامل سه دستگاه در کل با حساب های نامحدود مجاز برای هر یک ، 39.95 دلار در سال است. برنامه "متوسط" به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان محافظت کنید و با 54.95 دلار در سال اجرا شود. سرانجام گزینه "بزرگ" وجود دارد که حداکثر 10 دستگاه را با قیمت 95/96 دلار در سال محافظت می کند.

اگر در هر نقطه نیاز به افزودن دستگاه های بیشتری به برنامه خود دارید ، Qustodio خط لوله ارتقاء آسانی را ارائه می دهد که فقط تفاوت شما را با تفاوت قدیمی در اشتراک جدید و هزینه جدید شما می پردازد ، نه اینکه هزینه کل اعضای جدید را بصورت پیش پرداخت بپردازید..

سرانجام ، Qustodio همچنین گزینه هایی را برای مدارس ، مشاغل و مشتریان سازمانی در اختیار دارد ، هرچند با قیمت های دلخواه مورد نیاز برای هرکدام نمی توان جزئیات دقیق ساختار قیمت گذاری آنها را در این بررسی تجزیه کرد.

Qustodio گهگاهی فروش را انجام می دهد ، در صورت استفاده از کد ، آخرین فروش فصلی با 10٪ تخفیف است XMAS10. پیشنهاد می کنیم در صورت ادامه به نسخه پرداخت شده ، از جلسه آزمایشی رایگان شروع کرده و سپس از کد استفاده کنید.

پشتیبانی مشتری

تماس qustodio

Qustodio فقط یک گزینه پشتیبانی مشتری از طریق صفحه ارسال بلیط ارائه می دهد ، و این شرکت می گوید که آنها سعی می کنند طی 1-2 روز کاری به همه مشتریان خود برگردند.

چیزی که کمی عجیب و غریب پیدا کردیم یک یادداشت کوچک در پایین صفحه مخاطب بود که ادعا می کند کاربران Qustodio Premium از اولویت پاسخ برخوردار می شوند "، که به نظر می رسید کمی صعود از فروش تاکتیکی است اگر من صادق باشید.

نتیجه

ممکن است Qustodio اسمی را که به راحتی قابل تلفظ نیست ، در اختیار داشته باشد ، اما چیزی که باعث شفافیت نام تجاری آن نیست ، بیشتر از گزینه های کنترل والدین ستارگانش است که در هر سکوی قابل تصور کشیده می شود..

این نرم افزار یک داشبورد کنترلی پیشرو در صنعت را با یک UI جامد ، لیست ویژگی های گسترده و عملکرد سنگی ترکیب می کند. بله این گران قیمت است اما من اطمینان می دهم که آنچه را می پردازید در اینجا دریافت می کنید ، و اگر تاکنون در مورد کنترل والدین در حصار بوده اید - دیگر صبر نکنید ، امروز Qustodio را بگیرید.

از Qustodio بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 88

Adblock
detector