بهترین نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات برای سال 2020

به طور تصادفی پاک کردن پرونده ها ، پوشه ها یا عکس های مهم یکی از رایج ترین تجربیات امروز در محاسبات است و می تواند منبع سردردهای بی پایان برای هر کسی باشد که نمی داند بعد از کلیک روی "پاک کردن" چه گزینه هایی در دسترس است..

تصویر بازیابی داده رایگان

خوشبختانه ، کل صنعت ارائه دهندگان نرم افزار برای حل این مسئله رونق گرفته اند ، اما چگونه می توانید بدانید که در نهایت کدام برنامه برای شما مناسب است؟ Comparitech با مجموعه ای از ویژگی هایی که بین هر برنامه کاربردی و حدود هزار اسکن مختلف مختلف برای تغییر در نظر گرفته شده است ، در اینجا قرار دارد تا همه چیز و همه چیزهایی را که باید درباره نرم افزار بازیابی اطلاعات بدانید از بین ببرد: از نحوه کار کردن تا چه شرکت هایی در آنجا هستند. بهتر از بقیه.

بنابراین چه ناخواسته نیمی از عکسهای خانوادگی خود را پاک کرده باشید یا فقط می خواهید روشی برای کنترل بیشتر در مورد نحوه ذخیره و حذف داده های خود داشته باشید ، در راهنمای ما برای بهترین نرم افزار رایگان بازیابی داده های سال 2020 بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید!

نکته: اگر در مورد بازیابی پرونده های خود جدی هستید ، ارزش این کار را صرف هزینه کمی می کنید. در حالی که گزینه های رایگان کاربردهای خود را دارند ، پرداخت هزینه خدمات بهترین فرصت را برای بازیابی اطلاعات با کمترین دردسر و زمان به شما می دهد. در اینجا گردآوری ما از نرم افزار پردرآمد پردازش داده پردرآمد است.

ویژگی هایی که باید در نرم افزار بازیابی اطلاعات جستجو کنید

اگر تازه وارد دنیای بازیابی رایگان داده ها نیستید و کاملاً مطمئن نیستید که کدام ویژگی ها را باید جستجو کنید یا مهمترین برنامه خاص شما هستند ، در این بخش باید به تجدید تعریف چیزهایی که باید بدانید کمک کند..

هنگام تصمیم گیری که نرم افزار بازیابی رایگان داده برای شما مناسب خواهد بود ، عوامل مختلفی وجود دارد که باید قبل از انتخاب نهایی در نظر گرفته شوند.

  • سازگار با سیستم عامل شما
  • رابط کاربر پسند
  • از نوع مشخصی که می خواهید بازیابی کنید پشتیبانی می کند
  • دارای نوعی ویژگی پیش نمایش پرونده است
  • جوایز اضافی مانند گزینه های پشتیبان گیری آنلاین یا Secure Erase را ارائه می دهد

رایگان در مقابل نرم افزار بازیابی داده های پرداخت شده

اگر به هر یک از نسخه های PR که توسط بسیاری از محبوب ترین سازندگان نرم افزار بازیابی اطلاعات خارج از کشور گوش داده شده است ، گوش می دهید ، ما را به این فکر نمی کنیم که فکر می کنید نرم افزار رایگان دارای ویژگی های کافی نیست ، یا اینکه آن را پیدا نمی کند. داده های مورد نظر شما در بدترین حالت ، اگر دقت نکنید ، می تواند تمام تلاشهای آینده برای برگرداندن داده های شما را از بین ببرد.

بیشتر این موارد قطعاً از طرف افرادی که در تلاشند چیزی را به شما بفروشند که سایر افراد فقط به صورت رایگان هدیه می دهند بفروشند ، اما ادعای داده هایی که بطور تصادفی توسط برنامه های رایگان از بین می روند ، سزاوار است..

بازیابی اطلاعات رایگان در مقابل پرداخت

این روزها به اندازه این اتفاق نمی افتد ، اما نسخه های اولیه برخی از گزینه های بازیابی اطلاعات رایگان در واقع می توانند صدمات بیشتری نسبت به خوبی در دستان اشتباه وارد کنند. فرآیند اسکن برای یافتن پرونده های گمشده ممکن است به تنهایی مالیات کافی داشته باشد تا باعث شود اطلاعات درایو از دست نرود قبل از اینکه اسکن به آن برسد. اگر این نرم افزار مجهز به موقعیت های ظریف مانند آن نباشد ، می تواند به طور تصادفی بخش حذف شده را در حین اسکن بازنویسی کند ، و آن را بی فایده یا خراب کرده تا زمان ظهور نتایج.

به گفته این ، همه گزینه هایی که در این لیست داریم در صنعت بازیابی داده بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بررسی های مثبت کافی از مشتریان راضی وجود دارد که ما احساس راحتی می کنیم آنها را به هرکسی که سعی در بازگرداندن اطلاعات گم شده خود دارد.

در آخر ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از مجموعه نرم افزارهای بازیابی با حق بیمه ممتاز می توانند نوعی دوره آزمایشی رایگان و یا دوره ارزیابی را برای بارگیری در نظر بگیرند. این بدان معناست که اگر شما فقط چند فایل برای بازیابی در یک معامله یک طرفه دارید ، می توانید به راحتی تمام مزایای بهترین نرم افزار را در خارج از کشور دریافت کنید و بدون هیچ هزینه ای در ارتباط باشید!

بهترین نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات سال 2020

1. رجوا

نرم افزار بازیابی اطلاعات recuva

Recuva در سراسر وب به عنوان یکی از بهترین طراحی ، بیشتر راه حل های بازیابی اطلاعات بصری کاربر در خارج شناخته شده است. اما طراحی عالی به تنهایی یک برنامه موفقیت آمیز نیست ، درست است?

خوشبختانه ، Recuva همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های اضافی در پس زمینه است که آن را به یکی از بهترین ارزش ها در بازیابی داده هایی که امروز در وب پیدا خواهید کرد تبدیل کرده است. این شامل تعداد گسترده ای از انواع و قالب های درایو پشتیبانی شده و همچنین یک بسته به روز رسانی است که شامل پشتیبانی از هارد دیسک مجازی است. پشتیبانی از هارد دیسک مجازی اگر نگران سلامتی جسمی درایو خود باشید بسیار مهم است زیرا به شما امکان می دهد به جای خود درایو ، یک نسخه سایه دیجیتالی دیسک را اسکن و تشخیص دهید..

اشکال اصلی Recuva این است که فعلاً فقط کاربران ویندوز این حق را دارند که بتوانند از آن استفاده کنند. این بدان معناست که اگر می خواهید داده ها را در دستگاه OSX بازیابی کنید ، باید یکی از گزینه های دیگری که در زیر لیست کردیم را بررسی کنید.

2. Stellar Data Stellar Windows Recovery Data Windows Professional

بازیابی ستاره ای رایگان

با داشتن رابط کاربری در سطح جهانی ، توانایی های اسکن عمیق و گزینه ای برای بازیابی فقط در مورد هر نوع پرونده ای که می توانید به آن فکر کنید ، دشوار نیست بدانید که چرا Stellar Windows Data Recovery Windows Professional در صدر قسمت توصیه های ما است.

اما چرا این مقام برتر را نگرفت؟ خوب ، زیرا دقیقاً به اندازه سایر گزینه های نرم افزاری ذکر شده در اینجا رایگان نیست. Stellar به شما امکان می دهد برنامه را بصورت رایگان بارگیری ، نصب و راه اندازی کنید و حتی به شما امکان می دهد هر بار که می خواهید بدون پرداخت سکه اسکن کنید..

از این گذشته ، در نسخه رایگان ، می توانید قبل از بیرون آوردن کارت اعتباری ، حداکثر 1 گیگابایت فایل از دست رفته (حداکثر 25MB در هر پرونده) را بازیابی کنید. اگر فقط سعی در ذخیره چند عکس یا شاید یک فیلم یا دو دارید ، ویژگی Live Preview یکی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم و جستجو برای رسانه های از دست رفته را بسیار ساده تر از گذشته می کند..

مجموعه کامل شما را برای نسخه Toolkit 299 دلار خم به کیف پول باز می کند (79.99 دلار برای بسته حرفه ای) ، اما هنگامی که نرم افزار را مرور کردیم متوجه شدیم مقدار ویژگی های ارائه شده برای توجیه هزینه کافی است. ویژگی Live Preview ویژگی واقعی ستارگان است ، و آن را آسانتر می کند تا از طریق تصاویر حذف شده / اسناد متنی حذف شده ، سوگند یاد کنید که هرگز در وهله اول نمانده اند..

به قابلیت پشتیبانی از لینوکس ، ویندوز و مکینتاش اضافه کنید (همه خریدهای جداگانه ، بنابراین آماده شوید تا اسکله کنید) ، و یکی از بهترین گزینه های بازیابی اطلاعات سال 2018 را بدست آورده اید!

بازیابی اطلاعات Stellar Stellar Windows Windows Windows Professional را امتحان کنید

3. دریل دیسک بازیابی پاندورا

بازیابی مته دیسک رایگان

بازیابی پاندورا برای هر کسی که ممکن است بیشتر مبتدی بازیابی اطلاعات باشد ، یک انتخاب عالی است. از مراحل نصب گرفته تا گرفتن اطلاعات به دست آمده ، پاندورا تمام راه شما را نگه می دارد. حتی تا آنجا پیش می رود که درصد "موفقیت" را در کنار هر پرونده ای که می خواهید بازیابی کنید قرار دهید. این درصد ها به شما می گوید احتمال دقیق یک کاربر برای موفقیت در گرفتن فایل مورد نظر برای بازگشت شما وجود دارد.

گذشته از داشتن لیست کاملاً خشکشویی از امکانات و گزینه های اضافی که بر قابلیت اسکن آن بسیار چشمگیر است ، ابزار Disk Drill این شرکت همچنین این تفاوت را دارد که تنها نرم افزار موجود در این لیست است که به شما امکان می دهد به اندازه کامل داده های مورد نظر خود را بازیابی کنید. در دستگاه های OSX به صورت رایگان.

درست است Macheads ، اگر به دنبال یک سرویس گیرنده بازیابی داده کاملاً طراحی شده هستید که بتواند درایو Macbook یا iMac شما را از بین بگذارد ، این همان شخصی است که می توانید با آن (و نگرانی های مایکروسافت خود را نگران نکنید). در ویندوز نیز).

مانند دیسک دریل ، پاندورا فقط در صورت نصب آن بر روی رایانه ای که قصد دارید بازیابی را انجام دهید ، کار خواهد کرد. این می تواند برای هر کسی که می ترسد روشن کردن هارد دیسک آسیب دیده آنها باشد ، یک گزینه خطرناک تر باشد ، اما تا زمانی که شما فقط سعی در خنثی کردن حذف قبلی یا قالب سریع دارید ، راه حل دیسک است..

درایو Disk می تواند فایلهای موجود در درایوهای FAT ، exFAT ، NTFS ، HFS + و EXT2 / 3/4 را اسکن و بازیابی کند و آن را به یکی از گزینه های مجهز در این لیست تبدیل کند. به این امکان اضافه کردن مکث و از سرگیری اسکن ها در حال انجام و همچنین جدا کردن درایوهای جدید همه از همان مشتری ، اضافه کنید و یک ترکیب برنده دارید که هر کاربر سیستم عامل می تواند از آن لذت ببرد.

4- بازیابی اطلاعات خردمند

بازیابی اطلاعات عاقلانه رایگان
Wise Data Recovery اگر بخواهید در زمان ضبط ، وارد شوید ، به آنجا بروید و راه خود را انتخاب کنید ، انتخاب خوبی است. این برنامه بسیار سبک وزن است که به سرعت بارگیری و نصب می شود و برخی از سریعترین زمان اسکن در مشاغل را در اختیار شما قرار می دهد.

Wise Data Recovery همچنین گزینه ای مشابه با آنچه در پاندورا دیدیم ، وجود دارد که در آن پرونده های شناسایی شده در طول اسکن با نشانگر "میزان موفقیت" وجود دارد که به شما می گوید شانس شما در واقع گرفتن یک فایل قبل از تلاش برای بازیابی است. آی تی.

بازیابی اطلاعات خردمندانه لزوماً بهترین نتیجه نیست که با توجه به برخی بررسی های کاربران ، میزان موفقیت بازیابی را بازیابی کنیم ، اما برای اسکن سرعت به تنهایی کار سختی است.

چه چیز دیگری باید بدانید

هیچ کس دوست ندارد داده های خود را از دست بدهد ، به همین دلیل مهم است که دفعه دیگر که به طور تصادفی آن پروژه بزرگ را برای مدرسه حذف کرده و یا آلبوم عکس خانواده را از سفر به گراند کانیون بخرید ، به نوعی نرم افزار بازیابی اطلاعات را در اختیار داشته باشید. سال گذشته.

البته ، همیشه می توانید این روند را کاملاً دور بزنید اگر به یک برنامه پشتیبان گیری مداوم رعایت کنید و به طور مرتب از خدمات هر یک از بهترین راه حل های پشتیبان آنلاین که برای سال 2020 آزمایش کرده ایم بکار بگیرید. تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما بطور منظم است. امن ترین و مطمئن ترین راه برای تضمین شما حتی در وهله اول به نرم افزار بازیابی اطلاعات حتی نیاز نخواهید داشت.

اما اگر نمی خواهید داده های از دست رفته را بازیابی کنید و می خواهید راهی برای جلوگیری از یافتن پرونده توسط یکی از این برنامه ها دوباره پیدا کنید ، چه می شود؟ این به نظر می رسد یک کار برای بهترین نرم افزار پاک کردن امن است ، که می توانید با بررسی لینک در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

همچنین ممکن است دوست دارید نرم افزار بازیابی اطلاعات DATA چگونه بازیابی عکس های از دست رفته در دستگاه iOS خود (آیفون ، آی پد و غیره) نرم افزار بازیابی اطلاعات چگونه برای بازیابی عکس های از دست رفته در دستگاه Android خود نرم افزار بازیابی اطلاعات 10 از دست دادن داده ها و آمار بازیابی فاجعه

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 33

Adblock
detector