uKnowKids بررسی کنترل والدین

معرفی

uKnowKids یک مجموعه کنترل والدین است که از رویکرد منحصر به فرد به الگوی جدید بچه ها در سایت های شبکه های اجتماعی استفاده می کند و یک راه حل تازه برای یک مشکل رو به رشد که بسیاری از والدین تین ها و نوجوانان در عصر مدرن با آن روبرو هستند ارائه می دهد..

uKnowKids به جای اینکه به یک الگوی سنتی کنترل والدین بیشتر در زمینه فیلتر کردن وب و مسدود کردن محتوا بپردازید ، فقط در مورد نظارت بر شبکه های اجتماعی و تنها فروشگاهی برای ردیابی فعالیت های تلفن همراه است. اما آیا این دو کارکرد به تنهایی برای توجیه برنامه اشتراک ماهانه مناسب تر کافی هستند?

در مورد بررسی والدین uKnowKids ما بخوانید تا بدانید!

نصب / راه اندازی

نصب ناشناس

مانند هر مجموعه کنترل والدین که ارزش نمک آن را دارد ، روند تنظیم uKnowKids نیز به همان اندازه پای سیب بود ، اگرچه منصفانه باشد ، من هرگز شخصاً پای سیب درست نکرده ام ، بنابراین من نمی توانم آن دستور خاص را تا چه حد آسان تأیید یا انکار کنم..

بعد از اینکه برای اشتراک خود ثبت نام کردیم ، با اضافه کردن یک آموزش مفید ، روند افزودن هر کودک به شبکه را راهنمایی کردیم. این آموزش نه تنها آنچه را برای اجرای نرم افزار مانیتورینگ لازم بود توضیح داد ، بلکه یک داشبورد نمونه نیز فراهم کرد تا با توضیحات کامل در مورد نحوه کار داشبورد و چه ویژگی هایی بسته به نحوه تنظیم پیکربندی شخصی ما ، از طریق آن بطور کامل حرکت کند..

برای به دست آوردن در تلفن همراه ، باید تلفن فرزندتان را روی خود داشته باشید و قفل آن را قفل نکنید ، زیرا مجموعه ای از کدهای فعال سازی و اعتبارنامه وجود دارد که قبل از فعال سازی نظارت باید وارد خود دستگاه شوید..

طراحی / تجربه کاربری

در حالی که برخی از عناصر فرآیند خرید و نصب وجود دارد که مرا نگران کرده است که ممکن است این محصول در هنگام جمع شدن در برابر رقابت احساس نارسایی کند ، اما من متعجب شدم که یکی از داغترین و بهترین طراحی داشبورد را پیدا کردم که هنوز هم گذشته بودیم. راه اندازی.

به داشبورد به عنوان "Launchpad" گفته می شود ، داشبورد مجموعه ای از همه شبکه های مختلف رسانه ای اجتماعی را که شما انتخاب کرده اید برای نظارت و پرکردن فعالیت فرزندتان در کنار یکدیگر در یک صفحه قابل فیلتر است. می توانید بین افزایش های هفت تا سی روز جابجا شوید ، و با کلیک کردن روی نمادهای مربوطه در گوشه بالا سمت چپ ، دقیقاً کدام حساب های شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود.

تنظیمات داشبورد uknowkids

نه تنها داشبورد زیبا به نظر می رسید بلکه میزان انعطاف پذیری کاملی که در مقایسه با برخی از ارائه های کنترل والدین ارائه می دهد ، واقعاً مبهم کننده بود. هر زمان که در حال جستجوی محتوای شبکه های اجتماعی آنها هستید ، می توانید تقریباً هر دسته از فعالیتهایی را که می توانید به آنها فکر کنید فیلتر کنید: پسندیدها ، نظرات ، پیام ها و سایر موارد دیگر.

می توانید جدیدترین تصاویری را که در فیدهایشان ارسال شده است مشاهده کنید ، مدت زمانی که در رسانه های اجتماعی می گذرانید در طول 24 ساعت انجام می شود ، بیشترین ارتباط با آنها و خیلی موارد دیگر. بیشتر 5 جوایز پنج ستاره ای که uKnowKids کسب می کند به دلیل سطح عمیق کنترل والدین است که هنگام اسکن و فهرست بندی زندگی رسانه های اجتماعی فرزندشان به دست می آید و داشتن همه آن ها در یک تصویر موجز از داشبورد اصلی.

این امر باعث می شود به جای اینكه مجبور شوید در عوض همه جزئیات را با دست بچسبانید ، سریعاً زبانه هایی از زندگی اجتماعی خود را بگیرید. البته ، برای والدین تازه وارد این گزینه نیز وجود دارد ، به شما امکان می دهد همه حساب های اجتماعی خود را به طور هم زمان جستجو برای کلمات کلیدی خاص یا فعالیت های پرچم دار که ممکن است در حاشیه قابل قبول باشد یا نیست جستجو کنید..

فقط اگر مطمئن نیستید که این روزها چه کلمه ای قسم خورده و یا فقط برای بچه ها زبان عامیانه است ، uKnowKids مجموعه ای از کدهای رنگی و دکمه های اطلاعاتی را فراهم می کند که هنگام استفاده از کلمات یا عبارات مشکوک در یک حساب رسانه های اجتماعی ، ظاهر می شود.

به عنوان مثال ، در صفحه فیس بوک خودم در یکی از به روزرسانی های وضعیت اخیر خودم در مورد "سنگ ریاضی" صحبت می کردم. Math rock نوعی موسیقی است که عموماً متنفرانه است ، بنابراین هیچ دلیلی برای نگرانی در آنجا وجود ندارد ، اما آنچه که پرچم قرمز را بدست آورد ، کلمه "rock" بود که پایگاه داده uKnowKids (به اشتباه در این مورد خاص) می توانست فرض کند. بالقوه کلمه دیگری برای کوکائین است.

حالت تشخیص uknokids

پرچم هایی از این دست در سرتاسر خوراک اجتماعی گذاشته شده و بسته به شدت کلمه استفاده شده رنگ های مختلفی به خود می گیرند (کلمات قسم بخور به رنگ نارنجی قرمز می شوند ، عامیانه احتمالی به رنگ آبی و غیره می رود).

با استفاده از این افسانه می توانید به سرعت همزمان صدها نظر ، تصویر یا پیام را مرور کنید و در صورت تمایل ، فقط به دنبال پرچم ها بگردید به جای اینکه در جزئیات ریزه کاری خود محتوا حفر کنید. این یک مرز خوب اعتماد بین شما و فرزند شما ایجاد می کند ، در عین حال به شما امکان می دهد حس کلی در مورد چگونگی صحبت همزمان با دوستان خود را حفظ کنید.

اگر من یک استخوان کوچک برای انتخاب اینجا انتخاب کنم ، این بار بارگذاری برای برخی از ویژگی های نظارت عمیق تر شبکه های اجتماعی می تواند سریعتر باشد. مسلماً من در مورد تجربه داشبورد خیلی چیزهای دیگری را دوست داشتم به نظر می رسد که من واقعاً فقط موها را در اینجا تقسیم می کنم ، اما من تمام نرم افزاری را که در Comparitech در بالای رایانه رومیزی خط ارزیابی می کنم (i7-7700K با 16 گیگابایت رم DDR4-3000MHz ارزیابی می کنم) با یک SSD 256 گیگابایتی) ، و هر زمان كه بخواهید قسمت جدیدی از فید اجتماعی را مرور كنید مرورگر من به یك چارچوب نزدیك كند می شود تا دسته بعدی محتوا بارگیری شود.

امکانات

در این نوع قیمت ، uKnowKids چیزی را ارائه می دهد که می تواند به راحتی یکی از مناسب ترین و ویژگی های ترین مجموعه های کنترل والدین در بازار امروز باشد. عضویت حق بیمه (هر تعداد دستگاه) دارای ویژگی های زیر استاندارد است:

سیستم عامل: iOS ، Android
پیام کوتاه و نظارت بر تماس (Android و iOS)
ردیابی موقعیت مکانی (فقط برای موبایل)
نظارت بر رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام)

سیار

برای بسیاری از مجموعه های مختلف کنترل والدین که امسال مورد بررسی قرار داده ایم ، همه آنها با وجود داشتن تعداد گسترده ای از ویژگی های مانیتورینگ برای اندروید ، از نظر ردیابی iOS بسیار ناچیز به نظر می رسند.

اکنون این تقصیر ارائه دهندگان نیست. بر خلاف گوگل که اساساً به هر شخصی که دارای تعداد باینری است اجازه می دهد تا دسترسی به تلفن Android شما را دریافت کند (آمار بدافزار دروغ نمی گوید) ، iOS به دلیل اکوسیستم حلقوی بسته خود که بسیاری از برنامه ها را قادر به ایجاد مجوزهای نظارت بر بدنام می کند ، بدنام است. دستگاه iOS این یک روش احمقانه برای اطمینان از این است که تعداد آسیب پذیری های امنیتی در سیستم عامل تلفن همراه کم باقی بماند ، اما همچنین سازندگان برنامه شخص ثالث را دشوار می کند تا واقعاً کنترل تلفن را به روشی انجام دهند که ممکن است والدین برای تماشای آنها نیاز داشته باشند. بچه ها.

گزینه های تلفن همراه uknowkids

اما برای هر مجموعه کنترل والدین که سلاح های خود را به سادگی پرتاب کرده و اعتراف کرده است شکست ، اکنون uKnowKids وجود دارد. uKnowKids اولین برنامه (و فقط ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم) است که در واقع می تواند قدرت نظارت بر فعالیت روزانه دستگاه iOS iOS را به شما بدهد ، از جمله: تماس های تلفنی ، مخاطبین ، پیام های متنی ، مکان ، عکس های گرفته شده ، ایمیل های موجود. ارسال شده و موارد دیگر.

این نرم افزار با پیوند دادن حساب iCloud فرزند شما به داشبورد uKnowKids شما این کار را انجام می دهد ، بنابراین هر بار که دستگاه آنها با cloud همگام می شود ، هر آنچه را که ارسال می شود (گزارش های متنی ، هر چیزی که در برنامه Notes ، ایمیل و غیره نوشته شده است) اسکن می شود و توسط آن ثبت می شود uKnowKids در حال حمل و نقل. uKnowKids حتی می تواند متن های حذف شده را ردیابی کند ، فقط در صورتی که نوجوان شما فکر کند که یک سوراخ در سیستم پیدا کرده است.

این سطح از قابلیت های iOS باعث می شود uKnowKids به عنوان یک انتخاب واضح برای هر خانه با اکثریت Apple یا حتی والدین اندرویدی که یک زن و شوهر از بچه های iOS دارند و در اطراف خانه اجرا می شوند ، انتخاب واضحی باشد..

همچنین ذکر این نکته وجود دارد که ردیابی موقعیت مکانی در iOS و Android به صورت کاملاً یکسان کار کرده و بسیار قابل تنظیم بود. گزینه های Geofencing به شما هشدار می دهند اگر کودک شما در زمان های مشخصی از روز در منطقه مشخص شده را روی نقشه بگذارد ، و می توانید دقیقاً چند ساعت تلفن را در یک مکان جدید تنظیم کنید که آیا در روز ، ساعت و یا حتی تا دقیقه باشد..

نظارت بر شبکه های اجتماعی

به طور معمول ، ما یک بخش کامل را صرفاً برای بررسی ویژگی های نظارت بر شبکه های اجتماعی ارائه نمی دهیم که یک مجموعه کنترل والدین ارائه می دهد ... اما اگر وجود داشته باشد که لیاقت آن را داشته باشد ، می توانست uKnowKids باشد..

عمق و وسعتی که uKnowKids به آن می رود تا تضمین کند که شما باید آخرین اطلاعات کمی راجع به آنچه کودک شما به صورت آنلاین است در این صنعت بی نظیر است. اگر نگرانی و هدف اصلی شما با کنترل والدین قادر به داشتن یک تصویر شاخصی کامل از چگونگی استفاده فرزندتان از رسانه های اجتماعی به صورت روزانه است ، uKnowKids برنامه ای است که دریافت می کند..

همه این کارها با کرایه کاملاً استاندارد شروع می شود: Facebook ، Instagram و Twitter برنامه های حساب کاربری توییتر که از مجوز برنامه استفاده می کنند برای دسترسی به محتوا در حساب رسانه اجتماعی فرزند شما. اما ، در حالی که برخی از برنامه ها فقط می توانند یک نگاه اجمالی به دنیای اجتماعی آنلاین خود مانند آپدیت های وضعیتی که شخصاً ارسال کرده اند ارائه دهند ، uKnowKids تقریباً از همه جبهه ها فراتر از آن می رود.

این شامل ارائه گزارش مفصلی در مورد هر پست مورد نظر خود ، پیامهایی است که آنها ارسال کرده اند / دریافت کرده اند ، اظهار نظرهایی که از آنها بدست آمده است / مانده است. هر فعالیتی که کودک شما بتواند در حساب های اجتماعی خود وارد کند ، بسیار زیاد است و در اینجا ثبت می شود و ایندکس می شود و بر اساس کلید واژه ، نوع فعالیت یا نوع رسانه قابل جستجو است تا به شما کمک کند تا سروصدا را مرتب کنید و به آنچه می خواهید برسید. برای سرعت و کارآمد.

اینستاگرام uknokids

اما صبر کنید ، ما هنوز تمام نشده است درست در صورتی که فرزند شما آگاه باشد که حساب اصلی شبکه های اجتماعی آنها مورد نظارت قرار می گیرد و آنها آن را به صورت عمومی تمیز نگه می دارند (با یک حساب مخفی در جبران آن) ، uKnowKids نیز به این فکر کرده است. با کمک عملکرد Scan Scan ، می توانید پارامترهای مبهمی مانند آدرس های ایمیل ، نام ها یا حتی مدرسه ای را که فرزند شما به آن می رود تایپ کنید تا بتوانید حسابهای دیگری را که ممکن است در سایت هایی مانند LinkedIn ، Tumblr پیدا کند و شناسایی کند. ، فلیکر ، یوتیوب و موارد دیگر.

اسکن اجتماعی ناشناس

اگر اسکن اجتماعی برای هر یک از دامنه ها مطابقت پیدا کند ، پیوندی برای مشاهده پروفایل مشاهده می کند ، اما متأسفانه توانایی نظارت بر فعالیت حساب در زمان واقعی هنوز محدود به Facebook ، Twitter و Instagram است..

در آخر ذکر این نکته حاکی است که اگرچه ما نتوانستیم قبل از نوشتن این بررسی ، دعوت اولیه خود را برای استفاده از خدمات بدست آوریم ، اما uKnowKids در حال حاضر بتا را مورد آزمایش قرار داده است که تمام ویژگی های ردیابی و ورود به سیستم مشابه را در بقیه اعمال می کند. از شبکه های اصلی اجتماعی به طیف کاملاً جدیدی از برنامه های تلفن همراه.

در زمان راه اندازی این موارد عبارتند از: WhatsApp ، Viber ، Facebook Messenger ، Kik ، Skype ، Facetime و موارد دیگر. از نظر فنی uKnowKids از قبل می تواند اطلاعات تماس از تماس های Facetime و Skype را به شما بدهد (چه کسی تماس گرفته است ، چه ساعت ، مدت تماس و غیره) ، اما پس از زنده بودن این بروزرسانی ، ممکن است واقعاً بتوانید دقیقاً ببینید که چه نوع محتوا دارید بچه ها در حال ارسال و یا دریافت برنامه های محبوب مانند Snapchat ، اولین (و تنها) در صنعت تاکنون هستند.

(توجه: uKnowKids هنوز هنوز تأیید دقیق قابلیت ها / محدودیت های ویژگی های ردیابی برنامه جدید را ندارد ، بنابراین با به روزرسانی های Comparitech در مورد به روزرسانی های موجود در دسترس آنها باشید.)

کارایی

به عنوان یک ابزار نظارت بر شبکه های اجتماعی به تنهایی ، uKnowKids به وضوح و بدون سوال و سر و شانه های بالاتر از بقیه است. توانایی آن برای دستیابی به تک تک جنبه های یک حساب رسانه های اجتماعی در بین هرکدام از رقبای آن بی نظیر است ، بنابراین از این نقطه نظر ما باید آن را با یک شکوفایی اضافی با شکوفایی اضافی در بالای صفحه قرار دهیم..

اما مطمئناً ، رسانه های اجتماعی تنها بخشی از تجربه آنلاین کودک است و اگر به یک سوراخ بزرگ و پراهمیت در رزومه uKnowKids اشاره نکردیم: فیلترینگ وب و انسداد محتوا ، ما به عنوان بازرس وظیفه خود را انجام نمی دهیم..

برخلاف گزینه های سنتی کنترل والدین که همه تعادل مانیتورینگ شبکه های اجتماعی را با قابلیت های مسدود کردن محتوای وب واقعی ارائه می دهند ، در عوض uKnowKids کاملاً به سمت سابق می رود. به گفته این ، عملکرد در نظارت اجتماعی uKnowKids در سراسر هیئت مدیره هنوز استثنایی بود. آنچه در این برنامه وعده داده شده است ، در همه جبهه ها ممتاز است ، و هنگام نظارت بر استفاده از رسانه های اجتماعی خانواده شما باید به عنوان انتخاب برتر شناخته شود..

قیمت گذاری

مدل قیمت گذاری uKnowKids از برخی دیگر از گزینه های کنترل والدین جالب تر است ، تنها در این صورت اگر می خواهید یکی از بزرگترین ویژگی فروش آن (مجموعه iOS) را استفاده کنید ، باید گزینه پیش فرض را بپردازید.

مدل قیمت گذاری uknowkids

بگذار توضیح بدهم. اول ، سه مرحله از عضویت Premium وجود دارد که پس از یک آزمایش 7 روزه رایگان شروع می شود: ماهانه ، سالانه و طول عمر. این سه برنامه به ترتیب 10 ، 100 دلار و 180 دلار هزینه دارند و شامل همه نظارت و پشتیبانی از شبکه های اجتماعی فقط از همه نظارت بر موبایل در اندروید است..

قیمت گذاری ioskkkkos ios

برای به دست آوردن ویژگی های iOS ، صرف نظر از برنامه ای که خریداری می کنید ، برای داشتن تجربه کامل uKnowKids ، باید مبلغ 60 دلار هزینه مسکونی را در پیش پرداخت بپردازید. من گمان می کنم که این احتمال وجود دارد به این دلیل است که تا به امروز uKnowKids تنها و تنها نرم افزار در شهر برای ارائه چنین لیست گسترده ای از گزینه ها برای iOS است ، و گرچه آنها دقیقاً توضیح نمی دهند که چگونه آنها توانستند بسیاری از قابلیت های نظارت را از بین ببرند. سیستم عامل حلقه بسته مشهور است ، واضح است که آنها ارزش آن را می دانند و نمی ترسند برای ورود به خانه هزینه اضافی را شارژ کنند..

حداقل 10 دلار در ماه (و 60 دلار در جلو) برای دسترسی به فقط ویژگی های نظارت بر شبکه شبکه / تلفن همراه ممکن است برای برخی از خانواده ها تند به نظر برسد ، به خصوص کسانی که احتمالاً برای به دست آوردن قابلیت فیلتر وب که بیشتر نرم افزارهای دیگر احتمالاً نیاز به پرداخت هزینه اضافی دیگر دارند. ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری

خدمات چت با مشتری uknowkids

uKnowKids فقط یک گزینه برای تماس با پشتیبانی از طریق ایمیل دارد و این شرکت می گوید میانگین زمان بازگشت آنها حدود 12 ساعت است و حداکثر 24 برای بازگشت به شما در مورد هرگونه سؤالی که ممکن است داشته باشید..

ما یک استعلام ارسال کردیم و در حدود 14 ساعت پاسخ دادیم ، خوب در محدوده نقل قول این شرکت. پاسخ سؤال ما دقیق و به یک نکته بود و از تجربه محدودی که با نماینده پشتیبانی خود داشتیم آنها توانستند به طور مؤثر در کلیه مشکلاتی که ما به عنوان سؤال اولیه مطرح کردیم و همچنین چندین سؤال پیگیری کمک کنند..

نتیجه

مطمئنا ، اگرچه ممکن است وقتی صدای اصطلاح "نرم افزار کنترل والدین" را می شنوید به دلیل عدم وجود قابلیت فیلترگذاری محتوای واقعی ، uKnowKids دقیقاً همان چیزی باشد که انتظار دارید ، اما آنچه در ویژگی های سنتی فاقد ویژگی های سنتی در نظارت بر رسانه های اجتماعی است. حداکثر.

uKnowKids تقریباً به هر جنبه ای از تجربه آنلاین رسانه های اجتماعی کودک شما توجه می کند ، ضمن اینکه تعداد قابل توجهی از نوآوری های iOS را نیز در خود جای می دهد. در واقع ، با فرض آنچه که uKnowKids به تنهایی در iOS انجام داده است ، می گویم که ارزش خرید کامل را دارد ، صرف نظر از هر چیزی که در این بخش وجود ندارد. uKnowKids در رابطه با مجموعه کنترل والدین دیگر (مانند Norton Family اگر قبلاً اشتراک برتر داشته اید) مورد استفاده قرار می گیرد ، uKnowKids بیش از اندازه توانمند است تا شما و خانواده خود را از بازیگران مبهم آنلاین محافظت کند.

uKnowKids با داشتن داشبورد مفصل ، یک کادر پشتیبانی کامل و ویژگی های کافی برای ردیابی موبایل برای چرخش سر والدین ، ​​بدون شک یکی از بهترین گزینه های نرم افزار کنترل والدین در قفسه های سال جاری است..

از UknowKids بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 3 = 9

Adblock
detector