10 بهترین مسدود کننده تبلیغات رایگان برای حذف تبلیغات و پنجره ها

10 بهترین مسدود کننده تبلیغات رایگان برای حذف تبلیغات و پنجره ها

مسدود کننده های تبلیغاتی یکی از بهترین راهها برای کمک به حفظ حریم خصوصی شما به صورت آنلاین ، کاهش درهم و برهمی در وب سایت ها و جلوگیری از تبلیغات آلوده به نرم افزارهای جاسوسی هستند. اگرچه مطمئناً یافتن یک نرم افزار مسدود شده آگهی پرداخت شده امکان پذیر است ، اما دلیلی برای صرف هزینه برای یک وجود ندارد. اکثر بهترین بلاک های تبلیغاتی کاملاً رایگان برای استفاده هستند. این لیست از بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان شامل ترکیبی از ابزارهای بسیار مؤثر برای Chrome ، Firefox و موارد دیگر.

بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان سال 2023

از تحقیقات ما ، بهترین آدبلاکرهای رایگان سال 2023 عبارتند از:

 1. Stands Fair Adblocker
 2. مرورگر اپرا
 3. AdLock
 4. AdBlock Plus
 5. uBlock Plus Adblocker
 6. مسدود کننده پوپر
 7. Trustnav Adblocker
 8. Adblocker Ultimate
 9. NoScript
 10. AdGuard (دیگر همیشه رایگان نیست)

مسدود کننده های تبلیغاتی راه حل آشکار برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته در وب است. در صورت تمایل به چیزی که بهترین عملکرد را داشته باشد ، مسدود کننده های تبلیغاتی بدون پرداخت معمولاً بهترین گزینه هستند ، اما بسیاری از مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان ممکن است کار را برای شما انجام دهند.

در زیر ، مروری دقیق درباره بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان موجود را خواهید یافت. با این حال ، هیچ مسدود کننده تبلیغاتی مناسب نیست ، بنابراین باید پیدا کنید که می توانید گزینه های مختلفی را امتحان کنید تا متناسب با آن پیدا کنید.

توجه داشته باشید: اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که از شر تبلیغات آزار دهنده خلاص شوید ، راهنمای ما را بررسی کنید بهترین مسدود کننده های تبلیغاتی ظاهر شده.

انواع تبلیغات و روش های رتبه بندی

نه تنها انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد که ممکن است به آنها بپیوندید ، بلکه چندین روش برای مسدود کردن تبلیغات وجود دارد. درنهایت ، چگونگی پیشگیری از مسدود کردن آگهی مسدود کردن تبلیغات ، اهمیتی ندارد تا زمانی که مانع از توانایی شما در مرور به طور موثر در وب نباشد و به حریم شخصی شما حمله نکند. علاوه بر این ، یک مسدود کننده تبلیغاتی خوب بیشتر تبلیغات را مسدود می کند.

هنگام تحقیق در مورد بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان ، به دنبال معیارهای زیر هستیم

 • همیشه رایگان ، بدون پرداخت هزینه ویژگیهای مهم
 • رتبه بندی خوب کاربر
 • برای استفاده از خدمات به حساب کاربری نیازی ندارید
 • اخیراً بروزرسانی شده است (طی 12 ماه گذشته)
 • به راحتی به عنوان یک افزونه برای حداقل یک مرورگر یا سیستم عامل در دسترس است
 • “نمایش نمایش تبلیغات” (شناور ، پاپ آپ ، بنر ، فیلم ، تصویر استاتیک ، تصویر زمینه ، تبلیغات متنی) را مسدود می کند
 • درحال پخش تبلیغات ویدیویی (مانند YouTube)

ما در ابتدا تبلیغات تبلیغاتی و بینابینی را آزمایش کردیم (مواردی که صفحه را قبل از محتوای شما بارگذاری می کنند و اغلب شامل شمارش معکوس می شوند). با این حال ، از آنجا که گوگل مسدود کننده تبلیغات داخلی خود را به Chrome راه اندازی کرده و سایت های مجازات در جستجوی Google را به دلیل اقدامات نامطلوب تبلیغاتی شروع کرده است ، اکثر سایت های معتبر این سبک از تبلیغات را کاهش داده و یا از بین برده اند و پیدا کردن آنها برای آزمایش های مؤثر دشوار است. ما فقط در موارد موجود به این موارد اشاره می کنیم ، اما آنها را در ملاحظات رتبه بندی قرار نمی دهیم.

به خصوص ، در تست ما از چند سایت انتخابی با انواع مختلف تبلیغات برای تست استفاده شده است. این موارد شامل Forbes.com ، Fark.com ، YouTube و OrlandoSentinel.com بود. در مورد Orlando Sentinel ، متوجه شدیم که این وب سایت از تبلیغات نسبتاً تهاجمی استفاده می کند که بیشتر مسدود کننده های تبلیغاتی برای مسدود کردن تلاش می کنند. در حقیقت ، فقط چند آگهی مسدود کننده تبلیغات در لیست ما ، به طور موثری همه تبلیغات را در Orlando Sentinel مسدود کرده اند.

مسدود کننده های آگهی رایگان ذکر شده در زیر نیازی به دیدار ندارند همه از معیارهای تهیه لیست ، اما تا آنجا که ممکن است. ما هر مسدود کننده رایگان آگهی را بر اساس آن معیارها به ثمر رساندیم و بر اساس اثربخشی امتیاز کسب کردیم. علاوه بر این ، به استثنای Stands Fair Adblocker ، همه آدبلاکرهای ذکر شده در زیر نرم افزار منبع باز هستند.

همچنین مشاهده کنید: چگونه جلوی ارائه دهنده اینترنت خود را برای ردیابی فعالیت خود بگیرید

بهترین افزونه های تبلیغاتی – افزونه ها و برنامه های مرورگر

بهترین گزینه جلوگیری از تبلیغات شما نصب افزونه مرورگر یا استفاده از یک مرورگر وب است که از قبل دارای یک مسدود کننده داخلی است. افزونه های مرورگر یا مسدود کننده های تبلیغاتی داخلی می توانند با وب سایتهایی که از آنها استفاده می کنید بسیار دقیق تر از یک برنامه مستقل که در رایانه شما در پس زمینه کار می کند ، با وب سایتهایی که استفاده می کنید تعامل برقرار کنند.

Stands Fair AdBlocker

این مسدود کننده تبلیغاتی فقط Chrome یک افزونه کم اثر است که دقیقاً کاری را که انجام می شود انجام می دهد. شما می توانید انواع تبلیغات را با استفاده از این افزونه مسدود کنید ، بدیهی ترین محدودیت این است که فقط به عنوان افزونه Chrome در دسترس است. Stands Fair AdBlocker برای مسدود کردن تبلیغات در عمده فروشی طراحی نشده است ، اگرچه می توانید از آن استفاده کنید. این شرکت به تبلیغات منصفانه اعتقاد دارد و کاربران را به لیست سفید کردن لیست های خاص از سایت های مختلف ترغیب می کند.

مسدود کننده آگهی رایگان

خوشبختانه ، Stands به قول خود مبنی بر مسدود کردن تبلیغات عمل می کند. این شامل تبلیغات تهاجمی تری است که در Orlando Sentinel و سایر تبلیغات نمایش داده شده ، تبلیغات ویدیویی خودکار و تبلیغات در YouTube وجود دارد.

نمره: 7/7

بهترین ویژگی ها: تبلیغات را در فیس بوک مسدود کنید و تبلیغات را در Google جستجو کنید.

کار میکند با: کروم

مرورگر اپرا

اگر به دنبال تجربه مسدود کردن آگهی همه جانبه و بدون دردسر افزونه ها هستید ، مرورگر Opera یک منبع عالی است. Opera یکی از سریعترین و مجهزترین مرورگرهای اطراف است و جزو اولین مرورگرهای وب است که دارای یک مسدود کننده تبلیغاتی داخلی است.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

مسدود کننده تبلیغات اپرا نیز به خوبی کار می کند. پس از روشن کردن آن در تنظیمات ، می توانید تقریباً هر تبلیغی را که مشاهده می کنید مسدود می کند. تنها استثنایی که پیدا کردم این بود که نتوانست تبلیغات بینابینی رایج در Forbes را مسدود کند (آگهی نقل قول که اغلب قبل از خواندن مقاله می آید). اکثر مسدود کننده های تبلیغاتی دیگر که مورد آزمایش قرار گرفتیم ، این تبلیغ را از Forbes مسدود کردند. گفته می شود ، اپرا هر نوع تبلیغ دیگری را که آزمایش کردیم ، از جمله مواردی که در Orlando Sentinel وجود دارد ، مسدود می کند.

  گذرنامه ها در وب تاریک: ارزش شما چقدر است؟

نمره: 7/7

بهترین ویژگی: ساخته شده در مرورگر وب ، لیست سفید آسان

کار میکند با: کروم

AdLock

AdLock جدیدترین ورودی در لیست ما است ، اما اثربخشی آن را درست در بالای گزینه های پیشنهادی ما قرار داده است. AdLock به دور از تنها افزونه مرورگر ، ابزارهای Windows و Android را نیز ارائه می دهد که به مسدود کردن تبلیغات در برنامه های شما کمک می کند. حتی در کارهایی دارای ابزار والدین است که ما می خواهیم یک بار در دسترس آزمایش کنیم. به عنوان یک افزونه مرورگر رایگان در Chrome ، ما AdLock را به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند و پرخاشگرانه از هر راه صحیح تشخیص دادیم.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

AdLock برای خلاص شدن از شر همه انواع تبلیغات طراحی شده است و با یک استثناء ، همه آگهی هایی را که در انواع مختلف سایت ها آزمایش کرده ایم ، پاک می کند. تنها وب سایت مدیریت نیرو از طریق فیلتر AdLock در وب سایت Orlando Sentinel بود. ما فهمیدیم که این سایت تقریباً هر ابزار مسدود کردن تبلیغات را در لیست ما قرار داده است ، بنابراین یک سرویس بزرگ در برابر سرویس AdLock نیست. در این حالت ، AdLock هر آگهی دیگری را در صفحاتی که آزمایش کردیم ، از جمله تبلیغات در YouTube ، تبلیغات ویدیویی خودکار و تبلیغات پاپ آپ ، مسدود کرد تا نام چند.

به طور پیش فرض ، این ابزار به گونه ای طراحی شده است که می تواند هر نوع تبلیغی را که ممکن است با آن روبرو شوید ، مسدود کند. می توانید با کلیک بر روی “تنظیمات” و سپس “لیست سفید” یک سایت را به راحتی لیست کنید. در این صورت می توانید چند تنظیمات فیلتر اضافی را نیز در آنجا تغییر دهید. اگرچه احتمالاً می خواهید افراد را تنها بگذارید.

AdLock یکی از تماشاگران است و بر اساس معیارهای ما امتیازهای بالایی کسب می کند. ابزار پرداخت شده آن ممکن است مورد توجه باشد ، اما بدون آزمایش رایگان برای آزمایش آنها ، توصیه می کنیم هم اکنون گزینه های رایگان Chrome ، Windows و Android Chrome را رعایت کنید..

نمره: 6.5 / 7

بهترین ویژگی ها: فیلتر جاسوسی

کار میکند با: Chrome (رایگان) ، ویندوز (رایگان و پولی) ، Android (رایگان و پولی)

Adblock Plus

با بیش از 10 میلیون بار بارگیری در مرورگر Chrome تنها, Adblock Plus محبوب ترین نرم افزار مسدود کردن تبلیغات در اطراف است. یک پروژه آزاد و منبع باز از چشم / o. Adblock Plus منبع اصلی کد برای بسیاری از بلاکرهای تبلیغاتی رایگان دیگر در اینجا است.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

به طور پیش فرض ، Adblock Plus برای مسدود کردن همه تبلیغات طراحی نشده است ، فقط آنهایی که مخرب یا بدافزار بالقوه به نظر می رسند. این بدان معناست که شما هنوز هم به برخی از تبلیغات ادامه می دهید ، مگر اینکه با تنظیمات مطابقت داشته باشید. اگر می خواهید همه تبلیغات (از جمله تبلیغات ویدیویی پخش خودکار) را مسدود کنید ، باید به گزینه ها بروید و “اجازه دهید تبلیغات غیر مزاحم” در انتهای صفحه انتخاب شود. حتی پس از آن ، ABP کامل نیست. این اکثر تبلیغاتی را که من پیدا کردم مسدود کرد اما در بین بسیاری از مسدود کننده های تبلیغاتی بود که به نظر نمی رسید با هیچ یک از تبلیغات در Orlando Sentinel سروکار داشته باشد. متأسفانه ، حتی ویژگی “عنصر بلوک” ABP نیز نتوانست روی این موارد کار کند. ABP خوب و محبوب است اما به دور از یک راه حل عالی.

نمره: 6.5 / 7

بهترین ویژگی ها: شامل فیلتر ضد adblock

کار میکند با: Chrome ، Firefox ، Microsoft Edge ، Internet Explorer ، Opera ، Safari ، مرورگر Yandex ، iOS ، Android

uBlock Plus Adblocker

بزرگترین اشکال این افزونه این است که در رابط رو به جلو کمتر کاربرپسند است. چند تنظیم تنظیم در UI وجود دارد ، اما بیشتر کارها باید در تنظیمات واقعی انجام شود. گفته شد ، uBlock Plus Adblocker به طور موثری تمام تبلیغاتی را که آزمایش کردیم متوقف کرد ، از جمله فیلم های پخش خودکار.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

حتی با وجود بسیاری از تنظیمات که در پشت منوی تنظیمات قرار دارد ، می توانید کارهای زیادی را با این مسدود کننده انجام دهید. شاید یکی از بزرگترین قرعه کشی برای uBlock Plus Adblocker ، گنجاندن کتابخانه بزرگی از فیلترهای شخص ثالث باشد. این افزونه همچنین دارای تنظیمات پیشرفته کاربر است که به شما امکان می دهد از جمله موارد دیگر فیلترهای محتوای خود را نیز ایجاد کنید.

uBlock Plus Adblocker بیشتر تبلیغات را مراقبت می کند ، اما با تبلیغات بنر Orlando Sentinel که بیشتر همه مسدود کننده های تبلیغاتی را که آزمایش کرده ایم ، مبارزه کرد..

نمره: 6.5 / 7

بهترین ویژگی ها: فیلترهای عناصر بزرگ و فیلترهای ناسازگار

کار میکند با: کروم

مسدود کننده پوپر

افزودنی جدیدی از صحنه مسدود کننده پاپ آپ ، Poper Blocker برای مرورگرهای وب Chrome و Firefox در دسترس است. این افزونه توسط چندین سایت فناوری دیگر به عنوان بهترین مسدود کننده پاپ آپ در بازار مورد استقبال قرار گرفته است که یک ادعای منصفانه است ، اگرچه لزوماً از آزمایش ما اینگونه نیست. Poper Blocker یک گزینه سطح بالا برای کشف است ، با این وجود در عملکردی که انجام می دهد بسیار موثر است.

بهترین بلاکرهای پاپ آپ 2023

هر دو نسخه Chrome و Firefox این افزونه به خوبی کار می کنند تا نه تنها پنجره های بازشو را مسدود کنند ، بلکه همپوشانی وب سایتهایی که بسیار رایج هستند نیز وجود دارد. این افزونه به شما امکان می دهد برای حذف آنها ، روی لایه های کلیک راست کلیک کنید ، در حالی که سایر انواع پاپ آپ به صورت خودکار حذف می شوند. و ، مانند سایر مسدود کننده ها ، لیست سفید در دسترس است ، همچنین گزینه گزارش هنگامی که پاپ آپ نمی تواند توسط این افزونه مسدود شود ، گزارش شده است..

Poper Blocker به بیشتر معیارهایی که در بلاک می خواهیم جستجو کنیم. استفاده و استفاده از این نرم افزار کاملاً رایگان است. برای ثبت نام لازم نیست ، بنابراین مجبور نیستید برای استفاده از آن اطلاعات شخصی را واگذار کنید. تنها موردی که ممکن است شما نگران باشید این واقعیت است که Poper Blocker داده های ناشناس را جمع آوری و استفاده می کند – اما می توانید از خدمات جمع آوری داده برای حتی بیشتر حفظ حریم شخصی خودداری کنید.

بیش از 2 میلیون کاربر در Chrome به تنهایی Poper Blocker را امتحان کرده اند ، در حالی که بیش از 73،000 از این کاربران با هم جمع شده اند تا افزایشی 4.8 از 5 ستاره را به افزونه اختصاص دهند. به نظر می رسد که شرکت پشت Poper Blocker برنامه را اغلب به روز می کند. از زمان این زمان نوشتن ، آخرین بار در اکتبر 2023 به روز شد (و احتمالاً بسته به زمانی که این مقاله را می خوانید ، اخیراً بسته شده باشد).

  5 بهترین VPN برای آرژانتین در سال 2023

درمورد موفقیت در انسداد آن ، تجربه شخصی ما مثبت بود اما مختلط. برخی از بازشوها پس از استفاده از گزینه “remove overlay” هر بار با موفقیت مسدود شدند. با این حال ، ما فهمیدیم که اینها همیشه پاپ های مشابه را در برخی سایت ها مسدود نمی کند. به عنوان مثال ، یک پوشش روی Forbes.com پس از تازه کردن صفحه بازگشت. و مسدود کردن روکش باعث شد صفحه اول Forbes غیرقابل کار باشد. این شکست به کاهش امتیاز برای این گزینه کمک کرد.

نمره: 6/7

بهترین ویژگی: مسدود کردن پوشش

کار میکند با: Chrome و Firefox

AdBlocker Genesis Plus

اگر از سبک های انسداد آگهی uBlock Origin یا AdBlock Plus استفاده کرده اید یا به آن علاقه دارید ، ممکن است این افزونه برای شما باشد. AdBlocker Genesis Plus چنگال سایر افزونه های محبوب است ، به این معنی که از همان کد اصلی استفاده می کند که به اندازه کافی برای یک برنامه منحصر به فرد تغییر می کند. رابط کاربر کمی متفاوت است ، اما عملکرد مسدود کردن آگهی ها اکثراً یکسان است. جالب تر اینکه ، این توسعه دهنده مسدود کننده تبلیغات می گوید که برای اطمینان از حریم شخصی بیشتر ، کد رهگیری را از کد اصلی uBlock / AdBlock Plus حذف کرد..

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

تعداد زیادی از مردم نیز روی این مسدود کننده تبلیغات چسبیده اند. دارای رتبه بالایی (4.34 از 5) و بیش از 100،000 کاربر است. اگرچه از همان کد برخی از گزینه های محبوب تر استفاده می کند ، اما فهمیدم Genesis Plus تمام تبلیغات درون صفحه را مسدود نمی کند. این تبلیغات نمایش ساده را در یک سایت آزمایش شده (Fark.com) مسدود کرد ، اما نتوانست تبلیغات نمایشگر بزرگ را در Orlando Sentinel مسدود کند. با این حال ، این تبلیغ را می توان با دکمه “عنصر بلوک” مسدود کرد.

نمره: 6/7

بهترین ویژگی ها: حذف کد ردیابی برای حفظ حریم خصوصی بیشتر ، دکمه سفید لیست آسان ، دکمه “عنصر بلوک”

کار میکند با: کروم

Trustnav Adblocker

Trustnav یک شرکت آنتی ویروس از آندورا است که یک افزونه adblocker و آنتی ویروس Google Chrome را در اختیار شما قرار می دهد. راه حل آنتی ویروس که حق بیمه آن است و ماهانه 1.99 دلار هزینه دارد ، در حال حاضر در دسترس نیست. هم اکنون می توانید به صورت رایگان از افزونه solo adblocker استفاده کنید.

10 بهترین مسدود کننده تبلیغات رایگان برای حذف تبلیغات و پنجره ها

Trustnav هم اکنون یک افزونه Chrome “Safesearch” دارد که جدا از adblocker است. حتماً نسخه adblocker را مستقیماً از Chrome نصب کنید.

Trustnav تا آنجا که قابلیت ها پیش می رود ، یک adblocker بسیار کاربردی با رابط کاربری عالی ارائه می دهد. در اکثر موارد ساده و کارآمد است. با این حال ، بزرگترین مشکلی که با این adblocker پیدا خواهید کرد این است که شما نمی توانید بسیاری از تنظیمات را تنظیم کنید. Trustnav به شما امکان می دهد که آیا adblocker فعال یا خاموش است ، آیا این مسدود کردن همه تبلیغات یا فقط برخی از تبلیغات است ، و آیا می خواهید هشدار دریافت کنید. فراتر از آن ، هیچ تنظیم دقیق ، هیچ لیست سفید واقعی وجود ندارد ، و هیچ راهی برای مشاهده همه آمارهای جاسازی شده شما در خارج از تعداد تبلیغات در سایت مورد نظر شما در آن زمان مسدود شده است.

از لحاظ مثبت ، این تبلیغات مانند یک قهرمان را مسدود می کند ، به جز برخی از تبلیغات ویدیویی خودکار. به نظر می رسید که این فیلترها بدون استفاده از فیلتر آن بدرقه می شوند. با این وجود ، آن را به طور موثری در بسیاری از نقاط اصلی کلید برای سیستم رتبه بندی ما قرار می دهد و تقریباً در همه جبهه ها تقریباً امتیاز دارد.

نمره: 6/7

بهترین ویژگی: رابط کاربری ساده

کار میکند با: کروم

Adblocker Ultimate

یکی دیگر از پروژه های منبع باز ، AdBlocker Ultimate در از بین بردن اکثر تبلیغاتی که ممکن است با آن روبرو شوید خوب است. در آزمایش ، این امکان وجود داشت که تبلیغات را در YouTube و اغلب نمایش تبلیغات در سایتهای مختلفی که آزمایش کردیم ، برطرف کنیم. این مسدود کننده تبلیغات نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و دارای رتبه بالایی است. این امتیاز 4.84 از 5 امتیاز از کاربران گوگل کروم و بیش از 600000 نصب دارد.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

به گفته این ، هنوز هم با تبلیغات نمایش Orlando Sentinel در کنار بسیاری از مسدود کننده های تبلیغاتی دیگر که آزمایش کرده ایم ، تلاش کرده است. مسدود نشدن هیچ یک از تبلیغات در صفحه آن سایت انجام نشد. با این وجود ، برای کسانی که به دنبال مسدود شدن هستند اکثر تبلیغات ، این گزینه خوبی است. متأسفانه ، این افزونه طی بیش از یک سال به روز نشده است ، بنابراین نمره آن کمی بیشتر پایین می رود.

نمره: 6/7

بهترین ویژگی ها: ویژگی “عنصر بلوک” سریع را مسدود کنید تا فوراً تبلیغاتی را که دریافت می کنید مسدود کنید

کار میکند با: کروم

NoScript

این مسدود کننده تبلیغاتی فقط Firefox به اندازه یک مسدود کننده تبلیغات نیست بلکه یک مسدود کننده اسکریپت است. NoScript مانع از بارگیری انواع اسکریپت ها در صفحات وب شما می شود: Javascript ، Java ، Flash و تعدادی افزونه دیگر. می توانید انواع خاصی از اسکریپت ها را مجاز کنید ، اما این سرویس به طور پیش فرض کمی از سنگینی دست می گیرد.

adblock رایگان

نتیجه این است که شما اکثر تبلیغات نمایش داده شده را مشاهده خواهید کرد. این شامل تبلیغات تهاجمی Orlando Sentinel بود که بیشتر گزینه های دیگر در لیست ما برای مسدود کردن تلاش کردند. با این حال ، NoScript چنین می کند نه تبلیغات را در فیلم ها به هیچ وجه مسدود نکنید ، و همچنین اکثر تبلیغات ویدیویی خودکار را مسدود نمی کند. این مساله باعث می شود که یک نوع آگهی مسدود شود ، اما در مسدود کردن دیگران ضعیف است.

نمره: 5/5/7

بهترین ویژگی: مسدود کردن اسکریپت کامل

کار میکند با: فایرفاکس

AdGuard

طبق اعتبار خود ، AdGuard دقیقاً کاری را که شما می خواهید انجام دهید انجام می دهد. شما می توانید انواع تبلیغاتی را که آزمایش کردیم مسدود کنید ، که مثبت است. با این حال ، بزرگترین ایرادی که برای این مسدود کننده تبلیغات وجود دارد این است که دارای نسخه برتر است. متأسفانه ، AdGuard قبلاً نسخه رایگان و پولی را ارائه می داد ، اما دیگر اینگونه نیست. در عوض ، شما یک آزمایش 14 روزه رایگان دریافت خواهید کرد ، که پس از آن شما را از خدمات آنها منع می کند.

گذشته از این ، سرویس طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهد و به خوبی کار می کند ، اما ممکن است از پرداخت هزینه های بعدی ناامید شوید.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

فراتر از آن ، کاربران عاشق AdGuard هستند. این برنامه بیش از 4 میلیون بار در Chrome با رتبه بالا برای مطابقت دارد ، و نسخه رایگان را به گزینه ای ارزشمند تبدیل می کند. و در آزمایش ما ، این یکی از تنها مسدود کننده های تبلیغاتی بود که نه تنها تبلیغات را در Orlando Sentinel مسدود کرد بلکه حتی قاب های تبلیغاتی را با کلمه “تبلیغات” نیز مسدود کرد که بیشتر دیگران هنوز مجاز به بارگذاری آن بودند..

  بهترین VPN برای ایتالیا در سال 2023 (و بعضی از آنها باید از آن جلوگیری کنند)

نمره: 5/7

بهترین ویژگی ها: “لیست سفید معکوس” (لیست سفید را به لیست سیاه تغییر دهید) ، تبلیغات خود تبلیغ را مسدود کنید (بعضی اوقات کار نمی کند)

کار میکند با: Chrome ، Firefox ، Safari ، Opera ، Microsoft Edge ، Yandex.Opera

چرا حریم خصوصی Badger و Ghostery مفقود شده اند?

ممکن است شما در مورد مسدود کننده های تبلیغاتی محبوب Privacy Badger and Ghostery شنیده باشید. در حالی که ما این دو مسدودکننده تبلیغاتی را دوست داریم و به آنها احترام می گذاریم ، هیچ یک از معیارهای ما را بر اساس عملکرد آنها مطابقت نمی دهند. هیچکدام از این افزونه ها به طور خاص برای مسدود کردن تبلیغات طراحی نشده اند ، بلکه برای انکار تبلیغات وب سایت و سایر عناصر وب سایت که به حریم شخصی کاربران خیانت می کنند ، هستند. در نتیجه ، هر دو مسدود خواهند شد مقداری تبلیغات مقداری از زمان ، اما در درجه اول در حفظ حریم خصوصی به عنوان نگرانی از امنیت اینترنت متمرکز شده است.

این بدان معنی است که شما نمی توانید نوع انسداد تبلیغاتی را که می خواهید از هر یک از این افزونه ها دریافت کنید. علاوه بر این ، آنها به شما اجازه نمی دهند کنترل بیشتری در مورد آگهی هایی که مسدود می کنند ، داشته باشید ، با توجه به تمایلشان این است که اجازه دهند خوب تبلیغاتی که باید بگذرد و همه تبلیغات را بصورت عمده مسدود نکنید.

مسدود کننده تبلیغات Google Chrome

با وجود کمی ترساندن ، مسدود کننده تبلیغات داخلی Google به نظر نمی رسد کارهای زیادی انجام دهد. پس از قرار دادن آن در تست های مشابه با سایر مسدود کننده های تبلیغاتی که در بالا ذکر شد ، به هر تبلیغی اجازه می داد از طریق آن پیدا کنیم. ساخته شده در مسدود کننده تبلیغات نیز بسیار محدود است. حتی پیدا کردن وب سایتی که تبلیغات در آن مسدود شده بود دشوار بود. و از آنجا که مسدود کننده تبلیغات Chrome به گونه‌ای طراحی شده است که فقط بتواند انواع خاصی از تبلیغات را مسدود کند ، اکثر تبلیغاتی که پیدا خواهید کرد مسدود نشده است, بخصوص اگر تبلیغاتی باشند که از طریق جناح تبلیغاتی Google خود تهیه شده اند.

مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان

تقریباً ناگفته پیداست ، اما مسدود کننده تبلیغات Google به نوعی شوخی است. ممکن است بعضی از وب سایتها را مجبور کرده اند کمی با تبلیغات عمیقاً مزاحم عمل خود را تمیز کنند ، اما شما واقعاً نمی توانید از این طریق برای مسدود کردن تبلیغات استفاده کنید.

یادداشت در مورد مسدود کننده تبلیغات و درآمد وب سایت

تبلیغات در بسیاری از موارد جذاب است ، از تبلیغات پاپ آپ گرفته تا تبلیغات درون صفحه و موارد دیگر. برخی وب سایت ها حتی پرتاب صفحه جداگانه ای برای تبلیغات خود را آغاز کرده اند (مانند فوربز) یا با استفاده از تبلیغات ویدیویی خودکار به محض بارگیری صفحه.

به طور کلی ، مصرف کنندگان از دلایل مختلف متنفر هستند ، از جمله:

 • آنها می توانند بارگیری صفحه را کند کنند
 • اکنون بسیاری از افراد مزاحم و آزار دهنده هستند
 • آنها می توانند از داده های گرانبها برای افرادی که برنامه های اینترنتی با داده محدود دارند استفاده کنند
 • تبلیغات غالباً برای منافع کاربران بی ربط نیستند
 • تبلیغات ممکن است تجربه مرور یا مشاهده را قطع کند (به خصوص تبلیغات در سایتهای پخش ویدیویی مانند Hulu یا Crunchyroll)
 • بسیاری از تبلیغات حاوی کوکی های ردیابی هستند که رفتار کاربر را به شخص ثالث باز می گرداند

کیفیت تبلیغات به حدی بد شده است که حتی Google اکنون مسدود کننده تبلیغات را در مرورگر Chrome خود قرار داده است و “تبلیغات غیر عادی” را هدف قرار می دهد. “اهداف Google ممکن است کمی مشکوک باشد ، با این حال ، زیرا این شرکت یک بال تبلیغاتی بزرگ و خاص خود را اداره می کند. هیچ تبلیغاتی را که توسط Google ارسال شده از AdSense مسدود نمی کند.

با این وجود ، به لطف تبلیغات ، ما می توانیم از بیشتر مطالبی که به صورت آنلاین تماشا می کنیم و می خوانیم ، لذت ببریم ، اما تبلیغات دارای اشکالات مختلفی هستند. آنها همچنین می توانند به عنوان وکتور ویروس های رایانه ای یا هک شخص ثالث خدمت کنند.

قبل از اینکه به مسدود کردن تبلیغات در وب سایت های مورد علاقه خود بپردازید ، می خواهیم این نکته را خاطرنشان کنیم که آن وب سایت هایی که برای زنده ماندن آنها متکی به درآمد تبلیغ هستند ، متکی هستند. در حالی که بسیاری از وب سایت ها در حال حاضر جریان درآمد خود را متنوع می کنند (اغلب به دلیل افزایش استفاده از مسدود کننده تبلیغات) ، درآمد آگهی هنوز منبع اصلی درآمد بسیاری از وب سایت ها است. استفاده از مسدود کننده تبلیغات منجر به از بین رفتن 15.8 میلیارد دلار برای وب سایت ها در سالهای اخیر شده است.

اگر خدماتی را که از وب سایتهای خاصی به آنها اعتماد دارید دوست دارید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم در تنظیمات مسدود کننده تبلیغات خود ، آن سایتها را لیست کنید. لیست سفید برعکس لیست سیاه است. به جای اینکه به مسدود کننده تبلیغات خود بگویید که سایت های خاصی را مسدود کند ، شما به آن می گویید که لیست سایت ها افرادی هستند که نمی خواهید آنها را مسدود کنید.

لیست سفید یک راه خوب برای کمک به تضمین سایتهایی است که شما دوست دارید و به آنها اعتماد دارید تا بتوانید درآمد تبلیغاتی مورد نیاز خود را بدست آورید. حتی اگر هرگز روی تبلیغات کلیک نکنید ، بسیاری از سایتها با بازدید از صفحه ، درآمدی کسب می کنند ، اگر اجازه دهید تبلیغات آنها نمایش داده شود ، هنوز هم برای آن وب سایتها مفید است..

تصفیه مسدود کننده تبلیغات Google

در اوایل تابستان سال 2023 ، گوگل ده ها مسدود کننده تبلیغات را از فروشگاه Chrome خود پاک کرد. دلیل؟ بسیاری از این بلاک های تبلیغاتی خود مخرب بودند و داده های کاربر را به داخل بات نت ها تغذیه می کردند و به هر کسی که در انتهای دیگری بود اجازه می داد کنترل خود را بدست آورد. چند مسدود کننده تبلیغاتی بسیار محبوب ، گسترده بارگذاری شده و بسیار ستوده نیز در این ترکیب قرار گرفتند ، از جمله SuperBlock و AdRemover برای Google Chrome.

بیش از 20 میلیون کاربر مسدود کننده تبلیغات مشکوک را نصب کردند ، بسیاری از آنها کد امنیتی قانونی را از طرف دیگر مسدود کننده های رسمی تبلیغاتی کلون سازی کردند. برخی نیز از اسامی بسیار مشابه استفاده می کردند.

اگر یکی از مسدود کننده های تبلیغاتی مخرب را بارگیری کردید ، پاک کردن Google نمی تواند مسدود کننده تبلیغ را از کار در مرورگر Chrome خود غیرفعال کند.

تا آنجا که می توانیم بگوییم ، تنها مسدود کننده های تبلیغاتی باقیمانده در فروشگاه Google Chrome کاملاً قانونی هستند. همه گزینه های افزونه Chrome که در حال حاضر در لیست ما هستند ، روند بررسی Google را پشت سر گذاشتند. با این وجود ، تاریخچه و ایمنی هر برنامه نویس را که برنامه خود را برای نصب به عنوان افزونه بر روی مرورگر خود انتخاب کرده اید ، دو برابر کنید.

About the author

Comments

 1. مسدود کننده های تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای حفظ حریم خصوصی شما به صورت آنلاین است. این راه حل می تواند به کاهش درهم و برهمی در وب سایت ها و جلوگیری از تبلیغات آلوده به نرم افزارهای جاسوسی کمک کند. بسیاری از بهترین بلاک های تبلیغاتی کاملاً رایگان برای استفاده هستند و شامل ترکیبی از ابزارهای بسیار مؤثر برای Chrome ، Firefox و موارد دیگر می باشند. با این حال ، هیچ مسدود کننده تبلیغاتی مناسب نیست ، بنابراین باید پیدا کنید که می توانید گزینه های مختلفی را امتحان کنید تا متناسب با آن پیدا کنید. در کل ، مسدود کننده های تبلیغاتی راه حل آشکار برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته در وب است.

 2. مسدود کننده های تبلیغاتی یکی از بهترین راه های حفظ حریم خصوصی آنلاین و جلوگیری از تبلیغات آلوده به نرم افزارهای جاسوسی هستند. این بلاک های تبلیغاتی رایگان و مؤثر برای Chrome، Firefox و مرورگرهای دیگر موجود هستند. با این حال، باید توجه داشت که هیچ مسدود کننده تبلیغاتی مناسبی وجود ندارد و باید گزینه های مختلفی را امتحان کرد تا بهترین راه حل را پیدا کنید. در کل، مسدود کننده های تبلیغاتی راه حلی آشکار برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته در وب هستند.

 3. مسدود کننده های تبلیغاتی یکی از بهترین راه های حفظ حریم خصوصی آنلاین، کاهش درهم و برهمی در وب سایت ها و جلوگیری از تبلیغات آلوده به نرم افزارهای جاسوسی هستند. این لیست از بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان شامل ترکیبی از ابزارهای بسیار مؤثر برای Chrome، Firefox و موارد دیگر است. با این حال، هیچ مسدود کننده تبلیغاتی مناسب نیست، بنابراین باید پیدا کنید که می توانید گزینه های مختلفی را امتحان کنید تا متناسب با آن پیدا کنید. این لیست از بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان سال 2023 شامل Stands Fair Adblocker، مرورگر اپرا، AdLock، Adblock Plus، uBlock Plus Adblocker، مسدود کننده پوپر، AdBlocker Genesis Plus، Trustnav Adblocker، Adblocker Ultimate، NoScript و AdGuard است. مسدود کننده های تبلیغاتی راه حل آشکار برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته در وب است. در صورت تمایل به چیزی که بهترین عملکرد را داشته باشد، مسدود کننده های تبلیغاتی بدون پرداخت معمولاً بهترین گزینه هستند، اما بسیاری از مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان ممکن است کار را برای شما انجام دهند.

 4. مسدود کننده های تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای حفظ حریم خصوصی در فضای آنلاین، کاهش درهم و برهمی در وب سایت ها و جلوگیری از تبلیغات آلوده به نرم افزارهای جاسوسی هستند. این لیست از بهترین بلاک های تبلیغاتی رایگان شامل ترکیبی از ابزارهای بسیار مؤثر برای Chrome، Firefox و موارد دیگر است. با این حال، هیچ مسدود کننده تبلیغاتی مناسب نیست، بنابراین باید پیدا کنید که می توانید گزینه های مختلفی را امتحان کنید تا متناسب با آن پیدا کنید. در کل، مسدود کننده های تبلیغاتی راه حل آشکار برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته در وب است.

Comments are closed.