Data Rescue 5 review 2018

Data Rescue 5 یک برنامه بازیابی اطلاعات کاملاً برجسته با یک رابط کاربری تمیز و گزینه های پیکربندی گسترده برای بوت شدن است ، اما همه این عوامل برای کسب یک مکان در بین بزرگان کافی است.?

در ادامه در بررسی داده های نجات 5 ما اطلاعات کسب کنید!

مبلغ خواندن:

40 دلار در Data Rescue 5 صرفه جویی کنید

صرفه جویی 100 دلار در Data Rescue 5 Pro

نصب و تجربه کاربر

دریافت و نجات داده بارگیری و نصب شده بر روی دستگاه تست ما یک فرایند بسیار سریع بود ، کمتر از پنج دقیقه از زمانی که در وب سایت شرکت بودیم تا زمان اجرای اولین اسکن عمیق ما. این سریع یا سریعتر از محصولات رقیبی است که ما آزمایش کرده ایم.

از بین کلیه نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است ، Data Rescue 5 دارای حرفه ای ترین و تمیزترین چیدمان دسته است. این خوب است نه تنها به این دلیل که اسکن را آسان تر می کند بلکه به دلیل کمک به درک بیشتر تعداد زیاد گزینه های پیکربندی در دسترس برای هر جستجو نیز کمک می کند..

طراحی نجات داده 5

هنگام تصمیم گیری در مورد پارامترهای جستجوی شما ، همه چیز از پرونده تا اندازه واقعی پرونده قابل انتخاب است و می توان فرآیند دریافت یک اسکن را به برخی از گرانترین گزینه هایی که هنوز در نرم افزار بازیابی داده ها مشاهده نکردیم ، سفیدتر کرد..

با این کار می توانید ارسال نرم افزار بازیابی سریع در جهت صحیح برای یافتن پرونده های خاص مورد نظر ، به خصوص برای کاربران متخصص ، آسان شود. اما این روند به همان اندازه ممکن نیست که ممکن باشد باشد و ممکن است کاربران تازه کار دیگری را که حتی نمی دانند فیلترینک چیست ، غافل کند ، چه رسد به اینکه چگونه یک نفر را به دقت جستجو کنیم تا پرونده مورد نیاز خود را جستجو کنیم.

داده نجات همچنین به کاربران مجوز استاندارد و مجوزهای حرفه ای اجازه می دهد تا نرم افزار خود را بطور مستقیم از مشتری فعال کنند ، که همیشه مورد استقبال کتاب ما.

امکانات

نجات داده ها 5 ویژگی

  • سیستم عامل: ویندوز ، OSX
  • بازیابی فایل سیستم FAT (FAT12 ، FAT16 و FAT32) ، ExFAT ، ext2 ، ext3 ، HFS + و NTFS
  • 150+ نوع filetypes از جمله فایلهای فشرده شده را پشتیبانی می کند (ZIP ، RAR ، ISO و غیره)
  • پاک کردن پرونده را پاک کنید

Data Rescue 5 تعداد زیادی از نوع filetyp را پشتیبانی می کند ، که اکثر آنها مشترک هستند ، برخی از آنها نه چندان زیاد (به تصویر بالا مراجعه کنید) یکی دیگر از ویژگی های عالی ، اضافه کردن حذف پرونده Secure Erase است ، و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد همه اینها در تجزیه ما در فن آوری در اینجا بخوانید!

کارایی

برای آزمایش قابلیت های بازیابی داده داده نجات 5 ، پنج نوع فایل مختلف - * .exe ، * .jpeg ، * .mp3 ، * .zip و * .txt را ذخیره کردیم (و حذف کردیم) تا ببینیم چگونه می تواند داده ها را از یک بازیابی کند. SSD ، HDD و یک درایو فلش USB.

برای اولین آزمایش ، اسکن اولیه را در 1TB Seagate 7200RPM انجام دادم تا ببینم چه چیزی می تواند بالا ببرد. ما مدت زمان اسکن سیستم تست خود را ثبت کردیم ، که دارای یک پردازنده 7-نسل Intel Core i7-7700K 4.2GHz (اورکلاک به 5.1 گیگاهرتز در خنک کننده مایع حلقه بسته) ، 16 گیگابایت رم DDR4-3000MHz ، a 256 GB m.2 SSD ، HDD 1TB و GPU NVIDIA GTX 1070.

نجات داده ها 5 عملکرد

ما به سختی متوجه شده ایم که هنگام اجرای اسکن عمیق ، هیچ تاثیری روی سیستم ما بگذارد. داده نجات 5 حداکثر 15٪ از پردازنده ما را استفاده می کرد ، حداکثر کمتر از 1٪ RAM ، و فقط 47.1 مگابایت در ثانیه در مورد HDD اسکن شده.

برای اسکن کامل عمیق درایو تست 1TB ، که به جستجوی همه 150+ filetypes که داده Rescue 5 قادر به بازیابی است ، ما باید 6 ساعت و 34 دقیقه صبر کنیم ، اما نتیجه ای که گرفتیم به دست آمد. منتظر.

نجات داده ها 5 نتیجه

در هر تست آزمایشی برای هر نوع درایو ، Data Rescue 5 100٪ عالی کسب کرد. نه تنها داده های نجات با موفقیت فایلهای آزمایشی را بازیابی کردند ، بلکه ویژگی برجسته ای را در ویژگی پیش نمایش پرونده نیز بدست آوردند (هیچ عکس خانوادگی خراب دیگری که به نظر می رسد مانند نوعی هنر جلوه ای دیوانه شده اند).

قیمت گذاری

داده نجات 5 به راحتی یکی از کمترین گزینه های بخشش است که ما هنگام بررسی هزینه پرداخت مجوز حق بیمه با توجه به اینکه از محصول آزمایشی دریافت می کنید ، به راحتی انتخاب کرده ایم. در حالی که اکثر نرم افزارهای بازیابی اطلاعات شامل آزمایشی رایگان با محدودیتی مانند تعداد داده های بازیابی شده (تا 500MB در مورد نرم افزارهایی مانند Disk Drill ، 2 گیگابایت با EaseUS و غیره) می باشند ، Data Rescue 5 تمام قابلیت های بازیابی خود را قفل می کند. نسخه پرداخت شده.

شما هنوز هم می توانید درایو ها را اسکن کرده و هر پرونده / پوشه ای را که در این اسکن پیدا شده است ، پیش نمایش دهید. برای اینکه آنها را به آنها برگردانید ، باید 99 دلار کامل برای یک پروانه زندگی به نرم افزار معمولی Data Rescue 5 پرداخت کنید. در مورد نسخه حرفه ای نیز به جز این که 299 دلار پرداخت می کنید و فقط برای یک سال مجوز دریافت می کنید نیز همین است.

یک مجوز حرفه ای به شما امکان می دهد Data Rescue را بر روی بسیاری از هارد دیسک های مورد نظر خود نصب کنید (مخالف با محدودیت پنج درایو در نسخه استاندارد) ، و همچنین به شما امکان دسترسی بیشتر به گزینه های پیکربندی و ویژگی های جستجو را در برنامه اصلی خود می دهد..

مبلغ خواندن:

40 دلار در Data Rescue 5 صرفه جویی کنید

100 دلار در Data Resue 5 صرفه جویی کنید

نجات داده ها 5 قیمت گذاری

گزینه های دیگر نرم افزار بازیابی اطلاعات برای مجوز در سطح حرفه ای / تکنسین تقریباً یکسان است. با این وجود برخلاف Data Rescue 5 ، قیمت شما دسترسی نامحدود به نرم افزار را به جای اینکه شما را در پشت یک تعهد 12 ماهه محصور کند ، خالص می کند..

این بسیار گران است برای توجیه پرداخت هر 12 ماه. اگر برای همکاری با مجوز حرفه ای نیاز دارید ، ما تعدادی از گزینه های نرم افزاری دیگر در این دسته مانند Stellar Windows Recovery را برای مبتدیان توصیه می کنیم.

پشتیبانی مشتری

سازندگان Data Rescue 5 (Prosoft Technologies) دو گزینه تماس در وب سایت خود دارند: ایمیل و چت زنده. اگرچه پیشنهاد خوبی برای ارائه آن وجود دارد ، اما یک اشکال در چت زنده گفتگوی Prosoft فقط پنج روز در هفته در ساعات اداری واقعی شرکت ، 8 صبح - 5 بعد از ظهر PST است. اگر در یک برنامه کاملاً متفاوت نیمه کاره در سراسر جهان بیدار هستید ، آماده شوید تا یک زنگ عجیب را برای گرفتن یک عامل زنده آماده کنید.

اگر تماس با پشتیبانی از طریق ایمیل به نظر می رسد خیلی آهسته روند را برای شما به نظر می رسد (یا در صورت بیدار شدن از خواب در نیمه شب برای شروع یک گفتگوی زنده از سیدنی) بسیار خسته کننده باشید ، Prosoft یک پایگاه دانش گسترده با تعداد زیادی مقاله پشتیبانی مختلف از جمله طیف گسترده ای از سوالات در مورد برنامه های بازیابی Windows و Mac خود پاسخ داده است.

نتیجه

به طور ساده ، Data Rescue 5 یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی داده در بازار امروز است. به نظر من تنها مشکل واقعی این است که آنها می دانند به همین دلیل است که نسخه حرفه ای محصول آنها سالانه 299 دلار هزینه دارد ، نه هزینه استاندارد تختی که تقریباً هر ارائه دهنده دیگر موجود در فضا به جای آن هزینه می کند..

به گفته این ، اگر شما قادر به کار در پارامترهای آنچه که مجوز استاندارد ارائه می دهد (که هنوز هم بیشتر از گزینه هایی است که با بیشتر گزینه ها می گیرید) باشید ، برای پول و مال شما Data Rescue 5 نرم افزار بازیابی اطلاعات است..

آخرین معاملات 5 نجات و کوپن:

40 دلار در Data Rescue 5 صرفه جویی کنید

100 دلار در Data Rescue 5 Pro صرفه جویی کنید

از داده نجات 5 بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 73 =

Adblock
detector