بازیابی داده های ستاره ای بررسی حرفه ای ویندوز

بازیابی ستارگان Windows Data Recovery Windows Professional v8.0.0.2 گزینه ای مناسب برای نجات پرونده های از دست رفته یا حذف شده از هارد دیسک است ، به خصوص اگر شما کاربر کمتری فن آوری باشید. اما قیمت بالاتر آن و گزینه های اسکن نسبتاً ابتدایی ممکن است برای کاربران افراطی که بیشترین استفاده را از مجموعه بازیابی خود دارند بیشترین استفاده را نکنند..

بنابراین ، آیا این نرم افزار ارزش ورود را دارد یا می توانید همه نسخه های مورد نیاز خود را از نسخه رایگان به دست آورید؟ برای اطلاعات بیشتر در بررسی بازیابی داده های ستاره ای Windows Professional ما مطالعه کنید!

نصب / راه اندازی

ستارگان تنظیم شده است

بارگیری و نصب Stellar Data Recovery Windows Professional v8.0.0.2 روندی بسیار ساده بود. از صفحه بارگیری شرکت ، ما به سادگی پرونده مورد نظر خود را پیدا کردیم و آن را از طریق exe راه اندازی روی رایانه آزمایش بارگذاری کردیم.

پس از نصب برنامه ، زمان آن رسیده بود که آن را از طریق خود برنامه فعال کنیم. ما در كد پروانه ارائه شده پس از خريد كپي كرديم و برنامه توانست خود را ثبت كند ، همه بدون باز كردن ويندوز هاي مرورگر اضافي در اين مرحله.

طراحی / تجربه کاربری

بعد از ثبت محصول ، ما به صفحه اصلی برنامه منتقل شدیم که هفت جعبه را نشان می دهد که بسته به نوع پرونده ای که قصد بازیابی دارید می توانید بررسی کنید..

مکان را برای اسکن انتخاب کنید

چه چیزی را بازیابی کنید

این گزینه ها عبارتند از:

 • اسناد اداری
 • پوشه ها
 • ایمیل
 • عکس
 • سمعی
 • فیلم های
 • یا گزینه ای برای جستجوی "All Data" ، که همه دسته های قبلی را ذکر کرده است ، به یک اسکن مستر کل درایو.

روی بازیابی تمام داده های گم شده کلیک کنید

منظور از هر جنبه ای از تجربه کاربر در Stellar تا حد ممکن کاربر پسند و ضد حریق است ، جوشاندن آنچه ممکن است گاهی اوقات یک فرآیند فنی پیچیده در قسمت های اساسی آن باشد ، به راحتی قابل درک است..

اگرچه من معمولاً قدردانی می کنم وقتی یک شرکت می تواند کارهای تعمیر و نگهداری پیچیده تری را برای کاربر غیرمستقیم آسان کند ، اما باید اعتراف کنم که فرایند از صفحه اصلی تا شروع اسکن ممکن است بسیار آسان باشد.

گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود ندارد ، تا آنجا که چه نوع پرونده هایی را که می خواهید بگردید ، به طور خاص ، خارج از انواع ژانر خشن که Stellar در ابتدای فرایند اسکن ارائه می دهد ، وجود ندارد. به شخصه ما می خواهیم گزینه اسکن یک نام یا نوع فایل را کاهش دهیم تا زمان کلی اسکن را کاهش دهیم. اگرچه ، وجود یک کاتالوگ از همه مواردی که درایو حذف شده است در عین حال خوب است اگر پرونده قدیمی وجود دارد که فراموش کرده اید که ظاهر دوم را فراموش کرده است.

پس از اتمام اسکن ، یک لیست به سبک درختی به کلیه پرونده ها و پوشه هایی که پیدا شد ارائه می شود ، و همچنین یک ویژگی کوچک خوب که به شما امکان می دهد پیش نمایش پرونده های حذف شده (یا به طور خاص در این مورد ، تصاویر حذف شده) ) ، قبل از تصمیم گیری برای بازیابی آنها.

بازیابی داده های ستاره ای بررسی حرفه ای ویندوز

همچنین می توانید فایلهای متنی و محتویات بایگانی zip را پیدا کنید. این یک تماس خوب دیگر است که قطعاً به بالا بردن تجربه استفاده از Stellar بالاتر از آنچه در غیر این صورت ممکن است در این فضا بیابید کمک می کند.

امکانات

برای قیمت ، شما در واقع تعداد زیادی از ویژگی های بازیابی اطلاعات Stellar Windows Professional v8.0.0.2 را دریافت می کنید. چندین مورد از اینها در حوزه بازیابی اطلاعات نیستند ، اما با این وجود مفید هستند:

 • سیستم عامل: Windows، OSX، Linux، Virtual Machines
 • بازیابی سیستم فایل FAT ، ExFAT و NTFS
 • بازیابی CD / DVD
 • بازیابی درایو RAW
 • بازیابی پارتیشن ، ایجاد و مدیریت
 • بازیابی ایمیل از MS Outlook و Outlook Express

کارایی

برای آزمایش قابلیت های بازیابی داده های ستاره ای ، ما پنج نوع فایل مختلف (* .exe ، * .jpeg ، * .mp3 ، * .zip و * .txt) را ذخیره کردیم و حذف کردیم تا ببینیم چگونه می تواند داده ها را از SSD بازیابی کند ، یک HDD و یک درایو فلش USB.

برای آزمایش اول ، ما یک اسکن اولیه را روی 1TB Seagate 7200RPM زدیم تا ببینیم چه چیزی می تواند بالا ببرد. ما مدت زمان اولین اسکن روی سیستم تست خود را ثبت کردیم ، که دارای یک پردازنده 7-نسل Intel Core i7-7700K 4.2 گیگاهرتز (اورکلاک تا 5.1 گیگاهرتز در خنک کننده مایع حلقه بسته) ، 16 گیگابایت رم DDR4-3000MHz ، یک SSD 256 GB m.2 SSD ، HDD 1TB و NVIDIA GTX 1070 GPU.

از لحظه روشن کردن اسکن سریع تا زمان پایان کار ، فقط 1 دقیقه 50 ثانیه طول کشید که با توجه به اسکن HDD ، واقعاً بسیار چشمگیر است. از طرف SSD ، زمانها حتی برای اسکن سریع سریعتر بودند ، حدود یک دقیقه قبل از اینکه بتوانیم تمام نتایج برگشت یافته را مرتب کنیم..

پیش نمایش داده های قابل بازیابی پس از اسکن

در طول اسکن سریع ، Stellar فقط از سه ماه پیش قادر به بازیابی پرونده ها و پوشه هایی که اخیراً بر روی HDD نصب شده بودند ، بازیابی کرد. هر چیزی فراتر از اصلاح سختی که قبل از این نصب رخ داده بود از بین رفته است ، فقط از طریق گزینه اسکن عمیق قابل بازیابی به صورت احتیاطی است.

اسکن عمیق که روی یک HDT 1TB زدیم حدود 2 ساعت طول کشید تا در کل تکمیل شود ، و فقط قبل از اتمام فرمت Pass-zero ، اطلاعاتی از داده های موجود در درایو را بازیابی کردیم. مسلماً ، بسیاری از گزینه های نرم افزار بازیابی اطلاعات در آنجا وجود ندارند که به محض انجام نوشتن صفر ، در واقع می توانند کارهای زیادی انجام دهند. اما هنوز هم مایل هستیم که پس از اتمام اسکن عمیق ، اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت قبلی درایو مشاهده کنیم.

قیمت گذاری

بازیابی اطلاعات ستارگان در هر دو نسخه Free و Premium ارائه می شود. دو نسخه اصلی بین نسخه های رایگان و پولی وجود دارد. یکی محدودیت در میزان داده برای بازیابی است. دیگر عمق این است که یک اسکن برای یافتن پرونده هایی که با روش های تهاجمی تر حذف شده اند نسبت به قالب بندی ساده ویندوز قدیمی ، پیدا می شود..

ویندوز بازیابی داده های ستاره ای حرفه ای

شما می توانید گزینه های مختلفی را انتخاب کنید که سطح نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کنید. برای این بررسی, ما از نسخه حرفه ای استفاده کردیم, هرچند که پلتفرم Stellar دارای گزینه های متنوعی از جمله موارد زیر است:

 • استاندارد: 49.99 دلار
 • حرفه ای: 79.99 دلار
 • حق بیمه: 99.99 $ (به طور منظم 179.99 $)
 • تکنسین: 199 دلار (بطور منظم 299 دلار)
 • جعبه ابزار: 299 دلار (بطور منظم 499 دلار)

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در هر لایه در وب سایت Stellar Recovery Data وجود دارد ، کسب کنید. مهم نیست با کدام بسته با آن بروید ، Stellar تضمین برگشت 30 روزه بدون ریسک برای همه محصولات موجود را ارائه می دهد.

اگر تصمیم دارید که به جای آن مسیر رایگان را طی کنید ، می توانید حداکثر 1TB فایل بازیابی کنید و هیچ کس نمی تواند اندازه بیشتر از 25MB داشته باشد. این خوب است اگر فقط چند عکس از دست رفته را در اینجا و آنجا می گیرید ، اما برای هر پرونده بزرگتر (مانند فیلم ها) ، می خواهید خود را که به سرعت باید به نسخه کامل آپدیت کنید ، پیدا کنید.

پشتیبانی مشتری

بازیابی اطلاعات استلا یک پایگاه دانش گسترده را در اختیار دارد که به اصلی ترین سؤالات شما در مورد سرویس یا نحوه عملکرد آن پاسخ می دهد. برای مسائل پیچیده تر ، محصولات ستاره ای توسط "24/5" شرکت پشتیبانی می شوند که در هر ساعت از روز ، دوشنبه تا جمعه در دسترس است..

پشتیبانی از بازیابی ستاره ای

ما تماس گرفتیم و ادعا کردیم که در مورد جنبه بازیابی پارتیشن هارد دیسک مشکلی نداریم (موضوعی که در ابتدا توانستیم چند بار به طور غیرعادی تولید کنیم) و قبل از اتصال به یک نماینده زنده حدود سه دقیقه و دو منو طول کشید..

نماینده مشكلی را كه بلافاصله با آن مواجه بودیم فهمید و به نظر می رسید كه حتی اگر نیازی به جستجوی راه حل در سیستم خود نباشد ، پاسخی در آماده بودن داریم. فقط در مدت 18 ساعت به یک سؤال از ایمیل در مورد همان مشکل پاسخ داده شد که تقریباً برای پشتیبانی از ایمیل به طور متوسط ​​است.

نتیجه

Stellar Data Recovery Windows Professional v8.0.0.2 گزینه ای مناسب برای شخصی است که به طور تصادفی پرونده های مهم را از درایو سخت حذف کرده است. اما اگر می خواهید بعد از یک قالب عمیق بهبود پیدا کنید ، کاملاً کامل نیست.

گزینه اسکن سریع برای اسکن های HDD و SSD سریع و کارآمد بود و در حالی که این روند در جریان بود ، منابع زیادی را به دست نیاوردید. گزینه های پشتیبانی فنی این شرکت در رده های برتر قرار داشتند و با قیمت 79.99 دلار در مقایسه با رقابت ، ویژگی های زیادی به دست می آورید.

اگر به دنبال گزینه بازیابی داده های مبتدی خوب هستید که می تواند پاداش های منحصر به فردی مانند Live File Previews و عناصر رابط کاربر پسند را ارائه دهد ، ممکن است Stellar Data Recovery Windows Professional v8 انتخاب مناسبی برای شما باشد!

به بازیابی داده های ستاره ای مراجعه کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 73

Adblock
detector