5 بهترین VPN برای ABC Go و Freeform Go در سال 2020 (بنابراین می توانید از هر جایی تماشا کنید)

5 بهترین VPN برای ABC Go و Freeform Go

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، ممکن است عادت کرده باشید به ABC و Freeform از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید و دو وب سایت آنها ، ABC.go.com و Freeform.go.com را کشف می کنید ، شوکه کننده خواهد بود ، به شما اجازه تماشای هیچ ویدیویی نمی دهید. حتی در خارج از کشور حتی نمی توانید به جریان کانال مستقیم برسید. با استفاده از VPN می توانید بر دسترسی های خارج از کشور بر موانع غلبه کنید.

همه VPN با این دو کانال کار نمی کنند. همه شرکت های رسانه ای موظف هستند دسترسی به خارج از کشور را مسدود کنند و این شامل مسدود کردن VPN ها نیز می شود. با این حال ، برخی بیشتر از دیگران تلاش می کنند. ABC یکی از سخت ترین سایت های ویدیویی برای ورود به خارج از کشور است.

از آنجا که خانواده وب سایتهای ABC یک چالش جدی برای VPN ها ایجاد می کنند ، برخی از شرکت ها تمام قابلیت های جلوگیری از تشخیص خود را بر روی چند سرور متمرکز می کنند. بنابراین ، شما ممکن است وارد VPN شوید و فقط به نزدیکترین سرور آمریکایی وصل شوید تا متوجه شوید VPN نمی تواند وارد ABC یا Freeform شود. این مهم است که بدانید کدام سرورها می توانند شما را وارد کنند. کلیه خدمات موجود در این لیست آزمایش شده اند و جریان از Freeform و ABC را تسهیل می کنند. با این حال ، در برخی موارد ، شما باید سرورهای خاصی را در ایالات متحده انتخاب کنید.

ما در مورد هر یک از VPN هایی که این لیست را تهیه کرده اند ، به جزئیات کاملی می رسیم ، اما اگر به یک خلاصه کوتاه نیاز دارید ، در اینجا ماست لیست بهترین VPN ها برای ABC Go و Freeform Go:

 1. ExpressVPN انتخاب شماره 1 ما برای ABC Go و Freeform Go است! برخی از بهترین قابلیتهای رفع انسداد در کلاس خود. سرورهای سریع در سراسر جهان با برنامه های امن و آسان برای استفاده. عالی برای پخش جریان. 30 روز ضمانت برگشت پول را پوشش داده اید.
 2. NordVPN ارائه دهنده بودجه که هیچ گونه سازش در مورد سرعت و امنیت ایجاد نمی کند. هزاران سرور برای رفع انسداد سایتهای جریان محبوب ، کار کوتاهی انجام می دهند.
 3. CyberGhost ارائه دهنده کم هزینه ای که به راحتی تنظیم و استفاده می شود. ما در طول تست از سرعت جریان آنها تحت تأثیر قرار گرفتیم.
 4. خصوصی VPN خوب VPN به روز و خوب که با ABC Go ، Freeform Go و بسیاری دیگر از سرویس های پخش دیگر محبوب دیگر خوب کار می کند.
 5. StrongVPN استفاده آسان از برنامه هایی که قابلیت انسداد خوبی دارند. بسته به تنظیمات شما ممکن است نیاز به پیکربندی اتصال خود داشته باشید.

بهترین VPN برای ABC Go و Freeform Go

برای انتخاب خدمات مناسب برای استفاده با ABC و Freeform ، به یک VPN با ویژگی های زیر نیاز دارید:

 • سرعت خوبی دارد
 • می توانید ABC و Freeform را مسدود کنید
 • می تواند توسط هر کسی استفاده شود ، نه فقط متخصصان رایانه
 • دارای سرور در ایالات متحده است

خوشبختانه ، تقریباً در مورد کلیه VPN های جهان سرورهایی در ایالات متحده وجود دارد ، بنابراین برآورده کردن آن نیاز چندان دشوار نیست. با این حال ، در واقع رفع انسداد جریان ویدئویی آزمایشی است که اکثر قریب به اتفاق VPN ها در بازار قادر به گذر از آن نیستند.

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020Unblocks ABC GO & Freeform GOTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN برای پخش ویدیو بسیار عالی است زیرا سرعت انتقال بسیار سریع به شما می دهد. این سرویس همچنین در مورد محدودیت های منطقه ای در مورد تعداد زیادی از سرویس های پخش ویدئو از جمله Netflix و Amazon Prime که بسیار خوب هستند ، استفاده می کند و این VPN را در بخش برتر قرار می دهد. همه سرورهای ایالات متحده نمی توانند از شناسایی در ABC و Freeform جلوگیری کنند. از پشتیبانی مشتری 24/7 بخواهید که به کدام سرور وصل شود.

ExpressVPN در 94 کشور سرور دارد ، بنابراین می توانید به بسیاری از کشورهای دیگر به سایت های ویدیویی محدود منطقه ای دسترسی پیدا کنید.

می توانید برنامه ExpressVPN را برای Windows ، Mac OS X ، macOS ، Android ، iOS و Linux دریافت کنید. نسخه لینوکس یک ابزار خط فرمان است ، بنابراین نمی توانید از طریق رابط گرافیکی استفاده کنید. اگر یک رایانه لوحی آمازون Fire ، Fire TV یا Firestick دارید ، ExpressVPN در فروشگاه برنامه آمازون موجود است. شما می توانید VPN را روی روتر خود نصب کنید تا تمام دستگاه های خانه شما پوشش داده شود.

ExpressVPN سیستم عامل روتر مخصوص خود را ایجاد می کند. می توانید یک روتر وای فای از پیش تنظیم شده با آن را نصب کنید ، یا آن را خود در مدل روتر سازگار نصب کنید. می توانید انتخاب کنید که دستگاه های متصل به شبکه وای فای روتر از طریق VPN عبور می کنند. اتصال از روتر منزل شما فقط از سه کمک هزینه سه اتصال همزمان استفاده می کند ، حتی اگر تمام دستگاه های خانه شما را پوشش دهد.

اگر ABC یا Freeform را از طریق مرورگر خود مشاهده می کنید ، ExpressVPN یک مرورگر مرورگرهای Chrome ، Safari و Firefox را ایجاد می کند. این افزونه بیشتر یک کنترلر جایگزین برای برنامه VPN است و به تنهایی عملکردی ندارد. برای استفاده از پسوند مرورگر باید نسخه دسک تاپ VPN را باز و در حال اجرا داشته باشید.

ابزار دیگری که ExpressVPN برای دور زدن محدودیت های منطقه ای فراهم می کند ، سرویس MediaStreamer آن است. این یک راه حل هوشمند DNS است و برای استفاده از آن باید وارد آدرس ExpressVPN DNS در تنظیمات شبکه خود شوید. اگر از دستگاهی استفاده می کنید که با برنامه ExpressVPN مانند Xbox سازگار نیست ، می توانید به جای آن MediaStreamer را تنظیم کنید.

میز راهنما ExpressVPN بسیار صالح است و می توانید در هر ساعت و شب و هر روز از سال از طریق یک مرکز چت زنده در وب سایت این سرویس با آنها تماس بگیرید.

طرفداران:

 • سرورها در 20 شهر ایالات متحده می توانند محتویات محدود شده جغرافیایی را از تقریباً در هر نقطه از حالت مسدود کنند
 • سرعت سرور برای پخش HD و بارگیری سریع بسیار عالی است
 • آسان برای استفاده و راه اندازی با برنامه ها برای بسیاری از سیستم عامل ها
 • رمزگذاری بهترین در کلاس باعث ایجاد امنیت و حریم خصوصی محکم می شود
 • 24/7 چت زنده شما را از هرگونه مشکل فنی برمی دارد

منفی:

 • پیکربندی پیشرفته برای کاربران قدرت کمی محدود است

بهترین VPN برای ABC Go & Freeform Go: ExpressVPN انتخاب برتر ما است. راه را برای رفع انسداد محبوب ترین سرویس های جریان و ورزشی ایالات متحده هدایت می کند. سرعت استثنایی برای مشاهده بدون بافر HD و امنیت کامل و حریم خصوصی. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPNABC GO را مسدود می کند & Freeform GOTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN در دسترسی به فیلم ها در وب سایت های ABC و Freeform هیچ مشکلی ندارد. VPN همچنین سرعتهای خوبی را ارائه می دهد ، بنابراین نباید هنگام پخش ، وقفه ، مکث یا لکنت زبان را تجربه کنید.

این شرکت در کل 5،133 سرور در 60 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند ، بنابراین ظرفیت زیادی دارد. برای ABC و Freeform ، یک سرور در ایالات متحده انتخاب کنید. هر یک از سرورهای NordVPN در ایالات متحده باید شما را به ABC و Freeform وارد کنند.

یک صفحه لیست سرور به شما امکان می دهد تا به جای هر سرور یک کشور ، به یک سرور خاص وصل شوید. فقط سرورها با محل شهر مشخص نمی شوند. لیست سرور تأخیر سرور و میزان ظرفیت سرور در حال استفاده را نشان می دهد. معمولاً اتصال به سروری که از لحاظ جغرافیایی به شما نزدیک است ، منطقی است. با این حال ، اگر این سرور قبلاً بسیار شلوغ باشد ، بهتر است از سروری استفاده کنید که دورتر باشد ، اما کمتر اشغال شده است.

NordVPN برنامه هایی را برای دستگاه های Windows ، Mac OS X ، macOS ، iOS و Android فراهم می کند. می توانید VPN را به صورت دستی در رایانه های لینوکس و روترهای وای فای پیکربندی کنید. اگر روتر خود را به یکی از سرورهای NordVPN در ایالات متحده وصل کنید ، به نظر می رسد همه دستگاه های خانه شما در ایالات متحده قرار دارند. این اتصال روتر تنها از یکی از شش اتصال همزمان مجاز استفاده خواهد کرد ، مهم نیست که چه تعداد دستگاه در خانه شما از آن اتصال منفرد استفاده کند..

می توانید یک افزونه مرورگر NordVPN را در مرورگرهای Chrome و Firefox نصب کنید. این بسیار خوب کار می کند و شما را از سیستم تشخیص پروکسی ABC و Freeform عبور می دهد. وقتی از برنامه افزودنی مرورگر به جای برنامه استفاده می کنید ، فقط مرورگر شما توسط VPN پوشانده می شود.

وب سایت NordVPN شامل یک پنجره گفتگوی زنده است که می توانید سریعاً از یک اپراتور میز راهنما سؤال کنید. تیم پشتیبانی خیلی سریع است و شما می توانید در دو دقیقه جواب دریافت کنید.

طرفداران:

 • بیش از 1700 سرور در ایالات متحده می توانند تقریباً از هر چیزی جلوگیری کنند
 • ارائه دهنده بودجه بدون هیچ گونه سازش در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی
 • برنامه های موجود برای اکثر سیستم عامل های مهم موبایل و دسک تاپ
 • خوب برای پخش ، حتی با سرعت HD
 • چت زنده 24/7 ارائه می دهد

منفی:

 • فقط قادر به انتخاب یک مکان هستید ، نه یک سرور خاص

BEST BUDGET VPN: NordVPN یک انتخاب با ارزش خوب است. همه جانبه خوبی که با محتوای جریان ایالات متحده خوب کار می کند. ویژگی های جامد امنیتی و حریم خصوصی. حداکثر 6 دستگاه را در خود جای می دهد. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل ما در مورد NordVPN را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. CyberGhost

سایبرگوستABC GO را مسدود می کند & Freeform GOTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost بدون دردسر وارد ABC و Freeform می شود. این سرویس دارای مکان های VPN در 59 کشور در جهان از جمله تعداد زیادی در ایالات متحده است. CyberGhost سرعت بسیار خوبی را برای پخش ویدئو ارائه می دهد.

برنامه برای Windows ، Mac OS X ، macOS ، Android و iOS در دسترس است. می توانید VPN را به صورت دستی در رایانه های لینوکس و روترها تنظیم کنید. مانند سایر VPN های موجود در این لیست ، یک اتصال روتر تمام دستگاه های خانه شما را پوشش می دهد ، اما فقط از یکی از کمک های اتصال همزمان خود استفاده کنید. شما می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل شوید.

صفحه فعالیت برنامه CyberGhost تنظیمات سرویس را مطابق آنچه می خواهید بصورت آنلاین انجام دهید تنظیم می کند. یکی از این گزینه ها Unblock Streaming است که چندین کانال جریان را برای رفع انسداد لیست می کند ، اما ABC و Freeform در این لیست نیستند. بنابراین ، شما باید به جای آن گزینه Anonymous Surfing را انتخاب کنید و اتصال به یک سرور در ایالات متحده را انتخاب کنید.

می توانید از طریق یک پنجره گفتگوی زنده در وب سایت CyberGhost در ساعات کاری اروپا ، با مرکز راهنما تماس بگیرید. همچنین می توانید بلیط پشتیبانی را در منطقه کاربر وب سایت جمع آوری کرده و از طریق تیم ایمیل به تیم پشتیبانی ارسال کنید.

طرفداران:

 • بیش از 200 سرور در ایالات متحده بیشترین محدودیت های جغرافیایی را دارند.
 • تست سرعت چشمگیر برای پخش را نشان داد
 • امنیت خوبی دارند و سیاهههای مربوط به فعالیتهای کاربر را ذخیره نمی کنند
 • گزینه کم هزینه با برنامه های دوستانه مبتدی

منفی:

 • همه کتابخانه های محلی Netflix را از کتابخانه ایالات متحده باز نمی کند

ارزش بزرگ: CyberGhost آسان برای استفاده است. یک مجری خوب با قیمت مناسب. در انسداد ABC Go خوب است & Freeform Go اما می تواند با برخی دیگر از سایتهای جریان محبوب دیگر مبارزه کند. همراه با ضمانت برگشت پول 45 روزه است.

بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

4. PrivateVPN

خصوصی VPNABC GO را مسدود می کند & Freeform GOTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد و می تواند ABC را از خارج از کشور مسدود کند. سرور صحیح برای ABC همیشه یکسان نیست. با این حال ، لیست لیست سرورها را جستجو کنید تا ABC را در نام خود داشته باشد. این معمولاً همان سروری است که شما را به سایر خدمات تلویزیونی ایالات متحده سوق می دهد. اگر تو داری عضویت در هولو این سرور است که شما باید برای ورود به آن سرویس استفاده کنید. اگر نمی توانید سرور مورد نظر برای خدمات پخش فیلم را پیدا کنید ، باید از Help Help (میز کار) سؤال کنید.

PrivateVPN فقط 100 سرور دارد که از این راه تعداد کمتری نسبت به سایر VPN های موجود در این لیست دارد. با این حال ، این شرکت سرورهای خود را به طور گسترده ای گسترش می دهد و به 56 کشور جهان حضور می یابد. این شرکت برنامه هایی را برای سیستم عامل های Windows ، macOS ، Mac OS X ، Android و iOS ارائه می دهد. همچنین می توانید VPN را روی رایانه ها و روترهای لینوکس تنظیم کنید.

درست مانند سایر سرویس های حق بیمه VPN در این لیست ، PrivateVPN اتصال روتر را به عنوان یکی از شش اتصال همزمان شما شمارش می کند ، حتی اگر تمام دستگاه های خانه شما بتوانند از طریق آن به یک سرور VPN وصل شوند..

PrivateVPN بهترین پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. می توانید از طریق یک پنجره چت زنده در وب سایت با گروه پشتیبانی فنی تماس بگیرید. اگر از مشکل خود احساس ناراحتی می کنید ، یک تکنسین پشتیبانی می تواند از راه دور کامپیوتر شما را کنترل کند ، مشکل را پیدا کرده و با اجازه شما آن را برطرف کند. تیم پشتیبانی همچنین می تواند از طریق ایمیل یا از طریق فرم وب بلیط پشتیبانی در منطقه کاربر وب سایت PrivateVPN تماس گرفته شود.

برنامه VPN بسیار خوب کار می کند و اگر سرور مناسب را انتخاب کنید ، احتمالاً نیازی به تماس با تیم پشتیبانی نخواهید داشت. آ 30 روز ضمانت بازپرداخت نشان می دهد PrivateVPN به خدمات خود اطمینان دارد و در صورت عدم رضایت بخش ، پول شما را پس می دهد.

طرفداران:

 • سرورها در 9 شهر ایالات متحده به سرعت جریان خوبی دست می یابند
 • با توجه به لیست روزافزون سایتهایی که آنها از حالت انسداد خارج می شوند ، محبوبیت خود را کسب می کنند
 • یک ارتباط امن و رمزگذاری شده را فراهم می کند

منفی:

 • برای کار در چین به ترفند دستی نیاز دارد
 • گپ زنده به طور شبانه روزی نیست

SPEED GREAT: PrivateVPN یک انتخاب خوب خانوادگی است. بسیاری از نمایش های معروف ایالات متحده را قفل می کند و اجازه می دهد تا حداکثر 6 دستگاه در همان حساب کاربری داشته باشند. شبکه سرورهای کوچک اما اتصالات سریع. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ما در مورد PrivateVPN را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

5. StrongVPN

StrongVPNABC GO را مسدود می کند & Freeform GOTested ژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.StrongVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

StrongVPN سرورها را در 47 شهر در 24 کشور جهان اجرا می کند و در کل 683 سرور دارد. این VPN از سیستم های تشخیص پراکسی ABC عبور می کند و به ABC Go و Freeform Go از هر نقطه دنیا دسترسی می یابد..

StrongVPN برنامه هایی را برای Windows ، macOS ، Mac OS X ، Android و iOS ارائه می دهد. همچنین می توانید VPN را به صورت دستی بر روی رایانه های لینوکس ، روتر ، دستگاه های آمازون و جعبه های تنظیم بالا نصب کنید.

StrongVPN اخیراً برنامه خود را بازنگری کرده است و اکنون کاربرد آن بسیار آسان است. این برنامه Netflix و Hulu را مسدود می کند و در چین کار می کند.

مشتریان می توانند کمک زنده دریافت کنند یا بلیط پشتیبانی را در وب سایت ارسال کنند.

StrongVPN به شما امکان می دهد پنج بار به طور همزمان به سرویس وصل شوید. اگر VPN را در روتر خود پیکربندی کنید ، این اتصال به کلیه فعالیت های اینترنتی همه دستگاه های خانه شما منتقل می شود و فقط از یکی از اتصالات اختصاص داده شده خود استفاده می کنید..

StrongVPN 30 روز ضمانت برگشت پول به همه مشتریان خود می دهد.

طرفداران:

 • مشکلی برای انسداد هر دو ABC Go و Freeform از مکانهای مختلف آزمایش وجود ندارد
 • برنامه های خوب برای همه سیستم عامل های اصلی
 • بسیاری از گزینه های پیکربندی کاربران قدرتمند ، تورنت و مواردی را که به Tor احتیاج دارند ، راضی می کنند

منفی:

 • تعداد کمی از مکانهای سرور در مقایسه با ارائه دهنده بالاتر در این لیست موجود است
 • برخی از کاربران ممکن است طراحی مینیمالیستی را محدود کنند
 • ما دریافتیم که پشتیبانی مشتری آنها تا حدودی فاقد تخصص فنی است

اعتماد و اطمینان: StrongVPN خصوصی و امن است. عالی برای کاربرانی که می خواهند محتوای جریان ایالات متحده را از حالت انسداد خارج کنند. برای پیکربندی سرور دستی آماده شوید. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل StrongVPN ما را بخوانید.

StrongVPN Coupon ذخیره 20٪ اضافی در هر برنامه PLANET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

نحوه انسداد ABC Go و Freeform از خارج از کشور

ABC یکی از اصلی ترین کانال های تلویزیونی زمینی است و برخی از بهترین برنامه نویسان را در جهان ارائه می دهد. از طریق وب سایت سرویس به سرگرمی با کیفیت عالی از ABC می توان به طور رایگان دسترسی داشت. کانال خانوادگی ABC در سال 2016 نام خود را به Freeform تغییر داد. این کانال در محدوده سنی از 14 تا 34 سال هدف دارد. ABC متعلق به دیزنی است.

دسترسی به ABC Go برای دسترسی به Freeform Go بسیار آسانتر است. ABC شامل بسته های Freeform در بسته های سرگرمی خانگی است. اگر این سرویس را در خانه دارید ، می توانید از طریق اینترنت نیز به آن دسترسی پیدا کنید. با این وجود ، برای دسترسی به محتوای آنلاین ، باید با جزئیات مربوط به ارائه دهنده خدمات تلویزیون خانگی خود وارد شوید. این بدان معناست که افرادی که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند نمی توانند به Freeform دسترسی رایگان داشته باشند.

می توانید در سرویس های ویدیویی شخص ثالث که شامل Freeform است مشترک شوید. این سرویس ها شامل Sling TV و YouTube TV است. با این حال، گرفتن وجود دارد. هنگامی که با یکی از این سرویس ها یک حساب کاربری تنظیم می کنید ، آنها به جای آدرس IP شما ، از خدمات مکان مرورگر شما پرس و جو می کنند تا مکان شما در آن قرار بگیرند. اگر یوتیوب یا Sling ببینند که شما در خارج از ایالات متحده هستید ، به شما اجازه نمی دهند Freeform را تماشا کنید. در این موارد ، بیشتر VPN ها فقط آدرس IP شما را تغییر می دهند ، نه محلی که توسط مرورگر شما گزارش شده است ، بنابراین VPN به تنهایی کمک نمی کند. خوشبختانه ، افزونه مرورگر ExpressVPN مکان گزارش شده مرورگر شما را به یک نقطه تصادفی در نزدیکی سرور VPN انتخابی شما تغییر می دهد ، بنابراین برای این سرویس ها مناسب است.

بنابراین ، اگر در ایالات متحده آمریکا آدرس دارید ، می توانید اگر قبلاً آن را در بسته تلویزیون خانگی خود داشته باشید ، یا اگر یک بسته آنلاین را در حالی که هنوز در ایالات متحده هستید ، ثبت نام کنید ، Freeform را در اینترنت مشاهده کنید. هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید ، فقط از طریق سرور VPN در ایالات متحده به وب سایت Freeform یا بسته آنلاین تلویزیون متصل شوید. اگر در ایالات متحده نشانی ندارید ، تنها امکان دسترسی شما به Freeform در صورت آن است هنگام بازدید از ایالات متحده ، در YouTube TV یا Sling TV ثبت نام کنید.

ABC بسیار ساده تر است. شما فقط باید از یک سرویس VPN استفاده کنید که می تواند سیستم های تشخیص پروکسی وب سایت را بدست آورد. ABC یکی از سخت ترین سرویس های ویدیویی برای ورود به سیستم است. حتی مسدود کردن آن از Netflix سخت تر است ، که عموماً به نظر می رسد سنگ محک دستیابی برای یک VPN باشد. حتی در موارد بهترین VPN, همه سرورهای آمریکایی شما را وارد ABC Go نمی کنند. توصیه می شود برای دسترسی به وب سایت ABC از میز راهنمایی VPN خود در مورد سرورهای توصیه شده بخواهید.

محدودیتهای دسترسی ABC Go

VPN نوعی "پروکسی."در قانون ، وكالت كسی است كه برای شخص دیگری در می آید و پیمان امضا می كند یا به نمایندگی از آن شخص در جلسه ای شرکت می كند. در فناوری شبکه مفهوم کاملاً مشابه است. یک پروکسی اینترنتی درخواستهایی را که رایانه شما برای سرورهای وب ارسال می کند دریافت می کند. سپس آن درخواستها را از طرف رایانه شما ارائه می دهد.

هر کامپیوتر متصل به اینترنت باید یک آدرس منحصر به فرد داشته باشد. این آدرس IP نامیده می شود و احتمالاً توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ارائه می شود. آدرس های IP با توجه به مکان از بین می روند. سرور ABC Go آدرس IP را در صورت درخواست ویدیو بررسی می کند تا دریابد که این درخواست از کجا آمده است. اگر آن مکان خارج از ایالات متحده باشد ، سرور رسانه خطایی را به جای جریان فیلم برمی گرداند

اگر سعی کنید از خارج از ایالات متحده به یک ویدیو در ABC.go.com دسترسی پیدا کنید ، این پیام به شما ارائه می شود:

"خطا - 405-18 خطایی رخ داده است. لطفا بعداً دوباره امتحان کنید یا برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید. "

ABC یک VNP را تشخیص می دهد

هر یک از بهترین VPN ها برای ABC Go که در بالا توصیه می کنیم باید این مشکل را حل کنند. اگر به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید ، نرم افزار مشتری VPN در رایانه شما ابتدا ترافیک اینترنت ورودی و خروجی شما را به آن سرور هدایت می کند. کلیه ارتباطات بین مشتری VPN و سرور VPN رمزگذاری می شوند. این کار تونلی را ایجاد می کند که مانع از سوء استفاده هر کسی از فعالیت اینترنت شما می شود. حتی اطلاعات مربوط به عنوان در مورد ترافیک شما رمزگذاری شده است ، بنابراین هیچ کس نمی تواند ببیند با چه وب سایت ها و خدماتی ارتباط برقرار می کنید.

نوع سازمان هایی که مرتباً ترافیک اینترنت شما را مشاهده می کنند ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و دولت کشور شما در آن هستید. ISP ممکن است آدرس تمام وب سایت هایی را که بازدید می کنید وارد کنید. همچنین می تواند دسترسی به سایت های خاص را مسدود کرده و در صورت دلخواه ، اتصال شما را برای فعالیت های خاص کند کند. تعدادی از ISP ها شناخته شده اند که باعث کاهش سرعت ترافیک ویدئو برای صرفه جویی در هزینه ها می شوند. تونل VPN تمام تحلیل ترافیک شما را مسدود می کند. اگر ISP شما نتواند وب سایتهایی را که بازدید می کنید مشاهده کنید ، نمی تواند دسترسی را مسدود کند ، اتصال شما را کند کند و فعالیت های شما را نیز ثبت نکند.

بنابراین ، هنگامی که می خواهید به ABC Go دسترسی پیدا کنید ، VPN دو فایده دارد. آنها سرور رسانه وب سایت را در تشخیص موقعیت مکانی شما به عنوان آمریکا فریب می دهند. VPN همچنین شما را از تلاشهای دولت و ISP برای کنترل یا نظارت بر دسترسی شما به سایتهایی مانند ABC Go محافظت می کند. در برخی از کشورهای جهان ، دولت نمی خواهد که مردم آن به سایت های تفریحی و خبری خارج از کشور دسترسی پیدا کنند. VPN می تواند سانسور آنلاین را دور بزند.

سیستم های تشخیص پروکسی ABC Go

سیستم های غربالگری VPN به عنوان "سیستم های تشخیص پروکسی.ABC Go دارای یک آشکارساز پروکسی بسیار مناسب است و می تواند بیشتر VPN های موجود در بازار را نشان دهد. اگر VPN شما نمی توانید وب سایت ABC را فریب دهید وقتی می خواهید ویدیو تماشا کنید ، در عوض این پیام را مشاهده خواهید کرد:

"خطا - 403-1: 1028 به نظر می رسد در تنظیمات محل شبکه شما مشکلی وجود دارد. لطفاً برای ارائه خدمات با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید. "

در اینجا تصویری از این پیام آورده شده است ، که هنگام تلاش برای تماشای یک قسمت از قسمت ظاهر شد خانواده مدرن.

ABC یک VNP را تشخیص می دهد

این پیام را هنگام تلاش برای تماشا نیز دریافت خواهید کرد لیسانس, بیمارستان عمومی, دوتا بگیر, یا هر نمایش ABC محبوب دیگر بدون VPN.

ABC از همان فن آوری در سایت Freeform خود استفاده می کند ، بنابراین حتی پس از اینکه از طریق حلقه ها پریدید تا ثابت کنید اشتراک معتبری در کانال در خانه دارید, اگر در خارج از ایالات متحده باشید ، باز هم مانع تماشای آن خواهید شد. بنابراین شما قادر به تماشای نخواهید بود ملیسا و جوی, بابا عزیزم, یا جوان و گرسنه در کانال.

این نشان می دهد که شما نمی توانید فقط VPN را انتخاب کنید. شما فقط می توانید برای اطمینان از انسداد ABC Go و Freeform Go به بهترین VPN ها اعتماد کنید.

VPN برای ABC Go و Freeform Go

ما این لیست از VPN ها را برای ABC Go و Freeform Go گردآوری کردیم زیرا دانستن اینکه کدام VPN ها را از سرویس های ویدیویی قبل از ثبت نام مسدود می کنند ، دشوار است. اگر متوجه شوید که VPN شما نمی تواند Freeform یا ABC را پس از پرداخت هزینه آن ، انسداد کند ، پس پول خود را هدر خواهید داد.

هر یک از این VPN ها ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. این بدان معناست که شما در سرویس گیر نیستید. می توانید تمام پول خود را پس بگیرید و پس بگیرید.

ما VPN ها را در این لیست آزمایش کرده ایم و همه از سیستم تشخیص پروکسی ABC دور می زنند. این به ما امکان می دهد برنامه های ABC را از خارج از ایالات متحده مشاهده کنیم. با محدود کردن جستجوی VPN خود به خدمات توصیه شده در این راهنما ، وقت و مشکل زیادی را در خود ذخیره خواهید کرد.

این VPN ها شما را به بسیاری از سایت های ویدیویی ، نه تنها ABC و Freeform ، وارد می کند. همانطور که از توضیحات نحوه عملکرد VPN می بینید ، این سرویس ها فقط برای محدود کردن محدودیت های منطقه ای در وب سایت ها نیستند. آنها همچنین از حریم خصوصی شما محافظت می کنند و امنیت شما را تقویت می کنند. از آنجا که دولت ها و شرکت های مختلف در سراسر جهان محدودیت های بیشتری را برای دسترسی به اینترنت اعمال می کنند ، دسترسی به وب سایت ها و خدماتی را که می خواهید از آنها استفاده کنید به طور فزاینده ای دشوار خواهید بود. اگر به خارج از کشور سفر کنید ، در مورد آزادی اینترنت با موانع بیشتری روبرو خواهید شد. به زودی خواهید فهمید که VPN شما ارزش هر پنی دارد.

آیا از VPN برای ورود به ABC و Freeform از خارج استفاده می کنید؟ VPN مورد علاقه شما کدام است؟ آیا با هر یک از VPN های موجود در لیست ما مشکل دارید؟ برای ما در بخش نظرات زیر پیامی بگذارید و از تجربیات VPN خود بگویید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 35

Adblock
detector