20 گزینه Kickass Torrents و نحوه استفاده ایمن و قانونی از آنها

چه اتفاقی برای Kickass تورنت افتاد؟ به طور خلاصه Kat.cr یا KAT ، زمانی محبوب ترین سایت تورنت در اطراف بود. سایت های آینه های Kat.cr و KAT پس از توقیف دامنه دولت ایالات متحده کاملاً آفلاین شده اند. صاحب سایت ، آرتم وولین نیز در نتیجه در زندان است و حتی دو سال از تعطیل شدن Kat.cr ، او هنوز در حال جنگ با استرداد به ایالات متحده است.

در نتیجه ، Kickass رو به پایین است. چندین گزینه Kickass وجود دارد که ممکن است بخواهید اکتشاف کنید که هنوز در حال اجرا هستند.

گزینه های kickass torrent

گزینه های Kickass: گزینه های پرکاربرد

طبق تحقیقات ما این 20 گزینه برتر از نظر محبوبیت Kickass Torrents است:

 1. Kat.sx
 2. خلیج دزدان دریایی
 3. 1337x
 4. RARBG
 5. ExtraTorrent
 6. YTS
 7. تورنتز2
 8. لیومتر
 9. زوکل
 10. دمونوئید
 11. بارگیری تورنت
 12. TorLock
 13. GloTorrents
 14. تورنت فانک
 15. YourBitTorrent
 16. BitLord
 17. Mkvcage
 18. iDope
 19. توروس
 20. Torrent.tm

هر یک از این سایتها بیشتر در جستجو و بارگیری لینک ها و فایلهای تورنت متمرکز هستند. ما کمی بیشتر در مورد هر یک از این سایت ها در زیر کاوش خواهیم کرد. لطفا توجه داشته باشید که ما نمی توانیم نوع محتوای موجود در این سایت ها را تضمین کنیم. مثل همیشه مطمئن باشید که در هنگام تورنت ، قوانین حق چاپ را نقض نمی کنید.

یادداشتی درباره تورنت

از نظر ماهیت ، تورنت غیرقانونی نیست. با این حال ، بیشتر آنچه که در وب سایت های تورنت اتفاق می افتد ، غالبا غیرقانونی است ، و در درجه اول به نقض حق چاپ اختصاص دارد. دارندگان کپی رایت غالباً در سایت های تورنت گشت می زنند و به امید جلب آدرس های IP کاربران و شناسایی افرادی که به طور غیرقانونی محتوای را بارگیری یا به اشتراک می گذارند ، نسخه های آثار خود را برای بذر ارسال می کنند..

بیشتر بخوانید: آیا تورنت ایمن و قانونی است?

Comparitech سایتهای torrent را برای فعالیت غیرقانونی توصیه نمی کند. شما می توانید به طور قانونی به تعداد زیادی فیلم ، نمایش تلویزیونی ، فیلم ، نرم افزاری ، مطالب دیگری که حق دسترسی به آنها را دارید دسترسی داشته باشید و یا از طریق هر سایت تورنت مجوز دارید. با این حال ، ما معتقدیم حین استفاده از این سایتها محافظت از حریم خصوصی ، هویت و امنیت شما مهم است.

برای این کار ، یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ، مانند ExpressVPN به راحتی هویت شما را پوشانده و باعث می شود که کسی که در یک شبکه torrent اشتراک دارد ، IP واقعی ، مکان واقعی یا هویت واقعی شما را نشناسد.

بهترین VPN برای TORRENTING & P2P: ExpressVPN انتخاب برتر ما و لذت بردن از آن برای تورنت است & P2P این شبکه از سرورهای گسترده ای برخوردار است که برای اتصالات پر سرعت تنظیم شده است. برنامه های کاربر پسند برای همه سیستم عامل ها. ضرب و شتم برای حفظ حریم خصوصی و امنیت. 30 روز ضمانت برگشت پول بدون نیاز به كوبه وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را بدون ریسك امتحان كنید.

بررسی Express VPN ما را بخوانید تا نگاهی دقیق تر به این موضوع بیاندازیم که چرا ما این سرویس را 9/10 داده ایم.

* به عنوان یک یادداشت جانبی ، ممکن است برخی از شما احتمال استفاده از BitTorrent را از طریق Tor در نظر بگیرید. به عنوان یک قاعده کلی ، این یک ایده بد است زیرا:

 • Tor برای مدیریت کارآمد این داده ها طراحی نشده است
 • Tor ممکن است آدرس IP شما را نشت دهد

پروژه Tor توضیح کامل (گرچه تا حدودی تاریخ) دارد که دلیل این امر عاقلانه نیست.

بهترین گزینه های رسمی Kickass Torrents (KAT)

برخلاف تصور عامه ، می توانید از طریق تعداد انگشت شماری از سایت های مختلف تورنت به صورت قانونی تورنت کنید. سایت ها و خدمات تورنت زیر فقط محتوای قانونی در دسترس کاربران تورنت ارائه می دهند.

بایگانی اینترنت

اینترنت بایگانی یکی از بهترین مکان های وب به صورت رایگان و دارای مطالب قانونی است. بایگانی سایت دهها میلیون انواع مختلف رسانه ، از بازی گرفته تا فیلم تا موسیقی. شما حتی کتابهای دیجیتالی ، وب سایتهای بایگانی شده ، تصاویر و طیف گسترده ای از وسایل مختلف دیجیتال را پیدا خواهید کرد.

کاربران می توانند با مراجعه به بخش Archive Torrents وب سایت ، تورنت را پیدا کنند. از آنجا که این سایت از شبکه BitTorrent استفاده می کند ، می توانید تقریباً با استفاده از هر سرویس تورنت ، به کتابخانه بسیار بزرگ بایگانی دسترسی پیدا کنید. Archive.org Transmission ، μTorrent و Vuze را توصیه می کند.

تورنت های دامنه عمومی

نزدیک به 1000 فیلم عمومی در دسترس آنلاین هستند. وب سایت Public Domain Torrents فیلم هایی دارد که در هر رده قرار دارند. علمی تخیلی ، کمدی ، اکشن ، درام؛ این همه آنجاست و به راحتی در دسترس است برای تورنت.

Public Domain Torrents با هر مشتری BitTorrent کار می کند. همچنین می توانید به صفحاتی بروید که نشان می دهد کدام فیلم ها بیشترین فعالیت را بر اساس تعداد نهاده ها و زالوها دارند. با این حال ، این سایت بیش از کمی تاریخ دارد. در حالی که هنوز هم کار می کند ، جنبه هایی وجود دارد که دیگر به ویژه مفید نیستند ، از جمله بخشی که به شما امکان می دهد نسخه های فیلم ها را برای iPod و PSP خریداری کنید..

Legit Torrents

Legit Torrents چیزی است که به نظر می رسد. کلیه تورنتهای موجود در سایت بصورت قانونی در دسترس بوده و بارگیری آنها رایگان است. با استفاده از Legit Torrents می توانید بازی ، فیلم ، موسیقی ، کتاب و سایر اشکال نرم افزار را پیدا کنید.

در حالی که می توانید محتوای فعال را جستجو کنید ، متوجه می شوید که از سال 2014 هیچ محتوای جدیدی اضافه نشده است.

ووزه

اگرچه Vuze در درجه اول مشتری BitTorrent است ، این سرویس همچنین بخشی برای بارگیری و اشتراک گذاری قانونی تورنت را فراهم می کند.

شبکه HD Studio Vuze فقط روی فیلم ها و فیلم ها تمرکز دارد. اینها چند دسته انتخابی را شامل می شوند ، از جمله کمدی ، بازی و فناوری ، موتور و ورزش ، فیلم های موسیقی ، طبیعت و علم ، اخبار ، تلویزیون و فیلم.

به دنبال گزینه های تورنت قانونی تر هستید؟ Vuze لیست مفصلی را در سایت ویکی خود ارائه می دهد که شامل طیف گسترده ای از گزینه های تورنت قانونی است. برخی از این سایت ها عبارتند از:

 • Vodo.net – وب سایت برای فیلم های حوزه عمومی و فیلم های ایندی
 • http://bt.etree.org/ – یک سایت تورنت برای ضبط کنسرت و تصاویر متحرک
 • http://academictorrents.com/ – یک سایت تورنت برای تلاش های دانشگاهی ، با بیش از 22 ترابایت محتوای در دسترس عموم برای بارگیری
  5 بهترین VPN برای نروژ در سال 2023

بیشترین گزینه های Kickass Torrents (Kat.cr)

از گزینه های زیر Kickass.to برای یافتن محتوای قانونی استفاده می شود. با این وجود ، همه این سایتها محتوای غیرقانونی را در اولویت قرار می دهند. ما توصیه نمی کنیم کاربران برای بیشتر اهداف تورنت به این سایتها مراجعه کنند. برخی از برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و نرم افزارهایی که از نظر قانونی در دسترس هستند می توانند از طریق این سایتها قرار بگیرند ، اما شما می یابید که این سایتها در درجه اول محتوای بدون مجوز ارائه می دهند.

Kat.sx

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

به نظر می رسد که Kickass Torrents کاملاً مرده نیست. Kat.sx یک کلون Kickass Torrents است که همان تجربه دقیقی را که احتمالاً با تورهای اصلی Kickass دریافت کرده اید ، ارائه می دهد. فقط در استفاده از این سایت احتیاط کنید زیرا ممکن است حاوی ویروس باشد ، و هنگامی که روی هر چیزی کلیک می کنید ، صفحات اضافی و غیر مرتبط بارگیری می کند..

خلیج دزدان دریایی

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

دزدان دریایی دزدان دریایی موفق شده است که هم در تست زمان و هم در ادامه نبردهای قانونی مقاومت کند. گفته می شود ، Pirate Bay (TPB) معمولاً هدف اصلی انسداد ISP است. در فوریه سال 2023 ، تمام سایت The Pirate Bay از جمله آینه های آن به دلایل نامعلومی پایین آمدند. این می تواند در هر زمان و برای Pirate Bay اتفاق بیفتد ، بنابراین ایده خوبی است که گزینه های دیگری غیر از این داشته باشید. Pirate Bay انتخاب گسترده ای از نرم افزارهای رایگان و سایر مطالب دارد ، بنابراین انتخاب خوبی برای کسانی است که می خواهند با اهداف قانونی torrent شوند ، اما هنوز هم در torrenting غیرقانونی به طور خاص تندتر می شوند..

1337X

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

1337X پس از اینکه Kickass Torrents به خوبی آفلاین شد ، محبوبیت خود را به سرعت افزایش داد. اکنون ، این یکی از پرکاربردترین سایتهای موجود در وب است. با وجود اینکه در بین سایتهای پرکاربرد جهان (در بین 400 سایت برتر بر اساس داده های راهنمایی و رانندگی) ، دارای همان نوع شهرت نیست که با Kickass Torrents یا The Pirate Bay همراه باشد. افرادی که از این سایت استفاده می کنند از این واقعیت لذت می برند که در صورت وجود تبلیغات در صفحات خود و رابط نسبتاً ساده ، معمولاً تعداد کمی دارند..

RARBG

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

اگرچه محبوب ترین سایت تورنت در آنجا نیست ، اما رارب همچنان از ترافیک زیادی برخوردار است. اگرچه به اندازه The Pirate Bay یا Kickass Torrents مشهور نیست ، به دلیل محبوبیت فزاینده ای که در آن وجود دارد ، در صندوق های فرنگی قرار دارد ، بنابراین قبل از استفاده چیز دیگری است که باید در نظر بگیرید.

در حال حاضر ، این در اکثر کشورها مسدود نشده است و بندرت مسئله سقوط را که سایت های بزرگتر و پرطرفدارتر اغلب تجربه می کنند را تجربه نکرده است. با این وجود ، شما هنوز هم می توانید پرونده ها را بارگیری کنید ، اگرچه به دلیل محدودیت های ثبت نام ، نمی توانید به عنوان یک کمک کننده خدمت کنید و پرونده های خود را در سایت بارگذاری کنید.

ExtraTorrent

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

این سایت به طور مداوم در حال افزایش است. این جذاب ترین طرح نیست ، اما پس از آن دوباره ، این چیزی نیست که احتمالاً شما به آن اهمیت زیادی می دهید. چندین سایت دسترسی Extratorrent وجود دارد.

بارگیریهای قانونی را می توان در اینجا برای فیلمهای دامنه عمومی ، نرم افزار منبع باز و تصاویر و موسیقی رایگان بارگیری کرد.

YTS

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

YTS.AG برخی از افراد جامعه تورنت را به دلیل ادعای “ربودن نام” از یکی دیگر از سرویسهای محبوب اما اکنون نادرست ، تورنت ، YTS (YIFY) اذیت کرده است (شاید به طعم کافی کافی). (درس تاریخچه: سایت قدیمی YTS ، که زمانی ردیابی تورنت بسیار مشهور بود ، خاموش شد و مجبور شد با MPAA به یک شهرک سازی برسد). هنوز هم ، با وجود کمی ناراحت کننده ، بسیاری از مردم هنوز هم از YTS استفاده می کنند ، اگرچه ممکن است متوجه شوید که سایر سرویس های تورنت از همکاری با آن امتناع می ورزند. YTS ممکن است یکی از قالبهای بهتر به نظر برسد ، اما کمتر از سایر گزینه ها بحث برانگیز است.

YTS در درجه اول روی فیلم ها متمرکز است ، بنابراین اگر به دنبال نرم افزار تورنت هستید ، باید از یکی از گزینه های دیگر استفاده کنید.

سایت اصلی ، YTS.AG در زمان نوشتن فعال و در حال کار است.

تورنتز2

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت

Torrentz2 پس از تعطیل شدن سایت Torrentz.eu افتتاح شد. بر خلاف YTS.AG ، تورنتز2 مطمئن شد که انجمن تورنت می داند که این اصل نیست بلکه پس از تعطیل شدن سایت اصلی ، این وضعیت آماده است. Torrentz2 در بیش از 60 سایت و ردیاب خصوصی خصوصی ، تورنت را جستجو می کند.

Torrentz2 به کاربران اجازه می دهد بیشترین انواع محتوا را پیدا کنند ، که شامل مطالب قانونی و آزادانه نیز می باشد. با این حال ، اکثر کاربران برای به اشتراک گذاری غیرقانونی پرونده به Torrentz2 مراجعه می کنند ، چیزی که ما آن را محکوم نمی کنیم. Torrentz2 می تواند برای تورنت های قانونی مفید باشد ، اما این سایت در اکثر کشورها به طور غیرقانونی فعالیت می کند زیرا بیشتر محتوای موجود از طریق آن کپی رایت را می شکند..

لیومتر

نوع پرونده P2P: فایلهای تورنت و پیوندهای آهنربا

شانس شما از Limetorrents نشنیده اید ، و این کاملاً خوب است. این سایت جدید تورنت به احتمال زیاد در آینده از بین خواهد رفت ، زیرا همچنان به دنبال حضور در تورنت های دیگر سایت تورنت ، حضور بیشتری می یابد.

Limetorrents کمی طعم عجیب و غریب در دهان می گذارد ، زیرا به طور مرتب یک وبلاگ غذایی را بارگیری می کنید در حالی که به آن متصل هستید. فراتر از آن ، در صورتی که مواظب باشید ، برخی از مطالب حقوقی را می توان در اینجا یافت.

زوکل

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت ، پیوندهای آهنربا و بارگیری مستقیم

Zooqle یک گزینه منحصر به فرد و کمی متفاوت است. شما می توانید فایلهای تورنت و پیوندهای آهنربا را از اینجا دریافت کنید ، اما اگر می خواهید در کل از تورنت جلوگیری کنید ، می توانید بارگیری مستقیم نیز انجام دهید. گفته می شود ، یک محتوای مشکوک در اینجا وجود دارد ، بنابراین مراقب باشید.

دمونوئید

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت

Demonoid یک جامعه بسته است. هرکسی می تواند از سایت استفاده کند تا فایلهای تورنت را جستجو و بارگیری کند. با این حال ، سایت معمولاً برای ثبت نام برای شرکت کنندگان جدید که ممکن است بخواهند مشارکت داشته باشند بسته است.

بارگیری تورنت

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت و بارگیری مستقیم

همانطور که به نظر می رسد این نام وجود دارد ، تورنت بارگیری های بسیاری از … بارگیری تورنت را ارائه می دهد. بارگیریهای مستقیم وجود دارد که به وضوح در دسترس است ، و همچنین بارگیری فایلهای تورنت مورد انتظار.

TorLock

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت

تا آنجا که ما می توانیم بگوییم ، TorLock در حال اجرا است. سایت به طرز عجیبی مواردی را با نام “بدون نام” در صفحه اصلی لیست می کند ، و استفاده از آن را خسته کننده تر از بسیاری از گزینه های دیگر Kickass Torrents که پیدا خواهید کرد.

GloTorrents

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت ، پیوندهای آهنربا و بارگیری مستقیم

GloTorrents یک سایت تورنت نسبتاً آسیاب است که فایلهای تورنت ، پیوندهای آهنربا و بارگیری مستقیم را برای هر کسی ارسال می کند. تمام اطلاعات مورد انتظار ، مانند نهالگیران ، لشکرها و تاریخ بارگذاری در دسترس است.

تورنت فانک

نوع پرونده P2P: فایلهای تورنت و بارگیریهای Usenet

تورنت فانک تلاش می کند تا رابط کاربری دلپذیر تری نسبت به سایر سایت های تورنت ارائه دهد. اطلاعات مربوط به هر تورنت در پایین صفحه در سمت راست قرار دارد ، در حالی که این سایت همچنین تعداد پرونده های تورنت را در کل نشان می دهد (بالغ بر 10 میلیون ، 3 میلیون + از آنها “تأیید شده”). در بعضی موارد ، می توانید ببینید که چه کسی تورنت را بارگذاری کرده است. به عنوان مثال ، YTS (در بالا به آن اشاره شد) به عنوان آپلودکننده ذکر شده است. منحصر به فرد ، این سایت برخی از بارگیریهای Usenet را در کنار فایلهای تورنت ارائه می دهد.

YourBitTorrent

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت ، پیوندهای آهنربا و بارگیری مستقیم

این سایت تورنت سعی دارد تا حداقل با آرم و رابط کاربری خود شخصیت کمی بیشتری به این فرآیند اضافه کند. این سایت شامل اخبار مربوط به وب سایت خبری Torrent Freak در انتهای صفحه است. اگرچه بارگیری مستقیم در کنار فایلهای تورنت وجود دارد ، اما بارگیری مستقیم هنگام کلیک روی آنها بسیار مشکوک است.

BitLord

نوع پرونده P2P: فایلهای تورنت و پیوندهای آهنربا

اگر امکان داشتن یک سایت تورنت “دوستانه خانوادگی” وجود داشته باشد ، این چنین خواهد بود. BitLord ضامن فیلتر کردن محتوای بزرگسالان است و به کاربران این امکان را می دهد تا محتوای بزرگسالان را گزارش دهند تا با فعال کردن فیلتر محتوای بزرگسالان ، سایت را در خانواده دوستانه تر کند. جالب تر اینکه ، این سایت در بسیاری از مطالب گزینه جریان تورنت دارد.

Mkvcage

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت ، پیوندهای آهنربا ، بارگیری مستقیم

در مورد آنچه این سایت ارائه می دهد کمی شک است. این سایت عمدتاً با تمرکز بر روی DVD های ریپورت شده ، به وضوح روی محتوای بدون مجوز تمرکز می کند. حداقل از طراحی سایت مدرنتری نسبت به سایر سایتهای تورنت که ما دیده یا لیست کرده ایم. با توجه به اینکه این سایت پیوندهای جریانی را به سایتهایی مانند Openload نیز ارائه می دهد ، این یکی از آن سایت های تورنت است که اتاق آرنج کوچکی را برای هر کسی که به دنبال بارگیری مطالب قانونی موجود است ، ندارد.

iDope

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا

اگر قطعاً نگران یافتن گزینه های Kickass Torrents هستید ، خوب ، این سایت دارای نام آن است: “iDope: ادای احترام به Kickass Torrents”. هرکسی که این سایت را طراحی کرده است به دنبال “Google torrent” می شود ، بنابراین شما لیست طولانی فایلهای تورنت را در اینجا پیدا نمی کنید. درعوض ، باید آنچه را که می خواهید جستجو کنید. همچنین می توانید پرونده هایی را که در Stremio باز می شوند بارگیری کنید ، اگرچه به نظر نمی رسد این یک گزینه جریان تورنت باشد.

توروس

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت ، پیوندهای آهنربا و بارگیری مستقیم

مراقب باشید کاربر: این سایت به محض رسیدن به صفحه اصلی کاملاً با تبلیغات پورنو جمع می شود. اگر قبلاً adblocker ندارید ، ممکن است قبل از ادامه کار ابتدا بخواهید یکی از آنها را در مرورگر خود نصب کنید. خارج از آن شوکر (به خصوص اگر شما در حال جابجایی سایت در مکان عمومی مانند من هستید) ، برخی از فیلم ها در این سایت پخش جریانی دارند.

Torrent.tm

نوع پرونده P2P: هیچ یک

همانطور که گفته شد ، Torrent.tm میزبان فایلهای تورنت یا پیوندهای آهنربا است. درعوض ، این بیشتر یک جمع کننده موتور و موتور جستجو برای سایتهای دیگری است که تورنت آپلود شده اند. این بیشتر از Google برای تورنت است از iDope. همچنین به نظر می رسد که با آرم آن از فایرفاکس دور می شود.

خطرات تورنت

اگرچه نه همه torrenting بد است ، معمولاً torrenting شهرت بدی پیدا می کند. به این دلیل است که مقدار قابل توجهی تورنت به شدت به دزدی دریایی متمرکز شده است. برخی از سایتها ، مانند The Pirate Bay ، دوست دارند تا این واقعیت را تأکید کنند که آنها فقط در آنجا هستند تا به عنوان یک سرویس جستجو عمل کنند. نحوه تصمیم گیری کاربران برای استفاده از خدمات به آنها بستگی دارد. دولت های مختلف و سازمان های اجرای قانون دقیقاً موردی از این قبیل خریداری نکرده اند ، به همین دلیل بنیانگذاران اصلی TPB همه به دلیل نقض حق نسخه برداری دستگیر و جریمه شدند ، و به همین دلیل کیکاس تورنت آفلاین شد و صاحب آن دستگیر شد.

“اما من سایت تورنت ندارم” ، ما می شنویم که شما در ذهنتان می گویید. متأسفانه خطرات قانونی و مربوط به حریم خصوصی حتی برای کاربران تورنت معمولی وجود دارد که باعث می شود تورنت حتی برای کاربران گاه به گاه در پارک راه نیفتد..

مسائل حقوقی

به دلیل نحوه کار تورنت ، اگر از سایتهای تورنت استفاده می کنید ممکن است ناخواسته مطالب دارای حق چاپ را بارگیری کنید. تقریباً در همه کشورها ، این امر غیرقانونی تلقی می شود. با این حال ، اکثر کشورها به دنبال پیگرد قانونی استفاده کاربر تورنت شما نیستند. آنها معمولاً به دنبال دارندگان سایت و کارگران سنگین می روند.

اگر از سایت تورنت استفاده می کنید به احتمال زیاد از نه استفاده می کنید ، درگیر بذر و همچنین زالو می شوید. تورنتها با اشتراک گذاری شبکه های مختلف از کاربر به کاربر دیگر کار می کنند. همزمان با بارگیری (یا ترشح) بخشهایی از یک پرونده ، قسمتهایی را نیز بارگذاری می کنید که برای دیگران بارگیری کرده اید. همه افراد در یک شبکه که در حال بارگیری همان پرونده هستند ، همین کار را انجام می دهند. به همین دلیل است که تورنتها خیلی سریعتر از بارگیری مستقیم FTP هستند ، و چرا محبوبیت زیادی دارند. آنها سریع و کارآمد هستند. در واقعیت ، این یک شگفتی بزرگ فن آوری است.

با این وجود ، هنگامی که تورنت می کنید پرونده نیز می شوید اشتراک کننده, این طبقه بندی است که مردم را به سخت ترین مشکلات رهنمون می کند. سازمان های پلیس معمولاً افرادی را که در اینجا یا آنجا اشتراک می گذارند هدف قرار نمی دهند ، اما کسانی که ماهانه ده ها گیگ را به اشتراک می گذارند ممکن است هدف باشند ، حتی اگر به طور اتفاقی آن پرونده ها را به اشتراک بگذارند. در حقیقت ، اگر هرگز تنظیمات را در سرویس گیرنده BitTorrent خود تغییر نکردید ، ممکن است همین حالا فایل را به اشتراک بگذارید و حتی متوجه آن نشوید.

مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیتی

مسئله حریم خصوصی مربوط به تورنتها دلیل اصلی است که چرا بیشتر افرادی که از سایت های تورنت استفاده می کنند از خدمات VPN استفاده می کنند. وقتی تورنت می کنید ، آدرس IP شما برای دیدن همه افراد در سایت تورنت در آنجا وجود دارد. نگرانی های مهمی در این باره وجود دارد.

ابتدا ، اگر آدرس IP شما در پشت سرور پروکسی یا VPN قرار نگرفته است ، کسی که می تواند از آن به عنوان پشتیبان برای هک کردن سیستم شما استفاده کند ، اطلاعات شخصی در مورد شما را پیدا کرده یا حتی در خانه خود آزار می دهد. آدرس IP شما مانند آدرس خانه شما است ، اما برای رایانه شما. کسی که آن را می داند می تواند پیدا کند که کجا هستید.

جریان سازان Twitch همه اینها را خوب می شناسند. “تعویض” ، که در آن شخص تماس تلفنی جعلی با پلیس برقرار می کند ، که تیم SWAT را ارسال می کند ، یک اتفاق رایج در جامعه Twitch است. برخی از بینندگان آدرس IP جریان ساز را به دست می آورند ، آن را به نام کاربر و آدرس واقعی آنها وصل می کنند و سپس آن تماس های تلفنی جعلی را برقرار می کنند. پس از اینکه او “Swatted” شد ، یک جریان دهنده Twitch حتی توسط پلیس شلیک و کشته شد..

در جبهه امنیتی ، باید با تورنتهای جعلی و ویرانگر که در برخی از سایتهای تورنت بارگذاری می شوند ، مقابله کنید. سایتهای معتبرتر ، مانند سایتهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم ، دارای اقدامات حفاظتی خاصی برای جلوگیری از این امر هستند. برخی مانند Rarbg فقط به کاربران عضو شده اجازه می دهند فایل ها را در سایت بارگذاری کنند. دیگران مانند “دزدان دریایی خلیج” هیچ گونه محافظت واقعی در دست ندارند و به جای آن اعتماد دارند که اکثر فرزندان صادق هستند.

اگرچه حراست های جزئی که در بعضی از سایت ها وجود دارد ، از محافظت در برابر بدافزارهای وارد شده برای نمایش مانند فیلم ، نرم افزار یا نمایش تلویزیونی که می خواهید بارگیری کنید ، کمک نمی کنند. با وجود هزاران کاربر ثبت نام شده در بسیاری از این سایت ها و نبود چنین سیستمی در بعضی از سایت ها مانند The Pirate Bay ، خطر ابتلا به ویروس در دستگاه خود را برطرف می کنید. داشتن یک برنامه آنتی ویروس خوب نصب شده در هنگام استفاده از سایت های تورنت یک ضرورت مطلق است.

در حالی که استفاده از یک VPN شما را از بروز خطاهای جعلی یا شرارت محافظت نمی کند ، به شما کمک می کند اطلاعات شخصی خود را از دست ندهید یا خود را به یک هدف ساده برای هک کردن یا تغییر مکان تبدیل کنید.

چه چیزی باعث می شود VPN برای تورنت مفید باشد?

یک VPN خوب برای تورنت باید این معیارها را رعایت کند:

 • به دنبال VPN باشید که دارای یک سیاست عدم ورود به وضوح است. این بدان معناست که VPN در فعالیتهای شما که به شناسه شخصی شما متصل هستند ، سوابق خود را حفظ نمی کند. این شامل ابرداده نیست که هویت شما به آن متصل نشود.
 • انتخاب یک VPN با سرعت سریع. اگرچه تورنت به طور کلی به گونه ای طراحی شده است که بارگیری را حتی با اتصالات کندتر انجام می دهد ، اما هنوز هم استفاده از خدمات VPN با بهترین پهنای باند ضروری است. برای اطلاعات بیشتر به جمع بندی سریعترین سرویس های VPN مراجعه کنید.
 • از یک سرویس با پهنای باند نامحدود استفاده کنید. در کنار خدمتی که سرعت بالایی دارد ، اطمینان حاصل کنید که این سرویس پهنای باند نامحدودی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. برخی از خدمات صریحا اعلام می کنند که اجازه تورنت را نمی دهند. تورنت اغلب به دلیل بارگیری و بارگیری نیازمندی به پهنای باند قابل توجهی نیاز دارد.
 • یک سرویس VPN را انتخاب کنید که دارای محافظ نشت DNS و IP باشد. با توجه به اینکه دلیل استفاده شما از VPN در حالی که torrenting است در درجه اول برای جلب هویت خود است ، با یک سرویس VPN بروید که شما را از نشت آن اطلاعات محافظت می کند. برخی از آنها برای انجام این کار از روشهای مختلفی استفاده می کنند ، از جمله سوئیچ های کشنده اتوماتیک که در صورت شناسایی یک نشت ، برنامه های خاص یا اینترنت شما را خاموش می کنند. می توانید بررسی کنید که آیا VPN شما در اینجا نشت DNS دارد یا خیر.
 • از یک سرویس VPN مستقر در یک کشور دوست استفاده کنید. برخی کشورها به خصوص با خدمات VPN دوستانه نیستند. این بدان معناست که خدمات در آن کشورها ممکن است مجبور شوند داده های شخصی کاربر را کنار بگذارند (و همچنین به همین دلیل ممکن است آنها خط مشی های عدم ورود را نداشته باشند). مکانهای دوستانه شامل جزایر ویرجین بریتانیا یا سوئیس است.

Usenet: جایگزینی برای torrenting

Usenet یک جایگزین تورنت محبوب است که از شبکه همتا برای توزیع فایلها استفاده نمی کند. در عوض ، پرونده ها روی سرورهای متمرکز که توسط ارائه دهندگان Usenet اداره می شوند وجود دارد. این بدان معنا نیست که هیچ تعهدی برای کاشت پرونده برای بارگیری دیگران ندارید. به همین دلیل بارگیری فایل از Usenet بسیار سریعتر از یک torrent است و به راحتی پهنای باند بارگیری در دسترس شما را ممکن خواهد کرد.

Usenet نیاز به اشتراک پولی دارد ، اما بارگیری محتوای دارای حق چاپ توسط همان Usenet غیرقانونی است و در هنگام تورنت نیز وجود دارد. Usenet خصوصی تر و محبوب تر از BitTorrent است ، بنابراین شانس مواجهه با پیامدهای قانونی کمتر است. ما همچنان توصیه می کنیم که هر بار که از Usenet بارگیری می کنید ، از VPN استفاده کنید.

Usenet به موارد زیر نیاز دارد:

 1. اشتراک برای ارائه دهنده
 2. مشتری خبرنامه
 3. نمایه ساز / موتور جستجو

برخی از ارائه دهندگان هر سه مورد را در یک بسته مرتب و بسته بندی می کنند. اگر اینگونه نباشد ، خبررسان و فهرست نمایندگان رایگان به صورت آنلاین در دسترس هستند. لیست ما از بهترین ارائه دهندگان Usenet را با بررسی های عمیق بررسی کنید.

کمی منحنی یادگیری وجود دارد ، اما Usenet نسبت به همتای گسترده خود P2P مزایای بسیاری دارد.

اتفاقی که برای Kickass تورنتز افتاد?

این که آیا شما در صحنه تورنت بزرگ هستید یا به تازگی شروع به کار کرده اید ، ممکن است قبلاً شنیده باشید: سایت تورنت محبوب Kickass Torrents به طور رسمی توسط دولت ایالات متحده تصرف شده است. وب سایتهای اصلی آنها ، Kickass.to و Kat.cr ، اکنون آفلاین هستند و فقط یک اعلان بزرگ درباره توقیف را نشان می دهند. در نتیجه ، به احتمال زیاد به دنبال گزینه های دیگری برای سایت های Kickass.to ، Kat.cr و دیگر سایت های آینه Kickass Torrents هستید.

گزینه های kickass.to

با این حال ، مشکلات Kickass Torrents فراتر از ایالات متحده است. به عنوان مثال ، در استرالیا ، Kickass Torrents در میان تعداد زیادی از وب سایت های تورنت است که هم اکنون توسط ISP های استرالیا مسدود شده است. بعضي از كشورهاي ديگر (به عنوان مثال آمريكا) هنوز در تلاشند تا صاحب لهستاني اين سايت ، آرتم وولين ، را صادر كنند تا با اتهامات جزايي روبرو شوند. با برخورداری از این سایت این روزها گرمای زیادی ، جستجوی یک گزینه جایگزین Kickass Torrents بسیار حس می کند.

اگرچه تعداد زیادی سایت تورنت را تحت پوشش قرار دادیم ، در صورت وجود ، می توان اشکال مختلف رسانه را بصورت رایگان و قانونی بارگیری کرد. ما اکیداً توصیه می کنیم کاربران برای بارگیری و اشتراک گذاری ابتدا به سایت های تورنت قانونی مراجعه کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را محکوم یا تشویق نمی کند. تورنت یک فرایند بارگیری و به اشتراک گذاری کاملاً قانونی است که در صورت استفاده صحیح و از طریق سایت ها و خدمات قانونی و رسمی استفاده می شود. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

About the author

Comments

 1. به نظر من این یک موضوع جالب و مهم است. Kickass Torrents یکی از محبوب ترین سایت های تورنت بود و حالا به دلیل توقیف دامنه و صاحب سایت در زندان ، به پایین رفته است. اما هنوز گزینه های دیگری برای تورنت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین ، باید به خطرات مربوط به تورنت توجه کنید و از VPN برای حفظ حریم خصوصی و امنیت استفاده کنید. در کل ، این مقاله به خوبی به ما یادآوری می کند که باید همیشه قوانین حق چاپ را رعایت کنیم و از سایت های تورنت قانونی استفاده کنیم.

 2. به نظر من این اتفاق برای Kickass تورنت بسیار ناراحت کننده است. این سایت برای بسیاری از کاربران تورنت به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین سایت های تورنت شناخته شده بود. با این حال ، با توقیف دامنه دولت ایالات متحده و ورود صاحب سایت به زندان ، سایت به طور کامل آفلاین شده است. اما هنوز گزینه های دیگری برای تورنت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین ، برای حفظ حریم خصوصی و امنیت خود در هنگام استفاده از سایت های تورنت ، استفاده از یک VPN بسیار مهم است.

Comments are closed.