20+ VPN رایگان به ترتیب ، لیست 2020

20 VPN رایگان با هم مقایسه شدند

خدمات VPN رایگان این روزها یک سکه است. در حالی که اکیداً به خوانندگان ما توصیه می کنیم که یک سرویس VPN پولی را خریداری کنند ، ما می دانیم که بسیاری از افراد به هر دلیلی به دنبال یک گزینه جایگزین رایگان هستند. در حقیقت ، یکی از متداول ترین درخواست هایی که از خوانندگان ما دریافت می کنیم ، لیست بهترین خدمات VPN رایگان است. با این حساب ، ما لیست مفصلی از بیش از 20 سرویس رایگان VPN رایگان و جزئیات حیاتی را که باید قبل از نصب آنها بر روی دستگاه خود بدانید تهیه کرده ایم..

نکته: چگونه به صورت رایگان VPN پرداخت شده رایگان دریافت کنید: اگر فقط برای مدت کوتاهی به دسترسی نیاز دارید ، می توانید با این ترفند سرویس VPN با رتبه برتر و پرداخت شده را به صورت رایگان دریافت کنید. برای ExpressVPN در اینجا ثبت نام کنید ، این لینک شامل 30 روز ضمانت برگشت پول است. در ابتدا باید هزینه اشتراک را بپردازید ، اما می توانید تا 30 روز از VPN استفاده کنید و برای بازپرداخت کامل آن را لغو کنید. این به طور موثری امکان دسترسی آزاد به یک VPN سطح بالا را فراهم می کند. این سیاست به عنوان یک سیاست برگشت پول "بدون رفع اشکال" به بازار عرضه می شود و برخلاف برخی VPN ها ، واقعاً چنین است. ما این روش را خودمان آزمایش کرده ایم و آزمایش کرده ایم.

همچنین مشاهده کنید:

 • بهترین VPN ها با آزمایش رایگان
 • چگونه می توان ExpressVPN را به مدت یک ماه رایگان دریافت کرد

برای روشن شدن ، ما هر VPN در این لیست را تأیید نمی کنیم. ما تصمیم گرفتیم که به دلیل محبوبیت و نه کیفیت آنها ، به این VPN ها نگاه کنیم. آنها هنگام جستجو برای VPN های رایگان در بالای نتایج Google و رتبه بندی فروشگاه های برنامه ظاهر می شوند. با بیش از 800 VPN موجود در تمام سیستم عامل های اصلی ، این یک لیست کاملاً واضح نیست ، اما باید به هدایت تصمیم شما در بین مدعیان برتر کمک کند..

کلیه VPN های موجود در این لیست معیارهای زیر را رعایت می کنند:

 • آنها کاملاً رایگان هستند یا یک رده رایگان بدون انقضا دارند
 • آنها شبکه های خصوصی مجازی هستند ، نه فقط HTTPS یا پروانه SOCKS
 • آنها یک سرویس VPN و فقط یک برنامه برای اتصال به یک سرور شخص ثالث ارائه نمی دهند

تمام اطلاعاتی که ما جمع آوری کرده ایم مبتنی بر تجربه شخصی و اطلاعات منتشر شده در وب سایت ها و برنامه های مربوط به VPN است. لطفاً به یاد داشته باشید که حتی اگر یک سرویس VPN رایگان نیز بگوید فعالیت را وارد نمی کند یا داده های شما را به اشخاص ثالث نمی فروشد ، ما راهی برای تأیید این ادعاها نداریم. همانطور که گفته می شود: اگر هزینه محصول را پرداخت نمی کنید ، احتمالاً محصول آن هستید. به همین دلیل ما همیشه ارائه دهنده معتبر VPN با پرداخت هزینه خدمات رایگان را توصیه می کنیم.

VPN ها به ترتیب خاصی ذکر نشده اند.

تونل

تا آنجا که VPN های رایگان می روند ، Tunnelbear یکی از آگاهی های بیشتر در مورد حفظ حریم خصوصی است. این هیچ پرونده ای را حفظ نمی کند و از رمزگذاری قوی استفاده می کند ، از جمله محرمانه بودن کامل جلو. بزرگترین محدودیت مربوط به داده ها است که در هر ماه 500 مگابایت ذخیره می شود. درست است ، در هر ماه ، ساختن یک خط رایگان Tunnelbear فقط برای مرور های گاه به گاه وب هنگام اتصال Wi-Fi عمومی. در قطار مسافرتی می توانید به راحتی از طریق 500 مگابایت در فیس بوک یا اینستاگرام طولانی مدت بسوزانید. شما 19 مکان سرور دریافت می کنید ، تنها یک کمتر از سطح حق بیمه که شامل استرالیا است. هیچ ردیابی یا تزریق تبلیغ وجود ندارد. برنامه های Windows ، Mac ، iOS و Android در دسترس هستند. تورنت مجاز نیست.

CyberGhost

بروزرسانی: CyberGhost دیگر نسخه رایگان سرویس VPN خود را ارائه نمی دهد.

CyberGhost یک سرویس VPN با محوریت حفظ حریم خصوصی است و دارای یک ردیف رایگان است که تمام عملکرد یک سرویس VPN پولی را وعده می دهد ، اما باید در صف انتظار باشید. برای جلوگیری از تراکم سرور و حفظ سطح کارایی بالا ، کاربران رایگان قبل از اتصال به یکی از 15 مکان سرور باید به صف انتظار بپیوندند. بعضی اوقات بسته به زمان روز و چند کاربر هم زمان دیگر ، صف برای چند ثانیه دوام نخواهد داشت و سایر زمانها چند دقیقه. پس از اتصال ، تنها محدودیت دیگر در مورد torrenting است: مجاز نیست. CyberGhost از رمزگذاری قوی استفاده می کند و هیچ مشکلی را حفظ نمی کند. پهنای باند یا محدودیتی برای داده وجود ندارد. برنامه های Windows ، Mac ، iOS و Android در دسترس هستند.

البته لازم به ذکر است که یک مطالعه اخیر (PDF) به برنامه Android CyberGhost رتبه مثبت AV داده است ، بدین معنی که حداقل یک برنامه آنتی ویروس فعالیت های مخرب را شناسایی کرده است ، اما این آستانه را برای اینکه واقعاً مخرب تلقی شود ، برآورده نکرد..

هات اسپات شیلد

Hotspot Shield یک ارائه دهنده freemium است که در سالهای اخیر شیوه های حفظ حریم خصوصی خود را بهبود بخشیده است ، اما هنوز هم کامل نیست. این شرکت آدرس های IP منبع کاربران را ضبط می کند ، که می توانند با دستگاه و هویت آنها در ارتباط باشند ، هرچند که هیچ فعالیتی به طور صریح ثبت نشده است. اتصالات OpenVPN با رمزگذاری 256 بیتی محافظت می شود. شما می توانید حداکثر 750 مگابایت در روز بارگیری کنید ، و محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. انتخاب سرور در لایه آزاد تقریباً وجود ندارد. شما فقط می توانید به ایالات متحده وصل شوید. خط مشی رازداری شرکت اعلام کرده است که به تبلیغ کنندگان امکان می دهد کاربران را ردیابی کنند ، اما در چه ظرفیت کاملاً مشخص نیست. تورنت مجاز است ، که برای یک VPN رایگان نادر است ، فقط باید درپوش داده روزانه 750 مگابایت را در نظر داشته باشید.

شما می توانید VPN رایگان Hotspot Shield را در اینجا و بررسی خدمات پرداخت شده را در اینجا بیابید.

Betternet

یکی از گزینه های محبوب در هنگام استفاده از VPN رایگان ، Betternet می تواند خیلی درست به نظر برسد. شما به ترتیب در پروتکل OpenVPN یا IPSec رمزگذاری 256 بیتی یا 128 بیتی دریافت می کنید. این سرویس بدون هیچگونه سابقه ای است. پهنای باند یا کلاه داده ای وجود ندارد. برخی از ردیاب ها استفاده می شوند ، اما برنامه هیچ تبلیغی را به مرورگر شما تزریق نمی کند. فقط دو مکان سرور در لایه آزاد موجود است. برنامه ها برای Mac ، Windows ، iOS و Android در دسترس هستند. تورنت مجاز است.

این همه نسبتا منطقی و حتی جذاب به نظر می رسد. اما کاربران باید توجه داشته باشند که یک مطالعه جدید (PDF) به رتبه Android 13 به Betternet رتبه Android داده است ، به این معنی که 13 برنامه آنتی ویروس فعالیت مخرب را در این برنامه مشاهده کرده اند. این باعث می شود چهارمین برنامه مخرب از 283 مورد آزمایش قرار بگیرد. نشانه خوبی نیست. وب سایت Betternet همچنین کاملاً مبهم است که چه کسی آن را اداره می کند و پیشینه آنها چیست.

VPN Gate

VPN Gate یک آزمایش طولانی مدت است که توسط دانشگاه Tsukuba در ژاپن اجرا می شود. شبکه سرورها به طور کامل توسط داوطلبان در سراسر جهان اداره می شود ، که بخش عمده آن در آسیا است. هر کس می تواند کامپیوتر یا سرور خود را به شبکه اضافه کند و به یک "گره" داوطلب تبدیل شود تا کاربران نهایی بتوانند به آنها متصل شوند. این در اصل یک شبکه همسالان است که از سرویس دهنده SoftEther VPN نرم افزارهای ارتباط برقرار می کند. در حالی که SoftEther تقریباً در هر سیستم عامل اصلی اجرا می شود ، پسوندی که فرایند اتصال را به VPN Gate ساده می کند ، محدود به ویندوز است. سایر کاربران پلتفرم باید لیست گره های موجود را به صورت دستی تنظیم و به روز کنند. کسانی که گره میزبان هستند ، نمی توانند ترافیکی را که از طریق رایانه های خود سفر می کنند رمزگشایی کنند ، بنابراین کاربران نیازی به نگرانی بیش از حد در مورد گره های مخرب در عبور از ترافیک خود ندارند. اما دانشگاه تسوكوبا می گوید كه این محتویات بسته ها ، یعنی ترافیك وب را به همراه آدرس IP منبع کاربران و سایر جزئیات نظارت می كند. VPN Gate می تواند بخاطر خط مشی ورود به سیستم بخاطر داشتن هدفهای علمی مورد بخشش قرار گیرد ، اما در صورت نگرانی کاربران از حفظ حریم خصوصی ، کاربران باید همچنان روشن تر کنند. هدف اصلی VPN Gate ، رفع انسداد محتوای سانسور شده است. توجه داشته باشید که تورنت مجاز نیست ، و در صورت مشکل در اتصال ، کارکنان پشتیبانی برای کمک به شما وجود ندارد. وصل شدن می تواند یک فرایند آزمایش و خطا باشد.

لکه بینی

بروزرسانی: Spotflux قطع شده است.

Spotflux از OpenVPN در Windows ، Mac و Android و IKEv2 در iOS استفاده می کند. اتصالات OpenVPN رمزگذاری SSL 128 بیتی است ، اما فقط هنگام استفاده از یک مرورگر وب. Spotflux هنگام شفافیت مشکلات زیادی دارد و این یکی از آنهاست. هیچ یک از ترافیک شما از سایر برنامه های کاربردی - مشتری تورنت ، Spotify ، بازی های ویدیویی و غیره - از طریق VPN در لایه آزاد تونل نمی شود. این جزئیات مهم در هیچ کجای وب سایت Spotflux ذکر نشده است. مشکل بزرگ نسخه رایگان Spotflux این است که نه تنها از کوکی های ردیابی برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کند بلکه تبلیغات را به مرورگر شما تزریق می کند. این ممکن است باعث تعجب شود زیرا Spotflux به قابلیت مسدود کردن تبلیغات خود می بالد ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی واضح است:

"این سرورهای تبلیغاتی شخص ثالث یا شبکه های تبلیغاتی از فناوری استفاده می کنند تا مستقیماً به مرورگر شما ارسال کنند ، تبلیغات و پیوندهایی که در Spotflux به نظر می رسد [sic] این اشخاص ثالث ممکن است بطور خودکار آدرس IP شما را به منظور ارائه تبلیغات جغرافیایی متن دریافت کنند. "

تورنت مجاز نیست. برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند. توجه داشته باشید که برخی از بررسی ها در فروشگاه Google Play از Spotflux به عنوان تهاجمی یا مخرب پرچم گذاری کردند.

هولا

با وجود سابقه وحشتناک هولا ، اما به نوعی محبوبیت خود را حفظ کرده است. هولا به جای سرورهای متمرکز به زیرساخت های همتا و همتا متکی است. این بدان معناست که ترافیک اینترنت شما از طریق رایانه های کاربران دیگر و به همین ترتیب ، ترافیک سایر کاربران هر زمان که پهنای باند بیکار و منابع در دسترس داشته باشید ، از طریق رایانه شما سفر می کند. در یکی از مشهورترین موارد سوءاستفاده در تاریخ VPN ، این شبکه P2P یک بار مسلح شد تا رایانه های همه کاربران شرکت کننده را به یک بات عظیم تبدیل کرده و یک حمله انکار سرویس (DDoS) توزیع شده بر روی یک وب سایت را انجام دهد. از آنجا که ترافیک ناشناس در حال گذر از طریق رایانه شما به عنوان کاربر Hola است ، می توانید مسئولیت آنچه در آن ترافیک موجود است ، خواه هرزنامه یا پورنو کودک باشد. Hola همچنین پهنای باند بیکار شما را از طریق یک شرکت خواهر ، لومیناتی به فروش می رساند.

کافی است بگویم ، هلا باید از هر قیمتی جلوگیری شود. ما حتی در اینجا به جنبه های فنی خاص نمی پردازیم. فقط از آن استفاده نکنید.

موج سواری

Surfeasy در سال 2015 توسط Opera به دست آمد و هم اکنون VPN داخلی و همچنین سرویس VPN مستقل خود را در اختیار اپرا قرار می دهد. در اینجا ما در مورد دوم بحث خواهیم کرد ، اما بسیاری از جزئیات در مورد Opera VPN نیز صدق می کند. سرویس گیرندگان Mac ، Windows و Android از پروتکل OpenVPN و رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کنند. دستگاه های iOS از پروتکل IPSec و رمزگذاری 128 بیتی استفاده می کنند. این شرکت هیچ سابقه شناسایی را حفظ نمی کند. محدودیت پهنای باند وجود ندارد ، اما بارگیری ها فقط به 500 مگابایت در هر ماه در لایه آزاد ، همان تونل بایر محدود می شوند. تورنت مجاز است تا زمانی که از 500MB تجاوز نکنید ، بنابراین نمی توانید فیلم HD را بارگیری کنید. 16 مکان سرور در ردیف رایگان موجود است. هیچ کتابخانه ردیابی یا تزریق آگهی برای نگرانی وجود ندارد ، اما این مورد در مورد Opera VPN نیست ، که در ادامه بحث خواهیم کرد.

Opera VPN

به اصطلاح VPN که اکنون با مرورگر Opera همراه است ، حداقل تا حدودی توسط SurfEasy ، شرکتی که Opera در سال 2015 به دست آورد ، اداره می شود. اما این شامل همه حمایت های مشابه Surfeasy نیست. Opera دارای یک شبکه تبلیغاتی است و آن را اداره می کند و آن شبکه تبلیغاتی بستگی به جمع آوری داده های استفاده برای سودآوری دارد. هنگامی که از Opera VPN استفاده می کنید ، این شرکت هنوز هم آنچه را انجام می دهید آنلاین ردیابی می کند و از این داده ها برای فروش تبلیغات استفاده می کند ، به ویژه با استفاده از شناسه دستگاه منحصر به فرد مرورگر.

علاوه بر این ، "VPN" در اینجا یک misnomer است. Opera VPN پروکسی است که فقط ترافیک را از طریق مرورگر Opera تونل می کند. این کار باعث ترافیک سایر برنامه ها یا فرآیندهای دیگر نمی شود. از نظر فنی این معیارهای ما را برآورده نمی کند ، اما ما آن را گنجانده ایم زیرا بسیار محبوب است.

ضد باد

Windscrib هم به برنامه بومی VPN و هم افزونه مرورگر Chrome به کاربران ارائه می دهد و کاربران را ترغیب می کند تا هر دو را همزمان فعال کنند ، هرچند که این کار کاملاً ضروری نیست. این سرویس هیچ گونه سابقه ای را حفظ نمی کند و ویژگی های قوی ترین مجموعه رمزگذاری موجود از جمله AES 256 بیتی با اسرار کامل رو به جلو را دارد. داده ها با 10 گیگابایت در ماه در ردیف مجانی قرار می گیرند که مبلغ بسیار زیادی برای یک سرویس رایگان است. هشت مکان سرور در دسترس است ، که امکان اشتراک گذاری / تورنت P2P در برخی از آنها اما نه همه آنها مجاز است.

برنامه افزودنی Chrome یک پروکسی HTTPS است ، نه یک VPN ، که به طور انتخابی ترافیک مرورگر شما را از طریق سرور راه دور هدایت می کند. این به اندازه یک VPN امن نیست اما در بیشتر موارد کار را به پایان می رساند. هیچ کتابخانه ردیابی یا تزریق تبلیغ وجود ندارد که نگران آن باشید. اگر به دنبال یک VPN رایگان رقابتی هستید ، Windscrib ، که به شدت در VPN های پیشنهادی BestVPN.com نیز وجود دارد ، باید در صدر لیست باشد.

مرا پنهان کن

Hide.me از OpenVPN در ردیف رایگان خود پشتیبانی نمی کند ، اما می توانید با استفاده از L2TP ، IKEv2 یا SSTP متصل شوید (برای درک پروتکل های VPN به برگه تقلب ما مراجعه کنید). همه اتصالات با رمزگذاری 256 بیتی محافظت می شوند ، اگرچه هیچ گونه اشخاصی درمورد رازداری کامل رو به جلو وجود ندارد. این شرکت هیچ شناسنامه ای را ذخیره نمی کند. داده ها با 2 گیگابایت در ماه بسته می شوند. کاربران رایگان حداقل 3 مگابیت بر ثانیه تضمین می شوند ، اما لایه های پرداخت شده سرعت را در اولویت قرار می دهند. سه مکان سرور در دسترس است و تورنت مجاز است. برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند. هیچ ردیابی یا تبلیغات تزریقی وجود ندارد. به طور کلی ، اگر به دنبال یک VPN رایگان هستید ، Hide.me سزاوار توجه شما است.

سرعت بخشیدن

Speedify از پروتکل اختصاصی VPN خود به جای OpenVPN یا پروتکل سنتی دیگر استفاده می کند که به گفته وی سریعتر و مناسب تر برای تلفن های همراه است که اغلب بین wifi و یک شبکه داده تلفن همراه جابجا می شوند. با استفاده از ChaCha ، نسخه مجهز به رمزگذاری TLS که در بسیاری از وب سایتهای HTTPS استفاده می شود ، محافظت می شود. این سرویس بدون هیچ مشکلی نگه می دارد و اجازه می دهد تا روی چند سرور انتخاب شده ، اما سریعترین آن ها torrenting نشوند. داده ها با 1 گیگابایت در هر ماه در ردیف مجانی قرار می گیرند. 35 مکان سرور در دسترس است که بیشتر از آنچه در بسیاری از خدمات پرداخت شده پیدا خواهید کرد. برنامه های Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند ، اگرچه به نظر می رسد این شرکت به شدت روی بازار موبایل متمرکز شده است. از آنچه می توانیم بگوییم هیچ ردیابی یا تزریق تبلیغ وجود ندارد.

SecurityKISS

SecurityKISS یک ارائه دهنده VPN مستقر در ایرلند است و دارای هر دو ردیف رایگان و پولی است. کاربران رایگان روزانه 300 مگابایت انتقال داده دریافت می کنند. کاربران Windows و Android می توانند با OpenVPN با استفاده از برنامه های SecurityKISS ارتباط برقرار کنند ، اما سایر سیستم عامل ها به برنامه های شخص ثالث یا پیکربندی دستی L2TP نیاز دارند. 128 بیتی Blowfish برای رمزگذاری استفاده می شود که از استاندارد AES جدیدتر کندتر و ایمن تر است اما باید برای اکثر کاربران از حفاظت کافی برخوردار باشد. SecurityKISS نیازی به ثبت نام کاربران رایگان برای سرویس خود ندارد ، این بدان معنی است که می توانید بدون تحویل اطلاعات شخصی ، شروع به استفاده از آن کنید. نکته مهم این است که این شرکت آدرس IP واقعی دستگاه شما را برای مدیریت کلاه اطلاعات در هر کاربر وارد می کند. محدوده پهنای باند نیز در صورت لزوم برای ایجاد فضای مناسب برای کاربران پرداخت کننده اجرا می شود. هشت مکان سرور در دسترس است. این شرکت در مورد torrenting یا اشتراک گذاری مجدد P2P اظهار نظر خاصی نمی کند ، اگرچه شرایط خدمات می گوید کاربران باید قوانین حق چاپ را رعایت کنند. تا آنجا که می توانیم بگوییم هیچ کتابخانه ردیابی یا تبلیغات تزریقی وجود ندارد.

ProXPN

ProXPN یک سرویس VPN بدون منطق را به کاربران دسک تاپ در MacOS و Windows ارائه می دهد. برنامه با استفاده از OpenVPN رمزگذاری شده Blowfish 512 بیتی متصل می شود. کاربران رایگان در ردیف آزاد و یک سرور منفرد به 300 Kbps در ثانیه محدود می شوند ، اما هیچ کلاه دیتایی در دسترس نیست. ProXPN می گوید که هیچ پرونده ای را به هیچ وجه حفظ نمی کند. تا جایی که می توانیم بگوییم از ردیاب یا تزریق تبلیغ برای پول درآوردن استفاده نمی کند. تورنت مجاز است. با وجود محدودیت ها ، این یک VPN رایگان ایمن است که می توانیم برای استفاده از نور در دسک تاپ ها توصیه کنیم.

آویرا فانتوم

Avira Phantom VPN از OpenVPN در ویندوز و اندروید ، L2TP / IPSec در MacOS و iOS استفاده می کند. کاربران می توانند بدون ثبت نام از برنامه ها در هر سیستم عامل استفاده کنند ، اما به 500 مگابایت داده در هر ماه محدود خواهند شد. اگر ثبت نام کنید ، اما برای یک برنامه حق بیمه پرداخت نمی کنید ، این مبلغ به 1 گیگابایت در هر ماه دو برابر می شود. کاربران رایگان برنامه همچنین نمی توانند سوئیچ kill را فعال کنند ، در صورتی که اتصال شما به سرور VPN به طور غیر منتظره متوقف شود ، تمام ترافیک اینترنت را مسدود می کند. Avira هیچ سابقه ای را حفظ نمی کند و از رمزگذاری AES 256 بیتی در کلیه اتصالات استفاده می کند. کاربران رایگان به هر 20 مکان سرور دسترسی پیدا می کنند و محدودیت پهنای باند وجود ندارد. تورنت مجاز است. پشتیبانی مشتری برای کاربران رایگان در دسترس نیست. این برنامه رایگان از ردیاب و تزریق تبلیغات است.

توربو VPN

Turbo VPN یکی از محبوب ترین برنامه های VPN در تلفن همراه است ، به خصوص برای Android که در آن بیش از 10 میلیون بار از فروشگاه Google Play بارگیری شده است. و با این حال ، تقریباً چیزی در مورد آن نمی دانیم. خط مشی رازداری خاطرنشان می کند که آدرس IP واقعی کاربران را جمع آوری می کند. و در حالی که می گوید ثبت فعالیت ها را ثبت نمی کند ، آن را انجام می دهد "تجزیه و تحلیل در زمان واقعی از اینترنت و ترافیک داده ها از جمله وب سایت های مقصد یا آدرس های IP ، با آدرس های IP." این برنامه هیچ وب سایت ، به جای آن کاربران را به صفحه فیس بوک خود هدایت می کند. . اطلاعات فنی کمی درباره استانداردهای رمزنگاری و سایر جزئیات ارائه می دهد. هیچ شرایط خدمات یا توافقنامه مجوز کاربر نهایی در دسترس نیست. جستجوی who.is نشان می دهد که شرکت مادر Turbo ، All Connected ، وب سایت خود را در ایالات متحده ثبت کرده است.

برنامه Android تعداد مجاز اجازه بیش از حد ، از جمله برنامه دستگاه ، تاریخچه ، هویت ، مخاطبین ، تلفن ، عکسها / رسانه ها / پرونده های موجود در ذخیره سازی ، شناسه دستگاه و اطلاعات تماس و موارد دیگر را درخواست می کند. این مقایسه را با یک VPN پولی مقایسه کنید ، که فقط دسترسی به اطلاعات اتصال WiFi و کنترل شبکه را درخواست می کند ، و می بینید که چرا ما کمی توسط Turbo VPN ترسیم شده ایم. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم از این VPN خودداری کنید.

مرورگر

Browsec افزونه مرورگر پروکسی رمزگذاری شده را برای مرورگرهای Firefox و Chrome و همچنین برنامه های VPN برای IOS و Android ایجاد می کند. با وجود یک وب سایت حرفه ای ، Browsec ارائه دهنده ای نیست که ما به آن اعتماد کنیم. اطلاعات فنی صفر در مورد استانداردهای رمزنگاری مورد استفاده سرویس آن ارائه می دهد. این خط مشی ورود به سیستم بسیار مبهم است و می گوید ، "ما باید بطور خودکار برخی از اطلاعات را از طریق مرورگر وب دیگر یا نرم افزار مشتری ضبط کنیم. اطلاعات شخصاً کاربر را مشخص نمی کند. [sic] "این می تواند هر چیزی باشد ، بنابراین بیایید فرض کنیم که بدترین حالت برای امنیت باشد. کاربران رایگان به سرعت بارگیری 1 مگابیت بر ثانیه و سه مکان سرور محدود می شوند. ما هنگام آزمایش بر روی Android متوجه تبلیغات اضافی در مرورگرمان نشده ایم ، اما نمی توانیم تأیید کنیم که آیا این برنامه از ردیاب استفاده می کند. در صفحه فروشگاه اپل شواهدی وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت در روسیه گنجانیده شده است ، که در صورت صحت ، احتمالاً بدترین مکانی است که بتواند VPN را اداره کند.

ZenMate

نسخه رایگان ZenMate محدود به پسوند مرورگرهای Chrome ، FireFox و Opera است. اینها پروکسی HTTPS فنی هستند ، نه VPN های کامل ، به این معنی که آنها فقط از طریق تونل رمزگذاری شده از مرورگر شما عبور می کنند. درخواست ها و داده های DNS از برنامه های دیگر از طریق VPN هدایت نمی شود. این بدان معناست که نمی توان از آن برای تورنت یا موبایل استفاده کرد ، مگر اینکه هزینه بپردازید. برنامه افزودنی مرورگر داده های شما را با TLS رمزگذاری می کند ، یک نسخه به روز شده SSL ، همان رمزگذاری است که در وب سایت های HTTPS استفاده می شود. Zenmate فاقد هرگونه ثبت دائمی است اما ممکن است به طور موقت آدرس IP منبع شما را در سرورهای خود ذخیره کند. محدودیت سختی در داده یا سرعت وجود ندارد ، اما ممکن است پهنای باند برای ایجاد فضای مناسب برای کاربران پرداخت شود. کاربران رایگان به چهار سرور دسترسی دارند. در این سرویس از کتابخانه های ردیابی یا تزریق تبلیغات استفاده نمی شود.

VPNBook

همه چیز درباره VPNBook کمی سایه به نظر می رسد ، و ما توصیه نمی کنیم از آن استفاده کنید. هیچ کس دقیقاً نمی داند افرادی که خدمات را انجام می دهند یا از کجا هستند. VPNBook برنامه ای ایجاد نمی کند ، و به سادگی سرورهای مجهز به PPTP و OpenVPN را برای اتصال به نرم افزار شخص ثالث فراهم می کند. اتصالات OpenVPN با "تکنیک های رمزگذاری مانند AES-256 و AES-128" محافظت می شود ، اگرچه به نظر نمی رسد یک استاندارد تعیین شده باشد. با باز کردن آن در ویرایشگر ساده مانند Notepad می توانید ببینید که از چه میزان رمزگذاری در پرونده پیکربندی .ovpn استفاده می شود. شش مکان ارائه شده است. این سرویس کاملاً رایگان است و درخواست کمک مالی در بیت کوین را دارد. یک لایه پولی که قبلاً در دسترس بود اما از بین رفته است. تورنت در برخی از سرورها مجاز است.

خط مشی رازداری این شرکت می گوید که فعالیتهای مربوط به فعالیت را حفظ نمی کند بلکه آدرس IP واقعی کاربران را ضبط می کند. در سال 2013 ، هک دسته جمعی ناشناس VPN Book را متهم کرد که پس از نمایش گزارش از طرف ارائه دهنده در اسناد دادگاه ، مهریه ای برای اجرای قانون است..

DotVPN

DotVPN هنوز یک سرویس دهنده Windows یا MacOS ایجاد نمی کند و در عوض به کاربران دسک تاپ این امکان را می دهد که از افزونه مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera استفاده کنند. این در واقع یک پروکسی HTTPS است ، نه یک VPN کامل ، که از رمزگذاری TLS استفاده می کند ، همان نوع محافظتی که در وب سایت های HTTPS به دست می آورید. برنامه iOS از رمزگذاری IPSec استفاده می کند ، در حالی که برنامه Android از OpenVPN با رمزگذاری AES 128 بیتی استفاده می کند. این شرکت آدرس IP واقعی هر کاربر را ثبت کرده و 10 روز آن را ذخیره می کند. داده ها قفل نشده اند اما سرعت لازم در صورت نیاز برای ایجاد فضای پرداخت مشترکان محدود است. 12 مکان سرور در دسترس است. تورنت در لایه آزاد مجاز نیست. هیچ نشانه ای از تزریق آگهی یا ردیابی کتابخانه ها وجود ندارد.

معیارها

در اینجا ما هر یک از معیارها را در جدول فوق توضیح خواهیم داد که براساس آنها درباره هر VPN داوری می کنیم. تمام اطلاعات از وب سایت مربوطه VPN ، تجربه خود ما با استفاده از VPN و سایر منابع معتبر جمع آوری شده است.

 • پروتکل روشی است که یک مشتری VPN به سرور متصل می شود. پروتکل VPN به تعیین سرعت و امنیت یک اتصال کمک می کند. بسیاری از VPN ها چندین پروتکل ارائه می دهند. OpenVPN امن ترین محسوب می شود ، اما IKEv2 ، SSTP و L2TP / IPSec نیز قابل استفاده هستند. ما توصیه می کنیم از PPTP که سریع است ، اما دارای نقص امنیتی شناخته شده است ، خودداری کنید.
 • رمزگذاری الگوریتم و قدرت استفاده شده برای تقریب داده ها در تونل VPN است. رمزگذاری AES با 256 بیتی عموماً قوی ترین مورد استفاده در هر VPN تجاری است ، اگرچه 128 بیتی AES و 448 بیتی Blowfish نیز خوب هستند. ما همچنین اشاره می کنیم که آیا VPN از رازداری کامل رو به جلو یا PFS استفاده می کند ، که در صورت به خطر افتادن کلید رمزگذاری فعلی ، جلوی رمزگشایی جلسات گذشته ترافیک VPN را نمی گیرد.
 • سیاههها نشان می دهد که آیا VPN هنگام اتصال به VPN ، داده هایی را درباره فعالیت کاربر جمع می کند یا خیر. این می تواند موارد زیادی را در بر بگیرد ، اما ما عمدتا ما به نگاشت فعالیتها مربوط می شویم - تاریخچه مرور ، خریدها ، فیلم های تماشا شده ، پست های رسانه های اجتماعی و غیره - و منبع IP رایانه کاربر. این موارد باید محدود باشد برای هر ارائه دهنده VPN که حریم خصوصی را جدی می گیرد.
 • درپوش داده میزان داده ای را که مجاز به انتقال آن در یک زمان معین هستید در حالی که به VPN وصل هستید تعیین می کند. گاهی اوقات این شامل همه نقل و انتقالات ، بارگذاری ها و بارگیری ها می شود و بارهای دیگر فقط مربوط به بارگیری ها است.
 • حد پهنای باند اشاره به حداکثر سرعت بارگیری / بارگذاری شما می توانید هنگام اتصال به VPN استفاده کنید.
 • تعداد مکان های سرور تعداد مکانهایی است که می توانید به نسخه رایگان VPN وصل شوید.
 • VPN هایی که دارند صف انتظار ممکن است کاربران را مجبور کند تا قبل از اتصال ظرفیت کافی در یک سرور رایگان صبر کنند.
 • برخی از VPN ها استفاده می کنند ردیابی کوکی ها برای جمع آوری داده های تبلیغاتی این کوکی ها هنگام استفاده از VPN به مرورگرهای کاربران تزریق می شوند. این نقض حریم خصوصی است و منفی محسوب می شود.
 • تزریق تبلیغات هنگامی رخ می دهد که VPN تبلیغات را در مرورگر کاربر نمایش می دهد. این نقض حریم خصوصی است و منفی محسوب می شود. توجه داشته باشید که این شامل تبلیغات در برنامه VPN نمی شود.
 • در حالی که همه VPN های موجود در این لیست رایگان هستند ، برخی از آنها a لایه حق بیمه در آنجا کاربران می توانند هزینه دسترسی به سرورهای بیشتر ، حذف پهنای باند و محدودیت داده ها را بپردازند و از سایر عملکردها و ویژگی ها استفاده کنند.
 • بستر، زمینه به سیستم عاملهایی اطلاق می شود که برنامه های تهیه شده توسط ارائه دهنده VPN برای آنها در دسترس است.
 • تورنت از پهنای باند زیادی استفاده می کند و می تواند برای برخی از ارائه دهندگان مشکل قانونی ایجاد کند ، بنابراین در بسیاری از VPN های رایگان ممنوع است.
 • پشتیبانی به این معنی که اگر مشکل دارید می توانید کمک بخواهید. ما در این مورد خیلی سختگیر نبودیم. تا زمانی که نوعی آدرس ایمیل خدمات مشتری یا سیستم ارسال بلیط وجود داشته باشد ، ما این کار را به "بله" دادیم. ما هیچ پشتیبانی VPN را از خود آزمایش نکردیم ، بنابراین نمی توانیم پاسخی بدهیم یا نه.

آیا ما یک VPN رایگان محبوب را از دست داده ایم؟ به ما اطلاع دهید اگر VPN دارید ، می خواهید ما را ارزیابی کنیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector