جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS Wizard Pro Review 2023

جادوگر حرفه ای EaseUS Recovery Wizard Pro یک مجموعه بازیابی است که باعث اتلاف وقت نمی شود و اطلاعات و اطلاعات خود را به سرعت و کارآمد با هرگونه سر و صدایی باز می گرداند. طراحی مینیمالیستی و عدم وجود گزینه های پیکربندی ممکن است برای کاربران پیشرفته تر مسئله ای باشد ، اما برای تایمرهای اول سادگی EaseUS Pro تقریباً قابل شکست نیست.

همیشه خوب است که از نظر زیبایی شناختی از یک طراحی تمیز استفاده کنیم ، اما در دنیای بازیابی اطلاعات ، نتایج در پایان همه چیز مهم هستند. بنابراین وقتی پوکر را به آتش کشیدیم ، چگونه نرم افزار جمع شد?

در ادامه در بررسی EaseUS Recovery Data Pro ما اطلاعات کسب کنید!

نصب / فعال سازی

از زمانی که نشانی اینترنتی EaseUS را در نوار آدرس مرورگر خود ضرب کردیم تا آن را بارگیری ، اجرا و خاموش کنیم ، در اولین اسکن آن ، ما بین تمام قسمتهای فرآیند کمتر از دو دقیقه حساب کردیم..

پس از بارگیری بازیابی اطلاعات در دستگاه ویندوز 10 ، فعال کردن محصول به سادگی کلیک کردن بر روی دکمه فعال سازی اکنون در گوشه بالا سمت راست خود مشتری بود. در کمتر از پنج ثانیه محصول با تمام ویژگی های آن باز شد ، اگرچه در بررسی ما گزینه های پیکربندی هر یک از این ویژگی ها را در بهترین حالت مشاهده می کنید..

طراحی / تجربه کاربری

برای اینکه طراحی سرویس گیرنده EaseUS Data Recovery را “حداقل” بدانیم ممکن است حتی برای اکثر مینیمالیست ها خیلی زیاد باشد ، زیرا خارج از گزینه انتخاب کدام دیسک سخت که می خواهید اسکن کنید واقعاً چیز دیگری برای گفتگو در اینجا نیست.

طراحی سهولتطراحی مینیمالیستی برای تازه واردان بسیار عالی است ، اما می تواند برای متخصصان بهبود یافته فصلی تر ناامید کننده باشد

به محض اینکه این محصول فعال شد ، ما فقط فرصتی برای انتخاب یک درایو سخت گرفتیم و دکمه Scan را در پایین فشار دادیم – چیز دیگری نیست. ما نمی توانیم انتخاب کنیم که کدام نوع اسکن را بخواهیم اجرا کنیم ، چقدر عمیق بودیم که می خواستیم اسکن یا انواع پرونده های خاصی که می خواستیم سرویس را در حین فیلتر کردن بقیه از آن مراقبت کنیم..

بسیاری از همان پارامترهای جستجو که در اکثر مجموعه نرم افزارهای بازیابی اطلاعات موجود است ، همه در یک دسته اسکن مجزا با EaseUS قرار می گیرند ، اتفاقی که ممکن است برای کاربرانی که فقط یک پرونده خاص دارند ، ناامید کننده و ناامیدکننده می دانند. یک تن از زمان برای مرتب کردن نتایج دیگر برای به دست آوردن آن.

EaseUS گزینه های اسکن سریع و عمیق جداگانه دارد ، اما همیشه با یک اسکن سریع که پیش از اسکن عمیق اتفاق می افتد ، با یک حرکت ترکیب می شوند. شما نمی توانید یکی را به طور مستقل از دیگری اجرا کنید ، که به نظر می رسد یک محدودیت واقعا عجیب برای قرار دادن هر نرم افزاری چه رسد به یک هزینه دیگر به اندازه این.

  بازیابی داده های ستاره ای بررسی حرفه ای ویندوز

امکانات

لیست ویژگی های EaseUS کمی محدودتر از چیزی است که ممکن است در سایر مجموعه های بازیابی داده رقیب با قیمتی در این سطح پیدا کنید ، اما هنوز هم با اصول کافی برای توجیه کردن انگشت پا روی انگشتان پا در همان سطح وجود دارد:

 • سیستم عامل: Windows، OSX، iOS، Android
 • بازیابی فایل سیستم FAT (FAT12 ، FAT16 و FAT32) ، ExFAT ، ext2 ، ext3 ، HFS + و NTFS
 • 200+ نوع filetypes شامل فایلهای فشرده را پشتیبانی می کند (ZIP ، RAR ، ISO و غیره)
 • بازیابی پارتیشن از دست رفته است
 • بازیابی درایو RAW
 • پیش نمایش پرونده بازیابی شد
 • بازیابی ایمیل از MS Outlook و Outlook Express

آخرین ویژگی مورد اشاره “تشخیص تصویر” است که برای اولین بار برای هر نرم افزار بازیابی اطلاعات در این لایه است. این شناسه در واقع محتوای یک تصویر را اسکن می کند تا آن را در یکی از 3 گروه دسته بندی کند: افراد ، حیوانات یا ساختمانها.

نتایجی که از Recognizer به دست آوردیم … به هم آمیخته شد (در بهترین حالت) ، اما این واقعیت که EaseUS سعی دارد چیزی شبیه به این را داشته باشد ، در مورد نوآوری های کوچکی که این شرکت در تلاش است تا روند بازیابی داده ها بیشتر کاربر باشد ، می گوید. مهربان.

کارایی

برای آزمایش قابلیت های بازیابی اطلاعات EaseUS ، پنج نوع پرونده مختلف ((* .exe ، * .jpeg ، * .mp3 ، * .zip و * .txt) را ذخیره کردیم و حذف کردیم تا ببینیم چگونه می تواند داده ها را از یک SSD ، HDD و یک درایو فلش USB.

برای اولین آزمایش ، اسکن اولیه را در 1TB Seagate 7200RPM انجام دادم تا ببینم چه چیزی می تواند بالا ببرد. ما مدت زمان اولین اسکن روی سیستم تست خود را ثبت کردیم ، که دارای یک پردازنده 7-نسل Intel Core i7-7700K 4.2GHz (اورکلاک تا 5.1 گیگاهرتز در خنک کننده مایع حلقه بسته) ، 16 گیگابایت رم DDR4-3000MHz ، یک SSD 256 GB m.2 ، یک HDD 1TB و یک پردازنده گرافیکی NVIDIA GTX 1070.

  بهترین نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات برای سال 2023

عملکرد سهولت

در حالی که اسکن عمیق را اجرا می کردیم هیچ تأثیر قابل توجهی در سیستم ما وجود نداشت و در حداکثر EaseUS فقط از 7٪ پردازنده ما ، 15٪ رم ما و 108.4MB / s بر روی HDD اسکن می شد. اسکن عمیق که روی یک HDD 1TB زدیم بیش از 2 ساعت و 13 دقیقه طول کشید و 268،784 نتیجه انفرادی پس از اتمام بازگشت.

پس از بازگشت نتایج ، آنها به سه دسته مختلف سازماندهی شدند: فایل های از دست رفته ، پرونده های ویژه از دست رفته و پرونده های از دست رفته RAW. جایی که پرونده مورد نظر شما ممکن است به پایان برسد بستگی به زمان حذف آن دارد و چه مقدار داده از بین رفته است ، اما همانطور که قبلاً به دلیل عدم گزینه های پیکربندی اشاره کردیم متأسفانه هیچ راهی برای دیکته کردن از قبل وجود ندارد که چگونه این برنامه ها را مرتب کند نتایج پس از نمایش.

از بین تمام پرونده هایی که حذف کرده ایم و سعی کردیم بازیابی کنیم ، نزدیک به 100٪ موفقیت موفقیت با EaseUS را دیدیم ، و ما فقط 100٪ “نزدیک” می گویم زیرا به نظر می رسید در گوشه ای از یکی از تصاویر موجود در گوشه ای از آثار مصنوعی پیکسلی وجود دارد. بعد از بهبود.

قیمت گذاری

رده های قیمت easeus

EaseUS آزاد است که یک دادگاه بدون انقضا را امتحان کند ، اما شما فقط به بازیابی اطلاعات در کل 2 گیگابایت داده ها قبل از پرداخت مجوز کامل محدود خواهید شد. سه گزینه مجوز عبارتند از:

 • حرفه ای
 • Pro + WinPE
 • تکنسین

اولین گزینه Pro شما را برای مجوز عمر 69/95 دلار به عقب بازگرداند ، در حالی که نوع Pro + WinPE 99 دلار قیمت دارد. اضافه کردن WinPE به بسته شما این امکان را برای شما فراهم می کند که یک محیط نیمه کامل ویندوز را مستقیماً از هر نوع USB اجرا کنید. این می تواند در شرایطی مفید باشد که از بین رفتن اطلاعات شما به حدی شدید باشد که حتی نمی توانید هارد دیسک مورد نظر برای بازیابی را اجرا کنید ، همچنین می تواند در صورت نیاز به انجام برخی کارها اجرای عملیات بازیابی را راحت تر انجام دهد. در رایانه شخصی دوست یا اعضای خانواده.

سرانجام ، اشتراک سطح تکنسین 499 دلار است ، اما این تنها انتخاب شماست در صورتی که تجارت خود را با کمک مجموعه بازیابی اطلاعات انجام دهید و به مجوز احتیاج دارید که به شما امکان می دهد خدمات را به صورت قانونی و بدون شکسته شدن به مشتریان خود ارائه دهید. شرایط توافق نامه خدمات.

  نحوه بازیابی عکس های از دست رفته در دستگاه iOS (iPhone ، iPad و غیره)

مهم نیست که با کدام بسته به ناچار با آن بروید ، EaseUS 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک را برای همه محصولات موجود خود ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری

گزینه های پشتیبانی در دسترس برای مشتریان EaseUS یکی از گسترده ترین مواردی است که تا به امروز دیده ایم ، از جمله تلفن ، ایمیل و چت زنده 24/7. البته لازم به ذکر است که سطح حمایتی که شما به آن دسترسی دارید در پشت لایسنس خریداری شده قرار دارد ، در حالی که کاربران تکنسین بیشترین گزینه های پشتیبانی (از جمله زمان پاسخگویی اولویت در سؤالات ایمیل) را کسب می کنند ، در حالی که کاربران حرفه ای در رده دوم قرار دارند. اما هنوز به همان شبکه از پشتیبانی های پشتیبانی شده توسط کاربران تکنسین دسترسی دارید.

پشتیبانی چت زنده easeus

با این وجود پشتیبانی تلفن ساعاتی عجیب را برای مشتریان آمریکایی نگه می دارد. سایت پشتیبانی می گوید که مأمورین از 5 صبح تا 6 صبح در دسترس هستند ، و من آن ساعت ها را جزم کرده ام تا بر عجیب بودن آنها تأکید کنم. مطمئناً این کار برای هرکسی که پس از کار از خانه خارج می شوند ، بازیابی اطلاعات را انجام می دهد ، اما برای هرکسی که از مجوز تکنسین استفاده می کند ، ممکن است دردسر بزرگی باشد فقط وقتی در حال آماده شدن برای رختخواب هستید ، عوامل را در اختیار داشته باشید..

گزینه بعدی پشتیبانی 8 × 5 Live Chat است که از 9:00 تا 17:30 UTC + 8 دوشنبه تا جمعه اجرا می شود. ما با چند سؤال ساده به همراه چند سؤال فنی بیشتر با گفتگوی زنده تماس گرفتیم و مأموری که با آنها صحبت کردیم قادر بود همه چیز را به تنهایی به شکلی سریع و مصلحت اداره کند.

نتیجه

EaseUS Data Recovery Pro برای ویندوز یک مجموعه بازیابی داده است که تقریباً در کلیه تست های عملکردی ما عمل کرده است ، در حالی که تأثیر بسیار کمتری بر روی سیستم ما می گذارد هنگام انجام روند بازیابی.

طراحی آن بسیار کمتری از آنچه که قبلاً به آن عادت کرده ایم وجود دارد و می توانید قبل از انجام اسکن گزینه های پیکربندی بیشتری را برای استفاده در این زمینه بدست آورید ، اما به لطف پشتیبانی مشتری ستاره ای و ویژگی های اضافی مانند پیش نمایش تصویر و تشخیص تصویر ، ما هنوز هم هستیم فکر کنید که EaseUS با وجود برخی از کاستی های بارز آن ، هزینه ورود به آن را دارد.

به EaseUS مراجعه کنید

About the author

Comments

 1. نموده ایم و می توانیم بگوییم که EaseUS Recovery Wizard Pro یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات است. با این نرم افزار می توانید به سرعت و با کارآمدی اطلاعات خود را بازیابی کنید. طراحی مینیمالیستی این نرم افزار برای تازه واردان بسیار عالی است ولی برای متخصصان ممکن است کمی ناامید کننده باشد. با این حال، امکانات و قابلیت های این نرم افزار بسیار خوب است و می تواند به شما در بازیابی اطلاعات کمک کند. قیمت گذاری نیز مناسب است و پشتیبانی مشتری نیز خوب است. به طور کلی، ما این نرم افزار را به همه کاربران پیشنهاد می کنیم.

Comments are closed.